לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פדופיליה באינרנט...

הפיתיה​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 24 ביוני 2004

ממש לא

הפיתיה​(נשלטת) • 24 ביוני 2004
אמות המוסר הם לא בצדק. זה הצדק שלך, לא הצדק של האחרים. הצדק של סוחרי העבדים שונה מהצדק שלך, זה שאתה חזק מהם וכופה את דעתך, זה משהו אחר לחלוטין. בהקשר של הילדה, ציינתי שלדעתי יש להוריד את הגיל המותר ל12 ולא ל9, כי לטעמי הגיל הזה מבטא בצורה נכונה יותר את ההתפתחות המינית ומבטלת את ההגבלים המזיקים לדעתי.
עוגיעוגי​(לא בעסק)

אלוהים אדירים!

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 24 ביוני 2004
כבר שעתיים אני רותחת ומנסה למצוא אויר ורוגע כדי לכתוב תשובה יותר ברורה מ"חבורת פוסטמות סתמו כבר!"
אפילו אכלתי עכשיו אבל זה גורם להכל לעלות למעלה...

ילדה זו ילדה זו ילדה!!!
כולנו היינו פעם ילדות, כל מה שרצינו זה כבר להיות גדולות, מסתכלות על האמהות או האחיות הגדולות שלנו מתלבשות, מתאפרות, מפלרטטות ומשוכנעות שהן יודעות את כל הסודות, אוף...אם רק יתנו לנו כבר גם כן.
אז ניסינו, לא חיכינו, רק חיקינו אבל חיקוי זה חיקוי זה חיקוי!
ילדה לא יכולה להבין את ההשלכות והנזקים לטווח רחוק, לא משנה כמה היא חכמה, בגרות זה משהו נרכש שמגיע עם הגיל והניסיון. בגלל זה היא נחשבת לקטינה, כדי שאדם בוגר ואחראי יוכל להחליט בשבילה, היא לא מסוגלת!
לא מדובר בצביעות חברתית אלא במשהו שלא היה קיים בתקופה הויקטוריאנית, אחריות חברתית!
לדעתי אנחנו אפילו לא קרובים למצב האידיאלי, בעולם מושלם, מנשים כמוכן תשלל הזכות להיות אמהות!

אין ספור מחקרים הוכיחו שילדים שעברו התעללות באו ממקום של חסך באהבה ותשומת לב כך שהם עשו הכל כדי לזכות בה או פשוט היו אסירי תודה כלפי אלה שסוף סוף נתנו להם את האשליה הזו.
הנזק לטווח רחוק הוא עצום, שלא לדבר על דורות שאחרי בהם אנשים כאלה הפכו למתעללים בעצמם.

קחו אחריות על השטויות שאתן פולטות. אדם בגיר נחשב וצריך להיות אחראי ולא לנצל את החולשה של הקטין שעומד מולו, לא משנה מה הקטין אומר/עושה/לובש.
אם אתן לא מבינות את זה, אתן גרועות בדיוק כמוהם ולא רק שאני מקווה שאיש כזה יירקב בכלא, אני מתחילה לחשוב שאתן צריכות להיות שם איתו!
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 24 ביוני 2004
אז לפי ההגיון שלך אם המוסר שלי אמור שאני יכול לרצוח אנשים שמועודדים להפוך ילדות לשפחות מין

אז זה בסדר אני יכול לרצוח נשים כאלה כן?
עוגיעוגי​(לא בעסק)

לtv

תשמע אם נעשה "באמצע", לפי אמות המוסר של הפיתיה, אתה תצוד אותן ואני אעקר אותן, לא צריך לרצוח, סגרנו?
הפיתיה​(נשלטת)

אמות המוסר שלי לא קושרות לענין

זה שאתה חושב שזה לא מוסרי, לא אומר שזה אכן לא מוסרי. אפילו אם רב האנושות חושבת שדבר מה איננו מוסרי, זה עדיין לא הופך אותו לכזה, מה גם במהלך ההיסטוריה דברים שלא היו מוסריים פתאום הופכים למיין סטרים של המוסר כמו למשל העדר אמונה דתית. כנ"ל לגבי הדברים שפעם היו מוסריים וכיום הם לא. לגופו של ענין, לא אני לא חושבת שיש לרצוח אנשים או שצריך להתיר אונס, מרמה שוד וחולות רעות אחרות. אני בסך הכל אומרת, שנערה בת 15 בעלת מודעות מספיק גבוהה למין על מנת להחליט על דעת עצמה עם מי לשכב ומתי
עוגיעוגי​(לא בעסק)

בפרופיל שלך..

כתוב שהגבולות שלך הם "טיפשות",
הגיע הזמן לשנות מותק,
אינטליגנציה, היא לא הצד החזק שלך, גם לא רגשית,
על המילה אמפתיה שמעת פעם???
הפיתיה​(נשלטת)

למה לרדת לפסים אישיים?

הפילוסופיה שלי לא מוצאת חן בעיני אז את מתחילה לנבל את הפה? אני לא מתווכחת עם הנחותים ממני.
TV_Eye​(שולט)

Re: אמות המוסר שלי לא קושרות לענין

TV_Eye​(שולט) • 24 ביוני 2004
[quote="הפיתיה"]זה שאתה חושב שזה לא מוסרי, לא אומר שזה אכן לא מוסרי. אפילו אם רב האנושות חושבת שדבר מה איננו מוסרי, זה עדיין לא הופך אותו לכזה,

הממ מותק זה בדיוק מה שזה אומר נכון שפורנגרפיה זה עינין של גאוגרפיה

ועובדה שברוב חברות העולם (כול מה שאני מכיר אבל איני מתחייב על מה שאני לא מכיר)
ילדות שעדיין גרות עם ההורים הם עדיין לפני סוף תהליך הבגרות שלהם ובמקרה של החברה המערבית זה איפה שהוא בסביות גיל 18 פלוס מינוס אבל בטח ל 15
Grey / Green
Grey / Green • 24 ביוני 2004
המוסר הפוסט-מודרניסטי של פיתיה באמת מעורר התפעלות, אבל חשוב לזכור שהנזק שנגרם לילדה שמבצעים בה (אף פעם לא איתה. בה.) מעשים מיניים הוא אמיתי -- לא יחסי, לא תלוי בנקודת ההתבוננות של הצופה.

כפי שהוסבר כאן ברהיטות ובפירוט על ידי האנפה, ילדה צעירה מאמצת לה גינונים מיניים, ונמשכת באופן ברור לעולם הזה, אבל היא אינה בשלה מינית. למעשים מיניים בילדות יש השפעות פסיכולוגיות ארוכות טווח ולעיתים הרסניות. פיתיה, אם את באמת מעוניינת בנושא ולא כותבת כדי לעשות דווקא, אני אשמח למצוא לך רשימת ספרים שמתארים את הנזקים הנפשיים שנגרמים לילדות כתוצאה מניצול כזה.

הדיון המשעשע על איך היה לפני מאות שנים ואיך לא היה מנסה להתעלם, אולי, מנקודה חשובה: גם אם עשו את זה לפני מאתיים שנה, גם אז זה לא היה טוב. העובדה שלפני מאתיים שנה יותר אנשים חיו בתנאים של סבל, השפלה, ניצול, עליבות ודלות -- ושלרובם היו חיים מאוד גרועים, יחסית לאלו שלנו -- נשכחת פה. אז הנה: ילדה שביצעו בה מעשים בגיל שתים עשרה, אולי אפילו הכריחו אותה להתחתן ולגדל ילדים משלה בגיל הזה, גם אם זה היה לפני המון-המון זמן, חיה חיים עצובים. גנבו לה את הילדות, חנקו את ההתפתחות שלה, מעולם לא נתנו לה לגלות בעצמה את התשוקה שלה ודנו אותה לחיים בלי אהבה.

פדופילים הם פושעים נוראים, מהגרועים שקיימים בחברה שלנו, במיוחד משום שהחרמנות שלהם הופכת אותם לחסרי עכבות מוסריים. גם אם אנחנו אתר שמתעסק בשונות מינית -- אין שום הצדקה להגנה עליהם.
עוגיעוגי​(לא בעסק)

אין לי בעיה שלא תתוכחי עם נחותים ממך

למעשה אני אשמח מאד אם תסתמי כבר, וגם היטלר חשב שאני נחותה ממנו, אז עוד אחת, ממש לא מזיז לי.
מה שכן מזיז לי זה שאולי יום אחד תהיי אמא, זה בעיקר מפחיד אותי...

כפי שאיש נחמד אמר פעם, "אל תעני לי על זה!"