לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסתננים? פליטים? - אשמח לדיון אינטליגנטי

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 28 במאי 2012
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 במאי 2012
רז78 כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
רז78 כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
רז, אני לא מבינה את השאלה שלך.
אם מישהו במצוקה אני אשתדל לעזור. מה זה לעשות למען העם שלי? אני גרה פה, שירתתי בצבא, אני משלמת מיסים, קמה לזקנות באוטובוס, עוזרת לחברים שלי...

לא מבינה את השאלה, ברצינות.

אחדד את השאלה: האם את נלחמת על זכויות העם שלך כפי שאת נלחמת על זכויות עמים אחרים שפלשו לכאן?

למשל, האם הפריע לך גירוש גוש קטיף? כפי שמפריע לך גירוש המסתננים לארץ?

לא. ברור שלא. אבל זו שאלה משונה. אני חשבתי שצריך לפנות את גוש קטיף כמו שצריך, לדעתי, לפנות את כל ההתנחלויות. אני שמאלנית, אתה יודע. על אמתicon_smile.gif

בכל מקרה מפוני גוש פונו למדינה לא רעה, אתה יודע. זה לא בר השוואה בעיני. 

אני חותר לאן שהוא, תזרמי איתי
ברור לי שאת שמאלנית ואת בעד, ואני שואל למה? למה את עושה אייפה ואייפה?
מה הפריע לך בכך שאנשים יושבו על ידי ממשלות ישראל לדורותם במקומות האלו?
האם את חושבת שעכשיו טוב יותר? (ואם כן למי)
האם את מודעת לכך שנורו על גוש קטיף בשנה ממוצעת (אם אינני טועה) כ- 5000 פצמרים? (פצצות מרגמה) האם את מודעת לצורך האסטרטגי בשטח?
האם את יודעת שלאחר היציאה מגוש קטיף (וגם מלבנון אבל לא נכנס לשם בכלל) הוחלשנו?

האם את באמת ובתמים חושבת שאם נפנה לגבולות 67 יהיה הרבה יותר טוב?

אני באמת סקרן לדעת מה עובר במוחה של שמאלנית רדיקלית.

ואפילו לא ידעתי שאני שמאלנית רדיקלית.

אני חושבת שממשלות ישראל חטאו לאנשים האלה. נתנו להם הרגשה שהם ציוניים שמיישבים את אדמתם כשהיה ברור שזו לא האדמה שלהם. לא האדמה שלנו ובעצם הם רק ישמשו קלף מיקוח בהסכם עתידי.
אני תמכתי בהתנתקות בגלל שחשבתי שברגע שנקבע גבול נוכל לפעול בו ומתוכו הרבה יותר בחופשיות. מאותה סיבה תמכתי ביציאה מלבנון.
הייתי מעדיפה שההתנתקות וכל התנתקות אחרת תהיה במסגרת הסכם. אני חושבת שאם יהיה הסכם שלום יהיה הרבה יותר טוב. ואני לא חושבת שזה יקרה בלי נסיגה לגבולות 67'. אז כן. זו השאיפה שלי, בהחלט. הסכם שלום כולל. אני גם חושבת שנהיה קצת תמימים וטיפשים לחשוב אחרת. הרי איזה פתרון אחר יש?

באמת, רז, תן לי להכנס לראש שלך בבקשה. מה הפתרון בעיניך לסכסוך הזה?
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 28 במאי 2012
עכשיו את יודעת.

בכל אופן ממשלות ישראל לא חטאו לאנשים האלו, האנשים האלו הם מלח הארץ, הם אנשים שהיו מוכנים להיות באזור מלחמה (בדיוק כמו הסודנים שלך רק שהם לא בורחים)
ולו רק כדי לקיים את האמת שלהם, מצוות ישוב הארץ, רובם הגדול התגיסו ליחידות קרביות,
הממשלות השתמשו בהם כדי להחזיק שטחים אסטרטגים, כל אחד קיבל את מה שרצה.
מצב שכולם מנצחים בו,
ראינו מה קרה לאחר שיצאנו מלבנון, אני אגיד כאן שהסיווג שלי בצבא מספיק גבוהה כדי לקבל מידע על מה שהולך בלבנון בכל רגע שאבקש לדעת (דברים שאינם מגיעים לתקשורת ולו רק כדי לא ליצור פניקה) ולו היית יודעת מה הלך שם במהלך השנים האחרונות לאחר מלחמת לבנון השניה היית מזדעזעת... לצערי הרב המידע הזה מסווג ולא מגיע לאזרח הפשוט.

דיברת על הסכם?
האם את באמת חושבת שהסכם שווה משהו?
האם ההסכם עם אשף (אירגון שיחרור פלסטין כהגדרתו) שווה את הנייר עליו נחתם ב- 94?
האם אינך מספיק בוגרת כדי להזכר בפיגועי יום ראשון של שנת 96? (הרבה אחרי ההסכם)

הרי הערבים מודים שוב ושוב שמה שהם רוצים זה את כל מדינת ישראל (פלסטין כהמצאתם), והם מוכנים לקבל אותה בפרוסות, הם אפילו לא מנסים להסתיר את זה, האם את כל כך רוצה שלום ומוכנה להאמין במשהו שאין לו סיכוי בצורה כל כך חד צדדית?

אין פיתרון יקירתי, לפחות לא פתרון של שלום, יהיו הודנות... יהיה "כאילו" שלום שוב ושוב, כל עוד יפרסו את העוגה... ברגע שיפסיקו לפרוס, תהיה מלחמה.

עשיתי סטטיסטיקה פעם, והחלטתי לבדוק את כל המלחמות והמבצעים של ישראל מאז הקמתה, את מוזמנת לבדוק אבל בערך כל - 4 שנים יש לנו מלחמה או מבצע גדול, מיום הקמת המדינה, לצערי הרב, אבי נלחם, אני אלחם, ובניי (כשאחליט להביאם לעולם) ילחמו...

האומה הערבית לא תפסיק לרצות להשמיד אותנו.. ואנו לא נפסיק להתגונן...
(צבא הגנה לישראל)
זאת המציאות (לצערי הרב, הלוואי ולא היתה), ככל שתקבלי אותה מוקדם יותר, ככה יהיה לך טוב יותר.

יש לנו מדינה אחת, וככל שנשלוט על יותר שטחים אסטרטגים ככה ייטב לנו.

ובעניין המסתננים, לא ישבתי בדיוני ועדת הפנים והגנת הסביבה בעניינם בזמן האחרון, אבל אולי כדאי שאלך לשמוע מה קורה, לאן הרוח נושבת, בתקווה ולמקום נכון.
מחר... http://www.knesset.gov.il/agenda/heb/committeesbydate.asp
גורגי99

Re: חניבעל

גורגי99 • 28 במאי 2012
פרלין כתב/ה:
גורגי99 כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
בחיי... אני כזו יפת נפש שמאלנית אבל אתה מצליח לגרום לי לחשוב על אלימות ולהשתמש בביטויים כמו הבן אדם האחרון שקרא לי אנטי ציונית מצא את עצמו בבית חולים.

אבל זה לא נכון. מה חבל.

כל פעם שימני קורא לי אנטי ציונית אחרי שאני מסיימת להתרגז (כי יה פושטק, מי אתה שתקרא לי אנטי ציונית?), בא לי לצחוק. נראה לי שאם נמשיך לסמוך על הדרך הימנית ממילא תוך זמן קצר לא תהיה ישראל ואז על מה נתווכח, הא?
אני לא רואה שום חשיבה על העתיד, על מה שיקרה פה בממשלה הימנית הנהדרת שלנו עכשיו. שום מחשבה על רוב דמוגרפי, על מה שיהיה עם ירושלים, על מה שקורה מעבר לקו הירוק. אין שום רצון לשרטט גבולות מספיק נוקשים כדי שמדינת ישראל תוכל להתקיים בהם, להגיע להסכם שלום שיאפשר פה חיים נורמלים. כל מה שיש זה דיבורים גדולים על איום קיומי ושמירה על סטטוס קוו רקוב.

יופי של ציונות יש פה, באמת. ציונות בדיוק כמו שמאשימים אותנו בחו"ל. ציונות שהיא גזענות פרופר, זו הציונות שלך. אז אתה יודע מה, אולי באמת אם על זה אתה מדבר כשאתה מדבר על ציונות, אז אני אנטי.

(אין אפור! הה! כל מה שיש פה בסכסוך הזה זה כמויות של אפור.)
פרלין את האמא של השמאלנית,הסבתא של השמאלנית,והדודה גם...אין שמאל יותר במדינה ...מהיום ועד סוף ימי חזרת הדינוזאורים כמוך..ישמאלנית אחת..אין שמאל,אין מערך..יש רק ימין ..וימין טוב ,שיקרע לך ולאחמד טיבי ,את הרעיונות לממשלת שמאל(חס וחלילה כן)עד סוף אין קץ לעולם..רק ימין וימין טוב..(ביבי ושרה ביחד..טוב נו שרה קצת יותר מביבי)

גרגורי, היום אני מבכה את מותו בטרם עת של הקקטוס שלי ואני מרגישה פגועה שאתה מגיב לי ביום כזה. אין לך שום כבוד לקקטוסים?

וברור שאני שמאלנית! שמאלנית גאה.
פרלין תעשי טובה,בזמן שאני מוצא לך איזה מדינה ערבית..שאולי תרצה לקלוט אותך ואת השמאלנים למיניהם..עד שאצליח למצוא לך..באמת תעשי טובה ..ותלכי לך ותשבי על הקקטוס שלך...אולי הוא עוד יחזור לחיים .
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: חניבעל

פרלין​(נשלטת){ש} • 28 במאי 2012
[quote="גורגי99"]
פרלין כתב/ה:
גורגי99 כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
בחיי... אני כזו יפת נפש שמאלנית אבל אתה מצליח לגרום לי לחשוב על אלימות ולהשתמש בביטויים כמו הבן אדם האחרון שקרא לי אנטי ציונית מצא את עצמו בבית חולים.

אבל זה לא נכון. מה חבל.

כל פעם שימני קורא לי אנטי ציונית אחרי שאני מסיימת להתרגז (כי יה פושטק, מי אתה שתקרא לי אנטי ציונית?), בא לי לצחוק. נראה לי שאם נמשיך לסמוך על הדרך הימנית ממילא תוך זמן קצר לא תהיה ישראל ואז על מה נתווכח, הא?
אני לא רואה שום חשיבה על העתיד, על מה שיקרה פה בממשלה הימנית הנהדרת שלנו עכשיו. שום מחשבה על רוב דמוגרפי, על מה שיהיה עם ירושלים, על מה שקורה מעבר לקו הירוק. אין שום רצון לשרטט גבולות מספיק נוקשים כדי שמדינת ישראל תוכל להתקיים בהם, להגיע להסכם שלום שיאפשר פה חיים נורמלים. כל מה שיש זה דיבורים גדולים על איום קיומי ושמירה על סטטוס קוו רקוב.

יופי של ציונות יש פה, באמת. ציונות בדיוק כמו שמאשימים אותנו בחו"ל. ציונות שהיא גזענות פרופר, זו הציונות שלך. אז אתה יודע מה, אולי באמת אם על זה אתה מדבר כשאתה מדבר על ציונות, אז אני אנטי.

(אין אפור! הה! כל מה שיש פה בסכסוך הזה זה כמויות של אפור.)
פרלין את האמא של השמאלנית,הסבתא של השמאלנית,והדודה גם...אין שמאל יותר במדינה ...מהיום ועד סוף ימי חזרת הדינוזאורים כמוך..ישמאלנית אחת..אין שמאל,אין מערך..יש רק ימין ..וימין טוב ,שיקרע לך ולאחמד טיבי ,את הרעיונות לממשלת שמאל(חס וחלילה כן)עד סוף אין קץ לעולם..רק ימין וימין טוב..(ביבי ושרה ביחד..טוב נו שרה קצת יותר מביבי)

גרגורי, היום אני מבכה את מותו בטרם עת של הקקטוס שלי ואני מרגישה פגועה שאתה מגיב לי ביום כזה. אין לך שום כבוד לקקטוסים?

וברור שאני שמאלנית! שמאלנית גאה.
פרלין תעשי טובה,בזמן שאני מוצא לך איזה מדינה ערבית..שאולי תרצה לקלוט אותך ואת השמאלנים למיניהם..עד שאצליח למצוא לך..באמת תעשי טובה ..ותלכי לך ותשבי על הקקטוס שלך...אולי הוא עוד יחזור לחיים .[/quot]

גורגי, שתדע לך שאתה האתנחתא הקומית שלי בשרשור הזה. כי מסתבר שהשמאלנים הם אכן מיעוט! ואני לגמרי לבד פה.

אבל אותך אני ממש אוהבת. א. אתה לא הנורה הכי מבריקה במיטת השיזוף. ב. שלוש נקודות זה כזה תחליף נעים לסימני ניקוד, באמת, בשביל מה המציאו את כל סימני הניקוד המעיקים האלה?. וג. אני בחיים לא אפסיק לצחוק עליך על השטויות שפלטת ביום הזכרון וזה תמיד ישמח אותי, זו בדיחה שלא נגמרת.
רז78{מלאך שחור}

מחר בדיוני הכנסת

לכבוד
יו"ר הכנסת, ח"כ ריבלין ראובן

אדוני היושב ראש,

אבקש להעלות על סדר יומה של הכנסת הצעה דיון מהיר בנושא:
הפשיעה בקרב המסתננים

דברי הסבר:
בעקבות נתוני המשטרה כי 40% ממקרי הפשיעה בתל אביב נעשו במעורבות מסתננים, אבקש לקיים דיון מהיר בנושא עם כלל הגורמים הרלוונטים.

בכבוד רב,
חבר הכנסת דנון דני
נילי ונילי
נילי ונילי • 28 במאי 2012
רז78 כתב/ה:
אני אגיד כאן שהסיווג שלי בצבא מספיק גבוהה כדי לקבל מידע על מה שהולך בלבנון בכל רגע שאבקש לדעת (דברים שאינם מגיעים לתקשורת ולו רק כדי לא ליצור פניקה) ולו היית יודעת מה הלך שם במהלך השנים האחרונות לאחר מלחמת לבנון השניה היית מזדעזעת... לצערי הרב המידע הזה מסווג ולא מגיע לאזרח הפשוט.

באלוהים, כאילו היה חסר פה עכשיו עוד יוצא צבא עם פגיעת נפש פוסט טראומטית וגעגועים לבופור. אני די בטוחה שאם ניקח את כל הטוענים לשירות בלבנון שמסתובבים בכלוב (סודי ביותר!! סיווג בטחוני גבוה!!! לא לאזרחים פשוטים!!!!) ונספור אותם, נגיע למספר גבוה יותר ממספר החיילים שאשכרה היו שם.
רז78{מלאך שחור}
נילי ונילי כתב/ה:
רז78 כתב/ה:
אני אגיד כאן שהסיווג שלי בצבא מספיק גבוהה כדי לקבל מידע על מה שהולך בלבנון בכל רגע שאבקש לדעת (דברים שאינם מגיעים לתקשורת ולו רק כדי לא ליצור פניקה) ולו היית יודעת מה הלך שם במהלך השנים האחרונות לאחר מלחמת לבנון השניה היית מזדעזעת... לצערי הרב המידע הזה מסווג ולא מגיע לאזרח הפשוט.

באלוהים, כאילו היה חסר פה עכשיו עוד יוצא צבא עם פגיעת נפש פוסט טראומטית וגעגועים לבופור. אני די בטוחה שאם ניקח את כל הטוענים לשירות בלבנון שמסתובבים בכלוב (סודי ביותר!! סיווג בטחוני גבוה!!! לא לאזרחים פשוטים!!!!) ונספור אותם, נגיע למספר גבוה יותר ממספר החיילים שאשכרה היו שם.

באמת?
אין לך משהו חכם יותר להגיד?

עצוב קצת...
נילי ונילי
רז78 כתב/ה:
עשיתי סטטיסטיקה פעם, והחלטתי לבדוק את כל המלחמות והמבצעים של ישראל מאז הקמתה, את מוזמנת לבדוק אבל בערך כל - 4 שנים יש לנו מלחמה או מבצע גדול, מיום הקמת המדינה, לצערי הרב, אבי נלחם, אני אלחם, ובניי (כשאחליט להביאם לעולם) ילחמו...

גם בחירות לכנסת יש לנו בכל 4 שנים, וזו אולי קונספירציה של שמאלנים שונאי ישראל אבל לפחות במקרה של עופרת יצוקה נראה שיש קורולציה בין השניים.
נילי ונילי
רז78 כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
רז78 כתב/ה:

באמת?
אין לך משהו חכם יותר להגיד?

עצוב קצת...

יסלח לי כבודו אבל *לך* אין משהו יותר חכם להגיד מלבד לנופף בסיווג הבטחוני הגבוה שהיה לך בזמן ששירתת בלבנון, ושהפעם האחרונה שבה הוא היה רלוונטי היתה פאקינג מאי שנת 2000?
אני לא רוצה להישמע מזלזלת, אבל על מי בדיוק אתה חושב שאתה עושה רושם?
רז78{מלאך שחור}
נילי ונילי כתב/ה:
רז78 כתב/ה:

גם בחירות לכנסת יש לנו בכל 4 שנים, וזו אולי קונספירציה של שמאלנים שונאי ישראל אבל לפחות במקרה של עופרת יצוקה נראה שיש קורולציה בין השניים.

עוד תיקון... כבר המון שנים(יותר מ- 20 שנה אין לי באמת כח לבדוק כרגע) אין קדנציה אחת שהסתיימה על פי חוק. (4 שנים)

כולם נשברות באמצע גג 3 וחצי שנים.

ואת מוזמנת לבדוק את זה.

תגידי, את לא מעייפת את עצמך?