לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסתננים? פליטים? - אשמח לדיון אינטליגנטי

מלכתא
לפני 12 שנים • 29 במאי 2012
מלכתא • 29 במאי 2012
Lordpain כתב/ה:
בו
אגב מה שעומד בינכן לבין הסודנים, זה הגברים היהודים
אותם גברים שאתן משמיצות על כל רחבי הפורום, כי ברגע שאחד מבני הזונות האלו יקפוץ עליכן
וירצה לאנוס אותכן, אתן מייד תתפללו לאיזה יהודי טוב שיבוא לעזרה.

אבל העיקר, הסודנים מסכנים, אתן כלך צבועות, זה פשוט דוחה

שורה תחתונה, בני ישראל ערבים זה לזה, כל מה שיש לנו זה את אחד והשני
ואם אנחנו לא נלמד לדאוג ולהגן על עצמנו כעם, כאזרחים, אז אף אחד לא יעשה את זה במקומנו.

תתעוררו, אנחנו בדרך לקראת משבר, תפסיקו להתפלג, ותתחילו להתאחד, זו המדינה שלנו
ואם אנחנו צריכים לבחור בין ההישרדות שלנו לבין של הסודנים אז ההחלטה צריכה להיות ברורה
אנחנו נשארים והסודנים נעלמים !

ולכל מי שיש לו עם זה בעיה, הוא או היא יותר ממוזמנים לעבור צד !
מלכתא
מלכתא • 29 במאי 2012
^ זה מה שקורה כשמנסים לכתוב מהפלאפון.
בכל מקרה, לורדפיין ריגשת עם המשפט על הגברים היהודיים.
אמן.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: אין אפור

פרלין​(נשלטת){ש} • 29 במאי 2012
חניבעל כתב/ה:
אני במקור רמת גני. כ-30 שנים גרתי ברמת גן עד שעזבתי. כך שאני כן מכיר את העיר הזו. ואת תושביה. את איכות החיים הגבוהה. את לא מחדשת לי. ולא תשטי בי.
ועוד דבר קטן וזניח. אין כזה דבר פלסטינאים.
http://www.youtube.com/watch?v=qp1OS-20Bzc
רק 46 שניות. תצפי בזה.
אין כזה דבר. ואת היהודיה יודעת משהו על הפלסטינאים שבשארה לא יודע?!

זה די משעשע אבל דווקא השמאלנים מתגלים כטיפוסים הכי מיליטנטיים שיש.

אמרו פה שכל עוד הימין בשלטון המדינה הזו הולכת לאבדון אבל זה הימין שעשה את ההסכם עם מצרים וזה הימין שהוציא אותנו מעזה.

ב-48 כשהוחלט באו"ם על פתרון לשני עמים וחילוק המדינה הזו כך שכל עם יקבל 50% אנחנו כמובן הסכמנו.
הם השיבו במלחמה.
ואם בטעות לא הבנת...
הם אמרו לנו שאנחנו לא רוצים 50%. חצי חצי. אנחנו רוצים את הכל ושאתם תהיו בים!
אז עכשיו הם מתעוררים?!
על הטעות הזו הם ימשיכו לשלם.
עכשיו ז י ן יקבלו מדינה.

זה לא טיעון הגיוני ואני לא כל כך יודעת איך לענות עליו. אז בגלל שב48' הערבים לא קיבלו את הסכם החלוקה של האו"ם, עכשיו, 64 שנים מאוחר יותר הם אמורים להענש על זה?
זה לא טיעון קצת ילדותי?

וחוץ מזה, עשינו שלום עם ירדן ומצרים למרות שהם נלחמו נגדנו והחזרנו את סיני. להם כן מגיע? למה?
שלום זה עניין פרקטי, לא רגשני. לא קשור ל"צדק". זה אינטרס עליון של כל מדינה לחיות בשלום. למה? כי ברגע שיש שלום, יש צמיחה, יש שפע. אפשר לעשות עסקים ואפשר לסמוך על העתיד.

האינטרס שלנו צריך להיות שלפלסטינים תהיה מדינה ומדינה דמוקאטית ומתפקדת. שהם יחיו ברווחה מסוימת. זה אינטרס מעשי ואפילו לא קשור להומניזם כפי שאני רואה אותו.
daniel222
daniel222 • 29 במאי 2012
בכל מקום שבו יש עוני הדרך לפשיעה היא מהירה.
זה ממש לא משנה אם מדובר באוכלוסיה יהודית, פלשתינאית, אפריקאית,…. ככה זה עם בני אדם.
הבעיה היא לא הסודנים או מוצאם, הבעיה היא עוני והיכולת להתקיים בכבוד. את זה אין להם
ולכן חלק מאד קטן מהם פונה לפשע.
להדביק לכולם תוית של פושעים ואנסים זה דבר שקורה מאד מהר במדינה גזענית.

כמו שנאמר לפני, את הבעיה יצרה המדינה, להכניס פליט ואז לזרוק אותו שיסתדר לבד זה פשוט לא עובד.
לדעתי את הגבול צריך לחסום, להכניס רק את הפליטים ובאמת לדאוג להם. הם הרי ברחו משואה.
A v​(שולט)

דניאל

A v​(שולט) • 29 במאי 2012
daniel222 כתב/ה:
בכל מקום שבו יש עוני הדרך לפשיעה היא מהירה.
זה ממש לא משנה אם מדובר באוכלוסיה יהודית, פלשתינאית, אפריקאית,…. ככה זה עם בני אדם.
הבעיה היא לא הסודנים או מוצאם, הבעיה היא עוני והיכולת להתקיים בכבוד. את זה אין להם
ולכן חלק מאד קטן מהם פונה לפשע.
להדביק לכולם תוית של פושעים ואנסים זה דבר שקורה מאד מהר במדינה גזענית.

כמו שנאמר לפני, את הבעיה יצרה המדינה, להכניס פליט ואז לזרוק אותו שיסתדר לבד זה פשוט לא עובד.
לדעתי את הגבול צריך לחסום, להכניס רק את הפליטים ובאמת לדאוג להם. הם הרי ברחו משואה.

לא יודע אם שמת לב...אבל אנחנו מאוד גזעניים,אשכנזים ספרדים

ובתוך האשכנזים הם שונאים אחד את השני וגם בתוך הספרדים אותו דבר

וגם אצל הערבים שפה זה כך.

כולם שונאים את כולם.

ובטח יקומו כמה יפי נפש ויגידו שהם לא...אל תאמין להם.

וגם לעצמך אל תאמין כשתגיד כך.

ובקיצור לא מתאים שהם כאן,ועל הדרך שייפנו בבקשה גם את התמנים.

את התמניות תשאירו...
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 29 במאי 2012
רפאל כתב/ה:
חיים כהן ז"ל, שופט בית המשפט העליון, אמר פעם:
"אני חושב שבטחוננו תלוי לא כל כך בגבולותינו, ואפילו לא כל-כך בכוחנו הצבאי, אלא קודם כל במעמדנו המוסרי. ולעניין זה אני יהודי, כמעט הייתי אומר - מסורתי. החזקנו מעמד כל הדורות אך ורק בשל מעמדנו המוסרי."

אני לא כל כך מוטרד ממצב הגבול בדרום ומן השאלה כמה מבקשי מקלט יכנסו מחר לישראל. אני מוטרד מאוד מהמספר ההולך וגדל של ישראלים שמגלים מנטליות נאצית, ומאיימים לחסל את מעמדנו המוסרי מבפנים.

free spirit קראה בתחילת השרשור "די כבר עם דמגוגית השואה". אני חושב שהקריאה שלה היא דמגוגית. אני לא צריך לחכות עד שיהיו פה מחנות השמדה כדי לקבל היתר להשוות לשואה. הלקח מן השואה אינו שיש להימנע מהישנותה של השואה אחד לאחד. הלקח הוא שגם חברה נאורה ומתקדמת יכולה לחולל עוולות איומים ונוראים. השואה היא שיעור באנושיות.

כשאני קורא כאן אנשים שמדברים על זרים כעל "בעיה" שאינה "שלנו", אני יודע שאנושיות כבר אין כאן ומנטליות נאצית יש. כשאני קורא כאן אנשים שמודאגים מן האיום על התרבות היהודית, ואגב כך משליכים על זרים מצוקה כלכלית, ובעיות של פשיעה, אני יודע שאנושיות כבר אין כאן ומנטליות נאצית יש. זה גם כולל את כל האנשים שיש להם "ראש קטן" ורק רוצים לחיות בשקט, מבלי להתלכלך. אני גם יודע שכל האנשים שמדברים ב"דאגה" כזו על התרבות היהודית, הם בורים ביחס ליהדות דאורתיא ודרבנן. אלא אנשים שהעלק יהדות שלהם מוגדרת דרך שנאת זרים, שנאת השמאל ובעיות בטחוניות. זו יהדות שאין לה שום תוכן פנימי, שיכול לקיים תרבות בימי שלום. אנשים כאלו הורידו שאולה את גרמניה ואת אירופה. אנחנו מתחלחלים כשאנחנו שומעים עליהם בגרמניה או באוסטריה, והם יכולים להוריד גם אותנו שאולה.

באשר למבקשי המקלט מאפריקה: כאשר מאפשרים לאדם לשהות במדינת ישראל, אבל באותה העת מונעים ממנו לשהות במדינה הזו בכבוד (כלומר, מונעים ממנו להתפרנס ולחיות בתנאים סוציאלים סבירים) הרי שכופים עליו להעשות פושע. וצודקת נילי ונילי כשהיא קושרת את התנהלות המדינה בעניין הזה בהתנהלותה מול הפלסטינים. הרי כבר עשרות שנים שהמדיניות הישראלית היא לרצות את השטחים של הפלסטינים אבל לא לרצות את הפלסטינים. כלומר, המדיניות היא לא לתת לפלסטינים ריבונות עצמית וגם לא לקבל אותם כאזרחים במדינתנו, רק לכפות עליהם להעשות האויבים שלנו.

דמוגוגיה.
התגובה שלך מאד הזכירה לי את הסרטון של הסיינטלוגיה שהכניסה כאן פילייה אתמול(בהמון תמימות), ולמה?
עריכה כל כך מגמתית כדי לשכנע את הקורא בצדקת הדרך שלך, שימוש בחלקי מילים ומשפטים שאנשים כתבו, מידע שגוי ועוד ועוד,

אנסה להתייחס לכמה דברים,
א. חיים כהן אותו אתה מצוטט בתחילת תגובתך בניגוד לשופטים אחרים שפרשו ונמנעו מהבעת דעות פוליטיות, הכריז בגלוי על סלידתו מהחזקת השטחים, היה כנגד עונש מוות לאייכמן (ובכלל) ואת השראתו קיבל מספרי פילוסופיה גרמניים, כצעיר התנגד בלהט לציונות, שהייתה בבחינת "דחיקת הקץ". כך שעם כל הכבוד, אינני תופס ממנו יותר מידי.

ב. אתה לא כל כך מוטרד מהגבול בדרום, אבל אתה מוטרד יותר כלשונך מהמספר ההולך וגדל של ישראלים המגלים מנטליות נאצית? .... ומאיימים לחסל את מעמדנו המוסרי מבפנים...
תגיד לי בן אדם אתה מקשיב לעצמך? האם אינך יודע מה היתה המנטליות הנאצית? האם אתה משווה את הסיבות לתסיסת אזרחי גרמניה כנגד היהודים לעומת תושבי ישראל כנגד המסתננים?
האם בכלל הדבר בר השוואה בעיניך, אם כן כנראה לא למדת היסטוריה, צא ולמד, אף פעם לא מאוחר.

ג. כל הכבוד שהתייחסת ל- 5 מילים שכתבה FREESPIRIT בלי להתייחס לשאר התגובה שלה, באמת יפה מאד, מכאן ולהודיע קבל עם ועדה שאנו הולכים לחולל עוולות איומים ונוראיים ולכן עלינו להשוות את הדבר לשואה, אחי היקר זאת דמוגגיה, ולא שום דבר אחר.

ד. אנשים שאינם אומרים שזאת בעיה שלנו ..... הם לא אנושיים, ובעלי מנטליות נאצית ...
כאילו בן אדם אתה קורא את מה שאתה כותב?
האם יש לך בכלל מושג מה היתה המנטליות הנאצית , האם אתה מכיר את אותם אנשים שאומרים שזאת לא בעיה שלנו כדי להודיע שלדעתך אינם אנושיים?
או שאתה אוהב לזרוק סיסמאות לאוויר כאשר אין לך שום דבר חכם לכתוב?
סייג לחכמה שתיקה.

אדלג קצת ואגיע לנושא נוסף- פשיעה.... כן, 40 אחוז מהפשיעה בתל אביב מתבצעת על ידי מסתננים. (נתוני משטרת ישראל)

אדוני הנכבד יואיל בטובו לספר לי על גישתה של היהדות לבעלת המסתננים ? (אין כזאת אני אעזור לך) יש גישה לגבי הזר הגר והנוכרי.
בהגדה של פסח מופיע הפסוק "שפך חמתך אל הגויים אשר לא-ידעוך, ועל ממלכות אשר בשמך לא קראו"‏, כלומר, הפנה את חמתך אל עמים אשר אינם מכירים בקיומו של אל אחד.
עשה אחד ועוד אחד ותדע את גישתה של היהדות לבעיית המסתננים.

בוא נראה,לעניות דעתך מונעים מהמסתנן המסכן לשהות במדינה בכבוד (כלומר להתפרנס וכו וכו)
אז ככה, כן נותנים להם להתפרנס ואם היית קורא את כל מה שכתבתי... היית מבין שממשלת ישראל לא עוצרת אותם מלעבוד (ולא את מעסיקיהם) אבל למה לקרוא... אם אפשר לחרטט.

לגבי תנאים סוציאלים, שוב, אם היית נכנס לקישורים סיפקתי כאן לפני ולמחקרים שנעשו עליהם היית מבין שלא מעניין אותם תנאים סוציואלים, רק לקחת את המשכורת וללכת.

בחור יקר, אנו לא כופים עליהם להכות באלות ישראלי שיושב בספסל (אשכול נוסף בפורום הזה) אנו אפילו לא כופים עליהם לאנוס את הבנות שלנו...
הם כפו על עצמם להגיע לכאן, 2000 קילומטר המרחק ביננו לבין המקום ממנו יצאו.

הם מוזמנים לעזוב, ואנו מוכנים אפילו לשלם על זה
(בניגוד לנאצים אותם אתה כל כך אוהב להזכיר)

שיהיה יום נעים,
Brave Dwarf

Re: אין אפור

Brave Dwarf • 29 במאי 2012
פרלין כתב/ה:
חניבעל כתב/ה:
אני במקור רמת גני. כ-30 שנים גרתי ברמת גן עד שעזבתי. כך שאני כן מכיר את העיר הזו. ואת תושביה. את איכות החיים הגבוהה. את לא מחדשת לי. ולא תשטי בי.
ועוד דבר קטן וזניח. אין כזה דבר פלסטינאים.
http://www.youtube.com/watch?v=qp1OS-20Bzc
רק 46 שניות. תצפי בזה.
אין כזה דבר. ואת היהודיה יודעת משהו על הפלסטינאים שבשארה לא יודע?!

זה די משעשע אבל דווקא השמאלנים מתגלים כטיפוסים הכי מיליטנטיים שיש.

אמרו פה שכל עוד הימין בשלטון המדינה הזו הולכת לאבדון אבל זה הימין שעשה את ההסכם עם מצרים וזה הימין שהוציא אותנו מעזה.

ב-48 כשהוחלט באו"ם על פתרון לשני עמים וחילוק המדינה הזו כך שכל עם יקבל 50% אנחנו כמובן הסכמנו.
הם השיבו במלחמה.
ואם בטעות לא הבנת...
הם אמרו לנו שאנחנו לא רוצים 50%. חצי חצי. אנחנו רוצים את הכל ושאתם תהיו בים!
אז עכשיו הם מתעוררים?!
על הטעות הזו הם ימשיכו לשלם.
עכשיו ז י ן יקבלו מדינה.

זה לא טיעון הגיוני ואני לא כל כך יודעת איך לענות עליו. אז בגלל שב48' הערבים לא קיבלו את הסכם החלוקה של האו"ם, עכשיו, 64 שנים מאוחר יותר הם אמורים להענש על זה?
זה לא טיעון קצת ילדותי?

וחוץ מזה, עשינו שלום עם ירדן ומצרים למרות שהם נלחמו נגדנו והחזרנו את סיני. להם כן מגיע? למה?
שלום זה עניין פרקטי, לא רגשני. לא קשור ל"צדק". זה אינטרס עליון של כל מדינה לחיות בשלום. למה? כי ברגע שיש שלום, יש צמיחה, יש שפע. אפשר לעשות עסקים ואפשר לסמוך על העתיד.

האינטרס שלנו צריך להיות שלפלסטינים תהיה מדינה ומדינה דמוקאטית ומתפקדת. שהם יחיו ברווחה מסוימת. זה אינטרס מעשי ואפילו לא קשור להומניזם כפי שאני רואה אותו.

כאשר עשינו שלום עם מצרים ועם ירדן, עשינו שלום מול ממשלות. ולראיה העובדה שהשינויים בהרכב הממשלה במצריים הביאו לביטול הסכמי הגז* (ביטול המנוגד לחוק) ולשקילה מחודשת של הסכם השלום ע"י המצרים. נכון להיום, הגבול המצרי מסתמן להפוך לאחד הגבולות היותר מסוכנים במדינת ישראל. ארגונים פלסטיניים, חלקם בהשראת אלקעידה, חודרים לחברה הבדואית, יוזמים התארגנויות מקומיות להברחת נשק לרצועת עזה ומבצעים פיגועים נגד כוחות הביטחון. לפני שלושה שבועות פינו השלטונות שבע תחנות משטרה בצפון ובמרכז סיני מאחר שלא היה ביכולתן להתגונן מול ההתקפות החוזרות ונשנות. תושבי אלעריש והסביבה טוענים שהמשטרה מסתפקת בהגנה על מתקניה והדרכים המובילות אליהם ושאר הדרכים הופקרו לשליטת המחבלים. בצעד נואש נעשתה פנייה לחמאס כדי שיגביר את הפיקוח על המעברים בין עזה לסיני - מה שמזכיר את הסיפור על החתול שהופקד לשמור על השמנת. ההנהגה המצרית הודיעה כי כוונתה לצמצם את הפרוז במזרח סיני, להכניס כוחות צבא גדולים ולהקים מסגרות צבא של בדואים (כמוזכר לעיל) - מה שנוגד לחלוטין את הסכם השלום.

מנהיגים שעתידים לתפוש את השלטון במצרים לאחר שהצבא המצרי יחזור אל קסרקטיניו:

•עמרו מוסא - שר החוץ ומזכ"ל הליגה הערבית לשעבר: נישא על גבי עויינותו לישראל (כולם עדיין זוכרים את השיר הפופולארי "אני אוהב את עמרו מוסא ושונא את ישראל");
•אחמד שפיק - מפקד חיל האוויר ושר התעופה לשעבר וגם ראש הממשלה האחרון שמינה מובארק לפני שהודח, אשר כיהן בתפקידו כחודש ימים: מתון אך בגלל קירובו לממשל של מובארק קרוב לוודאי תבוטל מועמדותו כיוון שהוחלט שלא לכלול בממשלה החדשה בעלי תפקידים מהגווארדיה המודחת;
•עבד אלמנעם אבו אלפותוח - סגן ראש ארגון "האחים המוסלמים" לשעבר שהציג את מועמדותו כעצמאי וגורש מן הארגון: בתחילת דרכו הציג את עצמו כאסלאמיסט מתון, אך אחרי שזכה לתמיכה נרחבת של מפלגת "אלנור" הסלפית שקראה לחבריה לתמוך במועמדותו, נראה שמדובר במועמד אסלאמי קיצוני. בימים האחרונים הוא הקצין את מסריו נגד ישראל כדי לגייס תמיכה בקרב הקיצוניים האסלאמים.
•מוחמד מורסי - ראש מפלגת "החירות והצדק", הזרוע הפוליטית של ארגון "האחים המוסלמים": מציג בפני הציבור תוכנית ליישום השריעה ותוקף ללא הרף את ישראל. מורסי אמר בשרם אלשייח' כי מצרים בהנהגת האחים תפעל לכיבוש ירושלים (שמשמעותו השמדת ישראל).
•חמדיין סבאחי - ראש מפלגת "כראמה" הניאו-נאצריסטית: שייך לאסכולה של נאצר, שהיא תערובת של שמאל קיצוני ולאומנות פאן-ערבית. פעמים רבות הוא התבטא נגד הסכם השלום ואף דיבר על היעלמותה של ישראל. דווקא לאחרונה מיתן את התקפותיו נגד ישראל, כנראה במטרה להציג תדמית יותר מתונה "הנדרשת ממדינאי".

כל אלה, או אחד מהם, אמורים לשמור על הסכמי השלום עם ישראל. אם נסתמך על ניסיון ההווה, העתיד לא מבטיח ורדים ודבש.

*מצרים עלולה למצוא את עצמה משלמת לצד הישראלי מיליארדי דולרים פיצויים על הפרת ההסכם. בעניין זה אפילו מקורות משפטים מצרים הסכימו עם הודעות של הצד הישראלי כי אכן סביר כי מצרים לא תהיה הצד הזוכה בהליך בוררות. תביעות נגד מצרים על אי הספקת גז כבר הוגשו בפני מוסדות בינלאומיים בג'נבה ותהיינה כנראה עכשיו תביעות נוספות אלא אם כן מצרים תמצא דרך לחזור בה מהחלטתה ותתמודד עם דעת הקהל ועם הטרור המחמיר בסיני.

הסכם שלום עם חמאס ורש"פ:
רק לפני שנה צפינו בפיוסם ההיסטורי של רש"פ וחמאס בדוחא שמאז לא רק שלא נשא פירות מדיניים אלא אפילו לא הצליח להביא את שתי ישויות אלה לעמק השווה בשאלת זכותה של ישראל להתקיים. מנהיגי חמאס לא הפסיקו לרגע לטעון נגד קיומה, להשמיע את איומיהם הגלויים ואף המפלגה עצמה התפלגה לזרועות קיצוניות יותר האחריות לסבב האחרון בדרום, וזאת למען להוות הוכחה עבור האיראנים שהסכם שלום אינו עומד על הפרק וגם לא יעמוד, אלא במחיר השמדתה של ישראל. אבל נעזוב את כל זה וננסה לנתח עם מי אנחנו נעשה כרגע שלום:.
בשבוע שעבר קבלה הרשות הפלסטינית ברמאללה שתי החלטות שלמעשה סותמות את הגולל על מהלכי פיוס עם חמאס. תחילה החליטה הרשות על עריכת בחירות לעיריות בגדה בלבד מבלי לכלול את עזה, ואח"כ השביע ראש הרשות, אבו מאזן, את ממשלתו החדשה של סלאם פיאד. כזכור, הסכם הפיוס בדוחא קבע שני דברים: האחד, שאבו מאזן יעמוד בראש ממשלת אחדות, והשני, שממשלת האחדות תערוך בחירות כלליות למועצה מחוקקת בעזה ובגדה. והינה, שתי ההחלטות שהתקבלו בזו אחר זו ברמאללה עומדות בסתירה עם הסכם דוחא - גם מנהלים בחירות בלי חמאס ובלי עזה וגם מחדשים את ממשלתו של סלאם פיאד.
ההחלטות שהתקבלו ברמאללה לא באו בחלל ריק. זוהי תגובה למהלכים מקבילים בעזה. בעזה השלים חמאס את הבחירות הפנימיות לשורא - ההנהגה המוסכמת של הארגון - כאשר היא התנגדה בתוקף לשתף את החמאס בגדה במהלך הזה, וכאשר הנהגת חמאס בפזורה, אחרי שאבדה את בסיסה בסוריה, מתקשה לעשות מהלך דומה. לא זו בלבד, בתוך הנהגת עזה אלה שזכו בבחירות, ידועים דווקא כמתנגדים להסכם דוחא ולהתפייסות עם רמאללה. גם פירוקו של פוליטבירו של חמאס בסוריה אינו מבשר טובות וקרוב לוודאי יגרור אחריו מלחמה פנימית נוספת ויהווה סיבה להקמתה של ישות שלישית שתציג את דרישותיה בפני ישראל עם חתימתו של אותו הסכם שלום המיוחל.

אז לא, הם אינם בעונש על כי סירבו ב 1948 לחלוק עמנו את האדמות וגם אנחנו לא, והרי עונשם אינו כבד משלנו ואני לא מאמין שיימצא ולו ישראלי אחד שפוי שיטען כי המצב הנוכחי הוא פתרון. קיימות סיבות הגיוניות, אמיתיות ומדיניות שלא מאפשרות את חתימתו של הסכם שלום בינינו לבין שלוש ישויות נפרדות המרכיבות את ההנהגה הפלסטינית.
רז78{מלאך שחור}

מועדת הפנים של הכנסת בשעות האחרונות

ח"כ דני דנון בנושא המסתננים: "בגלל המתייפייפים מהשמאל, המסתננים אנסו ילדה בת 15 בדרום תל-אביב", אמר דנון בדיון שהתקיים היום (ג') בוועדת הפנים של הכנסת.

דנון, הוא יו"ר השדולה לטיפול בבעיית המסתננים, והוא זה שיזם את הדיון בעקבות אירועי האלימות האחרונים בקרב המסתננים ונגדם.

"האלימות והמתח בדרום תל-אביב וברחבי הארץ בעקבות תופעת המסתננים גובר, והשיתוק של משרדי הממשלה גרם להקמת מחנה פליטים בדרום תל-אביב".

דנון הטיח ביקורת קשה כלפי גורמי השמאל, אשר מסכלים לדבריו את פעולות הממשלה לגירוש המסתננים, באמצעות מאות עתירות לבתי המשפט: "בגללכם, המתייפייפים מהשמאל, המסתננים היכו שלשום מבוגר בן 60 בגלל שישב על ספסל, ושדדו זקנה שהלכה ברחוב".

דנון התייחס למאות העתירות שהוגשו לבתי המשפט ושיתקו לדבריו את משרדי הממשלה שאינם פועלים בכדי לקדם את הגירוש. "רק גירוש עכשיו! ולפני שיהיה מאוחר מדי, יפתור את המצב הקיים", אמר דנון.

דנון סבור כי לפתרון בעיית המסתננים יש "לבנות את הגדר, להקים מתקן שהייה ולגרש עכשיו. צריך להוציא ממדינת ישראל את כל 60,000 המסתננים הבלתי חוקיים. מוסריות והומניות זה חלק מערכי החברה הישראלית, אך אחרי שהכנסנו אותם לביתנו, ומקרי אונס ושוד מציפים את השכונות, הגיע הזמן לגרש אותם ומיד - הנזק לחברה הישראלית גדול מדי".

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?fbpDID=1000752483
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 29 במאי 2012
לא מבינה מה הציטוטים האלה של דנון מועילים לדיון. ממתי הוא האורים והתומים של בעיית הפליטים?

לעומת זאת שמעתי הצעה מאוד פרקטית של ניצן הורוביץ. להשאיר את הפליטים שכבר כאן ולחלק להם אשרות עבודה ובמקביל להפסיק "יבוא" של עובדים זרים ממדינות אחרות. מה אתם אומרים?
רז78{מלאך שחור}
פרלין כתב/ה:
לא מבינה מה הציטוטים האלה של דנון מועילים לדיון. ממתי הוא האורים והתומים של בעיית הפליטים?

לעומת זאת שמעתי הצעה מאוד פרקטית של ניצן הורוביץ. להשאיר את הפליטים שכבר כאן ולחלק להם אשרות עבודה ובמקביל להפסיק "יבוא" של עובדים זרים ממדינות אחרות. מה אתם אומרים?

אני בעד לתת לכל הפליטים עבודה ואפילו יודעת מה אחלה הצעה,
אבל מה לעשות, הם לא פליטים.
הם מסתננים בלתי חוקיים.... ועד שלא תביני ותפנימי זאת לא נוכל להתקדם בדיון.

ד"א בהקשר לשאלתך דנון הוא יושב ראש השדולה לטיפול בבעית המסתננים בכנסת אז כן יש חוק במדינה שלנו, יש דין ויש דיין...

האם הוא האורים והתומים של בעיית הפליטים? לא בטוח...אבל האם הוא זה שצריך בין השאר לטפל בכל הקשור לחוקים הקשורים אליהם... בזה אין ספק.

בעניין לתת לכל המסתננים אשרות עבודה ולהחליף את העובדים הזרים?
באופן אישי אני ממש לא בעד לתת למסתננים שפושעים בנו פרס.