סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"שולטת ולצידי גבר, גם הוא שולט"

פייר פאזוליני​(נשלט)
לפני 12 שנים • 19 באפר׳ 2012

אוקי, אנסה שוב

יכול להיות שאתם חושבים שבעולם המודרני וגם בעולם השלישי יש איזון בין גברים ונשים וזה בעצם מה שמקנה לכם את התואר הנעלה "פמיניסטים" ולי, שאיני חושב כך, את התואר הנקלה "שוביניסט".
אכן יצא המרצע מן השק.

אך אנסה שוב.
אני חושב שכל אישה יפה (זה עבורך מרי ג'יין). כל אישה היא מושכת. ואני אומר את המשפטים האלה מתוקף היותי גבר ולא רק מפני הכינוי הלעוס "המין היפה".
אני סבור, שוב, שיש הבדל בין אישה שולטת לגבר שולט. המכנה המשותף ביניהם "השליטה" הוא בעיני אינו מכנה משותף. לטעמי אישה שולטת ממקום אחד, נדיר בעיניי בעולם הזה השוביניסטי (וכן, כן אני הוא השוביניסט בעצם ואתם בכלל לא) ואילו גבר שולט ממקום קצת יותר בנאלי. לא צריך ללכת לשבטים באפריקה, אפשר רק להסתכל על הצמרת האקדמאית על הצמרת הכלכלית ועל הצמרת הפוליטית בארץ כדי לגלות את חוסר השוויון. בעיקר בחברה המערבית האלק נאורה.
אז אולי אני באמת שוביניסט (ואני באמת אשמח לשמוע איך הגעתם למסקנה המבריקה הזאת דוקא לנוכח מה שאני כותב), אבל אני חושב ששליטה נשית היא יותר א-נורמלית מתוקף המקום שלה בחברה. מקום שמלכתחילה אינו שולט.
ואילו גבר שולט, הוא רק המשך של הזין של עצמו.

צאו וראו סטטיסטיקה של גברים מכים ושל מעשי אונס. האם יש שיוויון?

ושוב, אולי כולנו התבלבלנו וכשהטחתם בי שוביניסט התכוונתם למילה אחרת. אין לי מושג. ואם לכם יש, אנא הסבירו.

תודה
הרמאפרודיטה
לפני 12 שנים • 19 באפר׳ 2012
הרמאפרודיטה • 19 באפר׳ 2012
אני מבינה אותך. מסתבר שגם אני שוביניסטית, טפו עליי.

אותי מרגשת העובדה שלרגליי קשור גבר גבוה וחזק ממני ברצועה מגוחכת, שאין בה משהו ממשי כדי לתפוס אותו שלא מרצונו לו יחליט משום מה להתנגד, כי ברמה הפיזית הוא מסוגל לשתק לי חצי פנים בהינף יד. ובכל זאת - מרצונו ותשוקתו אלי הוא מעניק לי את הכוח לעשות בו כרצוני, ולפרקים אף מבליג על סטירה פה ושם אם מתחשק לי.

מצד שני - מתוקף "עליונותו" הפיזית לעומתי, גבר שיפעיל עלי כוח פיזי שאין לי איך להתחרות בו, מרתיע אותי.

ברור לי למה התכוון המשורר באומרו שהחיבור בין שולטת-נשלט "מעניין" יותר. הוא לא טבעי ולא בנאלי, כי הגבר אינו חלש וכנוע מטבעו. הוא חזק יותר מאישה.

המילה 'יופי' לא מתייחסת בעיני למראה חיצוני, ומכך שאישה 'מכוערת' אינה שולטת מתוקף כיעורה (מסקנה הזויה בעיני).
הביטוי 'יופי' מיוחס למגדר הנשי:
לרוך, לעדינות, לרגישות, אסתטיקה, לטיפוח וכו'
לכל מה שהופך אישה ליפה ומושכת, בלי קשר לתווי פניה או מספר הק"ג שהיא מנסה להוריד מאז החגים.
לכל מה שאנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים על מישהי/מישהו/משהו שהם נשיים.
לכל התכונות והמאפיינים אשר בין אם תזעקו 'שוביניזם' עד השמיים, הם המכלול המוגדר על ידי החברה תחת הקטגוריה "נשיות".

BEAUTIFUL מלשון BEAUTY היא מילה המאפיינת אישה. על גבר מקובל יותר לומר HANDSOME.

לדעתי שליטה נשית היא קונספט שנועד להעצים ולהדגיש את התכונות הללו. השימוש בכוח, היפוך התפקידים הנפוץ, האישה בתפקיד הגבר החודר, שלילת גבריותו של הנשלט וניושו החיצוני/באקט המיני בלבד, ושאר מיני פעולות מהנות ולגיטימיות ככל שיהיו - אינם מעצימים נשיות. הם אחלה וזה, ושמעתי התבטאויות בנוגע לכוח שחלקכן שואבות משבירת המסגרות, המגדר והוואטאבר. שזה מגניב לאללה, וצדיק באמונתו יחיה. אבל אי אפשר לטעון בשום אופן שהם מעצימים את התכונות הנשיות המגדריות, כפי שהן מוגדרות ע"י החברה.
לדעתי האישית הם אף עושים את ההפך, ואני זכאית לדעתי, נכון ?

אז כן, מגניב לי לאללה לדעת שהוא נמס מהחיוך שלי ויעשה כל מה שאבקש בנימוס, כי בעיניו אני יפה כמו מלאך, וזו בשבילו סיבה מספקת כדי לשרת אותי. ולפי איך שאני רואה את הדברים, האקט הזה מבטא שליטה יותר נשית מכל וריאציה של הרמת קול, שימוש באלימות, כוח, אביזרים או סחיטה.

ולא, זה לא שוביניסטי לחשוב כך.

נ.ב
הנאה מקיום יחסי מין אוראליים/אנאליים הומוסקסואליים,
בין אם בנוכחות אישה או לא,
אמורה להוות לאינדיבידואל הרלוונטי הוכחה חד משמעית על קיום נטיות הומוסקסואליות בו.
כנ"ל לגבי חלומות ופנטזיות על הנושא.
מתנצלת אם נופצו אשליות וקמפיינים של שכנוע עצמי.
D I N​(אחרת)
לפני 12 שנים • 20 באפר׳ 2012

שליטה נשית

D I N​(אחרת) • 20 באפר׳ 2012
יפה דיברת, טרנסקסית.

עבורי השליטה היא שחרור מהתניות וניכוס
החופש לעשות/להיות כל מה שבא לי