בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוסר גמיש

פיקציה1
לפני 12 שנים • 26 במאי 2012
פיקציה1 • 26 במאי 2012
כמה מטומטמת ואמיצה את צריכה להיות בשביל לפתוח דיון פה עם כל המפגרים
פסיכו מניאק המוצץ בסתר המלט הלא מוצץ בסתר ועוד כמו ליתיה שנמצאת עם הטמבל הזה שמתחיל עם כולן פלא שתגיב אחרת מאיך שהגיבה?
ברגע שגבר או אישה נוגעים במישהו אחר מחוץ לזוגיות שהיא לא פתוחה או ללא הסכמה זה נחשב לבגידה גם אם הם לא גומרים אפילו אם הצד השני גם לא גומר הנה קיבלת תשובה
ואם את מצפה לקבל תשובות נורמליות מאנשים פה שברובם עושים את אותו הדבר משני הכיוונים את טועה כבר עדיף שתלכי לעשות מחקר בקרב ההומלסים בתחנה המרכזית
Episode​(לא בעסק)
Episode​(לא בעסק) • 26 במאי 2012
פיקציה1 כתב/ה:
כמה מטומטמת ואמיצה את צריכה להיות בשביל לפתוח דיון פה עם כל המפגרים
פסיכו מניאק המוצץ בסתר המלט הלא מוצץ בסתר ועוד כמו ליתיה שנמצאת עם הטמבל הזה שמתחיל עם כולן פלא שתגיב אחרת מאיך שהגיבה?
ברגע שגבר או אישה נוגעים במישהו אחר מחוץ לזוגיות שהיא לא פתוחה או ללא הסכמה זה נחשב לבגידה גם אם הם לא גומרים אפילו אם הצד השני גם לא גומר הנה קיבלת תשובה
ואם את מצפה לקבל תשובות נורמליות מאנשים פה שברובם עושים את אותו הדבר משני הכיוונים את טועה כבר עדיף שתלכי לעשות מחקר בקרב ההומלסים בתחנה המרכזית

מטומטמת ואמיצה?
בוא לא נשכח שאחרי כל הרעש, הצלצולים, הציניות והירידות הכלכך כלכך כואבות כמו למשל, אני לא מספיק בוגרת לנהל מערכת יחסים עם אדם לא פנוי ולכן אני שואלת שאלות מטומטמות (לא מדובר פה בבגרות לדעתי, אלא במזוכיזם, מה שבי יש כבר בקושי) - כולם בני אדם כמוני וכמוך.
שיעשו רעש, שיעשו צלצולים, את מי זה מעניין? כולה פורום של אנשים עם פטישים שמבקרה החלטתי לשאול אותם שאלה אחרי שיחה שקיימתי.

אני רק לא מבינה מה הבעיה לשים את עצמם בתוך סיטואציה שבה בת הזוג שלהם מגמירה מישהו ללא ידיעתם, או לחלופין, בן זוג, ולשקול אם מדובר בבגידה או לא.
drm​(מתחלף)
drm​(מתחלף) • 26 במאי 2012
מה זה משנה גמר או לא גמר?

כל עוד זה נעשה מאחורי הגב של בת הזוג שלו זו בגידה.
בעניי להיות ביחסים (כלשהם) אם יותר מבן/בת זוג אחת חייב להעשות בידיעה מוחלטת של כל המעורבים.
up u rs​(אחרת)

Re: מוסר גמיש

up u rs​(אחרת) • 26 במאי 2012
[quote="Allias"]
פייה כתב/ה:
[quote="Allias"

לא. היא לא יודעת ולא תדע.

אז זאת בגידה. נקודה.
up u rs​(אחרת)
up u rs​(אחרת) • 26 במאי 2012
[quote="Allias"]
מלכת האהבה כתב/ה:
לדעתי האישית, כן.

שימו את עצמכם בסיטואציה הזאת, שבה בן הזוג/בת הזוג נפגשים מאחורי גבכם עם אחרים מגמירים אבל לא גומרים.

הביטוי "מאחורי גבכם" מסכם את כל העניין.
vortex​(שולט)

vortex​(שולט) • 26 במאי 2012
Allias כתב/ה:
נאמר שY, מצוי בזוגיות, נפגש עם X שהיא לא בזוגיות, או אולי אפילו כן, זה לא באמת משנה.

Y מגמיר את X בעת הפגישה,
Y עצמו לא גמר במהלך הפגישה.

Y בגד? לא בגד? למה לא? למה כן? עופו על התשובות.

לא בגד!!! - חד משמעית.
גם אם X גמרה במהלך הפגישה זה בסדר, כל עוד הדבר נעשה בהסכמה ובהבנה שתפקידו של Y הוא להגמיר את X זה בסדר. המטרה הוסגה והעניין נסגר icon_smile.gif

אין להתייחס לתשובה כעצה/ קביעה שמתאימה לכל אחד!!
התשובה היא לדעתו של המומחה בתחום ולא יכולה להכליל את כל הקוראים..
icon_smile.gif
סקס - סקס - ועוד סקס...
Brave girl

בעיניי

Brave girl • 26 במאי 2012
בעיניי לבגוד במישהו זה לאו דווקא במעשים,
ז"א זה לא האקט עצמו.

זה השבירת אימון,

לאבד את האמון במישהו, ולאו דווקא כי הוא שכב עם מישהי אחרת...
זה יכול להיות בצורות שונות...

זה לדעתי יותר גרןע
4X4​(אחר)

4X4​(אחר) • 26 במאי 2012
Allias כתב/ה:
נאמר שY, מצוי בזוגיות, נפגש עם X שהיא לא בזוגיות, או אולי אפילו כן, זה לא באמת משנה.

Y מגמיר את X בעת הפגישה,
Y עצמו לא גמר במהלך הפגישה.

Y בגד? לא בגד? למה לא? למה כן? עופו על התשובות.

בגד גם בגד,
ויענש
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Allias, שאלת שתי שאלות שונות: הראשונה הייתה לגבי האם מעשיו של Y מהווים בגידה, והשניה היא איך אנחנו היינו מרגישים במקום Y או אשתו. והן שונות בדיוק בגלל שזה תלוי בהגדרה פר-זוג של בגידה. כלומר, מהן הנחות היסוד של הקשר.

אני לא חושבת שעצם זה שהיא לא יודעת, מספיק בשביל להגדיר את המעשה כבגידה. אם נניח Y היה משחק דמקה עם X ולא מניח עליה יד - ייתכן שלא היה מספר על כך לאשתו כדי לא לעורר בה חשד, וייתכן שהיינו רואים את השקר כפסול וכפגיעה באמון, אבל לא היינו קוראים לזה "בגידה". מה שמגדיר בעיני את הבגידה הוא לא עצם ההסתרה, אלא זה שהוא עושה משהו שהוא יודע שאשתו מצפה ממנו, בברור ובמודע, לא לעשות.

לשאלתך השניה: במקרה שלנו, כן. שנינו רואים את המעשה הנ"ל כפעילות אינטימית ששמורה רק עבור בן הזוג, שנינו מצפים מהשני להימנע מכך, ושנינו יודעים שהשני מצפה להימנעות זו מאיתנו. כך שהשאלה קלה.
עד כמה המעשה המסויים הזה הוא בגידה *חמורה*? לא יודעת. אני מניחה שזה תלוי בנסיבות.
האם עצם זה שהוא לא גמר מהווה נסיבה מקלה? אצלי, לא, זה לא משנה. אבל אולי אם הייתי יודעת שעבור בעלי השאלה אם הוא גמר או לא מאד משמעותית בקביעה אם האקט כולו משמעותי, אז זה כן היה משפיע.

הזכרת לי קטע מ"מלך החומוס ומלכת האמבטיה" (חרא של ספר), שאיזה זוג עשה שלישיה עם עוד בחורה, והכל היה בסדר ולבחורה בכלל לא הפריע שהחבר שלה מזיין אותה ואת הבחורה השניה לסירוגין, עד שהוא גמר ואז היא פתאום החליטה שזה שהוא גמר בבחורה השניה ולא בה, הופך את זה לבגידה. וכל מה שיכולתי לחשוב זה "את צוחקת עלי?! מה זה השטויות האלה?"