לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לאפשר לאשתך להוציא את המלכה שבה... מחשבות ?

Dunbar{Supreme93}
לפני 12 שנים • 1 באפר׳ 2012
Dunbar{Supreme93} • 1 באפר׳ 2012
הן צודקות. שנה את הכותרת ל "איך לגרום לאשתי להגשים לי את הפנטזיות המיניות המזוכיסטיות שלי." וכולם יהיו מרוצים. נראה לי שגם אתה.
muscle man​(נשלט)
לפני 12 שנים • 1 באפר׳ 2012

מסכן

muscle man​(נשלט) • 1 באפר׳ 2012
הרגתן את הבן אדם.
לפי הכתיבה מדובר בנשלט שעולם השליטה יחסית חדש לו.
הוא יכל לבגוד וללכת למלכה בתשלום, אבל בחר שלא.
הוא יכל לחפש "מאהבת דומיננטית", אבל החליט להישאר נאמן לאשתו.
אני מסכים שסגנון הכתיבה והדרך בה התבטא, מחביאים בתוכם סוג
של רצון להכפיף את רצונה לרצונו, אבל הוא מעולם לא ציין את זה כתנאי לאהבתו אליה.

לכולנו יש פנטזיות, מאוויים וחלומות שנשמח להגשים.
רוב רובם של הגברים פונים ל"עזרה חוץ משפחתית" בדמות
זונה, מלכה בתשלום או סתם מאהבת שלרוב תהיה גם היא נשואה.
הבחור בסה"כ מנסה ומקווה, שאולי הפנטזיות שלו ושל אישתו תואמים.
מסכים שהניסוח מעט דורש וכביכול דומיננטי, אבל כמו שנהוג לומר:
"שאלה יהיו הצרות שלנו".

בהצלחה.
בכוח המוח{Aion}
לפני 12 שנים • 8 באפר׳ 2012
בכוח המוח{Aion} • 8 באפר׳ 2012
*לא יודעת איך זה הגיע לבנים על הבנות. אני מדביקה את זה כאן גם כאן*

הפער הזה בין נשים לגברים מעולם לא היה גדול כל כך ויחד עם זאת בסיסי כל כך -
אישה שומעת שגבר רוצה מלכה, היא מייד רואה מישהו ששופך זבל, מנקה את הבית וקונה פרחים.
לא, זו לא מלכה, זו אחת שהתחתנה עם גבר, ונילי כנראה, שאוהב אותה ומוכן לעשות למען העונג שלה.
זה לא שמחר היא תקנה שוט ושעווה בגלל זה.

כשגבר מדבר על זה שהוא רוצה מלכה, הוא לא צריך עצות מהסוג שמספר לו שהוא יכול לנקות את הבית. הוא כבר יודע את זה לבד שהוא יכול. בכלל, כל מה שקשור בהתנהגות אקטיבית שלו, שלא מתקבלת מוזר, הוא כבר יודע.

למה הוא כן שואל? שני עניינים מרכזיים:

1. התנהגות אקטיבית מסויימת מצידו, מינית או קשורה למיניות שלו בדר"כ, שהיא יוצאת דופן: נניח - איך ללקק לה את כפות הרגליים ולסגוד להן בלי שהיא תחשוב שהוא מוזר.
זה גם השלב הקל יותר שאפשר לשכנע בו ונילית, או מישהי שאין בה צד שולט בדס"מי, כי היא עדיין פאסיבית שם, ומוכנה לנסות משהו שאותו היא "מקבלת". כנ"ל נניח ירידה, אפילו פייסיטינג.

2. התנהגות אקטיבית מסויימת מצידה, שקשורה למיניות היוצאת דופן שלו: כאב, השפלות, מניעה, וכו'. כאן אנחנו בעצם מדברים על סשנים או לפחות מיני סשנים. ונילית, או אפילו סתם אישה שלא נחשפה לכך, יכולה להרגיש שאין לה הבנה, ידיעה או רצון להתמודד עם משהו שהיא לא מכירה את המנגנון הנפשי שלו, וגם לא את ההתנהלות הפיזית. זה די לבקש ממישהי לצעוד בחשכה, ומשהיא מרימה ידיים ומסרבת, בן הזוג נעלב ולא נוגע בזה יותר. ההיפך, כל מחשבה על הרעיון שאשתו/בת זוגו תסשן אותו, מעלה מול פניו את הרתיעה שלה, שנדמה לו שקשורה אליו אישית ולצרכים שלו, ולא לעולם התוכן עצמו.

מה עושים?
אני חושבת שהרוב מתחילים הפוך, ומצפים ממישהי להיות שולטת מבלי שהיא מבינה מה זה עושה, מהי הדינימיקה ואיך זה משפיע. יש לי הצעה מהפכנית (אלק ( -

השלב הראשון הוא לתת לה לחוות שליטה כשהיא למטה. שליטה רכה מאוד. מניעה למשל, משחקים עם חום וקור, עם חזק וחלש. אזיקים. שוט רך, יין טוב, לא יותר מדי, ערב מיוחד בצימר בו לוקחים עליה שליטה ומפתחים בה רעב לנושא. לאט. מילת המפתח היא לאט. "כי אין וניל בעולם כלל"..(:
רק כשמבינים את הדינמיקה, אפשר להתחיל להתחלף, לתת לה להתנסות הפוך במשהו שהיא חוותה. לפרגן לה על זה, לחזק את הבטחון שלה ביכולות הספציפיים האלה, לתגמל אותה על זה.

האם זו שליטה מלמטה? למי זה חשוב? שליטה היא התסרות הדדית ומעשה של אהבה ואינטימיות. חוויות משותפות מהסוג הזה בעיקר מקרבות.

בהצלחה. (:
הורס​(אחר)
לפני 12 שנים • 9 במאי 2012

ממש לא

הורס​(אחר) • 9 במאי 2012
איך הגעת למסכן?
זה מה שמבינים?
לילה טוב
4X4​(אחר)
לפני 12 שנים • 19 במאי 2012

אתה הולך על חבל דק

4X4​(אחר) • 19 במאי 2012
לא חשוב איך תקרא לזה - שליטה מלמטה/ מלמעלה שלה וכיו',ף
אתה מסכן את חיי הניישואין שלך לרמה גבוהה מאד.
ואם יש לך ילדים - חבל....

אתה הולך על חבל מסוכן שעשוי להקרע משום שלכל דבר מתרגלים במוקדם או במאוחר, במיוחד אם ישנה טיפת נכונות,

ומה בסוף? - תהפוך לאויר...מחוסר אתגר וענין.

עצה זועפת: - עדיף ללכת למישהי בתשלםו וכך לשמור על איזון.

לא מכבדים אתי מי שמחרבנים עליו. - ב 99% מהמקרים.
blindman​(אחר)
לפני 12 שנים • 25 במאי 2012

המחשבות שלי בעניין

blindman​(אחר) • 25 במאי 2012
מדהים כמה שחבורה של אוטקאסטים מבחינת נורמות מיניות מסתכלים מלמעלה על אנשים המגששים באפלת הרגשות שלהם
הרושם הנוצר הוא קינקסטרים דור שלישי שלא זוכרים את כפר הבדידות והבלבול ממנו הם באו.
מי אתם בכלל להעביר ביקורת על פנטזיות של בן אדם ולבוז לו אליהם?
אגב לא קראתי שום מניפסט סטיות מיניות הטוען שהתמסרות טוטלית נעלה יותר משליטה מלמטה.
זה שאתן ממרומי ה 9 אינץ׳ עקב שלכן לא נראה לכם שלעבד שלכן יש רצונות כלשהן חוץ מרצון לרצות אתכן לא הופך את זה לסטנדרט.

לגופו של עניין: לדעתי לנשים וניליות קל יותר להתחבר לצד הנשלט שלהם.
לכן אני רואה בעייה להציג אותה לעולם השליטה דרך סשן שסביר מאוד שהיא תתמכר אליו
הרי הדבר האחרון שאתה רוצה זה סאבית (או שלא)?

בכל אופן מה לא תעשה על תהייה פזיז ותחשוב מה אתה אומר והכי חשוב למי
תשתדל למזער את הנזק.
Elphaba
לפני 12 שנים • 27 במאי 2012
Elphaba • 27 במאי 2012
תתחיל בלהיות פרואקטיבי לגבי מה שיכול להתפרש על ידה כארוטיקה, שאין בה משהו חריג מידי, אבל האקט מביא לידי ביטוי בצורה מובהקת את עליונותה. לדוגמא ליקוק כפות הרגליים שלה כאשר היא יושבת על כיסא או ספה ואתה על הרצפה מולה (ולא כשהיא שכובה על המיטה). נסה לייצר לה מנעד של חוויות כאלו ולאחר מכן, כפי שפוג הציע, זום שיחה.
הורס​(אחר)
לפני 11 שנים • 29 בספט׳ 2012

טוב לא הייתי פה מזה זמן

הורס​(אחר) • 29 בספט׳ 2012
מעדכן שטרם נרשם מהפך.
שיהיה חג שמח!
rivalis​(שולט)
לפני 11 שנים • 29 בספט׳ 2012

גם לדעתי אם אתה אוהב כפות רגליים - זה מקום מצויין להתחיל בו

rivalis​(שולט) • 29 בספט׳ 2012
Elphaba כתב/ה:
תתחיל בלהיות פרואקטיבי לגבי מה שיכול להתפרש על ידה כארוטיקה, שאין בה משהו חריג מידי, אבל האקט מביא לידי ביטוי בצורה מובהקת את עליונותה. לדוגמא ליקוק כפות הרגליים שלה כאשר היא יושבת על כיסא או ספה ואתה על הרצפה מולה (ולא כשהיא שכובה על המיטה). נסה לייצר לה מנעד של חוויות כאלו ולאחר מכן, כפי שפוג הציע, זום שיחה.

אני לא הייתי מתחיל במצבים שהם ביטוי ברור לעליונותה - סבלנות היא המפתח, כמו שאמרו כאן.
בקטע של כפות רגליים היו לי כמה חוויות חיוביות עם נשים שבהן ליקקתי להן את כפות הרגליים בצורה שנראתה מאוד טיבעית - זה קל מאוד אם שוכבים אחד הפוך לשני כך שהראש שלך ליד הכפות רגליים שלה ואז עושים את זה כאילו מתוך צחוק (אפילו כשרואים טלוויזיה). אפשר אפילו להתחיל רק בלתפוס את הכפות רגליים שלה ולנשק אותן ורק אחרי שזה עובר בשלום ללקק או למצוץ אצבע.

משם - התקדם לאט לאט.

אגב - אולי כדאי שתתאר מה כן ניסית... שלא נציע את זה שוב סתם...
הפיל נחום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 5 באוק׳ 2013

הניסיון האישי שלי

הפיל נחום​(לא בעסק) • 5 באוק׳ 2013
אני נמצא/הייתי באותה הסירה. ואני יכול לשתף בניסיון האישי שלי.

לפני שאני אתחיל אני רוצה להתייחס לנקודה שעלתה פה לגבי התמסרות/טוטאלית שליטה מלמטה וכו'

אצלי באופן אישי יש פנטזיות בנושא שליטה/סגידה/השפלה שבאות ממקום מיני בלבד ואני מגשים את הפנטזיות האלה ממנעים אגואיסטים.

כלומר לו באמת הייתי רוצה להיות "נשלט" של אישתי אז לשבת לראות איתה האנטומיה של גריי (סדרה שאני לא אוהב) היה משרת הרבה יותר אותה מאשר שאני אלקק לה את כפות הרגלים.

לגבי הניסיון האישי שלי

בשלב הראשון
חשפתי את אשתי לפנטזיות שלי, זה היה תהליך הדרגתי (וטבעי) ועשיתי את זה על ידי שיחות שהיו לנו, סרטי פורנו שראינו ביחד וכו'.

בשלב השני
הכנסנו כל מיני אלמנטים לחיי המין שלנו (לא באופן קבוע) ליקוק רגלים,סטראפון פייס-סיטינג וכו'

בשלב השלישי
ניסינו כמה פעמים לשחק משחקי שליטה מעבר לליקוק רגלים או פייססיטינג אבל זה קצת צלע (זה לא כל כך פשוט לשלוט icon_smile.gif )

אז הכנו ביחד "מדריך שימוש בכלבה" (אני זה הכלבה) המדריך הוא כמו ספר חוקים של משחק השליטה ביננו יש שם רעיונות לשימושים בכלבה,רשימת עונשים/פרסים ארוכה וכו'

אחת לכמה שבועות אנחנו יוצאים מוקדם מהעבודה ומפנים את הערב למשחק שליטה.

למרות שאישתי לא "שולטת" היא מאוד נהנת מהאפשרות להגשים לי את הפנטזיות וגם מהמשחק עצמו.

קטע ממש קצר מהמדריך: (פרק פרסים ועונשים)

בשביל הכלבה "את" זה הפרס הגדול ביותר,
הכלבה אוהבת כל הפרשה שיוצאת לך מהגוף וסוגדת לכל איבר בגופך.
אל תתני לכלבה את עצמך בקלות. כלבה טובה צריכה להרוויח ביושר את הזכות
להתקרב לגופך

לא מומלץ:
לתת לכלבה לרדת לך מבלי שהיא הרוויחה את הזכות.

מומלץ:
לאחר שהכלבה ביצעה משימה שנתת לה באופן משביע רצון וזאת כמובן לאחר שעשית בקרת איכות, כפרס לתת לה אפשרות, להריח את התחתונים שלך.
במידה והכלבה המשיכה להתנהג יפה והמשיכה למלא את משימותיך בצורה טובה
אפשר לתת לה להתקרב לכוס/תחת ולהריח אותם (לאסור על הכלבה לגעת או ללקק)
ורק כאשר הכלבה עשתה משהו יוצא מגדר הרגיל לתת לה טעימה מהכוס האלוהי שלך
תוך כדי שהיא אומרת לך תודה ומנשקת את רגליך על ההזדמנות שנתת לה.