בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תרד לי

Franchesca
לפני 11 שנים • 23 במאי 2012

אהמ.

Franchesca • 23 במאי 2012
אם שולט ירד לי אני ארגיש שהוא לא שולט, שהוא תחתי, עבד לפושפוש שלי. איך אפשר?! icon_rolleyes.gif
ברגע שהוא ירד לי, קשר השליטה יתמוגג והוא יהיה הביאאאץ' שלי. ואם אגמור מזה - אז בכלל הוא יהיה עבד האורגזמות שלי לעד! icon_lol.gif

מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }

Re: אהמ.

Franchesca כתב/ה:
אם שולט ירד לי אני ארגיש שהוא לא שולט, שהוא תחתי, עבד לפושפוש שלי. איך אפשר?! icon_rolleyes.gif
ברגע שהוא ירד לי, קשר השליטה יתמוגג והוא יהיה הביאאאץ' שלי. ואם אגמור מזה - אז בכלל הוא יהיה עבד האורגזמות שלי לעד! icon_lol.gif

אנחנו כל כך שונות icon_smile.gif
בכוח המוח{Aion}

בכוח המוח{Aion} • 23 במאי 2012
Franchesca כתב/ה:

וכשאת גומרת מזה שהוא מזיין אותך, זה גם הופך אותו לעבד האורגזמות שלך?
(לא שיש לי משהו נגד "עבד אורגזמות". נשמע לי תפקיד נחשק שהרבה אדונים ישמחו לאייש.)
פרלין​(נשלטת){ש}

פרלין​(נשלטת){ש} • 23 במאי 2012
Franchesca כתב/ה:

הרגת אותי עם עבד הפושפוש.
יכול להיות שזה מאחד העם אחד?
רפאל

Re: אוח אוחחח אוחחחחח

רפאל • 23 במאי 2012
Perplexed כתב/ה:
אני לא מצליחה לחשוב כמעט על אקט שליטה יותר משמעותי ועוצמתי מלנשק, לנשוך, לפרק, ללקק, להכאיב, לענג, לאהוב, לעורר, לאתגר, לסמן, לרחרח, ללטף בלשון, לטעום, לשגע - את שפתי הערווה של הנשלטת שלך. אוח איי ואיייא יאי. כל קצות העצבים והרגשות מתנקזים לשליטת פיו ותזמון החלטתו, ואני נשארת פלסטלינה חסרת יכולות חשיבה ותזוזה עצמאיים....

לרצונו – אתפוצץ, לרצונו – אתפוגג. ולהתפרק בפיו תוך כניעה מוחלטת של הגוף וחוסר האונים של הנפש אל מול העונג וחווית הקירבה, זה בערך הרגע ההישלטותי ביותר שאני יכולה להעלות בדמיוני.

אדיוט מי שלא מבין זאת.

יש מצב שאני אחטוף מכות על הפוסט הזה.
אמן כן יהי רצון.

אז חטפת מכות על הפוסט הזה?
שתפי אותנו.
Mephisto​(שולט)

Mephisto​(שולט) • 23 במאי 2012
מקופלת, בכוח המוח כתב/ה:
Franchesca כתב/ה:

...

ציניות, דודז.
Perplexed

רפאלללללללל !!!!!!!

Perplexed • 23 במאי 2012
תעשה לי אפטר-קיר!!!...

icon_twisted.gif icon_rolleyes.gif icon_redface.gif icon_razz.gif
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 23 במאי 2012
שולץ s כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
דווקא יש חקיקה ופסיקה ענפה בעניין -
מפנה לתקנות סדר הדין הבדס"מי ס"ק 3. א. שהוא המקבילה הנשית של ס'"ק 7.ד. בחלק בתוספת השניה.
ולפס"ד שרמוטה אלמונית נ. אדון פלמוני פ"ד בדס"מ 54 (א)

או: נו באמת.

די עם כבר התערבות של בית המשפט בכל האספקטים של חיינו!
לא הכל "שפיט" (ברק אמר "משפט" אבל מה זה משנה)

מה זה אומר ששולט יורד לנשלטת שלו?
זה אולי אומר שזה מתאים לו. שכיף לו עם זה. אין פה אסור ומותר.
תבניות.
דפוסים.
הכנסת הכל לתבניות
רידוד של הכל.
"מה אחרים עושים". כל אלו מסוכנים לטעמי.

אין פה חוקיות. אין כללים. החוק היחיד : עשו מה שטוב לכם.

מה יש לך אתה, זה לא שפיט??
זה??
אתה בעד כאוס עולמי או מה?
אתה חותר תחת השיטה או מה?

אותך לגרוניס.
DomMale4fem

DomMale4fem • 23 במאי 2012
פרלין כתב/ה:
Franchesca כתב/ה:

הרגת אותי עם עבד הפושפוש.
יכול להיות שזה מאחד העם אחד?

עבד הפושפוש הוא לבדו חופשי.

דוגמא נפלאה לטקסט ש"מתכתב" עם יצירת המשורר הבדס"מי ר' יהודה הלוי (זה מהרחוב, לא רחוק מרח' אחד העם באמת, והעיקר לא לבלבל עם ההוא של נינט) "עבדי זמן".

ועכשיו - אני חייב לרוץ. כבר מאוחר!

icon_cool.gif
drm​(מתחלף)

drm​(מתחלף) • 23 במאי 2012
Franchesca כתב/ה:

חחחחחחחחחחחח
אהבתי, קבלי ח"ח