סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס אוראלי בטוח

חייל כנוע18​(נשלט)
לפני 12 שנים • 24 באפר׳ 2012

סקס אוראלי בטוח

חייל כנוע18​(נשלט) • 24 באפר׳ 2012
קצת מלחיץ אותי לרדת למישהי שאני לא חבר שלה או משהו.
הרי קונדום לא עוזר במקרה הזה...
מישהו יודע איך אפשר לעשות סקס אוראלי בטוח? והאם אפשר להידבק במחלות גם מסקס אוראלי?
או שאולי פשוט חייבים לחכות עם זה עד ששנינו נבדקים.
מלכתא
לפני 12 שנים • 24 באפר׳ 2012
מלכתא • 24 באפר׳ 2012
אפשר להידבק במחלות גם מהאוויר שאתה נושם,
וכמובן גם ממין אוראלי.
ה"להיבדק" לא בהכרח יציל אותך מכל המחלות, שכן הבדיקות שבד"כ נערכות הן בדיקה חיצונית (ליבלות או תסמינים חיצוניים) ובדיקת HIV. אין דרך להתגונן ב100% מהכל.

עם זאת, הסיכוי להידבק במחלות במין אוראלי הוא נמוך משמעותית ממין "רגיל", ולכן אתה לא צריך להיות פרנואידי מדיי לגבי זה, אלא רק מודע.
מלכתא
לפני 12 שנים • 25 באפר׳ 2012
מלכתא • 25 באפר׳ 2012
ובחרת מקום לא נכון ליישם את זה....

אגב, ההערה שלי אלייך היתה רק לגבי השימוש המזלזל בדוגמת בית הכנסת.
ה ו ר ס ת
ה ו ר ס ת • 25 באפר׳ 2012
מלכת האהבה כתב/ה:
וכמובן גם ממין אוראלי.
ה"להיבדק" לא בהכרח יציל אותך מכל המחלות, שכן הבדיקות שבד"כ נערכות הן בדיקה חיצונית (ליבלות או תסמינים חיצוניים) ובדיקת HIV. אין דרך להתגונן ב100% מהכל.

עם זאת, הסיכוי להידבק במחלות במין אוראלי הוא נמוך משמעותית ממין "רגיל", ולכן אתה לא צריך להיות פרנואידי מדיי לגבי זה, אלא רק מודע.

ואת עונה מתוך ידע מוחלט ? ? ?
זה לאחר סיום תואר או תוך כדי לימודי מאסטר ? !
או שאם את אשה התואר הוא מיסטרס ?!
Lithia​(נשלטת)

Re: סקס אוראלי בטוח

Lithia​(נשלטת) • 25 באפר׳ 2012
חייל כנוע18 כתב/ה:
קצת מלחיץ אותי לרדת למישהי שאני לא חבר שלה או משהו.
הרי קונדום לא עוזר במקרה הזה...
מישהו יודע איך אפשר לעשות סקס אוראלי בטוח? והאם אפשר להידבק במחלות גם מסקס אוראלי?
או שאולי פשוט חייבים לחכות עם זה עד ששנינו נבדקים.

אפשר להידבק במחלות מין גם במין אוראלי. בחלק מהמחלות הסיכוי להדבקה נמוך יותר אבל לא בכולן, ובחלקן עדיין קיים סיכוי משמעותי.
הבדיקה למחלות מין שנעשית באופן שגרתי היא בדיקת דם. גם שם כמובן לא בודקים את הכול והן לא כוללות מחלות חיצוניות בעור וברירית.
קיים משהו שנקרא Dental Dam. זה בעצם גומי שמלבישים על איבר המין הנשי (או לחילופין פי הטבעת) וזה בעצם מגן על ה"משתמש", בדומה לקונדום. תחפש באינטרנט כדי לקרוא על זה עוד. לפי מה שידוע לי (לא מניסיון) זה נמכר בעיקר בחנויות סקס (ובמרפאות שיניים...). אני לא יודעת מה הסיכוי למצוא את זה בסופר-פארם הקרוב לביתך, אבל אתה יכול לברר.

בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
מלכתא
מלכתא • 25 באפר׳ 2012
ה ו ר ס ת כתב/ה:
מלכת האהבה כתב/ה:
וכמובן גם ממין אוראלי.

ואת עונה מתוך ידע מוחלט ? ? ?
זה לאחר סיום תואר או תוך כדי לימודי מאסטר ? !
או שאם את אשה התואר הוא מיסטרס ?!

את רצינית? אם זכות התגובה היתה נתונה רק למי שסיים תואר, סביר להניח שהיו כאן שניים או שלושה אנשים מגיבים.
אני עונה מנסיון החיים, מהכרות עם קשת רחבה ושונה של אנשים שנתקלו במקרים כאלו ואחרים.
לא הצגתי כאן שום טיעון מדעי ומעולם לא טענתי שאני מומחית בתחום.
אם את חושבת שאני טועה, אפשר לתקן אותי ובכל מקרה להגיב בהתאם icon_exclaim.gif