סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

פחפיל לא קיים
לפני 12 שנים • 1 במאי 2012

Re: הסשן כבר קרה והיה מוצלח מאוד

פחפיל לא קיים • 1 במאי 2012
xillixer כתב/ה:
ראשית, מאוד הופתעתי שבמרבית התגובות היו מאוד שמרניות ומתחסדות וגם לא נתנו לקרדיט לבחורה צעירה שיודעת מה היא רוצה.

הסשן היה מוצלח, הבחורה מתוקה, כנועה ופקחית ביותר, דיברנו בין לבין. קבענו להמשיך ולהפגש ואף לבדוק צירוף של סאבית נוספת (היא צריכה להיות רזה ובהירה, יש מעוניינות?)

היא אמרה אומנם שלא הייתי אגרסיבי מספיק, אבל שהיא מאוד נהנתה ומצפה בפעם הבאה לקבל חינוך יותר רציני.

אגב, אני חדש בכלוב, כתבו לי אנשים הודעות פרטיות, עניתי להם אבל אני חושד שהם לא קיבלו את ההודעות, יש מצב שהאתר חוסם אותי כי אני לא מנוי זהב או משהו כזה?

כמו כן, אם זה מעניין אני יכול לכתוב על הסשן איתה, תיאור מפורט של כל מה שהיה, כולל האביזרים המיוחדים. לא יודע מה הפורמט הנכון לזה, הודעה בפורום או אולי בלוג. (זה גם דורש מנוי בתשלום?)

זה רק אני, או שגם לאחרים יש תחושה שהבחור לא קרא (או לא הבין) אף אחת מהתגובות שנכתבו לו פה?
תראו מה זה, הם "דיברו בין לבין". חושבים שמגיע לו צל"ש?
מUחדת

סוף המעשה כבר קרה

מUחדת • 1 במאי 2012
xillixer כתב/ה:
ראשית, מאוד הופתעתי שבמרבית התגובות היו מאוד שמרניות ומתחסדות וגם לא נתנו לקרדיט לבחורה צעירה שיודעת מה היא רוצה.

הסשן היה מוצלח, הבחורה מתוקה, כנועה ופקחית ביותר, דיברנו בין לבין. קבענו להמשיך ולהפגש ואף לבדוק צירוף של סאבית נוספת (היא צריכה להיות רזה ובהירה, יש מעוניינות?)

היא אמרה אומנם שלא הייתי אגרסיבי מספיק, אבל שהיא מאוד נהנתה ומצפה בפעם הבאה לקבל חינוך יותר רציני.

אגב, אני חדש בכלוב, כתבו לי אנשים הודעות פרטיות, עניתי להם אבל אני חושד שהם לא קיבלו את ההודעות, יש מצב שהאתר חוסם אותי כי אני לא מנוי זהב או משהו כזה?

כמו כן, אם זה מעניין אני יכול לכתוב על הסשן איתה, תיאור מפורט של כל מה שהיה, כולל האביזרים המיוחדים. לא יודע מה הפורמט הנכון לזה, הודעה בפורום או אולי בלוג. (זה גם דורש מנוי בתשלום?)

ראשית, קבל קרדיט. וגם הבחורה. כולם- קבלו קרדיט. כולכן יפות, כולכם חכמים ונבונים מאוד.

מעניין אותי לדעת איך הספקת מהלך הסשן גם לנקנק אותה- אבל לא מספיק חזק, גם להבין כי הבחורה "פקחית מאוד" באמצעות דיבור-בין-לבין, גם לעשות לה אפטר-קייר בצ'אט של תפוז ולגרום לה להבין שהגיע הזמן קצת לגוון ולסגור איתה את פינה הסאבית-הצעירה-לבנה-הנוספת.

אני מפרגנת לך ולה בטירוף. הגעתם לשיאי ריגוש, אינטימיות וכנות- שמעטים מאיתנו נחווה, אם בכלל, בגלגולנו זה. קבל קרדיט נוסף.

לא יודעת אם מישהו גילה לך-
אבל אחת לרבעון כלובי מעביר לכל אחד ממשתמשי האתר חשבונית מפורטת.
ההוצאה הכי גדולה כאן היא התשלום עבור הודעות פורום.
אלו המסרבים לשלם סובלים מבאגים קשים בעת שליחת הודעות
וכל הודעה המגיעה לתיבתם ממקור הנחשד כבחורה צעירה, מתוקה, כנועה ובין לבין פקחית-
נשלחת באופן אוטומטי לאב"ב או לצעיף אדום מדם.
xillixer

xillixer • 1 במאי 2012
ווילי וונקה כתב/ה:

זה רק אני, או שגם לאחרים יש תחושה שהבחור לא קרא (או לא הבין) אף אחת מהתגובות שנכתבו לו פה?
תראו מה זה, הם "דיברו בין לבין". חושבים שמגיע לו צל"ש?

אתה לא ניחן בעודף אינטליגנציה הא? הבחור קרא והבין אבל יש לו כושר החלטה עצמאי. לאיית לך את זה?
xillixer

Re: סוף המעשה כבר קרה

xillixer • 1 במאי 2012
מUחדת כתב/ה:

ראשית, קבל קרדיט. וגם הבחורה. כולם- קבלו קרדיט. כולכן יפות, כולכם חכמים ונבונים מאוד.

מעניין אותי לדעת איך הספקת מהלך הסשן גם לנקנק אותה- אבל לא מספיק חזק, גם להבין כי הבחורה "פקחית מאוד" באמצעות דיבור-בין-לבין, גם לעשות לה אפטר-קייר בצ'אט של תפוז ולגרום לה להבין שהגיע הזמן קצת לגוון ולסגור איתה את פינה הסאבית-הצעירה-לבנה-הנוספת.

אני מפרגנת לך ולה בטירוף. הגעתם לשיאי ריגוש, אינטימיות וכנות- שמעטים מאיתנו נחווה, אם בכלל, בגלגולנו זה. קבל קרדיט נוסף.

לא יודעת אם מישהו גילה לך-
אבל אחת לרבעון כלובי מעביר לכל אחד ממשתמשי האתר חשבונית מפורטת.
ההוצאה הכי גדולה כאן היא התשלום עבור הודעות פורום.
אלו המסרבים לשלם סובלים מבאגים קשים בעת שליחת הודעות
וכל הודעה המגיעה לתיבתם ממקור הנחשד כבחורה צעירה, מתוקה, כנועה ובין לבין פקחית-
נשלחת באופן אוטומטי לאב"ב או לצעיף אדום מדם.

ואותי מעניין למה לא לפרגן לאנשים שנהנים ולא פגעו באף אחד אחר. אולי מקנאה?
מUחדת
מUחדת • 1 במאי 2012
סתם בוז בסיסי ליחצ"נים מטעם עצמם.
שוסי
שוסי • 1 במאי 2012
קוקי,אתה בא לכאן ומבקש עזרה ואז מכנה את התגובות שלא אהבת כ"מתחסדות וקנאיות"?
לפגישה הבאה שלכם תשמיע לה את אלו,זה יכבוש את ליבה התיכוניסטי לגמרי:
http://www.youtube.com/watch?v=hc0GJYCJ7fw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=A3TIwGN6z9U
Red E
Red E • 1 במאי 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
קוקי,אתה בא לכאן ומבקש עזרה ואז מכנה את התגובות שלא אהבת כ"מתחסדות וקנאיות"?
לפגישה הבאה שלכם תשמיע לה את אלו,זה יכבוש את ליבה התיכוניסטי לגמרי:
http://www.youtube.com/watch?v=hc0GJYCJ7fw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=A3TIwGN6z9U

חחחח זה טובicon_smile.gif
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 1 במאי 2012
xillixer כתב/ה:

טוב מאוד. אז היה כיף ואפילו החלטתם להמשיך ואף לגוון מה שאומר שלפעמים כדאי לקפוץ למים קרים כי אם לא מנסים, לא יודעים. אני שמח שחזרת לספר, אחרי הכל הכנסת אותנו לתוך הסיפור וההחלטה הסופית שלך סיקרנה אותי. אגב, זה לא אומר שלא צריך לקחת בחשבון את מה שאמרו אלה שהיו נגד. מניסיון, אף פעם לא מזיק להיות מוכן מראש.

ולגבי כל השאר, אנחנו לא קנאיים ולא מתחסדים, ככה אנחנו שומרים על נוכחות תואמת לקונסנזוס. כל מי שמחליט לנהוג במנוגד להמלצה כי ההמלצות לא שיכנעו אותו, חוטף כדי שאחר כך לא יעז לשאול ולהתעניין ואנחנו נוכל לרטון שבכלוב משעמם כי כל השאלות והנושואים המועלים בו כבר הושבו ונטחנו. אין לך מושג איך זה מוריד מהמועקות היומיומיות כאשר אתה נכנס לכלוב אחרי שגרשת ממנו את כל האנשים בעלי פוטנציאל לפתוח נושאים מעניינים ולהגיב תגובות מחדשות (או בימים שאסור להגיב בהם או לפתוח במהלכם פוסטים וגו') ומזדעק שאין מה לעשות בו.

פשוט ת-ע-נ-ו-ג. (-:
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 1 במאי 2012
רצית פירגון? למה לא אמרת?
ראיתם אותו. איזה תותח, באמא שלי גם ילדה בת 17 וחצי, לא איזה שמנה בהירה ורזה וגם תצרף חברה,
אם זה לא גבר גבר אז מי?
בטח יש לו זין ענק וואו איזה מלך...
ככה??

* תשלום עבור הפירגון בצק בנקיאי בבקשה כי לפגוש אותך לא בא לי רפלקס ההקאה שלי רגיש מידי לאנשים כמוך.
מתחסדים וקנאים קראת לנו?
אנשים שלא יודעים לפרגן במי שלא פוגע?
אז פה הבעיה. גבר בן 35 מסשן ילדה בת 17 וחצי עוד מחפש לצרף. ממש בלי להזיק...
חתיכת יצור נאלח אני מקווה שאבא שלה איזה ערס עם נבוט. באמת.
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 2 במאי 2012
Brave Dwarf • 2 במאי 2012
יש לי עוד כל כך הרבה להגיד על הנושא, על נשים צעירות נטולות עכבות, כאלה שלא ממולחות דיין כדי לראות את העולם בעיניים ציוניות ולכן לא מפספסות את האמת הטהורה. כאלה שלא הספיקו להיפגע עדיין ולכן מולן גם לי מותר להסיר את המגננות ולחזור אל היותי בן 18 אוהב וטהור. כי הן, להבדיל ממבוגרות ומבינות, עדיין מאמינות.

אבל אני לא אגיד על כך דבר ובטח ובטח שלא אפתח פוסט, כי אם כן, יגידו שאני אידיוט או יאחלו לי שהמשפחה של זו שבה התאהבתי, תרצח אותי.

ואני חשבתי שזה מסוכן לדבר על פוליטיקה בכלוב. לך תדבר על אהבה.