סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אכזריות

אנדרפוט
לפני 19 שנים • 19 ביוני 2004

מילון קיימברידג'

אנדרפוט • 19 ביוני 2004
Definition
sadism

the obtaining of pleasure, (sometimes sexual), from being cruel to or hurting another person

הם אומרים שם - sometimes sexual
דני בוי
לפני 19 שנים • 20 ביוני 2004
דני בוי • 20 ביוני 2004
איך שאני רואה את הדברים זה ככה :

מלכה אכזרית היא לא בהכרח אדם אכזר ולרוב בעולם הבדס"מ היא מצטיירת ככזו כלומר משחקת את משחק האכזרית בצורה רצינית ואמיתית ובצורה שאין בה ממש דרך לעיתים לדעת האם זה משחק או אמת כי הרי הגבול הדק בין העולם האמיתי מסביב לבין המשחק בבדס"מ עלול להטשטש או להשבר.
ברגע שהוא נשבר אזי האכזריות מעולם הבדס"מ תצא החוצה אל העולם הגדול וכנ"ל הפוך וכמו שנאמר כאן בעצם אין הבדל בין מלכה "אכזרית" בסשן בדס"מי לבין סוהרת אכזרית לדוגמא המחזיקה בשבוי מלחמה ומתעללת בו באכזריות או נאנסת המוציאה את כל זעמה על הגברים בלי שום קשר לבדס"מ בשני מקרים אלו, הבדס"מ זו רק במה לתפוס קורבנות .
לכן מלכה אכזרית ואישה אכזרית אלו הם שני דברים שונים לחלוטין שממש לא מכורח המציאות שילכו יחד, אפשר בהחלט לעשות הפרדה בין העולם המציאותי לעולם המשחק.

כנ"ל לראות בשליטה כדרך חיים היא לא בהכרח חייבת להיות קשורה לבדס"מ, הבדס"מ אולי יכול לגרום לראייה ברורה וחד משמעית יותר את עיקרון השליטה שבמשחק ולתרגם אותו לחיי היום יום 24/7.

המושג אכזריות בבדס"מ הינו חלק מהמשחק וכן זה משחק כי בדס"מ מבוסס על משחקי שליטה שונים ופטישים.

המושג אכזריות בגדול בעולם האמיתי זה כבר רוע טהור לשמו, אדם כזה גורם לפגיעה בשם הטוב של הבדס"מ ומוביל אותו לתהומות אפלים ושליליים ביותר ולכן זה מסביר מדוע רבים מהונילים סולדים ונרתעים מהעולם הזה, מאחר ועולם זה עלול לעיתים אף להוציא אדם משפיותו.

לגבי הנושא כי רבים מהעבדים פנו אלייך על אף שציינת כי הינך אכזרית אומר את דעתי.
קודם כל חייב לציין שהנושא שהעלת חשוב מאד ותודה שהעלת אותו מה גם שהוא בהחלט מעניין .
על אף שרובנו נהנים מסוג של משחק זה עדיין איפשהו כשאנחנו "במשחק" עצמו אנו רוצים לראות אותו כמה שיותר אמיתי ופחות משחק ואני מדבר על עצמי וגם עפ"י רבים מהעבדים/סאבים שחושבים כמוני.
אכזריות היא מושג שחופף לרוע וגורם להרגיש כאילו אתה מעבר לסתם משחק כלשהו אלא בתוך מצב חי, אמיתי ביותר.
בראייה הגיונית והלכה למעשה בשטח מעטים אם בכלל היו באמת רוצים לדעת אכזריות מהי ולחוות אכזריות אמיתית מתוך רוע על בשרם.
לקבל מלכה אכזרית זוהי סוג של פנטזיה אך לא כל פנטזיה נועדה להתממש וכי המרחק יכול להיות רב בין פנטזיה למציאות.
ברגע שנמצא קורבן להתעללות אכזרית זה כבר אינו בדס"מ לפי ראייתי, זה שימוש בבמת הבדס"מ למציאת קורבן כאמור.
אני למשל איני פניתי אלייך על אף שמלכה אכזרית כן איפשהו מדליקה אותי, כי אני יודע להפריד בין אכזריות כחלק מהמשחק ובגבול הטעם הטוב לבין אכזריות בגבול הטעם הרע של העניין ולדעת לא להכנס למקומות שלאחר מכן אצטער שנכנסתי אליהן מלכתחילה.

אישה אכזרית בטבעה שהינה גם מלכה אכזרית בעולם הבדס"מ זה יכול לקרות אבל שוב כל קשר בין אכזריות לבדס"מ הוא מקרי לחלוטין.

אישית אני מכבד את גישתך והשקפתך וכמו שציינתי קודם יש לה מקום להאמר כאן בחופשיות אך אני מתנגד לה ורואה את הדברים אחרת.

אני מאד מקווה שלא נשמע חלילה בקרוב על מקרה כי "עבד" איבד את ראייתו כי המלכה ברוב אכזריותה החליטה לעקור את עיניו כדי שלא יעיז להביט על מלכות אחרות פחות אכזריות שישאיר אותו בריא ושלם או מנהג יותר נפוץ והוא לרצוע את אוזנו כסימן להפיכתו לעבד נרצע.

ומכאן מגיעה שאלה אחרונה אלייך חודרת.
הינך רומזת או בעצם אומרת כי הינך אכזרית כאדם בכלל וכמלכה בפרט, האם בכל זאת ישנם קוים אדומים כלשהם שהינך מציבה לעצמך בנוגע לבריאותו הפיסית הונפשית של העבד/קורבן ?
ציינת כי לעבד לא אמורים להיות גבולות, האם זה אומר שגם לך אין גבולות בעצם ?
orion's belt
לפני 19 שנים • 20 ביוני 2004
orion's belt • 20 ביוני 2004
חודרת כתב/ה:
aleks
המשחק והתיאטרליות מתקיימים בעולם הונילי בו כבלים שונים אינם מאפשרים לאופי האמיתי לבוא לידי ביטוי. כאן אנו משוחררים מנורמות אלה ויכולים להיות עצמנו לחלוטין.

אנו לא שונים בהרבה מהעולם הונילי. מספר גדול של מלכות ועבדים מחפשים כאן אהבה ונילית לחלוטין, בתוספת של העולם הבדס"מי. כולם מנסים למצוא ניק יותר מוצלח, תמונה יותר מוצלחת, איזו משפט יותר מעניין כדי שיותר אנשים יצרו אתם קשר.

כולנו במשחק הזה, אני את וכל השאר.
civic1​(נשלט)
לפני 19 שנים • 14 ביולי 2004

וואוו

civic1​(נשלט) • 14 ביולי 2004
אין ספק שיש כאן מפגש נדיר עם סדיסטית אמיתית שבהחלט תפסה את השור בקרניו
לגבי מהות המזוכיזם ועוררה אותנו להבין שרובינו כבר משתעשעים זמן רב באיזה משחק שאיבד קשר לדבר האמיתית.
לגבי דידי הרהור בדבריה של חודרת עורר בי את אותו ריגוש אפל והרסני שהיה פוקד אותי בתחילת דרכי בבדסם לפני שנים רבות שכבר זמן רב אינו קיים. כמובן שאלה אינם מסוג הדברים שעוברים דרך השכל (שכמובן דניאל ואחרים הסבירו מאוד יפה) , אלא ממקום אחר לגמרי אפל, מפחיד
ויחד עם זאת כה מאתגר
אמורפי​(מתחלף)

ואני אומר

אמורפי​(מתחלף) • 14 ביולי 2004
אם האכזריות הזאת מתבצעת בהסכמת שני הצדדים והיא לא גורמת נזק חמור הן במישור הפיזי והן במנטלי, שיהייה לכולם לבריאות.
אם מלכה אכזרית הצליחה למצוא לה עבד שסובל מהסאדיזם שלה אבל בכלליות מקבל סיפוק ממילוי רצונה מי אנחנו שנשפוט אותם.
להתחיל להלביש על זה הגדרות של טירוף או כל קופסה אחרת זה לשפוט אותה מבלי שהייתם בנעליה- בדיוק כמו הונילים את החברי הקהילה הזאת (וכמו שאני נהגתי לחשוב עד לפני חודשים ספורים).
ושוב, אני מסייג את זאת בכך שהשליטה בעבד לא תתבצע מתוך מניפולציות נפשיות מתוחכמות שמותירות אותו כנפש חלולה ללא כוח רצון ולא ייגרמו נזקים נפשיים או פיזיים.
לגבי הסאדיזם עצמו, אני מרגיש שיש בקהילה הזאת המון סובלימציה ליצרים אפלים והתיפיפות הבאה לידי ביטוי במשפטים כמו: "בדס"מ עושים מאהבה או לא עושים בכלל" (שהוא מעט נדוש יותר מהמשפט "בדס"מ הוא תבלין נפלא לחיים").
אומנם אני מסכים עם העובדה שהכול צריך להעשות מתוך הסכמה הדדית והתחשבות מקסימלית באדם שמולך- כי בני אדם אנחנו, אולם אל לנו להתעלם מקיומם של אותם יצרים אפלים וכן סאדיסטיים הנמצאים בבסיסו של עולם זה הבאים לידי ביטוי בכל השפלה או הכאבה פיזית.
הכול עניין של מידתיות והתפשרות עם המציאות, משום שבעולם מושלם, בהפוך על הפוך, היו יוצאים מכאן הרבה מקרים של אונס, קטיעת איברים ושאר מרעין בישין.
הוא​(שולט)

בנוסף להוט קווין וSHEWOLF

הוא​(שולט) • 14 ביולי 2004
שניסחו נכון

תקני אותי אם אני טועה חודרת, אבל נוצר איזה רושם שאת אמנם שלמה עם היותך סדיסטית
אבל אולי חוששת שזה בא מכוון שלילי כלשהו - אולי רוע, כאב וכד'- שבא לידי ביטוי סמנטי כאכזריות?