בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

Episode​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 20 באפר׳ 2012
Episode​(לא בעסק) • 20 באפר׳ 2012
חסר לב כתב/ה:
תראי בל"ה
היא בכיתה י"ב, יש לה מעט נסיון כהגדרתה, להבנתי היו לה מעט סשנים כנראה עם אנשים פחות מנוסים, נמשכת מאוד לכאב, פחות להשפלה

זה לא נראה לי נערה שברור לה מעל לכל ספק שזה מה שהיא רוצה
לפי הציור הזה זה יגמר לא טוב
במצב אחר הייתי מגיב אחרת.

ח. יא הורס בריאות אחד, זאת רק אני או שזה נראה כאילו התבלבלת בפרופילים והגבת דרך המקורי שלך?
למדתי מחברה שלי

כבר אמרו לך להזהר?

למדתי מחברה שלי • 20 באפר׳ 2012
גם ביחסים פחות מורכבים מבדסמ יש לעיתים אי הבנות. וקורה שצד אחד מתכוון אבל צד שני מבין הפוך. על אחת כמה וכמה ביחסים בדסמים שבאופן מובנה הם מורכבים יותר.

תלוי כמה כואב לך הזין לפגוש אותה. כאשה מבוגרת ( יחסית וגם לא יחסית ) עם קצת נסיון , גם מקצועי - תזהר. ושוב תזהר. ולאחר שנזהרת המון , תזהר שוב ורד מהענין. סיכון גבוה לאי הבנות,ועלות תועלת לא ברורה בכלל.
מלכתא
מלכתא • 20 באפר׳ 2012
Lakshmi כתב/ה:
the_drow כתב/ה:
מלכת האהבה כתב/ה:
לפי החוק- כן.
לפי המוסר- באופן כללי אני תמיד בעד ביטוי עצמי, וכבר התבטאתי כאן בעבר שאני לא חושבת שיש פסול גם באנשים שמתנסים בבדסמ לפני גיל 18.
מה שכן, העניין פה לא הגיל הכרונולוגי אלא הגיל המנטלי. צריך מאוד להיזהר עם זה.
עד כמה אתה באמת מכיר אותה טוב? עד כמה אתה מוכן להיות זה שיקח על עצמו אחריות לבחורה כה צעירה? האם היא מוכנה להתנסות כזו עם מישהו שמבוגר ממנה בכ"כ הרבה שנים?

תשאל את עצמך את השאלות הללו וכשאתה מחליט, תחשוב גם עליה ומה זה יעשה לה.

מסכים לחלוטין.
הטיעון של "תחשוב אם זו הייתה הבת שלך" לא רלוונטי.
אם זו הייתה הבת שלי הייתי אומר לה לעשות מה שטוב לה ואם היא חושבת שזה טוב לה אז שתלך על זה, אבל ההשלכות עלולות להיות א', ב', ג', ד'.
ההתרעמות הזו מלשכב עם אישה (וכן אני מגדיר באופן כללי נערה בת 17.5 כאישה אבל זה אינדווידואלי. ישנן בנות 22 שאינני מגדיר אותן כנשים) צעירה ממך בגיל באופן משמעותי היא בגדר "גילוי עריות" מבחינת אותם אנשים. לפרויד יש הרבה מה להגיד על זה.
העניין כאן הוא לא הכרונולוגיה אלא הבגרות הנפשית. השאלה היחידה היא האם היא יודעת מה טוב לה.
אם היא כבר התנסתה בסשנים בעבר (ואני לא מתכוון מכה פה ושם בטוסיק) ובהחלט רוצה להמשיך עם זה ולעניות דעתך היא באמת מוכנה לזה לך על זה. אם היא תיפגע, שניכם תשאו בתוצאות. אבל ככה זה עם כל נשלטת לא?

מזה השטויות האלה?כל מה שאתה אומר, נכון, כשמדובר בבחורה בוגרת,
וכמה שהן אולי נראות בוגרות או חושבות שאין כאלה, אין בחורות בגיל שהן מתחת ל-20,זה משהו שמגיע עם השנים, עם הדברים שאתה עובר
..אני ידעתי מה טוב לי בגיל 17?!אם הייתי יודעת מה טוב לי בגיל 17 לא הייתי עושה חצי מהדברים שעשיתי כי חשבתי שהם "טובים" לי..מה ידעתי מהחיים שלי בכלל?!
תפסיקו להתייפייף ולנסות לתרץ את זה
חסר בחורות בנות 20 לסשן?אני לא קונה את הדברים המטיומטמים שאמרת פה, תסלח לי.

קודם כל, קצת תרבות דיון!!! לטעון שמישהו כותב שטויות, בגלל שזה מנוגד לדעות שלך, ועוד להרחיב ולהציג דוגמא שלא תמיד נכונה בפועל- טעות.
אין שום קשר למראה חיצוני או לזה שאנשים בני 17 "חושבים" שהם בוגרים. במקרה הזה יש שולט, מבוגר (כנראה שבוגר יותר) וכמו שתמיד בודקים ובוחרים בני זוג לסשן, כאן יש מקום לשיקול דעת נוסף.
את אולי לא ידעת מה טוב לך בגיל 17, ויש אנשים גם בגיל 30 שלא יודעים מה טוב להם.
אני, לעומת זאת, ידעתי מה טוב לי כבר בגיל 16 וכבר אז שלטתי גם על בוגרים ממני. מוכנה להתייצב לכל בדיקה פסיכולוגית נדרשת בשביל להוכיח שלא נגרם לי שום נזק מוחי או נפשי.
אף אחד לא מתייפף, והדברים לא מטומטמים. לשם שינוי, תפתחי את הקופסה ותנסי לראות את התמונה הגדולה ולא רק מנקודת המבט שלך.
מי קבע שמישהו בן 17 ו11 חודשים הוא ילד, ובגיל 18 הוא הולך לבוגר ואחראי? זה אולי נכון לפי החוק היבש אבל ממש לא נכון בפועל.

אם היה מדובר במישהי בת 15, הייתי אומרת שמשהו כאן לא תקין.
אבל כשמדובר במישהי שכן ייתכן והינה בוגרת ואחראית מספיק לדעת מה טוב לה, יש כאן מקום לשיקול דעת.
ושוב, ללמוד תרבות דיון. גם אם אני חושבת ש90% מהדעות כאן מנוגדות לשלי ולא נכונות, אני לא מתפרצת על אנשים.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 20 באפר׳ 2012
Lakshmi כתב/ה:
the_drow כתב/ה:
מלכת האהבה כתב/ה:
לפי החוק- כן.
לפי המוסר- באופן כללי אני תמיד בעד ביטוי עצמי, וכבר התבטאתי כאן בעבר שאני לא חושבת שיש פסול גם באנשים שמתנסים בבדסמ לפני גיל 18.
מה שכן, העניין פה לא הגיל הכרונולוגי אלא הגיל המנטלי. צריך מאוד להיזהר עם זה.
עד כמה אתה באמת מכיר אותה טוב? עד כמה אתה מוכן להיות זה שיקח על עצמו אחריות לבחורה כה צעירה? האם היא מוכנה להתנסות כזו עם מישהו שמבוגר ממנה בכ"כ הרבה שנים?

תשאל את עצמך את השאלות הללו וכשאתה מחליט, תחשוב גם עליה ומה זה יעשה לה.

מסכים לחלוטין.
הטיעון של "תחשוב אם זו הייתה הבת שלך" לא רלוונטי.
אם זו הייתה הבת שלי הייתי אומר לה לעשות מה שטוב לה ואם היא חושבת שזה טוב לה אז שתלך על זה, אבל ההשלכות עלולות להיות א', ב', ג', ד'.
ההתרעמות הזו מלשכב עם אישה (וכן אני מגדיר באופן כללי נערה בת 17.5 כאישה אבל זה אינדווידואלי. ישנן בנות 22 שאינני מגדיר אותן כנשים) צעירה ממך בגיל באופן משמעותי היא בגדר "גילוי עריות" מבחינת אותם אנשים. לפרויד יש הרבה מה להגיד על זה.
העניין כאן הוא לא הכרונולוגיה אלא הבגרות הנפשית. השאלה היחידה היא האם היא יודעת מה טוב לה.
אם היא כבר התנסתה בסשנים בעבר (ואני לא מתכוון מכה פה ושם בטוסיק) ובהחלט רוצה להמשיך עם זה ולעניות דעתך היא באמת מוכנה לזה לך על זה. אם היא תיפגע, שניכם תשאו בתוצאות. אבל ככה זה עם כל נשלטת לא?

מזה השטויות האלה?כל מה שאתה אומר, נכון, כשמדובר בבחורה בוגרת,
וכמה שהן אולי נראות בוגרות או חושבות שאין כאלה, אין בחורות בגיל שהן מתחת ל-20,זה משהו שמגיע עם השנים, עם הדברים שאתה עובר
..אני ידעתי מה טוב לי בגיל 17?!אם הייתי יודעת מה טוב לי בגיל 17 לא הייתי עושה חצי מהדברים שעשיתי כי חשבתי שהם "טובים" לי..מה ידעתי מהחיים שלי בכלל?!
תפסיקו להתייפייף ולנסות לתרץ את זה
חסר בחורות בנות 20 לסשן?אני לא קונה את הדברים המטיומטמים שאמרת פה, תסלח לי.

מסכימה איתך לגבי הבגרות, רק lay off the profanities... הרבה יותר נחמד לנהל דיון בשפה מתורבתת icon_smile.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 20 באפר׳ 2012
הילדים וה.."ילדות"במדינה שלנו בגיל 18 מתגייסים לצהל ,צריכים לתפעל נשק ,נשק כזה שלפעמים אין גם לבני 30צריכים להפעיל שיקול דעת ולהיות אחראים פיקודית על אנשים
.אם לזה הן בוגרות ויסלחו לי כל המלינים היא גם בוגרת מספיק בכדי להחליט אם היא רוצה לחוות סשן ,מן הסתם היא תהייה חסרת נסיון ולכן יש לעלות בהדרגה ,החוסר נסיון שלה שווה בעיני לחוסר נסיון של בוגרת בת 30 .

מבחינת החוק ,הסיטואצייה חוקית לחלוטין ללא כל שטחים אפורים .
up u rs​(אחרת)

Re: אתה רציני?

up u rs​(אחרת) • 20 באפר׳ 2012
אתנה כתב/ה:
ברור שלא.
נתחיל מזה שאין פה חוק יבש. היא בת 17.5 ~ קטינה!
מעבר לכך, אם היא בעלת פרופיל באתר, צריך ליידע את כלובי, הכניסה לאתר היא מגיל 18!

ועצם העובדה ששאלת מראה שאתה יודע שזה לא מוסרי ורק מחפש לגיטימציה מאנשים אחרים לפגוש אותה.

שנייכם טועים= גיל ההסכמה הוא 17. מגיל 17 היא כבר לא "קטינה"

ולפותח הדיון- בלי קשר לגיל- לא הייתי ממליצה להפגש עם אף אחת ל"סשן". הייתי ממליצה להפגש כדי להכיר בן אדם. אם יזרום בעתיד לסשן- תהנו.
אבל לא הייתי ממליצה לאף אחד להכנס לשסנים במפגש הראשון. אתה עוד לא יודע אם אתה יכול לסמוך על הבנאדם, לקרוא אותה נכון , להרגיש אותה.
בקיצור- לשאלתך. לא ולא. וזה לא קשור לגיל- אלא לשליטה ביצר והבנה אנושית. אם אין לך את שתי התכונות האילו- אתה לא שולט ,נקודה, ולא משנה איזה סוגריים תשים ליד הניק שלך.
nomorenomore
nomorenomore • 20 באפר׳ 2012
אנשים כתבו שהם מזועזעים מבת 17 שנותנת שגבר ישתין עליה, ישפיל אותה, יעשה עליה חמישיה + דוגי + הכל כלול.

ושאם חלילה זו הבת שלכם אז תרצחו את הבן אדם (שאני אגב מסכים עם זה ב 1000%).

אבל עם הבחורה היא בת 20, 22, 24, 25.. ככה, גילאי ה 20 המוקדמים. האם זה שונה? אם בת 21 למשל נותנת שגבר יסשן אותה, ישפיל אותה, יקשור אותה, יתלה אותה בסספנשן של לורד-אוף-דה-רופס... מה זה שונה שבת 17 תעשה את זה. אין הבדל משמעותי (אם בכלל) בין בת /1718 לבת 21. (ועזבו את טיעון "היא עשתה צבא" זה כל כך לא כולל... אם כבר, יש מיעוט שמשתנה שם.)

לי זה חורה שהיא בת 17 ומסושנת על ידי בן 30. אבל בת 18 שמסושנת על ידי בני 30 לא חורה לי כלל.

וזה ממש מוזר לי, כי אין הבדל מנטאלי רציני בין 17 ל 18. לפחות אצלי לא היה.

ותודה על הדיון. אהבתי את כל התגובות. כיף לקרוא ולקחת חלק.
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 20 באפר׳ 2012
[quote="Red Leaf"]
בטי בום כתב/ה:
גם אם היא הייתה בת 19

ברגע שהיא בת 19, התמונה משתנה לחלוטין. היא כבר בגירה, וככזו, היא גם נושאת אחריות על מעשיה. בגיל 19 היא זכאית להתחיל לחקור את מיניותה ולבדוק מה טוב עבורה, ומה לא.

אבל פה דובר על ילדה בת 17, שזה מצב יותר בעייתי. לא צריך להתמם, בנות 17 לרוב נמשכות לגברים מבוגרים יותר,

וואללה? כי ממה שזכור לי מתקופת גיל 17, העדפה שלי הייתה בחורים פחות או יותר בגילי שיעברו איתי את אותן חוויות (בגרויות. צבא ...) -אז אכן יש בנות (ובני) נוער שיחפשו קצת (או הרבה) מבוגרים מהם- אבל ברוב המקרים העדפה היא לאותה קבוצת גיל פחות או יותר. (בגילאי 25 מינוס פלוס, זה כבר נהיה פחות מהותי)
מוניק​(נשלטת)
מוניק​(נשלטת) • 20 באפר׳ 2012
אל תטעה בחורה בת 17.5 נמצאת עדיין באמצע משברי גיל ההתבגרות לא משנה כמה בוגרת היא.
אישית לא הייתי ממליצה לך הפוטנציאל שהיא תצא ניזוקה מהסיפור גדול ומשהו שאולי החל ממקום טוב עלול להיגמר רע.
סשן מלווה בהרבה אחריות מצד השולט וחלק מהאחריות זו זה אחריות לשלומה המנטאלי תחשוב על כך....
בחורה בגיל הזה תמיד תטען לבשלותה ולמוכנותה אך בין התיאוריה למעשה פער גדול הוא.
xillixer

תודה על התגובות, די התגבשה לי ההחלטה

xillixer • 20 באפר׳ 2012
טוב כל כך הרבה תגובות, תודה לכל מי שהגיב, אני אנסה לענות על חלקן:

אם היא הייתה הבת שלי ודאי שלא הייתי מרוצה מזה, גם לא הייתי מרוצה אם היה לי בן הומו או בת נמפומנית ונילית לחלוטין. בסופו של דבר זו בחירה חופשית של האדם ואם זה מה שהוא רוצה באמת אחרי שהבין את המשמעות אז שילך על זה.
(אין לי דבר נגד הומואים אגב, הכוונה שלא הייתי מרוצה כי זה אומר חיים לא פשוטים ויותר מאתגרים מאשר סטרייטים)

היו שכתבו שגיל 17.5 צעיר מדי מכדי לקחת החלטות שקולות, היו שכתבו שהן היו בוגרות דיין גם בגיל מוקדם יותר ויש שכתבו ש 19 זה גם צעיר מדי, המושג גיל מנטלי מאוד נכון ושונה מאדם לאדם. זה אכן משהו שאני צריך לבדוק אצלה.
אגב, שאלה לכל מי שהביע התנגדות מוחלטת- אם הייתי בן 20-23 זה היה משנה את התשובה שלכם?

נכון יש מספיק סאביות 20+ והזין לא כזה כואב לי, אבל היא מסקרנת אותי, אני רוצה והיא רוצה.
ותכלס, בעולם הבדסמ יש הפרשי גילאים הרבה יותר גדולים מ 10-15 שנה, והרבה סאביות ירצו מאסטר מנוסה ומבוגר משמעותית.

החלטתי כן להפגש איתה אבל ראשית לשיחה מעמיקה להבין יותר את נסיונה, שהיא מבינה לאן היא נכנסת וכן לשתף אותה בכנות ובפתיחות בהססנות שלי בגלל גילה. נראה מה היא תגיד.
שנית, לפעם ראשונה אני מתכנן מקסימום סקס ונילי רגיל עם קצת ספאנקים אם היא תתעקש. אני יודע כבר שזה מאוד יאכזב אותה, כי היא מאוד רוצה כאבים, היא ביקשה שישארו סימנים.
אבל אני אגיד לה שתישן על זה. גם אני אשן על זה.