לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבחונים, אבחנות ומבחנים

פייר פאזוליני​(נשלט)
לפני 12 שנים • 13 באפר׳ 2012

אבחונים, אבחנות ומבחנים

אני מניח שכמו כל נושא, גם זה נושא נדוש. בעיקר משנת 2006 ובמיוחד לאחר הסכמי אוסלו כשכולם התחילו לקנות רוקט הנחלים וגרביוני רשת.

אבל
האם יש, לפחות בהגדרה של הכלוב, מין אבחנה בין בחורות ובחורים שמוכרים את גופם/ן למרבה בפנטזיה ובכסף לבין כאלו שבאו לפה כדי להכיר.
אני לא שולטת ואין לי תוכניות כאלו מבחינת הרפואה המתקדמת. אבל לו הייתי כזו, יכול להיות שהייתי נעלב קצת להיות באותה קטגוריה כמו חצי מאלו המכונות שולטות כאן (מחפשות פראיירים, כספומטים ונדיבים עם המון סימני קריאה). בצד הגברי יש פחות כאלו. אולי שניים. אולי כמו הסטטיסטיקה גם בחוץ.
ובכל זאת, לא כדאי שיהיה פיקוח מצד כלובי לסיפור הזה? אולי זה יגדיל את מספר הבחורות פה. כלומר, זה לא נראה באמת נורמלי שאחוז הנשים כאן הוא כמו אחוז הלבנים בסודן. במיוחד לאור הסטטיסטיקה הישראלית שמגדירה את הגברים כמיעוט רודף בישראל.

יש הרי פיקוח מהבחינה של פרסומות וסימנים מזהים אמיתיים. כמו מסנג'ר ומספרי טלפון. האם אי אפשר להרחיב אותו גם לנושא הזה.
(ואני מצטער מראש עבור אותם המחפשים לקנות גוף של אישה תמורת כסף. מאחורי התחנה המרכזית הישנה בתל אביב זה אפילו יותר זול ומוסרי)
    התגובה האהובה בשרשור
ימה​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 13 באפר׳ 2012

Re: אבחונים, אבחנות ומבחנים

ימה​(נשלטת) • 13 באפר׳ 2012
פרדריקו פליני כתב/ה:

(ואני מצטער מראש עבור אותם המחפשים לקנות גוף של אישה תמורת כסף. מאחורי התחנה המרכזית הישנה בתל אביב זה אפילו יותר זול ומוסרי)

גם אני מצטערת, כי לקנות גוף של איש.ה תמורת כסף, זה לא מוסרי בכל מקום.
גם לא בחלקה האחורי של התחנה המרכזית הישנה בתל אביב.