סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישראל מתייבשת

Lithia​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 23 באפר׳ 2012

ישראל מתייבשת

Lithia​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2012
אני לא יודעת איך אף אחד לא שם לב למשהו מדאיג. זה עניין של חשבון פשוט.
כמעט ואין פה אנשים חדשים. הניקים הנוספים הם הרבה פעמים ניק מספר 25 של אותו אידיוט מ-24 ניקים אחרים. בנוסף, הרבה אנשים עוזבים לטובת מקומות שפויים יותר עם רמת אינטליגנציה ממוצעת גבוהה יותר.

אם המצב ימשיך ככה, אנחנו פשוט ניכחד. הרי מספיק שישארו פה כלובי ועוד 3-4 אנשים שכל אחד מהם יפתח כ-10 ניקים והאתר יראה לגמרי פעיל.

תסתכלו על ארצות אחרות שבהן הבדס"מ מפותח יותר. אז נכון שיש להם יתרון, שהרי "מאסטר ג'ונס" נשמע הרבה יותר טוב מ"האדון חיים משה". ונכון שאם קר בהן יותר אז הם יכולים ללבוש בגדי עור בלי שזה יראה כל כך מוזר ובלי לסבול מהתחממות פנימית. אבל כל זה לא מצדיק את המצב הלא מפותח של הקהילה.

אולי הגיע הזמן לחסוך בטמטום.
תחשבו מה יקרה אם נצטרך להתחיל לייבא סוטים מטורקיה...
נוריתE
נוריתE • 23 באפר׳ 2012
עדיף,מארצות סקנדינביה
הם ניראים שמה הרבה יותר טוב icon_cool.gif
מלכתא
מלכתא • 23 באפר׳ 2012
icon_lol.gif
סוטים מתורכיה לא מעניין...

ודווקא יש לא מעט חדשים, שלא מבחינים בהם בגלל שאין להם מנוי זהב ובגלל שהם לא פעילים כ"כ.
אנשים נמשכים לפה, כי זה המקום המרכזי. זה כמו הדאנג'ן של האינטרנט.
אלא שכשמגיעים חוששים להיות פעילים, והשאלה היא למה?
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 23 באפר׳ 2012
לעניות דעתי מה שהורס את המקום הזה, זה ה"פעילים"
הם (ובעיקר הן) הופכים את המקום הזה למרכז נוירו גניקולוגי (ובעברית: זיון מוח), ולא לאתר שבו מוצא מין את מינו למטרות שכולן ללא יוצא מין הכלל מתממשות במציאות ולא מעל דפי הצאט והפורומים.

לסיכום: ככל שהפעילות הנראית לעין תרד, כך הפעילות המתממשת במציאות תגדל.

אילו היה תלוי בי, הכללי בצאט היה נסגר לצמיתות והיו מתאפשרות רק שיחות אחד על אחד

אבל זה רק אני, אני בטוח שיש מי שהמסך מגן עליו מפני עצמו ומאפשר לו להתקיים
philia
philia • 23 באפר׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
הם (ובעיקר הן) הופכים את המקום הזה למרכז נוירו גניקולוגי (ובעברית: זיון מוח), ולא לאתר שבו מוצא מין את מינו למטרות שכולן ללא יוצא מין הכלל מתממשות במציאות ולא מעל דפי הצאט והפורומים.

עיינתי זה עתה בחוקי האתר.

אין מקום [ככל שהצלחתי למצוא] בו מצוין כי אתה באופן אישי לא יכול לקיים שיחות אחד על אחד.

אפילו באופן בלתי תלוי. ו//או בעיקר,

.
מלכתא
מלכתא • 23 באפר׳ 2012
איש אחר כתב/ה:

רצוי (ואף מומלץ) לנהל שיחות אחד על אחד בצ'אט בהודעות הפרטיות,
הרי ב"כללי" אתה גם ככה לא הולך לערוך הכרויות.

לגבי המשפט השני שלך, הוא נכון מאוד לגבי כל קהילה וירטואלית. אנשים שהם גיבורים מאחורי המסך, אבל בחיים האמיתיים...אין להם חיים.
Crybaby​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 24 באפר׳ 2012
Crybaby​(נשלטת) • 24 באפר׳ 2012
אני חדשה. icon_redface.gif

[אף על פי שלא חסכו ממני את הסצנות של "את ניק כפול!!" לפני שהבינו שאני באמת חדשה.]
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 24 באפר׳ 2012
philia כתב/ה:
איש אחר כתב/ה:

עיינתי זה עתה בחוקי האתר.

אין מקום [ככל שהצלחתי למצוא] בו מצוין כי אתה באופן אישי לא יכול לקיים שיחות אחד על אחד.

אפילו באופן בלתי תלוי. ו//או בעיקר,

.

נראה לי שפיספסת משהו חשוב בדברי
אני אכן מתנהל רק בשיחות פרטיות בצאט, ולעולם לא בכללי, אבל לא זאת הנקודה
הנקודה היא שהכללי הפך להיות אבן שואבת לקשקשנים, וזה משתלט על הצאט ומרחיק סוג אחר של אנשים
כשהפרטי הוא "אופציה" ולא המהות העיקרית או היחידה, הוא פשוט דועך, והאנשים המתאימים לכך ממעטים להגיע לכאן
זה היובש עליו קם הפוסט הזה

יבוטל הכללי לאלתר icon_cool.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 24 באפר׳ 2012
זה שוב חוזר לשאלה.
האם הכלוב הוא אתר היכרויות רומנטיות נטו, או פלטפורמה חברתית שאפשר גם להכיר בה רומנטית.

וסקאר, התנצלתי icon_smile.gif
גברים​(שולט)

Re: ישראל מתייבשת

גברים​(שולט) • 24 באפר׳ 2012
Lithia כתב/ה:
אני לא יודעת איך אף אחד לא שם לב למשהו מדאיג. זה עניין של חשבון פשוט.
כמעט ואין פה אנשים חדשים. הניקים הנוספים הם הרבה פעמים ניק מספר 25 של אותו אידיוט מ-24 ניקים אחרים. בנוסף, הרבה אנשים עוזבים לטובת מקומות שפויים יותר עם רמת אינטליגנציה ממוצעת גבוהה יותר.

אם המצב ימשיך ככה, אנחנו פשוט ניכחד. הרי מספיק שישארו פה כלובי ועוד 3-4 אנשים שכל אחד מהם יפתח כ-10 ניקים והאתר יראה לגמרי פעיל.

תסתכלו על ארצות אחרות שבהן הבדס"מ מפותח יותר. אז נכון שיש להם יתרון, שהרי "מאסטר ג'ונס" נשמע הרבה יותר טוב מ"האדון חיים משה". ונכון שאם קר בהן יותר אז הם יכולים ללבוש בגדי עור בלי שזה יראה כל כך מוזר ובלי לסבול מהתחממות פנימית. אבל כל זה לא מצדיק את המצב הלא מפותח של הקהילה.

אולי הגיע הזמן לחסוך בטמטום.
תחשבו מה יקרה אם נצטרך להתחיל לייבא סוטים מטורקיה...

אני חולק עלייך.
אני מוצא שיש כאן הרבה אנשים בוגרים, רמת אינטלגנציה מעל הממוצע, לא מעט מצטרפים ומצטרפות חדשים ואיכותיים (וגם פחות איכותיים), הרבה מאוד רגישות, פתיחות ועומקים ולא מעט איכות.
נכון שיש כאן גם לא מעט טרמפיסטים שלא מתאימים (לטעמי) אבל הזמן וחוסר ההצלחה שלהם מסנן אותם.
נכון שיש כאן הרבה אגו, השמצות ולפעמים לכלוך אבל זה בלתי נמנע כששמים הרבה תרנגולים מיוחמים עם חזה מנופח, בלול של תרנגולות מיוחמות.
נכון שצריך לברור, לבדוק, להשקיע. נכון שלא כל אחד שאת רוצה, רוצה אותך, ושמרבית אלו שרוצים אותך, את לא רוצה אותם, אבל גם זה לגמרי טבעי ולא שונה מהעולם שבחוץ.

ההתבכיינות הזו שחוזרת על עצמה - "אין כאן נשלטות אמיתיות, אין כאן שולטים אמיתים, כל המלכות שמנות או בתשלום, וכולם מטומטמים ולא רצינים" מגיעה באופן טבעי, מכאלו שאו שלא מבינים מספיק טוב את מהות המקום ואת מהות האנשים בו, כמו למשל, נשלטים שמחפשים מלכה שתתדחוף להם דילדו, תצליף בהם ותעשה בהם מעשים מגונים ולא מבינים שהבחורה בצד השני, למרות היותה שולטת, מחפשת קודם כל קשר נפשי עם מישהו שהוא ראוי בעיניה ורק בתוכו את האקטים הפיזיים של השליטה (ושאם תוציאי מהמשוואה הזו את הקשר הנפשי, הוא יקבל - מלכה בתשלום) או למשל, שולטים שחושבים שהנשלטות כאן בסה"כ מחפשות מישהו שישפיל אותן, יקרא להן "זונה" וכלבה" ויהיו לו "הרבה אביזרים" ולא מבינים שגם הן מחפשות, בדרך כלל, קודם את הקשר הנפשי ואיזה סוג של בונדינג, עם מישהו שבעיניהן ראוי (שזה משהו,כמו בכל קשר, שצריך להרוויח ביושר), ובתוכו את הצד הפיזי.

גם תלונות הצ'אט כאן נשמעות לי מגוכחות. אני אמנם לא מבלה בצ'אט אבל נשמע לי שהתלונות וההצעות שצריך להוריד אותו הן לא לעניין. הוא לא מתאים לך, אל תלך לשם. אתה רוצה אחד על אחת, תשלח אדומה ותעבור לפרטי או למסן. לא ענו לך לאדומה וזה מתסכל אותך, שלחת לה כלבה ! והיא לא נבחה לך חזרה באדומה, קראת לה זונה ! וברוב חוצפתה היא לא נפלה לרגליך שדודה ? תפנים שזו זכותה המלאה ותזכור שגם בעולם הרגיל לא כל אחת שאתה פונה אליה מחזירה לך יחס. תלמד את כללי המשחק והציד ואם הם לא מוצאים חן בעיניך, עבור למקום אחר. אני גם חושב, שהעובדה שהצ'אט פעיל ויש בו תנועה מעידה שיש לו ערך לחלק מהאנשים.

אני כאן כבר לא מעט שנים וזכיתי להכיר כאן אנשים, עומקים ומקומות בתוכם, שלא מצאתי ואני לא חושב שאמצא בשום מקום אחר. זכיתי גם בחוויות מטורפות ומטריפות שיהיה מאוד קשה למצוא במקום אחר ואני אסיר (למרות שאני שולט! ) תודה לפלטפורמה הזו ולכלובי, שאיפשרו לי את זה.
    התגובה האהובה בשרשור