ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הבעיה עם מתחלפים?

Crybaby​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 9 באפר׳ 2012
Crybaby​(נשלטת) • 9 באפר׳ 2012
אני תמיד נותנת את הביסקסואלים כדוגמא הכי טובה לסוויצים
יש כמות עצומה של אנשים שחושבים שלהיות ביסקסואל זה מזוייף ובסופו של היום אין באמת דבר כזה בן אדם שאוהב את שני המינים 50-50
וזה נכון לגמרי, ומה שאני עונה להם זה "מיניות זה דבר נזיל,לא אבסולוטי,אז ברור שזה לא יהייה 50-50"
זה בדיוק מה שקורה אצל מתחלפים,
או לפחות אצלי - כמובן שהצד השולט והצד בנשלט בי הם לא 50-50.
אבל אין זו אומר שצד אחד מזוייף או שטוח,ההפך,אני חושבת שאני מבינה את שני התפקידים בצורה עמוקה יותר כי אני יודעת להיכנס בצורה טוטאלית לשנייהם.
כי אם כבר קלישאה,יש משפט כזה "הפסיכולוגים הכי טובים הם אלה שיש להם פסיכולוג"
תחשבו על זה.(:
נעים הליכות
לפני 12 שנים • 12 באפר׳ 2012
נעים הליכות • 12 באפר׳ 2012
Scarling כתב/ה:
אני תמיד נותנת את הביסקסואלים כדוגמא הכי טובה לסוויצים
יש כמות עצומה של אנשים שחושבים שלהיות ביסקסואל זה מזוייף ובסופו של היום אין באמת דבר כזה בן אדם שאוהב את שני המינים 50-50
וזה נכון לגמרי, ומה שאני עונה להם זה "מיניות זה דבר נזיל,לא אבסולוטי,אז ברור שזה לא יהייה 50-50"
זה בדיוק מה שקורה אצל מתחלפים,
או לפחות אצלי - כמובן שהצד השולט והצד בנשלט בי הם לא 50-50.
אבל אין זו אומר שצד אחד מזוייף או שטוח,ההפך,אני חושבת שאני מבינה את שני התפקידים בצורה עמוקה יותר כי אני יודעת להיכנס בצורה טוטאלית לשנייהם.
כי אם כבר קלישאה,יש משפט כזה "הפסיכולוגים הכי טובים הם אלה שיש להם פסיכולוג"
תחשבו על זה.(:

אהבתי את ההסבר שלך icon_smile.gif
תומר​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 15 באפר׳ 2012

Re: מה הבעיה עם מתחלפים?

תומר​(מתחלף) • 15 באפר׳ 2012
יולי Yuli כתב/ה:
זה שלמי שלא מתחלף נראה שכן להתחלף ממש מוזר - זה אני מבינה. קשה להבין מצב תודעה שונה משלך, וגם לי קשה להבין את כל מי שאינו כמוני.
אבל אני נתקלת לפעמים בכל מיני אמירות כמו - זיוף, פשרה וכו'. ובמידה רבה מאד של שכנוע עצמי. כאילו שעצם האמירה "אני מתחלפת" מעוררת אנטגוניזם.
זו רק אני? או שבאמת יש משהו מעורר אנטגוניזם בעצם הרעיון?

בקצרה - ממש לא.

בסופו של יום, הכול עניין של "העדפה סובייקטיבית" ובטח שאין יכולת לבצע שיפוט אובייקטיבי על ידי מי שרק נשלט, רק שולט או בכלל לא בעניין ... לכן, כל אמירה כזו תהיה מנותקת הקשר.

אנחנו אוהבים להתחלף וזה עושה לנו טוב - זהו אינו זיוף וזה בדיוק מה שאנחנו.