בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגשמת פנטזיה

m53
m53
לפני 11 שנים • 11 ביוני 2012

הגשמת פנטזיה

m53 • 11 ביוני 2012
.
לאחרונה התאפשר לי להגשים פנטזיה ארוכת שנים.

גברתי, אישה בשנות ה 45 לחייה, בעלת גוף מלא, ישבן מעורר הערצה וחזה גדול. רגליה חסונות וחזקות, ואין דבר המגרה יותר מאשר לכרוע לרגליה ולנשק את כפות רגליה .
באותו ערב, הצטוויתי להגיע לביתה בסביבות השעה 10:30 בערב.
נכנסתי לביתה, ולאחר ירידה על 4, הבעת כניעה על ידי נישוק רגליה, הוריתי להתפשט ולהתייצב לשירותה.
מאחר שבאותו יום כאבה רגלה, מלאתי קערה עם מים חמים, הכנסתי מלחים ובמשך שעה ארוכה עיסיתי את כפות רגליה על מנת להפיג את הכאב., כשמפעם לפעם אני מעז להרים מבטי ולהתבונן בה. באותו זמן הייתה גברתי עסוקה בעבודה על המחשב ובהתבוננות בטלויזיה..
לאחר כחצי שעה של מסג נשלחתי לרחויץ כלים שהצטברו במטבח במשך היום, לשאוב אבק, ולנקות אבק מהארונות במדפים בחדר השינה של גברתי.
לקראת שעה 12 נקראתי לגברתי, הורדתי על ארבע ונגררתי באוזני אל חדר השינה , ראשי נדחף בין רגליה של גברתי, והצטוויתי להביאה לידי אורגזמה. ההרגשה שראשי בין ירכיה, ריחה המשכר והאפשרות ללקק את מקדשה האדיר ואת ישבנה מביאים אותו כל פעם להרגשת כניעה שאינה נתנת לתיאור.
גברתי גמרה באנחה טובה, ולאחר שגמרתי לנקותה, התהפכה על צידה והלכה לישון, כשאני מצווה לישון על השטיח למרגלותיה, לא מכוסה, וכשראשי סמוך לנעליה כך שאוכל להפנים ולזהות את הריח של גברתי בכל מקום והכל שעה.
שכבתי במקומי מבלי לזוז על מנת לא להפריע את מנוחתה, ובסביבות השעה 4 התעוררה גברתי , ופקדה עלי להיכנס למיטה, ולחמם את גופה.
שכבתי לצידה, ידי עוטפת את גופה, מחמם אותה כרצונה, אך גם כשידי נרדמה, לא העזתי לזוז פן העירה משנתה.
בבוקר, התעוררה גברתי, ראשי נדחף שוב בין רגליה, והיה עלי למלא את תפקידי בויברטור אנושי בשנית. למותר לציין שאיני מורשה לגמור ללא פקודה מפורשת, כך שבמשך כל הלילה נשארתי דרוך ומוכן לכל פקודה והוראה..
לאחר שבאה על סיפוקה, נלקחתי לחדר אמבטיה לקלח את גברתי, כאשר בתחילה שמשתי כאסלה אנושית לשמפניית הלילה שלה, ולאחר מכן זכיתי לקלחה, לנגבה ולהלבישה.
גברתי הואילה להרשות לי לגמור כשאני למרגלותיה, ולפי פקודתה וספירתה גמרתי בחוזקה. .
כוס קפה, וליום עבודה חדש
    התגובה האהובה בשרשור
המלט
לפני 11 שנים • 11 ביוני 2012
המלט • 11 ביוני 2012
תודה ששיתפת, ושיהיו לך עוד כאלה icon_smile.gif
Puckman
לפני 11 שנים • 13 ביוני 2012

נשמע כל כך נפלא

Puckman • 13 ביוני 2012
סיפורים כאלה גורמים לי לערער בנטייה שלי להיות נשלט.
מצד אחד, הסיפור גירה אותי כל כך, ומצד שני לא רואה את עצמי מצליח להתמסר בעוצמה שאתה מתאר.
לא להזיז את היד כשהיא נרדמת, לנסות להירדם על שטיח כשלמחרת יום עבודה חדש.

ועכשיו אני חושב לעצמי שאולי זה עניין נרכש ושהניסיון יעשה כבר את שלו..

מי יודע icon_smile.gif
נועד לגדולה​(נשלט)
לפני 11 שנים • 14 ביוני 2012

כיף שזכית

נועד לגדולה​(נשלט) • 14 ביוני 2012
מתואר מדהים ונותר רק לקנות ולהביט בהערצה
והלוואי כך על כולנו

אין כמו לשרת את המלכה ממש ולסגוד את גופה ולשמש אותה כרצונה