סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות(סמויות)בתשלום

man love strapon
לפני 11 שנים • 6 ביוני 2012

מלכות(סמויות)בתשלום

man love strapon • 6 ביוני 2012
התכתבתי כאן עם שלוש דומיות בלי שום רמז בפרופיל להיותן מלכות בתשלום,ואיפשהו במהלך ההתכתבות שתיים נקבו במחיר לסשן ואחת הביעה רצון כללי לקבל תמיכה כספית...אין פה אף אחת שפשוט אוהבת את מה שאני אוהב ולא מצפה לקבל כסף עבור הכיף של שנינו??
Snitch
Snitch • 6 ביוני 2012
עזוב אותך איש.
אם אתה בקטע של השפלות, אין דבר משפיל יותר מכך שבחורה לא רוצה אותך, אלא את הכסף שלך.

וברצינות,
בטח שיש. אל יאוש.
man love strapon

.

man love strapon • 6 ביוני 2012
זהו,שניצול כספי והשפלות זה לא הקטע שלי.
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 6 ביוני 2012
אין כזה דבר "מלכה בתשלום"
כבר מזמן נאמר: "בעל המאה הוא בעל הדעה"
כך שמי שגובה כסף היא סתם זונה,בטח לא מלכה, כי המשלם הוא הבוס
Efrati​(שולטת)

ואולי

Efrati​(שולטת) • 6 ביוני 2012
משהו בפניה שלך גרם להו לחשוב שזה מה שידליק אותך?
אצלי בתיבה פעם בשבוע ישנו אחד שהשלום שלו זה
מציע כסף ומתנות

וחוץ מזה אולי לא פנית לנכונות

בהצלחה בכל אופן
drm​(מתחלף)
drm​(מתחלף) • 6 ביוני 2012
זה לא באמת כל כך קשה לזהות מי מלכה בתשלום גם אם היא לא כותבת מפורשות.
הרבה פעים תראה לינק בפרופיל שלהם שיוביל לאתר עם פרופיל או ביקורת עליהן.
גברים​(שולט)
לפני 11 שנים • 7 ביוני 2012

Re: מלכות(סמויות)בתשלום

גברים​(שולט) • 7 ביוני 2012
man love strapon כתב/ה:
התכתבתי כאן עם שלוש דומיות בלי שום רמז בפרופיל להיותן מלכות בתשלום,ואיפשהו במהלך ההתכתבות שתיים נקבו במחיר לסשן ואחת הביעה רצון כללי לקבל תמיכה כספית...אין פה אף אחת שפשוט אוהבת את מה שאני אוהב ולא מצפה לקבל כסף עבור הכיף של שנינו??

אני אמנם לא מכיר אותך ואת מה שאתה אוהב ומחפש כאן אבל אולי הבעיה היא בציפיות שלך.

אם "מה שאתה אוהב" זה שבחורה שנראית טוב בעיניך, תחדיר לך סטרפאון ותבצע בך מעשים כאלו ואחרים, וזה מה שאתה מחפש כאן, אז אתה מחפש "נותנת שירותים" ואני באופן אישי לא מתפלא שכל מה שאתה מוצא זה הצעות לעשות לך את הדברים האלו בתשלום.

המקום, הטרמינלוגיות וצורת ההתנהלות כאן עלולים ליצור את הרושם למצטרפים חדשים (וגם ללא מעט ותיקים : ) שהשולטות כאן הן נשים ובחורות שמה שמעניין אותן בחיים זה להצליף, להחדיר ולמצוא כל זין שמחובר אליו מישהו, שילקק להן את המגפיים.

בפועל, וממחקר מדהים שערכתי כאן לאורך השנים, גיליתי שהנשים והבחורות כאן הן קודם כל נשים ובחורות, על כל המתלווה לזה. כאלו שרוצות לאהוב, להיות נאהבות, להרגיש, להתרגש, להרגיש מחוזרות ושוות ולמצוא את אותו אחד שהן יעריכו ויאהבו ויאהב אותן או לכל הפחות את זה שהן ידלקו עליו וירצו להשתעשע איתו ובו. עם אותו אחד הן רוצות יחסים בדסמים, עם אותו אחד הן רוצות להיות דומיננטיות ולאותו אחד חלקן אוהבות ורוצות, כשנחה עליהן הרוח, וכשבא להן (כי הן המלכות ...) להחדיר סטרפאון ולכבוש אותו.

אולי אם תסביר כאן (קודם לעצמך ואחר כך להן) איזה ערך מוסף אתה מביא למערכת כזו (למסור לה את ישבנך כדי שהיא תחדיר בשבילך את הסטרפאון לא מקבל ניקוד כערך מוסף), תהיה לך הצלחה שלא דורשת כל כך הרבה מזומנים.
    התגובה האהובה בשרשור
Inner Silence

Inner Silence • 7 ביוני 2012
גברים כתב/ה:
man love strapon כתב/ה:

...וממחקר מדהים שערכתי כאן לאורך השנים...

מהי שאלת המחקר שעליה ענית?
גברים​(שולט)

גברים​(שולט) • 7 ביוני 2012
Inner Silence כתב/ה:
גברים כתב/ה:
man love strapon כתב/ה:

האם השולטות כאן הן רק אובייקט או שיש בהן גם נשמה.
Inner Silence

Inner Silence • 7 ביוני 2012
גברים כתב/ה:
Inner Silence כתב/ה:
גברים כתב/ה:
man love strapon כתב/ה:

האם השולטות כאן הן רק אובייקט או שיש בהן גם נשמה.

זה היה מחקר ממוסד או מחקר אישי?
מה הייתה מטרת המחקר?
באיזו שיטת מחקר נקטת?