שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדות מיניות במסיבות בדסמ

Winner​(מתחלפת)
לפני 12 שנים • 18 באפר׳ 2012
Winner​(מתחלפת) • 18 באפר׳ 2012
בהמשך למה שכתבתי קודם (דף לפני) גם לא כול מי שמתחיל איתי (במילים או בשפת הגוף) הוא מטריד. להפך תמיד זה מחמיא לי (בגילי כבר יודעים להעריך דברים כאלה) ולרוב אני מסרבת בנימוס ובתקיפות. הם תמיד נשמעים. גם זו לא הטרדה.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 18 באפר׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
ניקי666 niki כתב/ה:

כאשר קראתי את השרשור הדבר הראשון שעלה במוחי הכיצד יתכן שאייר שדואג להרחיק את הארסים המסוכנים מהמסיבות שלו דווקא שם קרה כדבר הזה . icon_lol.gif icon_lol.gif

התשובה היא פשוטה ,תחילה לקשיי ההבנה אומר כי הדברים נאמרו בציניות ,ציניות כזאת המהולה בעצב על כך שבליינית ששילמה ממיטב כספה והגיע במטרה לחוות מסיבת בדסמ פגשה בסופו של דבר במסיבה וונילית ועוד היתה צריכה לחוות הטרדה .

התהפכו היוצרות , אצל בעל הליין המדובר הראייה מעוותת ,הוא רואה באנשי הקהילה הלגיטמיים כמסוכנים לקהל הבליינים ושאר הדיכפין המגיעים בשעריו נכנסים .

אני מסכים עם חלק מהדברים שחברי רשמו כאן ,במקומות אחרים שבהם אני מבלה התנהגות כפי שתוארה כאן איננה מקובלת ומטופלת באפס סובלנות ,הדאנגן לשם השוואה רואה באנשי הקהילה את הקהל שהוא אמור לכוון אליו ,לעניות דעתי אכן בדאנגן דבר כזה לא היה קורה .

בחייאת ניקי,תפסיק לעשות לייקים לעצמך.

לך הפסקתי להגיב כבר מזמן ,ידוע לכל שאת שדעתך איננה אובייקטיבית בלשון המעטה ,אאחל יום נעים icon_biggrin.gif

לא אכנס יותר למקרה הספציפי הנל ,לא אהפוך את האתר לבמת התנצחויות ,כל אחד יעשה את חשבון הנפש שלו ויצביע ברגליו .

לגבי התגובה האחרונה של ווינר אני נוטה להסכים כי חדרי החושך נועדו לשרת גם את הסקרנים והמציצנים למינהם ,גם לי מפריע לפעמים כי אדם מסתכל עלי אך אני מגלה סובלנות ,קיים גבול דק בין ההטרדה לאותה סקרנות ומציצנות יש לדאוג כי לא חוצים אותו .
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

Re: ונילים

Dimness כתב/ה:
רוב המטרידים אלו ונילים שחושבים שמסיבות כאלו הם כמו חילופי זוגות
וכל בחורה שנמצאת שם היא "זורמת" הם לא באמת יודעים איך להתנהג
הם פשוט רואים שמישהו אחר עושה אז יש להם אישור כניסה אוטומטי לאקט

המקרה השני לרוב זה כאלו שהם נואשים ליחס ויעשה כל מעשה נואש,
כולל לנצל בחורות שיכורות או לנסות בכוח במחשבה של "אולי היא תזרום"

זו בעיה דומה שיש גם במסיבות של חילופי זוגות. אם בחורה היא "זורמת", זה לא אומר שהיא רוצה לזרום עם כל אחד ואחת במסיבה. זה לא אומר שכל אחד/אחת יכולים לבוא ולגעת באנשים אחרים, איפה שהם רוצים, בלי ליצור קשר עין מינימלי כדי לראות שזה בסדר, תוך כדי שהם באקט עם מישהו/י אחר/ת.
הייתי במועדון חילופי זוגות לפני כשבוע, היינו עם זוג אחד על המיטה ובמהלך הערב, גבר אחר, שלא קשור לארבעתנו, צץ משומקום והתחיל לגעת באשה השנייה, בלי לדבר איתה, בלי ליצור קשר עין, בלי לקלוט שהיא מבינה שהוא נוגע בה ולא בעלה או הבחור שלידה. ואכן לא שמנו לב בשניות הראשונות, כשהם קלטו שהוא הזדחל לסיטואציה, הם התרגזו ובעלה העיף אותו, למרות שלא היתה לו שום בעיה עם מגע בין הגבר שלי לאשתו, ובצדק. ... כי היא בחרה בו במודע, לא נכפתה עליה הסיטואציה באמצע אקט.

אני בטוחה שלא התכוונת לרמוז שלאשה "זורמת" מגיע להיות מוטרדת, רק הרגשתי צורך לפרוק/לחלוק בהקשר זה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 18 באפר׳ 2012
ניקי666 niki כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ניקי666 niki כתב/ה:

,לעניות דעתי אכן בדאנגן דבר כזה לא היה קורה .

אז דעתך אכן ענייה.
זה קרה וקורה. בכל ליין. דוגמאות שאני חויתי בדאנג'ן? מפגר שאחז בידה של ידידה שלי עד שצעקה, מפגר אחר שניגש לבת זוג שלי ובלי שום אזהרה מוקדמת ליקק לה את הזרוע, מפגר שלישי שעמד ליד השירותים ועשה ביד כשהוא מביט על בנות, ומפגרים נוספים שהטרידו אותי ולא כיבדו את הספייס שלי ושל שתיים נוספות בזמן שנהננו לנו בפינה.
דווקא בספייס יצא לי אישית לראות 3 פעמים מטרידים בכיינים מובלים אחר כבוד החוצה ע"י האחראים. (זו הפעם היחידה שנדלקתי מלראות גברים מושפלים ולא רק נשים...)

לא יודע מה האינטרס שלך להכפיש את אייר ולהמשיך את קו הפרסומת הסמוייה שהחלה פה לדאנג'ן.
אני מציע שימשיכו פה עם המסורת המכבדת של פירגונים בין הליינים ויפסיקו עם שאר השטויות.

אתה רשאי להצביע ברגלייך היכן אתה מעוניין לבלות ,כמוך גם אחרים ואחרות שמגוללות כאן סיפורים על הטרדות כאלה ואחרות ,וכן ,ברוב הסיפורים כאן מדובר בליין הספייס .

אין כאן פרסומת סמוייה לדאנגן ,ואינני רוצה להמשיך את הפרסומת הסמוייה למקום כהגדרתך ,אזכיר גם כי מלבד הדאנגן קיימים ליינים נוספים ,הקינקי סלון של דיווה גם שם לעניות דעתי דברים מהסוג הזה מטופלים באפס סובלנות ,די לומר כי דיווה בעצמה הגנה בגופה על בליינית שהיתה קורבן לנסיון הטרדה של בליין שיכור.

גם בליין של אורלי ועוד בטרם שעבר לדאנאן ,בימי הנו לימיט ההטרדות טופלו בזמן ובצורה יעילה .

מטרידים תמיד יהיו ,לכן בשלב ראשוני על הסלקצייה לאתר אותם ובשלב שני במידה ונכנסו ואינם מסוגלים להכיל את נהלי המקום להרחיק אותם ,אין כאן כל פרסומת סמוייה לדאנגן ואין לי כל עניין למשוך אנשים לבילוי במקום

יש לי כן אינטרס לבוא ולהעביר מסר של אמת ולומר שוב כמו שכתבתי בתגובה הקודמת ,בלליין הספייס התהפכו היוצרות ,הראייה של בעל הליין מעוותת ,הורחקו מהמקום הרבה אנשי קהילה לגיטמיים שפתחו את פיהם והעביר ביקורת ,הם הורחקו ממש כמו במדינות קומוניסטיות ערב המהפכה במסווה של מסוכנים לבליינים ובעוד את המסוכנים האמיתיים שברוב המקרים אינם אנשי קהילה כלל הוא לא דואג להרחיק .

אני מצביע ברגליי לכל המקומות. אני מפרגן בחום לכל מי שטורח שיהיו מקומות בילוי לא שגרתיים כאלו. הדברים הללו קורים בכל הליינים.
בניגוד אליך, אני לא משתמש בשירשור כדי לסגור חשבונות של קליקות פה. מעניין לנו ת'תחת פוליטיקה, בשרשור הזה אנחנו מדברים על בילוי והנאה שלנו.
מסכים איתך שאין כאן פרסומת סמוייה. הפרסומת די גלוייה כפי שניתן לראות בתגובה האחרונה שלך. ולהתיימר ולומר שיש בפיך "מסר של אמת" כאילו האמת המוחלטת נמצאית בידך, וכל השאר נשמות תועות... נראה לי שהלייקים שאתה נותן לעצמך די מסבירים את זה בעצמם. יבין מי שיבין.
שוסי
שוסי • 18 באפר׳ 2012
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ניקי666 niki כתב/ה:

אז דעתך אכן ענייה.
זה קרה וקורה. בכל ליין. דוגמאות שאני חויתי בדאנג'ן? מפגר שאחז בידה של ידידה שלי עד שצעקה, מפגר אחר שניגש לבת זוג שלי ובלי שום אזהרה מוקדמת ליקק לה את הזרוע, מפגר שלישי שעמד ליד השירותים ועשה ביד כשהוא מביט על בנות, ומפגרים נוספים שהטרידו אותי ולא כיבדו את הספייס שלי ושל שתיים נוספות בזמן שנהננו לנו בפינה.
דווקא בספייס יצא לי אישית לראות 3 פעמים מטרידים בכיינים מובלים אחר כבוד החוצה ע"י האחראים. (זו הפעם היחידה שנדלקתי מלראות גברים מושפלים ולא רק נשים...)

לא יודע מה האינטרס שלך להכפיש את אייר ולהמשיך את קו הפרסומת הסמוייה שהחלה פה לדאנג'ן.
אני מציע שימשיכו פה עם המסורת המכבדת של פירגונים בין הליינים ויפסיקו עם שאר השטויות.
הסיבה נורא פשוטה.ניקי פשוט נבעט מהספייס לאחר שהתקיף בליין אחר.כמה אירוני שהוא בוחר להגיב דווקא בשרשור הזה אה?
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 18 באפר׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
אני מצטרפת ללילי שתבדל לחיים ארוכים.
אכן הבחור "אחזן" סדרתי.
אומנם במסיבה האחרונה הוא חטף ממני ברכייה בביצים שכנראה תרחיק אותו ממני לזמן מה,אבל זה לא ימנע ממנו לנסות את מזלו על קורבנות אחרים.
אגב-לדעתי לא חייבים להרחיק אותו אוטומטית.אולי צריך שאחד מהצוות יבהיר לו אישית שכבר כמה וכמה התלוננו נגדו.
אני חוששת שהוא אפילו לא מבין שהאחיזות הללו הן הטרדה לכל דבר ועניין.

ברכייה בביצים ? סושייה יקירתי, נראה לי שיש סיכוי יותר טוב, שבקרוב הוא יחזור אלייך כדי להתחנן לעוד (:

(את יודעת כמה כרטיסי חיוג הוא צריך לשלם בשביל לפנטז על ברכייה כזו ? )
ניקי666 niki
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ניקי666 niki כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ניקי666 niki כתב/ה:

אז דעתך אכן ענייה.

אתה רשאי להצביע ברגלייך היכן אתה מעוניין לבלות ,כמוך גם אחרים ואחרות שמגוללות כאן סיפורים על הטרדות כאלה ואחרות ,וכן ,ברוב הסיפורים כאן מדובר בליין הספייס .

אין כאן פרסומת סמוייה לדאנגן ,ואינני רוצה להמשיך את הפרסומת הסמוייה למקום כהגדרתך ,אזכיר גם כי מלבד הדאנגן קיימים ליינים נוספים ,הקינקי סלון של דיווה גם שם לעניות דעתי דברים מהסוג הזה מטופלים באפס סובלנות ,די לומר כי דיווה בעצמה הגנה בגופה על בליינית שהיתה קורבן לנסיון הטרדה של בליין שיכור.

גם בליין של אורלי ועוד בטרם שעבר לדאנאן ,בימי הנו לימיט ההטרדות טופלו בזמן ובצורה יעילה .

מטרידים תמיד יהיו ,לכן בשלב ראשוני על הסלקצייה לאתר אותם ובשלב שני במידה ונכנסו ואינם מסוגלים להכיל את נהלי המקום להרחיק אותם ,אין כאן כל פרסומת סמוייה לדאנגן ואין לי כל עניין למשוך אנשים לבילוי במקום

יש לי כן אינטרס לבוא ולהעביר מסר של אמת ולומר שוב כמו שכתבתי בתגובה הקודמת ,בלליין הספייס התהפכו היוצרות ,הראייה של בעל הליין מעוותת ,הורחקו מהמקום הרבה אנשי קהילה לגיטמיים שפתחו את פיהם והעביר ביקורת ,הם הורחקו ממש כמו במדינות קומוניסטיות ערב המהפכה במסווה של מסוכנים לבליינים ובעוד את המסוכנים האמיתיים שברוב המקרים אינם אנשי קהילה כלל הוא לא דואג להרחיק .

אני מצביע ברגליי לכל המקומות. אני מפרגן בחום לכל מי שטורח שיהיו מקומות בילוי לא שגרתיים כאלו. הדברים הללו קורים בכל הליינים.
בניגוד אליך, אני לא משתמש בשירשור כדי לסגור חשבונות של קליקות פה. מעניין לנו ת'תחת פוליטיקה, בשרשור הזה אנחנו מדברים על בילוי והנאה שלנו.
מסכים איתך שאין כאן פרסומת סמוייה. הפרסומת די גלוייה כפי שניתן לראות בתגובה האחרונה שלך. ולהתיימר ולומר שיש בפיך "מסר של אמת" כאילו האמת המוחלטת נמצאית בידך, וכל השאר נשמות תועות... נראה לי שהלייקים שאתה נותן לעצמך די מסבירים את זה בעצמם. יבין מי שיבין.

תלך לאן שאתה חפץ ידידי ,תמשיך להגיע לספייס ואף לפרגן ,דרך אגב פירגון היא תכונה נעלה ,אך גם העברת ביקורת היא לגיטימית ותהה הסיבה אשר תהייה ,האמת המוחלטת שלי נמצאת בידי אם אינך מצא אותה טובה ויעילה למטרתך זרוק אותה ..רשמת תגובה יפה וטרחתי להגיב חבל רק שהכנסת את התחת שלך כהגדרתך לכל זה .

סושי ,בפעם האלף אני לא מתכוון להגיב לך ,את צודקת אני תוקף בליינים ואדם מסוכן ,שוב ,את צודקת ותימנעי מללבות את האש ..שוב ,ערב נעים .
שוסי
שוסי • 18 באפר׳ 2012
אה,לא הגבתי לך,
הגבתי לפסיכולוג בספת עור.
מלכתא

Re: הסירי דאגה מלבך

מלכתא • 18 באפר׳ 2012
raponzel כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
יבלההה עכשיו אני בכלל מפחדת לבוא למסיבות האלו icon_sad.gif((((

אני 4 ומשהו שנים בסצינה. יצאתי הרבה מאוד למסיבות, ובלבוש מאוד פרובוקטיבי בחלק מהזמן, ובכל השנים האלה - רק במקרה של מישהי אחת היתה לי בעיה. פניתי לאחראית על הליין, הענין טופל ולא שמעתי מהתוקפת יותר.

אז למה לנפח דברים? יש בכל מסיבה לפחות אחראי אחד וכמה DM'S - פנו אליהם, והענין יוסדר, כמעט על המקום. הכי קל להוציא דברים מפרופורציות, ולהפחיד אנשים. עובדה בשטח - מלבד אישה אחת אותי לא הטרידו. אז להפוך את זה לאימת המסיבות?...
אז תמשיכו (או תתחילו) להנות ולבלות, זה הכי חשוב icon_smile.gif

תודה! גם אני הרגשתי כמו טרנסקסית. כשאמרת לי את זה בפעם הראשונה בפרטי, בהחלט הצלחת להרגיע אותי... ונראה לי שאפילו אני אניח לכל חששותיי ואגיע.
אגב, אני אמנם מנוסה רק במסיבות וניליות אבל אני יכולה לומר שגם שם כמות ההטרדות היא אינסופית. העולם שלנו הוא מקום מסוכן לעתים. בעיקר מסיבות, שבהן נפגשים אנשים המחפשים לפרוק עצבים ולהינות או כאלו המחפשים לפרוק משהו אחר. יותר מדיי הורמונים ואלכוהול במקום אחד.
ניקי666 niki
זונת סושי אייכן כתב/ה:
אה,לא הגבתי לך,
הגבתי לפסיכולוג בספת עור.

אין לי איתך דבר ,הסכסוך אם קיים לא איתך ,בבקשה אל תשחקי איתי במשחקים ילדותיים .