אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

Crybaby​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 21 באפר׳ 2012
Crybaby​(נשלטת) • 21 באפר׳ 2012
בתור בת 18,עקבתי אחרי האשכול בסקרנות כבר יומיים והקשבתי למבוגרים מדברים בלי להגיב כי לא חשבתי שזה ממקומי להוסיף פה משהו,מכוון שאני יודעת שזה לא ישמע אובייקטיבי.[אפילו שרוב האנשים פה לא דיברו אובייקטיבית,אבל ניחא.]

אז תשמע,
מוסרי או לא - בסדר או לא.
זה לא אני להחליט.
האם בנות 17 בוגרות או לא - מספיק מוכנות נפשית או לא
זה לא אני להחליט.

כל מקרה הוא לגופו.ואנחנו לא במקום לבוא ולשפוט כי אנחנו לא מכירים אותה,או אותך,או את הדינמיקה בינייכם.
אבל אני כן רק רוצה שתשאל את עצמך את זה לפני-
האם אתה במקום שמוכן לקחת מישהי תחת חסותך ?
כי לא משנה מה המניעים שלה - בריאים או לא בריאים - מטען נפשי או לא.
אתה -כן- תצטרך לקחת עליה אחריות,ויכול להיות שעם האחריות יבוא הרבה השלכות,וזה הרבה אנרגיות והרבה כאב ראש.

אם אתה בקטע של משהו קליל ולא רציני,לא בזין שלך להפוך לאבא של מישהי,אל תלך על מישהי בת 17,זה הכל.
מלכתא
מלכתא • 21 באפר׳ 2012
Lakshmi כתב/ה:

אין לי תרבות דיון, בואי תחנכי אותי.
(ו-וואו, אני ממש מחזיקה ממך שאת לא מתפרצת על אנשים *שקל?*)
אני חסרת סבלנות לתירוצים, ולא משנה באיזה שם הם באים
אני שמחה בשבילך שידעת בגית 16 מה את רוצה, הסטטיסטיקה מראה אחרת (לא סתם יש הפרדה בין בגיר לקטין..) שילד שרוצה במבה לפני ארוחה, ל-א יודע מה טוב לו, נקודה.
וגם בחורה בת 17 שחושבת שהיא נמשכת לכאב..רוב הסיכויים שאין לה עדיין מושג מה טוב לה.
אה וגם בחורה בת 18 בספק אם יודעת מה טוב לה, אם את..נורא רוצה להיות קטנונית.

את רוצה שאני אחנך אותך? אני לא בקטע של נשים. אבל נראה שחינוך לא יזיק לך.
כבר הסבירו לך שלא מדובר בתירוצים. אם את לא היית בוגרת מספיק בגיל 17, וככל הנראה מישהו ניצל אותך בגיל הזה אם את מתבטאת בכזאת התלהבות, לא אומר שכך אצל כולם.
17 זה גיל גבולי, אבל כל עוד יש יוצא דופן לכלל, הרי שאין מדובר בכלל.
את קובעת ומפזרת כאן כללים (מישהי בת 17 לא יכולה לדעת אם היא נמשכת לכאב? נו באמת...) שאולי היו תקפים רק לגביך. אבל להבין שכל אדם הוא אינדבידואל ושלא כולם כמוך זה כנראה משהו נשגב ממך....
Gerald​(מתחלף)

xillixer - אני מאוד שמח שפתחת את השרשור הזה

Gerald​(מתחלף) • 21 באפר׳ 2012
קודם כל, xillixer, אני מאוד מעריך את זה שפתחת את השרשור הזה.
בלי קשר לתוצאה של הדיון, זה טוב שאדם נתקל בדילמה מוסרית ובחר לפתוח אותה לדיון.
מין הסתם כמו ברוב הדילמות המוסריות - לרוב לא תהיה הסכמה גורפת אבל ככה אפשר לשמוע עוד דעות, אפשר לקבל הצעות ביניים (כמו שאכן xillixer הצהיר שהוא יעשה) ואפשר להבין שיש עוד חוות דעת בעולם.

לכל מי שהגיב באופן אופנסיבי, מיותר, דורש תצומי בלבד וכו: הדבר היחידי שאתם עושים זה למנוע מהחברים בכלוב להעלות פה עוד נושאים בעייתיים מבחינה מוסרית ולגבש תפיסת מוסר טובה יותר.
בבקשה, בבקשה, תשתדלו לא לעשות את זה.

אלוהים יודע שבחברה שלנו נטייה לבדס"מ מספקת שפע של דילמות מוסריות ויהיה נחמד אם אפשר יהיה להעלות אותן ולדעת שהם יתקבלו ברצינות.

וניסחו את זה כבר הרבה יותר טוב ממני:
[URL] http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=299367&blog_id=1574 [/URL]
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 21 באפר׳ 2012
איזו דילמה (:

אני חייבת להגיד שקשר בין נערה למבוגר משגע לי את המוח, וזה לא מהיום. כל אחד מאיתנו מתמגנט למקומות אחרים. אני לא חושבת שמי שנמשך למקומות האלה הוא בהכרח בעל איזו נטיה לפדופיליות, כי הפן המשמעותי, בעיקר ביחסי שליטה, היא העובדה שגבר מבוגר שולט על נערה צעירה. זה ישר מדמה קשר של אבא ובת, עם כל המוני הרבדים שיש שם.

למה זה חשוב להבין? כי למרות שאני לא חושבת שיש פסול בקשר כזה, אני חושבת שצריך להבין את המנגנון והחוסרים שלה, שבגיל הזה עוד מתביישים לבטא ולכן לפעמים הופכים ל"טרף קל".

אמרה כאן מישהי: אם אתה לא מתכוון להכנס לקשר של תמיכה והכלה, (ואני מוסיפה - אם לא בא לך להיות על הדרך גם אבא שמחנך ומזיין), אז אל תלך על זה.

גם אם היא תסביר לך שזה בסדר גמור מבחינתה, וזה סטוץ, ברור לחלוטין שבגיל הזה לא כולן באמת מבינות מה הן רוצות, או אמיצות מספיק לבקש קשר/שייכות/אהבה/הכלה.

אם אתה לא שם, ואם הזין "לא כל כך כואב לך", הרי שאולי שווה שתתחילו קודם לבחון קשר. להכיר אחד את השני, בלי זיונים ובלי בדס"ם, ותחליטו אחר כך.

אם זה בשביל סשן, ואין לך בשבילה בלב את המשהו הנוסף הזה, הרי שזה לא ישתלם. לא לך ולא לה.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 21 באפר׳ 2012
כשלמדתי בקורס לפסיכומטרי, הייתי חריגה בגילי. הממוצע היה בערך 20.
לא יכולתי להתעלם מאחד מהבחורים הצעירים מדי. הוא היה חתיך מבלי להיות יפה, גבוה מאוד, שרירי כמו... וואוווו. לו היה אומר לי שהוא בגילי לא הייתי מפקפקת. והדברים שעברו לי בראש בשיעורי מתמטיקה.......
תמיד בהפסקות הוא היה מדבר עם הילדות בנות גילו, שדמו בעיני לפעוטות, ואני הקפדתי לשמור מרחק משמעותי. לא כי פחדתי להתפתות חלילה, אלא כי ברגע שהוא פתח את הפה, הילד הקטן הזה שבקע מהגבר ההורס הזה, השחית לי את הפנטזיה של שיעורי מתמטיקה.

הייתי יותר צעירה מגיל 17 כאשר היו לי יחסים עם גברים מבוגרים מגיל 30. ציפור נפשי לא נפגעה, וגדלתי להיות אדם בוגר וחסר אחריות כמו כל השאר. אמנם לא נערת הפוסטר של נורמליות, אך זה רחוק מלהיות באשמת הגברים ההם. למעשה, הם אפילו זכורים לי כחוויות חיוביות, משעשעות ומגרות.
כידוע, אני לא מהווה דוגמה אנושית נורמלית לשום דבר בערך. גם בתור ילדון לא חוקי שמשתעשע עם המבוגר האחראי והפדופיל, אני הייתי בעלת הניסיון ולא הם (עוד זוכרת את הבלבול בעיניהם...).

כשאני חושבת על בחור מעט מבוגר ממני עד שנות השלושים המוקדמות, שמתעסק עם ילדה בגיל 17 (עברתי את הגיל שאומרים "וחצי") ואפילו בת 22 - זה נראה לי מגוחך, מגעיל, מרתיע ופתאטי. רק הקריאה של הפוסט המקורי, ואני מתנצלת מראש, הוציא ממני "איווווו" קולני כזה. ומתנצלת שוב, אבל פוסט הביניים של שיחת המוטיבציה עם הילדונת והתחלת ה"יחסים" (?!) בתור סקס ונילי, הוציא ממני תגובה נגעלת עוד יותר קולנית. זה לא שמדובר ב"התאהבות", אז אי אפשר להרפות ולמצוא זיון אחר, ובגיל סביר??

לא הייתי יוצאת עם גבר כזה לו הייתי מגלה על כך, ולו רק כי זה מעוות בעיני שהגבר הזה מוצא עניין במה שנראה לי ילדה קטנה. והיא אכן ילדה קטנה. גם אם היא חכמה ואינטליגנטית ומתנסחת ברהיטות ללא טעויות כתיב, והיא "בוגרת" (מילה שמעידה על ילדותית, בדיוק כמו לומר 17 "וחצי") - היא ילדה קטנה.
אף נזרקה שאלה-הערה-צינית מסוג ה "לו היה הוא בן 20 ולא 30 , האם היה זה בסדר?" זה בהחלט היה פחות נורא ואיום, אם כי נראה לי מוזר שבחור אחרי צבא שוכב עם תיכוניסטית. וזה לא רק עניין של הפרש בשנים. הפרש יכול להיות בין בחורה בת 25 לגבר בן 45, ולא יהיה פסול בעיני בשום אופן.
אבל משהו בגבר בן 30 עם ילדה בתיכון... יש ריח כזה לא נעים באוויר... ריח של כותרת בידיעות אחרונות...
'Bambi'​(אחרת)
'Bambi'​(אחרת) • 21 באפר׳ 2012
טרנסקסית כתב/ה:

כשאני חושבת על בחור מעט מבוגר ממני עד שנות השלושים המוקדמות, שמתעסק עם ילדה בגיל 17 (עברתי את הגיל שאומרים "וחצי") ואפילו בת 22 - זה נראה לי מגוחך, מגעיל, מרתיע ופתאטי. רק הקריאה של הפוסט המקורי, ואני מתנצלת מראש, הוציא ממני "איווווו" קולני כזה. ומתנצלת שוב, אבל פוסט הביניים של שיחת המוטיבציה עם הילדונת והתחלת ה"יחסים" (?!) בתור סקס ונילי, הוציא ממני תגובה נגעלת עוד יותר קולנית. זה לא שמדובר ב"התאהבות", אז אי אפשר להרפות ולמצוא זיון אחר, ובגיל סביר??

לא הייתי יוצאת עם גבר כזה לו הייתי מגלה על כך, ולו רק כי זה מעוות בעיני שהגבר הזה מוצא עניין במה שנראה לי ילדה קטנה. והיא אכן ילדה קטנה. גם אם היא חכמה ואינטליגנטית ומתנסחת ברהיטות ללא טעויות כתיב, והיא "בוגרת" (מילה שמעידה על ילדותית, בדיוק כמו לומר 17 "וחצי") - היא ילדה קטנה.
אף נזרקה שאלה-הערה-צינית מסוג ה "לו היה הוא בן 20 ולא 30 , האם היה זה בסדר?" זה בהחלט היה פחות נורא ואיום, אם כי נראה לי מוזר שבחור אחרי צבא שוכב עם תיכוניסטית. וזה לא רק עניין של הפרש בשנים. הפרש יכול להיות בין בחורה בת 25 לגבר בן 45, ולא יהיה פסול בעיני בשום אופן.
אבל משהו בגבר בן 30 עם ילדה בתיכון... יש ריח כזה לא נעים באוויר... ריח של כותרת בידיעות אחרונות...

כן, יש הבדל בין גבר בן 20 שמשתעשע עם בת 17, או אפילו 22, לבין גבר בן 30.
אתם מוזמנים לקרוא לי מתיימרת ומתחסדת עד מחר- אבל גבר בן 30 (!) שמסתכל על ילדה בת 17 ולא רואה תיכוניסטית שלומדת לבגרות ושותה שוקו בשקית- אלא יצור נוטף מיניות ובר זיון- הוא בעיני חיה. לא יעזור.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 21 באפר׳ 2012
מלכת האהבה כתב/ה:
Lakshmi כתב/ה:

אין לי תרבות דיון, בואי תחנכי אותי.
(ו-וואו, אני ממש מחזיקה ממך שאת לא מתפרצת על אנשים *שקל?*)
אני חסרת סבלנות לתירוצים, ולא משנה באיזה שם הם באים
אני שמחה בשבילך שידעת בגית 16 מה את רוצה, הסטטיסטיקה מראה אחרת (לא סתם יש הפרדה בין בגיר לקטין..) שילד שרוצה במבה לפני ארוחה, ל-א יודע מה טוב לו, נקודה.
וגם בחורה בת 17 שחושבת שהיא נמשכת לכאב..רוב הסיכויים שאין לה עדיין מושג מה טוב לה.
אה וגם בחורה בת 18 בספק אם יודעת מה טוב לה, אם את..נורא רוצה להיות קטנונית.

את רוצה שאני אחנך אותך? אני לא בקטע של נשים. אבל נראה שחינוך לא יזיק לך.
כבר הסבירו לך שלא מדובר בתירוצים. אם את לא היית בוגרת מספיק בגיל 17, וככל הנראה מישהו ניצל אותך בגיל הזה אם את מתבטאת בכזאת התלהבות, לא אומר שכך אצל כולם.
17 זה גיל גבולי, אבל כל עוד יש יוצא דופן לכלל, הרי שאין מדובר בכלל.
את קובעת ומפזרת כאן כללים (מישהי בת 17 לא יכולה לדעת אם היא נמשכת לכאב? נו באמת...) שאולי היו תקפים רק לגביך. אבל להבין שכל אדם הוא אינדבידואל ושלא כולם כמוך זה כנראה משהו נשגב ממך....

המסקנה שאת הסקת היא..שבגלל שאני "מתבטאת בהתלהבות" ניצלו אותי?אני חושבת שזו ההנחה הכי מטומטמת ששמעתי עד היום, אבל..לענייננו..
אני לא מפזרת כללים ולא נעליים, זו עובדה בשטח
ילדה בת 17, היא ילדה
גם בת 18 היא ילדה.
זו הסטטיסטיקה,
ולא סתם ליופי יש חוקים והגבלות כאלו ואחרת
וזה באופן כללי בנוגע לקבלת החלטות לא אובייקטיבית ולאו דווקא בדס"מ, אבל משהו אומר לי שאת לא באמת מנסה לחשוב קצת עם השכל אלא לנסות לצאת צודקת ב..דיון..שלנו..
אז, יעבור לך.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 21 באפר׳ 2012
Jean Grey כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:

כן, יש הבדל בין גבר בן 20 שמשתעשע עם בת 17, או אפילו 22, לבין גבר בן 30.
אתם מוזמנים לקרוא לי מתיימרת ומתחסדת עד מחר- אבל גבר בן 30 (!) שמסתכל על ילדה בת 17 ולא רואה תיכוניסטית שלומדת לבגרות ושותה שוקו בשקית- אלא יצור נוטף מיניות ובר זיון- הוא בעיני חיה. לא יעזור.

אני מסכימה
Aurora Borealis​(אחרת)

נדמה שאני צריכה להגיב על הנאמר

Aurora Borealis​(אחרת) • 21 באפר׳ 2012
אני בדרך כלל לא מגיבה בפורמים, אבל פה יש לי מה לומר.
כן, אני יודעת שחוק ההסכמה הוא 16, וכן, אנחנו בתקופה בה כל הילדים מתבגרים מהר מדי. ילדות מקבלות מחזור בגיל 8, בגיל 15 כבר נדיר למצוא בתולות, וכו',
אבל לא משנה כמה בוגרת הבחורה,
תמיד יהיה לך יתרון לא הוגן עליה, בגיל ובשנים. לא משנה כמה אינטיליגנטית היא, כמה בוגרת, וכמה חכמה,
תמיד אתה תהיה בעמדת פתיחה שהיא מעליה, והיא תחוש שהיא צריכה כל הזמן להתאמץ כדי לגרות אותך אינטלקטואלית, מה שהוא מתכון מוצלח לתסכול נפשי שגם ככה בא בקלות בגילאים האלה.

מערכת יחסים בריאה בטוח לא תצא מזה,
ובשביל סשן חד פעמי, אין מספיק בגירות בעולם?
'Bambi'​(אחרת)

Re: נדמה שאני צריכה להגיב על הנאמר

'Bambi'​(אחרת) • 21 באפר׳ 2012
Aurora Borealis כתב/ה:
אני בדרך כלל לא מגיבה בפורמים, אבל פה יש לי מה לומר.
כן, אני יודעת שחוק ההסכמה הוא 16, וכן, אנחנו בתקופה בה כל הילדים מתבגרים מהר מדי. ילדות מקבלות מחזור בגיל 8, בגיל 15 כבר נדיר למצוא בתולות, וכו',
אבל לא משנה כמה בוגרת הבחורה,
תמיד יהיה לך יתרון לא הוגן עליה, בגיל ובשנים. לא משנה כמה אינטיליגנטית היא, כמה בוגרת, וכמה חכמה,
תמיד אתה תהיה בעמדת פתיחה שהיא מעליה, והיא תחוש שהיא צריכה כל הזמן להתאמץ כדי לגרות אותך אינטלקטואלית, מה שהוא מתכון מוצלח לתסכול נפשי שגם ככה בא בקלות בגילאים האלה.

מערכת יחסים בריאה בטוח לא תצא מזה,
ובשביל סשן חד פעמי, אין מספיק בגירות בעולם?

כשאת בת 17 וגבר בן 30 נוצא בך עניין את אומרת לעצמך " ואוו, איזו מיוחדת שאני שאני מצליחה לעורר עניין בגבר מבוגר וחכם כמוהו"
ככל שאת מתקרבת לגיל 30, את אומרת לעצמך " רבאק, כמה טמבל הוא יכול להיות שרק עם תיכוניסטיות הוא מסוגל להתמודד ולא עם מישהי בגיל לגיטימי, איך לא ראיתי את זה לפני 8 שנים, ועוד חשבתי שבגיל 17 הייתי בוגרת וחכמה"

שורה תחתונה- יש דברים שכל האינטליגנציה והבגרות הנפשית שבעולם לא יעזרו. הם נועדו כדי שיבינו אותם רק מפרספקטיבה.