ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה ב"עכבר העיר"

barnit
לפני 12 שנים • 24 באפר׳ 2012

טוב, זה פשוט עומד לי כבר הרבה זמן על קצה הלשון

barnit • 24 באפר׳ 2012
בוער לי להביע את דעתי פה
כי זה ממש מציק לי
וזאת רק דעה שלי, אני לא באה לפגוע באף אחד
אני יודעת שרובכם תומכים בכל הייחצון הזה לדאנג'ן
אבל בכנות, אני מרגישה בתור לקוחה שבאה למסיבות,
שנראה שההנהלה של הדאנג'ן חושבת שאנחנו כמו "חיות" בכלוב ב"גן חיות"
ומנסה כמה שיותר "לייחצן" את הקהילה והמסיבות כדי שכל ה"ונילים" הסקרנים יבואו לצפות.
וזה פשוט מעצבן.
אני באופן אישי התבאסתי מכל הפרסום הזה icon_neutral.gif
Queeny​(מתחלפת){being}

תפקידים שונים למסיבות שונות

Queeny​(מתחלפת){being} • 24 באפר׳ 2012
אני חושבת שלמקום כמו הדאנג'ן יש תפקיד - בדיוק בקשר בין הונילה לבדסמ.
כשמקום כמו הדאנג'ן פתוח ומזמין גם לסקרנים שבאים להציץ - זה משיג שתי מטרות:
1. זה עוזר למי שמתלבט, להגיע כונילה, לראות שהשד לא נורא כל כך, ומצד שני לא בהכרח להחשף.
2. זה עוזר להתקבלות של הבדסמ כעוד אופציה של מיניות וחיים, ולאו-דווקא כסטיה מסוכנת.

יתרון נוסף הוא תחלופה יותר גבוהה של אנשים, לכל מי שמרגישים שכבר מיצו את כל הילדים בכיתה של הבדסמ במקום.

לסוגים שונים של התכנסויות בדסמיות יש תפקידים שונים. ברורים ההבדלים בין מסיבות למוזמנים בלבד, פליי-פארטיז, פמדום או מיילדום, ערב סגור לקהילה, הרצאה... ויכולים להיות גם ימי שלישי "סגורים לקהילה" לעומת ימי חמישי "לקהילה ולכולם".

אני מסכימה שבהחלט יכול להיות מבאס להגיע לערב שבו מרגישים בכלוב של גן-חיות (ולא כפטיש). אולי לכן צריך כל אחד לבחור את סוג המסיבות שיותר עושות לו את זה, וזהו.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 24 באפר׳ 2012
קודם כל, אני מסכים מאוד עם דבריה של קוויני ומצטרף אליהם.

מאז ומעולם, עוד מתקופת יפו, המסיבות של ימי חמישי היו מסיבות שקורצות גם לקהל הרחב ולא מתיימרות להיות מסיבות קהילה סגורות. יש כאלה שמעוניינים לבלות במסיבות סגורות רק בחברתם של אנשי קהילה שהם כבר מכירים - וזה לגיטימי ויש לזה מקום - וישנם אחרים, ואני תמיד הייתי ביניהם, שמעדיפים מסיבות שמשלבות בין ישן וחדש, בין ותיקים לבין חדשים שמסתקרנים ומתעניינים. אף אחד מאיתנו לא נולד בקהילה, כולנו גילינו את הנושא והצטרפנו לקהילה ולמסיבות בשלב מסוים. יש בכלוב עשרות רבות של ותיקים שהחלו את דרכם בביקור ראשון בדאנג'ן כוונילים. אני נגד הסתגרות ונגד בדלנות, ומבחינתי אחד הדברים הכי כייפים שנותנים את הריגוש זה הידיעה שבכל רגע נתון יכולה להיכנס בשערי המועדון מישהי חדשה שתגלה את העולם המופלא הזה ותצטרף אליו. זה קורה הרבה, וזה לא היה קורה אם היינו מסתגרים.

מעבר לכך קיים גם העניין הכלכלי. מועדון שחפץ חיים ומעוניין לשרוד לאורך זמן לא יכול להסתמך רק על קהילה קטנה וחייב לחפש כל הזמן דרכים להרחיב את הקהל. הרצון לשרוד כלכלית ואף להתפרנס בכבוד הוא לא משהו שצריך להתבייש בו, מה גם שמסיבות יותר פתוחות הן אלה שמאפשרות גם את קיומן של מסיבות אחרות, יותר מצומצמות ופחות רווחיות. מי שמתמקד רק במסיבות קטנות וסגורות לא שורד לאורך זמן, וזה משהו שהוכח בעבר ומוכח גם בעצם ימים אלה.

לסיום, כאמור, יש מקום לכל סוגי המסיבות: גדולות ופתוחות, קטנות וסגורות, פליי פארטיז, מוזמנים בלבד וכו'. גם אצלנו יש מדי פעם מסיבות קטנות יותר שלא פתוחות לקהל הרחב, וגם המסיבות של אורלי בימי שישי פונות לקהל מוגדר יותר ופחות לקהל הרחב. אגב, אנחנו בדאנג'ן פתוחים תמיד לרעיונות, יוזמות ושיתופי פעולה. אפשר תמיד לבוא ולדבר איתנו על כל דבר.
barnit
לפני 12 שנים • 25 באפר׳ 2012
barnit • 25 באפר׳ 2012
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
קודם כל, אני מסכים מאוד עם דבריה של קוויני ומצטרף אליהם.

מאז ומעולם, עוד מתקופת יפו, המסיבות של ימי חמישי היו מסיבות שקורצות גם לקהל הרחב ולא מתיימרות להיות מסיבות קהילה סגורות. יש כאלה שמעוניינים לבלות במסיבות סגורות רק בחברתם של אנשי קהילה שהם כבר מכירים - וזה לגיטימי ויש לזה מקום - וישנם אחרים, ואני תמיד הייתי ביניהם, שמעדיפים מסיבות שמשלבות בין ישן וחדש, בין ותיקים לבין חדשים שמסתקרנים ומתעניינים. אף אחד מאיתנו לא נולד בקהילה, כולנו גילינו את הנושא והצטרפנו לקהילה ולמסיבות בשלב מסוים. יש בכלוב עשרות רבות של ותיקים שהחלו את דרכם בביקור ראשון בדאנג'ן כוונילים. אני נגד הסתגרות ונגד בדלנות, ומבחינתי אחד הדברים הכי כייפים שנותנים את הריגוש זה הידיעה שבכל רגע נתון יכולה להיכנס בשערי המועדון מישהי חדשה שתגלה את העולם המופלא הזה ותצטרף אליו. זה קורה הרבה, וזה לא היה קורה אם היינו מסתגרים.

מעבר לכך קיים גם העניין הכלכלי. מועדון שחפץ חיים ומעוניין לשרוד לאורך זמן לא יכול להסתמך רק על קהילה קטנה וחייב לחפש כל הזמן דרכים להרחיב את הקהל. הרצון לשרוד כלכלית ואף להתפרנס בכבוד הוא לא משהו שצריך להתבייש בו, מה גם שמסיבות יותר פתוחות הן אלה שמאפשרות גם את קיומן של מסיבות אחרות, יותר מצומצמות ופחות רווחיות. מי שמתמקד רק במסיבות קטנות וסגורות לא שורד לאורך זמן, וזה משהו שהוכח בעבר ומוכח גם בעצם ימים אלה.

לסיום, כאמור, יש מקום לכל סוגי המסיבות: גדולות ופתוחות, קטנות וסגורות, פליי פארטיז, מוזמנים בלבד וכו'. גם אצלנו יש מדי פעם מסיבות קטנות יותר שלא פתוחות לקהל הרחב, וגם המסיבות של אורלי בימי שישי פונות לקהל מוגדר יותר ופחות לקהל הרחב. אגב, אנחנו בדאנג'ן פתוחים תמיד לרעיונות, יוזמות ושיתופי פעולה. אפשר תמיד לבוא ולדבר איתנו על כל דבר.

אני יכולה להבין את הנקודה של שניכם.
נכון, צריך להיות פתוחים ולתת למתלבטים להחשף למסיבות הקהילה ואני בהחלט מבינה את השיקול הכלכלי.
אבל אני חושבת שכן צריך להיות סינון קל. או שלפחות תהיה גישה ברורה להתלונן על "ונילי" סוטה שניראה שנכנס למועדון רק מסקרנות ללטוש מבטים או רצון לצוד איזה בחורה מהקהילה, שהיא הרי מהקהילה אז בטוח היא "חרמנית" והיא ממש ששה להטרדות שלו..
אני יכולה לאמר שהייתי גם בשלישי גם בחמישי וגם בשישי בדאנג'ן ובכל 3 הפעמים שנכחתי במקום הייתה לפחות פעם אחת שחויתי חווייה לא נעימה.
אני מבינה את אופי המסיבות, אבל מועדון חשפנות או בית זונות זה לא, ואני באופן אישי לא רוצה להרגיש כחשפנית/זונה שגברים באו להשיג עימי את סיפוקם.

בנוגע למסיבות הסגורות- לצערי למסיבות של אורלי, לאור העובדה שאחד ממנהל הליין (אני לא אנקוט בשמות) מתנהג בצורה מזעזעת לבחורות (וגם אליי באופן אישי) לפיכך, אני לא ששה להתקרב למסיבות האלה.

כן הייתי מעודדת לעשות ליינים עם רמת סינון טיפה יותר גבוה וליצור כך קהל טיפה יותר איכותי.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 25 באפר׳ 2012
במסיבות בימי חמישי ושישי יש סלקטורית בכניסה, ובהחלט יש סינון של הקהל שנכנס, אם כי כמובן הוא לא הרמטי ולא יכול להיות הרמטי. אם קראת את השרשור שנפתח בפורום אחר כאן בנוגע להטרדות במסיבות, אז ראית שזה משהו שקורה גם במקומות אחרים, ושלפעמים זה מגיע דווקא מצד אנשים שכבר מוכרים ולא מכאלה שמגיעים בפעם הראשונה למסיבה. כמו שנאמר שם, יש הבדל בין מסיבות של 30-40 איש שנערכות באלכסנדריה או של 50-60 שנערכות במוסד, שאז מטבע הדברים כמעט כולם מכירים את כולם ויש פחות סיכוי להטרדות ובעיות, לבין מסיבות המוניות יותר של 150-200 איש שנערכות למשל במקסים או בדאנג'ן, שבהן בהכרח משתתפים גם אנשים פחות מוכרים ובאופן כללי הסיכוי שנצטרך להתמודד בהן עם בעיות מהקהל גדול יותר. שוב, יש מי שמעדיף מסיבות מצומצמות רק עם אנשים שהוא מכיר, ויש מי שמעדיף מסיבות המוניות יותר שמרחיבות אופקים גם לו וגם לאנשים חדשים. כמובן שזה לא אומר שצריך להשלים עם הטרדות ועם לקוחות בעייתיים. ממש לא. צריך לטפל בהם ביד קשה וללא פשרות, וכך אנחנו נוהגים תמיד.
אגב, נדהמנו לגלות שמישהו שאנחנו הרחקנו מהמועדון לצמיתות, לאחר שנהג להגיע למסיבות כשהוא מסומם ולהתנהג בגסות ובאלימות, המשיך להיות אורח רצוי במסיבות אחרות, ושם אפילו חגגו לו יום הולדת והצהירו על כך בהזמנה למסיבה. אנחנו לא מהססים להרחיק מהמועדון אנשים שלא משכילים להפנים את כללי המקום ומפרשים לא נכון את אווירת הפתיחות הקיימת במסיבות. במהלך המסיבה אפשר תמיד לפנות אל עמוס או אליי, אנחנו בד"כ לובשים חולצות של הדאנג'ן, וגם אם לא מזהים אותנו או במקרה אנחנו באותו רגע לא בסביבה, אפשר לפנות לאחד מאנשי הצוות שאין בעיה לזהותם: השומרים, הקופאית, הברמנים, והעניין יטופל באופן מיידי.

לגבי המסיבות של אורלי - לליין שלה יש מנהלת אחת בלבד וזו היא, ואת יכולה לפנות אליה תמיד בכל דרך ולדבר איתה על כל דבר שמציק לך. מה שעשית במשפט שכתבת זה רק להטיל כתם על מס' גברים שנמצאים בצוות של אורלי, מאחר ואף אחד מאיתנו לא יודע למי התכוונת. חבל.

אגב, לגבי ימי שישי: בקרוב תתווסף אופציה נוספת לבילוי במועדון בימי שישי במסיבות יותר סגורות ובעלות אופן קהילתי.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 25 באפר׳ 2012
אני חושב שהשרשור הזה כמעט ומיצה את עצמו אבל בכל זאת ...אף אחד מאיתנו לא נולד בתוך מסיבת בדס"מ ,גם אני הגעתי לפני כ10 שנים לדאנגן כסוג של ונילי ,גם אני צפיתי באנשים ממש כמו בגן חיות אבל בסופו של הערב הרגשתי כי גן החיות הזה מוצא חן בעיני ויתכן כי ארצה להיות חלק ממנו ,אם לא היו מקבלים אותי כיצד הייתי מקבל אחרים ...

במרוצת השנים הגיעו למסיבות אנשים חדשים הם צפו בנו ,חלקם נשארו ולחלקם לא התאים והם לא חזרו ,מנסיון ,אדם שמגיע למסיבה כזאת ואינו מתחבר לא יחזור שוב ,ברוב המקרים לא תהייה בעייה עם אותו אדם וגם אם קיימת בעייה נקודתית אפשר לפנות לצוות כפי שלסעע ציין .

מי ששלם עם הפנטזיות אין לו בעייה שהגיעו לסקר את הארוע ,אני אישית דווקא הייתי עד לשיחה בין דומינה אם לאותה כותבת ,מי שלא רצה לא דיבר ולא נחשף .

לסעע ,אינני יודע על מי דיברת בנושא הפליאה והתדהמה שלך ,אומר רק כי במקום בו התהפכו היוצרות
הכל אפשרי ,אישית לא ציפיתי לרוח אחרת שתנשוב מהמקום ההוא .
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 25 באפר׳ 2012
רק למען ההבהרה, ולאור פניות שקיבלתי: האדם שהורחק מהדאנג'ן לצמיתות הוא ממש לא טביאס, שהוא אדם מאוד חביב וחיובי.

אין לי בעיה עם ביקורת, ובוודאי שכמו כל מקום אחר גם הדאנג'ן לא מושלם ויש בו לעיתים בעיות ודברים שניתן לתקן ולשפר. יש לי בעיה עם ניסיון לצייר את הדאנג'ן כגהנום ואת כל שאר המסיבות כגן עדן עליי אדמות, בשעה שהמציאות רחוקה מכך. אני באמת חושב שמיצינו, אפשר להמשיך הלאה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 12 שנים • 27 באפר׳ 2012

הדיעה של עמוס על הקהילה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 27 באפר׳ 2012
לסעע, למה לטייח את מה שהכתבת, שמכנה את עמוס "טוני סופרנו", כותבת כה ברור בכתבה על המקום שהוזמנה לכתוב עליו ע"י בעלי המקום:
ציטוט:
כמו בכל לילה גם הפעם עוצר בפתח המועדון אוטובוס של וועדי עובדים משועממים וזוגות בודדים, שבמקום לעשות באנג'י באים לצפות בסשן כואב כאילו היה זה ביקור בגן החיות התנ"כי. עמוס מוביל אותי במדרגות מטה אל הצינוק ש"יכול גם לשמש מקלט לשעת חירום" כדי לקבל את פניהם. מבעד לקורי השינה שעוד אוחזים במקום ניתן להבחין בכלוב בפינה הימנית, בגיליוטינה צרפתית ובנדנדות. מסכי פלזמה מקרינים את החידושים האחרונים בפורנו. "מה אתם יושבים? קומו!", הוא מנפנף מהספות את המטיילים הסקרנים כמו שמנערים אבק, ודוחק בהם לעבר הצלב עליו קושרת המלכה ויקטוריה את המדריך הנלהב בוקי נאה שבדיוק חזר מ"הישרדות" גרסת הסלבס. בעוד ויקטוריה מצליפה בישבנו, אישה מלבינת שיער מתיישבת על הנדנדה ותוהה שייקספירית: "מה מביא אדם לרדת לסאדו?". "ההשקפה שלך שגויה", מסביר לה סופרנו בסבלנות. "אחרי 10 שנים בסצנה אני יכול לומר שמדובר באנשים שאמנם יש להם חיבור רופף באחד הברגים, אבל מדובר בשריטה סבירה לחלוטין".

לדעתי, בוקי ועמוס עושים זאת עבור הכיס שלהם, לא משום תחושת שליחות כלשהי.

מכאן, כל אחד ואחת חופשיים לחשוב האם הם מעוניינים לבלות במקום שזה היחס שלו לקהילה.

icon_twisted.gif
Winner​(מתחלפת)
לפני 12 שנים • 27 באפר׳ 2012

Re: הדיעה של עמוס על הקהילה

Winner​(מתחלפת) • 27 באפר׳ 2012
Dan_Kap כתב/ה:
לסעע, למה לטייח את מה שהכתבת, שמכנה את עמוס "טוני סופרנו", כותבת כה ברור בכתבה על המקום שהוזמנה לכתוב עליו ע"י בעלי המקום:
ציטוט:
כמו בכל לילה גם הפעם עוצר בפתח המועדון אוטובוס של וועדי עובדים משועממים וזוגות בודדים, שבמקום לעשות באנג'י באים לצפות בסשן כואב כאילו היה זה ביקור בגן החיות התנ"כי. עמוס מוביל אותי במדרגות מטה אל הצינוק ש"יכול גם לשמש מקלט לשעת חירום" כדי לקבל את פניהם. מבעד לקורי השינה שעוד אוחזים במקום ניתן להבחין בכלוב בפינה הימנית, בגיליוטינה צרפתית ובנדנדות. מסכי פלזמה מקרינים את החידושים האחרונים בפורנו. "מה אתם יושבים? קומו!", הוא מנפנף מהספות את המטיילים הסקרנים כמו שמנערים אבק, ודוחק בהם לעבר הצלב עליו קושרת המלכה ויקטוריה את המדריך הנלהב בוקי נאה שבדיוק חזר מ"הישרדות" גרסת הסלבס. בעוד ויקטוריה מצליפה בישבנו, אישה מלבינת שיער מתיישבת על הנדנדה ותוהה שייקספירית: "מה מביא אדם לרדת לסאדו?". "ההשקפה שלך שגויה", מסביר לה סופרנו בסבלנות. "אחרי 10 שנים בסצנה אני יכול לומר שמדובר באנשים שאמנם יש להם חיבור רופף באחד הברגים, אבל מדובר בשריטה סבירה לחלוטין".

לדעתי, בוקי ועמוס עושים זאת עבור הכיס שלהם, לא משום תחושת שליחות כלשהי.

מכאן, כל אחד ואחת חופשיים לחשוב האם הם מעוניינים לבלות במקום שזה היחס שלו לקהילה.

icon_twisted.gif

שלום דן
אמנם זה לא ברור אבל מה שהכתבת מתארת בהתחלה (מה שאתה ציטטת) זה טיול מאורגן של בוקי בת"א ולא של הקהילה שמסתיים בדובדבן שהוא הדנגן icon_smile.gif
המסיבה מתוארת רק אחכ.. ואם אני לא טועה זה היה ביום שלישי שהוא יום רגוע יחסית..

אגב אני לא ידעתי שהיא בכלל שם אחרת הייתי מתחנפת אליה כדי שתתאר אותי קצת יותר חיובי חח
אבל בכל זאת כולי מבסוטית מהאיזכור המפורט שלי icon_biggrin.gif