שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה פשוטה באשמח לעזרהשאלה פשוטה אשמח לעזרה

A v​(שולט)
לפני 11 שנים • 10 במאי 2012
A v​(שולט) • 10 במאי 2012
IProperty כתב/ה:
ציפיתי להרבה יותר מהאנשים בפורום הזה מאשר לקבל כאלה תגובות מתנשאות ומגעילות. הסיבה היחידה לכל השגיאות כתיב שהזכרתם זה כי אני כותב מהטלפון ואני לא יכול לראות מה שכתבתי
בכל מקרה אשמח לתשובה והצעות מאנשים שלא מחפשים להשפיל אחרים כדי להרגיש יותר טוב לגבי עצמם.ואם אין לכם משהו מועיל להוסיף לנושא אני מעדיף שתשמרו את הדעות שלכם לעצמכם
תודה מראש

מוזר הנה גם אני התאכזבתי ממך.

עשית הכללה לכל מי שענה...זה אותי לימד לגביך לפחות שאין טעם להשקיע בתשובה אליך.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 11 שנים • 13 במאי 2012
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 13 במאי 2012
אתה צודק לגמרי. רק עכשיו ראיתי את התגובות. בהתחלה שקראתי את כל השירשור וויתרתי על לקרוא את כל ההודעות כי יצאתי מנקודת הנחה שכולם יצאו עליי.
א. אני רוצה להתנצל על ההכללה בגלל שבאמת קיבלתי כאן מספר עצות טובות.
ב. אני רוצה להודות לכל מי שנתן לי כאן עצה אמיתית!!!
המלכה הצוחקת

היא יכולה לקרוא לך...

המלכה הצוחקת • 13 במאי 2012
זבל עופות
או
לשלשת מעופשת
או
טינופת מוגלתית שכמוך!
Geshem Black
Geshem Black • 13 במאי 2012
אולי כינה צואתית נטולת ארשת פורקנית אפופת זיבה וטרשת עורקים מתפרצת בשלהי רקבון.
המלכה הצוחקת

כינה צואתית??

זה כלום!

מה בנוגע ל...

אמבה זיבתית חדורת טחורים אכולת רימות משתרצת בביצה סרוחה מהבילת גזים, נאדות ומיני תועבות?
מה בנוגע לזה?
Geshem Black
Geshem Black • 13 במאי 2012
אני חושב שכדאי אולי - הפרשות מוגלתיות של צחנת ביבים מושרשת בעטיני יצור מכונף ומטונף רווי שתן ושלפוחיות תת-עוריות מפולחות עד זוב דם ירקרק שניתך בשפריצים גועליים בכל פעם שהוא מטיל ריר דרך פי-הטבעת המשתלח בעוצמה ספאזמתית מפורקת לרסיסי אשפתות קיומיות גרוטסקיות ומעלות גירה.
המלכה הצוחקת

מיץ זרע זה הכי סקסי

האחרון באמת די דוחה! כמעט הקאתי.

אבל אולי:
נפקן בלתי נלאה, חסר גבולות, חסר מעצורים וחסר ביצים. יצור שעיר ומחוספס עם בולבול מסופלס, שפחון לוקק ביבים, חורי תחת וראשי מקלחת. מצביע ליברמן חרצף מטונף וממושקף, אוכל חולדות סרוחות משופדות על מקל, ומנקה עם הציפורניים שלהן את שאריות הזנב המגוייד והזיפני מבין השיניים בעודו מגהק ומעלה צחנת חולדה בלתי מסיסה ומעוכלת למחצה אל לב השמיים.