שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת ביטחון!

מלכתא
לפני 12 שנים • 17 באפר׳ 2012
מלכתא • 17 באפר׳ 2012
היה לי נשלט, שגם היה בן זוג,
ולא היתה לנו מילת ביטחון.

הוא האמין שלא צריכה להיות מילת ביטחון כי לטענתו כל הקטע בבדסמ הוא לשבור את הגבולות שלך.
Brave Dwarf

Re: תנועת בטחון

Brave Dwarf • 17 באפר׳ 2012
רצסיבי כתב/ה:
לדעתי צריכה להיות תנועת בטחון.
כטבע הדברים, הקטעים שבהם אתה הכי מוגבל מלהזהיר שאתה חוצה גבול, הם באותם מקרים בהם קשה לך לבטא את עצמך במילים.
וזה בין אם יש לך גאג או סמרטוט בפה, ובין אם הראש שלך תקוע במעמקיו של מישהו או משהו.
למקרים כאלה צריכים תנועת בטחון, לא מילת בטחון.
ומוזר לי שאף פעם לא נתקלתי באמירה כלשהי לגבי זה.
[סטירה זו אחלה אופציה, אם כי קיצונית משהו]

לא כל כך נכון. יש פה אחד שחוגג כרגע יום-הולדת ושמו דן קאפ ושלפנים היה נוהג להגיב באופן תדיר, כמעט בכל הפורומים, ולרוב בנושאים של בטחון במהלך משגל BDsMי. כאשר כתבתי בתגובה המקורית שלי: "אם היא נמצאת במצב שהיא מסוגלת לבטא מילת בטחון..." חשבתי עליו ועל הפמפומים שהיה מפמפם לחברי הקהילה על מצבים שאתה מתאר. הוא הציע תנועות שיסמלו "תנועות בטחון", כדורים מצפצפים, פעמונים (יש עז בסביבה?) ועוד.
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}

מילת בטחון

דעתי בנושא מאד דומה לזו של "גברים"

ישנם כמה מצבים בהם מילת ביטחון יכולה לאבד את האפקטיביות שלה, ושמעתי וחוויתי לא מעט מהמקרים האלה, למרות נסיוני המועט:

ישנו מצב שבו השולט מרשה לעצמו לאבד את עצמו ואת השליטה בגלל מילת ביטחון. כלומר, בגלל שאתה יודע שיש לנשלט/ת שלך מילת ביטחון ואתה לא "צריך" להפסיק לפני כן אתה נותן לעצמך יותר חופש לעשות דברים שאתה אולי יודע שיכניסו את הנשלט/ת שלך למצוקה אבל "היא לא אומרת (חזיר יבלות אפגני) אז זה בסדר", או מצד אחר בגלל שאתה יודע שלנשלט/ת שלך יש מילת ביטחון אתה מרשה לעצמך לא להסיק את מה שאתה עושה למרות סימני מצוקה ברורים.

ישנו גם המקרה שבו הנשלטת לא מסוגלת, פיזית או מנטלית, לשלוף את מילת הביטחון שלה. זה עלול להגרר למצבים מאד מסוכנים ולפגוע קשה ועמוק.

ישנם המון מקרים שבהם מילת הביטחון מאבדת את האפקט שלה, או שמילת הבטחון לא יכולה להאמר (וכן, כרגע אני מדבר גם על סימן בטחון במקרה והנשלט/ת מושתק/ת באמצעות גאג או כל דבר אחר).

על כל מקרה, מילת ביטחון כבודה במקומה מונח, אבל השולט צריך לשמור על עירנות ולעצור את הסשן גם אם לא נאמרה מילת בטחון במקרה של חשש כלשהו לנשלט/ת. כן, אני שם את הרוב המוחלט של האחריות בידיי השולט, וזה בגלל התפיסה (האולי מעוותת) שלי שהנשלט/ת מוסר/ת את השליטה ולכן האחריות פחות מוטלת עליו/ה.
אני לא אתיימר להיות מושלם, גם אני פספסתי ושגיתי פה ושם, אבל אני יודע להודות בטעויות שלי וללמוד מהן, ובתקווה, ביום מן הימים, להפוך לשולט המושלם עבור זוגתי, ואולי אפילו לבעל המושלם...
מי יודע

*הפוסט מנוסח בלשון זכר היות וככה בא לי, תתמודו*
hrgiger
hrgiger • 17 באפר׳ 2012
כשולטת הענקתי מילת ביטחון רק עם אדם אחד - זה סיפק לו תחושת ביטחון. כנשלטת לא הייתה לי אחת אף פעם, לא הרגשתי צורך בשכזו.
זה לחלוטין לא כי על כולם אני סומכת מההתחלה. זה פשוט שאני מצפה שיפסיקו כשאני אומרת "די". אני לא מנשות ה: "די, זה טוב, תמשיך". אני אומרת די ומצפה שיעצרו.
דרך אגב, גם כשאני אומרת את ה"די" שלי אני מצפה שלא יפסיקו לחלוטין. זה יותר כמו הפסקה מתודית מבחינתי.
זה הולך ככה בדרך כלל:
אני: "די, מספיק".
שולט אכזר: "אוקי, הנה, תרגעי".
אני: "...............".
שולט אכזר: "הכל בסדר? את בסדר? להביא לך מים? חיבוק? נרגעת?".
אני: "מממ.... אפשר שוב?"
שולט אכזר: "אף פעם לא מספיק לה זאתי".
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 17 באפר׳ 2012
מילת ביטחון מבטלת מיד את הדבר הזה שנקרא "מערכת יחסים" והופכת את המפגש לטכני ועקר מכל מה שקשור למערכת יחסים, כלומר, הקשבה ורגישות לפרטנר/ית, התייחסות רגישה לצרכיו ורווחתו וכו'
כמו כן המילה הנ"ל הופכת את המפגש למערכת שבה השליטה נמצאת אך ורק אצל הצד ה"נשלט"
אין בזה טוב או רע, יש בזה הגדרה שונה של המפגש ממערכת יחסים לשימוש סימביוטי ששם לשום צד אין באמת שליטה.
לא הייתי רוצה להיות במערכת כזאת, אך אכבד את רצון הפרטנרית בכך. (במשך שנים רבות רק אחת ביקשה והשתמשה בזה, וכובדה.)
A v​(שולט)

כן לא כן לא כן לא

A v​(שולט) • 17 באפר׳ 2012
מילה או לא מילה.

אין תחליף להכרות לרגש לדעת מי מולך

לדעת לזהות מצוקה או כל דבר אחר שמשפיע,

מעולם לא שמעתי מילת בטחון,זה רק מחזק את המחשבה שיש נשלטות שלא יאמרו אותה

בכל מקרה.

אז ל"אוחז בשוט" צריך להיות מספיק רגיש מספיק עירני ,ומספיק אכפתי! מהצד השני

על מנת שיוכל לזהות כל בעיה שתצוץ.

מילת בטחון,כן לפעמים יותר מסוכנת.וכבר הכרתי כאלה שאמרו שלא השתמשו או ישתמשו.!!!

אחריות,אחריות, אחריות. מלווה בהרבה עירנות רגש איכפתיות.
פייה{O}
פייה{O} • 17 באפר׳ 2012
בתור אחת שאף פעם לא התחברה יותר מיני לכניעה והתמסרות,
לי אישית הרבה יותר כיף להתנגד תוך כדי,
ובמקרה כזה נראה לי די הכרחי שתהיה דרך לבטא ״לא״ אמיתי.

fishy.gif
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 17 באפר׳ 2012
פייה כתב/ה:

fishy.gif

קוראים לזה משחק מכור
ואם אינך יודעת לבטא לא אמיתי, אינך צריכה להיות שם
אם העסק מוסכם מראש, הכל מאבד מטעמו
שרמומית

Re: מילת ביטחון!

שרמומית • 17 באפר׳ 2012
לי אין מילת ביטחון.
ויתרתי עליה כי היא הפריעה לי לחוות דברים שרציתי להגיע אליהם.
ואחרי שש שנים ביחד אדוני יודע מתי אני באמת יכולה להמשיך ומתי אני באמת צריכה שהכל יפסק והוא זה שמחליט.
פייה{O}
פייה{O} • 17 באפר׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
פייה כתב/ה:

fishy.gif

קוראים לזה משחק מכור
ואם אינך יודעת לבטא לא אמיתי, אינך צריכה להיות שם
אם העסק מוסכם מראש, הכל מאבד מטעמו

כמובן שזה משחק מכור.
זה כל הכיף.

ואני יודעת לבטא ׳לא׳ אמיתי, אבל אני רוצה גם את האופציה לבטא ׳לא׳ שאינו אמיתי.