לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסתננים? פליטים? - אשמח לדיון אינטליגנטי

מנהל החשבונות​(שולט)
לפני 12 שנים • 28 במאי 2012
"מצב הכיבוש מייצר קולוניאליסטים כשם שהוא מייצר נכבשים"

מתוך ספרו של אלבר מאמי "דיוקן הנכבש ולפני כן דיוקן הכובש"

כל עוד נותרים פה סודנים,או אריתראים,ולא משנה באיזה מעטפת "הומנית" עוטפים זאת,
אנו נהפכים להיות המדכאים,ולכן צריך לשלוח אותם בחזרה למדינות המוצא,כי חברה שמתרגלת לחיות לצידו של מעמד עבדים,זוהי חברה חולה.
פרלין​(נשלטת){ש}

חניבעל

פרלין​(נשלטת){ש} • 28 במאי 2012
בחיי... אני כזו יפת נפש שמאלנית אבל אתה מצליח לגרום לי לחשוב על אלימות ולהשתמש בביטויים כמו הבן אדם האחרון שקרא לי אנטי ציונית מצא את עצמו בבית חולים.

אבל זה לא נכון. מה חבל.

כל פעם שימני קורא לי אנטי ציונית אחרי שאני מסיימת להתרגז (כי יה פושטק, מי אתה שתקרא לי אנטי ציונית?), בא לי לצחוק. נראה לי שאם נמשיך לסמוך על הדרך הימנית ממילא תוך זמן קצר לא תהיה ישראל ואז על מה נתווכח, הא?
אני לא רואה שום חשיבה על העתיד, על מה שיקרה פה בממשלה הימנית הנהדרת שלנו עכשיו. שום מחשבה על רוב דמוגרפי, על מה שיהיה עם ירושלים, על מה שקורה מעבר לקו הירוק. אין שום רצון לשרטט גבולות מספיק נוקשים כדי שמדינת ישראל תוכל להתקיים בהם, להגיע להסכם שלום שיאפשר פה חיים נורמלים. כל מה שיש זה דיבורים גדולים על איום קיומי ושמירה על סטטוס קוו רקוב.

יופי של ציונות יש פה, באמת. ציונות בדיוק כמו שמאשימים אותנו בחו"ל. ציונות שהיא גזענות פרופר, זו הציונות שלך. אז אתה יודע מה, אולי באמת אם על זה אתה מדבר כשאתה מדבר על ציונות, אז אני אנטי.

(אין אפור! הה! כל מה שיש פה בסכסוך הזה זה כמויות של אפור.)
גורגי99

Re: חניבעל

גורגי99 • 28 במאי 2012
פרלין כתב/ה:
בחיי... אני כזו יפת נפש שמאלנית אבל אתה מצליח לגרום לי לחשוב על אלימות ולהשתמש בביטויים כמו הבן אדם האחרון שקרא לי אנטי ציונית מצא את עצמו בבית חולים.

אבל זה לא נכון. מה חבל.

כל פעם שימני קורא לי אנטי ציונית אחרי שאני מסיימת להתרגז (כי יה פושטק, מי אתה שתקרא לי אנטי ציונית?), בא לי לצחוק. נראה לי שאם נמשיך לסמוך על הדרך הימנית ממילא תוך זמן קצר לא תהיה ישראל ואז על מה נתווכח, הא?
אני לא רואה שום חשיבה על העתיד, על מה שיקרה פה בממשלה הימנית הנהדרת שלנו עכשיו. שום מחשבה על רוב דמוגרפי, על מה שיהיה עם ירושלים, על מה שקורה מעבר לקו הירוק. אין שום רצון לשרטט גבולות מספיק נוקשים כדי שמדינת ישראל תוכל להתקיים בהם, להגיע להסכם שלום שיאפשר פה חיים נורמלים. כל מה שיש זה דיבורים גדולים על איום קיומי ושמירה על סטטוס קוו רקוב.

יופי של ציונות יש פה, באמת. ציונות בדיוק כמו שמאשימים אותנו בחו"ל. ציונות שהיא גזענות פרופר, זו הציונות שלך. אז אתה יודע מה, אולי באמת אם על זה אתה מדבר כשאתה מדבר על ציונות, אז אני אנטי.

פרלין את האמא של השמאלנית,הסבתא של השמאלנית,והדודה גם...אין שמאל יותר במדינה ...מהיום ועד סוף ימי חזרת הדינוזאורים כמוך..ישמאלנית אחת..אין שמאל,אין מערך..יש רק ימין ..וימין טוב ,שיקרע לך ולאחמד טיבי ,את הרעיונות לממשלת שמאל(חס וחלילה כן)עד סוף אין קץ לעולם..רק ימין וימין טוב..(ביבי ושרה ביחד..טוב נו שרה קצת יותר מביבי)
מלכתא
מלכתא • 28 במאי 2012
איך שאני רואה את זה....
פלשתינים תושבי הכפרים היוו אוכלוסיה שבמשך תקופה לא מבוטלת מיררה(מעצם היותה אוכלוסיהחסרת הנהגה הוגנת ) את חייהם של היהודים הגרים במקום.בנוסף,הם סיכנו חיי ילדים בני 18 על מנת לשמר את האידאולוגיה הפאנטית שלהם.לפני כמה חודשים ראיתי סרטון ביטיוב שבו מציגים ילדים שכביכול נורו ע"י חיילי צה"ל, אך לפתע קמו מהאלונקה והלכו כרגיל, אגב ללא שום סימן דם.בשום בשלב מסוים מדינת ישראל לא החליטה להפסיק את החרפה הזו .גם כיום אני סמוכה ובטוחה שהם לא סובלים ולא יסבלו לעולם מאותם תחושות קשות שהמתנחלים חשים על בסיס יום יומי.

הבהרה : מדובר בסילוף של דבריה של זונת סושי אייכן. חלילה לא כדי להעליב או לפגוע, אלא לצורך המחשבה בלבד. המחשבה לכך שלכל מטבע יש שני צדדים.

לא ברורה לי היד הקלה על ההדק בכל הקשור להאשמה של המתנחלים בכל צרות העולם.
בימי מלחה"ע השניה אמנם לא היו מחנות של ימין ושמאל אבל היו מכנות של רוויזיוניסטים, דתיים, חילונים גמורים, והנאצים לא הבדילו בינם לבין חצי שליש או רבע יהודים.את כולם הובילו לטבח.
אם אתם כל כך הומאנים ומאמינים בזכויות אדם, תאמינו בהן לשני הצדדים.
אי אפשר לתרץ את פעולותיהם של הפלשתינים בזמן שהמתנחלים חוטפים את זה כל האש.
אגב, מדובר באנשים שהם מלח הארץ, עושים צבא, נאמנים למדינה ואנשים עם ערכים מאוד גבוהים. סתם הערה בתור מי שביקרה בהתנחלויות ומכירה מתנחלים לא רק מהטלויזיה.
מלכתא

מלכתא • 28 במאי 2012
פרלין כתב/ה:

מבחינת האלה היושבים מעבר לים, כל יהודי הוא ציוני. וכל ציוני הוא גזעני.
אנטישמים לא בדיוק עומדים ועושים הפרדה בין יהודי שמאלני ליהודי ימני, כשהם בוחרים להסית ולהפיץ את השנאה שלהם. או במקרה גרוע יותר לפגוע פיזית.
נילי ונילי
נילי ונילי • 28 במאי 2012
העובדה שהשרשור הזה הפך פתאום להיות שרשור שמאלנים נגד ציונים היא מאד מאפיינת את השיח סביב פליטים ומבקשי מקלט מאפריקה. ובכלל, מאפיינת את השיח סביב זכויות אדם בארץ.

הכיבוש ניטרל את האפשרות לדבר על זכויות אדם בארץ, וכבר לא אפשרי להיות בעד זכויות אדם מבלי להיחשד בשמאלנות או אנטי-ציונות. וחבל. התחיל דיון על מסתננים\פליטים והוא הפך בתוך שבעה דפים להיות דיון על מתנחלים והאשמות כלפי הארכי-שמאלנית, פרלין. וזה לא קורה רק בכלוב, זה מה שקורה תמיד, בכל שיחת סלון באשר היא.

אכן, צדקה אריאלה אזולאי.
A v​(שולט)

נילי את מומחית..

A v​(שולט) • 28 במאי 2012
נילי ונילי כתב/ה:
העובדה שהשרשור הזה הפך פתאום להיות שרשור שמאלנים נגד ציונים היא מאד מאפיינת את השיח סביב פליטים ומבקשי מקלט מאפריקה. ובכלל, מאפיינת את השיח סביב זכויות אדם בארץ.

הכיבוש ניטרל את האפשרות לדבר על זכויות אדם בארץ, וכבר לא אפשרי להיות בעד זכויות אדם מבלי להיחשד בשמאלנות או אנטי-ציונות. וחבל. התחיל דיון על מסתננים\פליטים והוא הפך בתוך שבעה דפים להיות דיון על מתנחלים והאשמות כלפי הארכי-שמאלנית, פרלין. וזה לא קורה רק בכלוב, זה מה שקורה תמיד, בכל שיחת סלון באשר היא.

אכן, צדקה אריאלה אזולאי.

את פשוט כל כך אטומה להכול,את מאלה שלא מסוגלים לקבל כלום ורק דעתך היא הצודקת.

את לא מסוגלת לראות להבין לכבד דיעה אחרת,אכן שמאלנית למופת

רק את צודקת תמיד...

וכמו ההודעה הזו הנורא תמימה ומופתעת...תחזרי אחורה...את זו שהזכירה את המחבלים שהלכו

מסוריה לגדר שלנו...כן את המסכנים שברחו כי אנחנו טובים,כי עדיף להם פה מאשר במדינה בה נולדו.

את זו שהסיטה את הדיון לנתיב הזה,ועכשיו את בוכה ומופתעת..

מומחית.

השנאה העצמית הזו שלך,מעוררת רחמים.
גורגי99

Re: נילי את מומחית..

גורגי99 • 28 במאי 2012
אדון וחבר כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

אכן, צדקה אריאלה אזולאי.

את פשוט כל כך אטומה להכול,את מאלה שלא מסוגלים לקבל כלום ורק דעתך היא הצודקת.

את לא מסוגלת לראות להבין לכבד דיעה אחרת,אכן שמאלנית למופת

רק את צודקת תמיד...

וכמו ההודעה הזו הנורא תמימה ומופתעת...תחזרי אחורה...את זו שהזכירה את המחבלים שהלכו

מסוריה לגדר שלנו...כן את המסכנים שברחו כי אנחנו טובים,כי עדיף להם פה מאשר במדינה בה נולדו.

את זו שהסיטה את הדיון לנתיב הזה,ועכשיו את בוכה ומופתעת..

מומחית.

השנאה העצמית הזו שלך,מעוררת רחמים.
אין מה לעשות חבר,כולם יפי נפש,ושמאלנים,וצבועים ..צריך למצוא להם מדינה קטנה בתוך איזה מדינת ערב כלשהיא ,שיקראו לעצמם,בעצם כבר הכל אמרנו עליהם ..ככה שאין לי אפילו שם לתת להם ,משהוא ראוי לגינוי,מעבר לשונאי ישראל,כשנעשה שלום עם כל הערבים בעולם,אולי נחזיר אותם אלינו בחזרה...אולי כן ..
פרלין​(נשלטת){ש}

גורגי99 כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

אבל זה לא נכון. מה חבל.

פרלין את האמא של השמאלנית,הסבתא של השמאלנית,והדודה גם...אין שמאל יותר במדינה ...מהיום ועד סוף ימי חזרת הדינוזאורים כמוך..ישמאלנית אחת..אין שמאל,אין מערך..יש רק ימין ..וימין טוב ,שיקרע לך ולאחמד טיבי ,את הרעיונות לממשלת שמאל(חס וחלילה כן)עד סוף אין קץ לעולם..רק ימין וימין טוב..(ביבי ושרה ביחד..טוב נו שרה קצת יותר מביבי)

גרגורי, היום אני מבכה את מותו בטרם עת של הקקטוס שלי ואני מרגישה פגועה שאתה מגיב לי ביום כזה. אין לך שום כבוד לקקטוסים?

וברור שאני שמאלנית! שמאלנית גאה.
פרלין​(נשלטת){ש}
נילי ונילי כתב/ה:

אכן, צדקה אריאלה אזולאי.

הצחקת אותי עם הארכי-שמאלנית. ואני אפילו לא ידעתי שאני כזו.
ואפילו חושבת שכן צריך לסגור את הגבול. כי אולי אני ארכי-שמאלנית מרושעת, אבל אני פרקטית.

מה שמעניין אותי זה שכולכם אומרים שאנחנו עניים מדי בשביל לקלוט את כל הפליטים. אני תוהה, לא אנחנו המדינה הזאת שכל הזמן אומרים כמה הכלכלה שלה מצוינת? בניכוי הערבים והחרדים, כמובן.

בסופו של דבר הפתרונות האלה של לגרש! לעקור! לחסל! לזרוק לים! הם פתרונות חלשים, לא הומניים. ומתחנך לנו עוד דור ערל לב. כל דור אלים מקודמו.
אני חייבת לשאול, איך זה יעבוד בדיוק? יעלו את כל הפליטים על אוטובוסים וישלחו אותם חזרה? לאן? הרי לסודן אי אפשר לשלוח אותם חזרה. אז נניח שלחנו את כל האריתראים חזרה להרקב בצבא שם, מה עם הפליטים הסודנים?

הנה, החזרתי את הדיון לנושא.