שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לסשן נשלט קטין?

גברים​(שולט)
לפני 12 שנים • 24 באפר׳ 2012
גברים​(שולט) • 24 באפר׳ 2012
חייל כנוע18 כתב/ה:
מבחינה חוקית לפי ידיעתי סקס חוקי מגיל 16 עם כל מישהי/ו שלא גדול ביותר מ10 שנים.
מגיל 18 מותר לשכב עם מי שרוצים.

הסבר מצויין רק מהצד הלא נכון (:
teller
לפני 12 שנים • 24 באפר׳ 2012
teller • 24 באפר׳ 2012
מלכת האהבה כתב/ה:
Ocean כתב/ה:
"קטין" זו הגדרה רחבה. כמה מתחת ל 18?
אני לא הייתי נפגש עם בת 17.5. גם אם הייתי "רק" בן 30.

למה את מתכוונת ב"התייחסות שונה"? שלכאורה זה לגיטימי יותר כשהאישה היא הגדולה, בניגוד למצב בו הגבר הוא הגדול?

אני לא חושב. בעיני זה בעייתי, כי בגילאים האלה הם קצת אחרי נערים ולא הכל בשל שם. בטח לא אצל כולם ובטח לא בקונטקסט של עולם השליטה, לדעתי.

אני חושה שהשאלה היא לא חוקית, אלא מוסרית. כל אדם שמתלבט בזה, צריך לשאול את עצמו שאלה פשוטה. אם הילד היה הבן או הבת שלו, האם היה מוכן להיכרות כזאת? בעיקר כשמתחת לגיל 18, קטין עדיין כפוף להחלטות הוריו. יש לזה סיבה.

אני חושב שגיל 20 זה איכשהו גיל סביר יותר. בגיל הזה הם כבר לא תחת קטגוריית קטינים + טווח בטחון קטן והם אדונים (או נשלטים) לעצמם.

זאת שאלה היפותטית.
שאלת "כמה מתחת ל18", האם באמת יש איזשהו גיל חד משמעי שניתן לקבוע שלגביו כולם בוגרים ומוכנים לסשן?
התייחסות שונה זה מה שהגיב רז, על כך שישנה נטייה להגן על הנשים ולתת לגברים לגלות את העולם בעצמם. האם קיים לדעתך?

אין שום סיבה שמישהו בן 18 מינוס יום לא יהיה מוכן לסשן ולעומתו בן 18 ויום יהיה מוכן ומזומן, עומד על 4 ומוכן לבאות.
השאלה היא הבגרות והחוזק הנפשי. לעומת זאת יש גיל מסויים שלדעת כל הדעות אין מצב שהנשלט יהיה מוכן למרות מה שנראה לדוגמא 15 (אם נקצין...)