אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתה סומך עלי?

Brave girl
לפני 11 שנים • 17 ביוני 2012

אתה סומך עלי?

Brave girl • 17 ביוני 2012
אני קוראת לפעמים פרופילים שרשום בהם המשפט הבא " לפני שאתה שולח לי הודעה תחשוב טוב כי השולט שלי קורא את כל ההודעות שלי"

והשאלה שלי היא בנושא הבא:

מה הסיבה ששולט נכנס להודעות של הנשלטת שלו באתר?

האם זה אקט מנטאלי? או כי הוא מרגיש שהוא אינו סומך עליה...

ואז השאלה שמתבקשת היא : אם הוא לא סומך עליה אז בשביל מה בכלל להמשיך תקשר?

בעיניי יש בזה חדירה לפרטיות, ואני אישית ארגיש שהשולט שלי חושש ואינו מאמין לי ולכן הוא עוקב אחריי...

מה דעתכם ???

אשמח גם לתגובות משולטים
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 17 ביוני 2012
אולי הוא סומך עליה, אבל זה פשוט חלק מהמשחק שלהם?
אני יכולה לראות איך זה עשוי להיות מאוד מהנה.
Uranus
Uranus • 17 ביוני 2012
אולי הוא קורא יחד איתה ובהזמנתה כי זה בידור לא נורמלי לקרוא את ההודעות המפגרות של יעני שולטים שמנסים לעשות רושם דרך הודעות פרטיות או רודפים בעליבות אחרי מישהי בשביל פסיק של תשומת לב ממנה.

icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 17 ביוני 2012
Uranus כתב/ה:
אולי הוא קורא יחד איתה ובהזמנתה כי זה בידור לא נורמלי לקרוא את ההודעות המפגרות של יעני שולטים שמנסים לעשות רושם דרך הודעות פרטיות או רודפים בעליבות אחרי מישהי בשביל פסיק של תשומת לב ממנה.

icon_smile.gif

אני כל כך מתחברת לזה כרגע, ברמות שקשה לי לתאר icon_smile.gif
blindman​(אחר)
blindman​(אחר) • 17 ביוני 2012
קשה להכנס לראש של בנות שלא התמזל מזלם להוולד חכמות. נשאיר את זה כאקסיומה.
כי הרי הראציונליזציה היחידה להתנהגות הזאת זה צומי, אף אדם שמכבד את עצמו לא יפנה לאחת כזאת, ומי שלא מכבד את עצמו... מין מצא את מינו.
נוריתE
לפני 11 שנים • 18 ביוני 2012
נוריתE • 18 ביוני 2012
זה לא עיניין לדעתי אם הוא "לא סומך" או כן "סומך" עלי
דווקא להפך
אני זאת היא שלמעשה סומכת עליו
כי הרי בכל תחום בקשר של השייכות שלי אליו
אני בוטחת בו
וזהו,הה
רציתי להגיד שלא אוהבת את המילה "לסמוך" בהקשר הזה
המילה היא ,בוטחת.

ובכלל אם איך לך או לכל מי שהיא אחרת מכאן
משהו להסתיר מהשולט שלה אז אני לא רואה מה הבעיה
,בעיות נותחילות להיוצר כשיש סודות.

צריך לדעת לסמוך ולבטוח.
Rnz​(שולט)
לפני 11 שנים • 19 ביוני 2012

Re: אתה סומך עלי?

Rnz​(שולט) • 19 ביוני 2012
[quote="בובה yל חוט"]אני קוראת לפעמים פרופילים שרשום בהם המשפט הבא " לפני שאתה שולח לי הודעה תחשוב טוב כי השולט שלי קורא את כל ההודעות שלי"

בעיניי יש בזה חדירה לפרטיות, ואני אישית ארגיש שהשולט שלי חושש ואינו מאמין לי ולכן הוא עוקב אחריי...

נשמע לי כמו משחק דבילי שנובע מרצון של השולט להרגיש שחברה שלו שווה ואילו מצד הנשלטת להמשיך להרגיש מחוזרת כשהיא כבר במערכת יחסים... למה שמישהו שהוא לא מטומטם יפנה לאחת כזאת. יותר פשוט שתכתוב " אני והשולט שלי מתים למשולש פסיכוסקסואלי וירטואלי שלא יתן לך כלום יא אהבל" או " אני מתה לצומי"..מגוחך
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

Re: אתה סומך עלי?

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 19 ביוני 2012
[quote="Rnz"]
בובה yל חוט כתב/ה:
אני קוראת לפעמים פרופילים שרשום בהם המשפט הבא " לפני שאתה שולח לי הודעה תחשוב טוב כי השולט שלי קורא את כל ההודעות שלי"

נשמע לי כמו משחק דבילי שנובע מרצון של השולט להרגיש שחברה שלו שווה ואילו מצד הנשלטת להמשיך להרגיש מחוזרת כשהיא כבר במערכת יחסים... למה שמישהו שהוא לא מטומטם יפנה לאחת כזאת. יותר פשוט שתכתוב " אני והשולט שלי מתים למשולש פסיכוסקסואלי וירטואלי שלא יתן לך כלום יא אהבל" או " אני מתה לצומי"..מגוחך

אצלי אמנם לא כתוב משפט בסגנון הזה בפרופיל אבל אני בהחלט יכולה להבין למה מישהי תרצה לכתוב משפט כזה.
יש המון אנשים שלא מכבדים את הקילורים שנמצאים בסוגריים ובכל זאת שולחים הודעה
יש המון אנשים שגם לא מכבדים את מה שכתוב בפרופיל שלי:
"נשואה"
"משוייכת"
וכמובן- "לא מחפשת"
אנשים (ואני בכוונה לא משתמשת כאן במילה שולטים או שולטות) שבמקרה הטוב לא קראו בכלל את הפרופיל ואז אני תמיד מפנה לשם, או במקרה הרע קראו ובחרו להתעלם לחלוטין.
אם מקבלים פניה כזו פעם בשבוע, אז מילא.
כשזה הופך להיות משהו יומיומי (בין אם זה בהודעות אדומות ובין אם זה בפרטיות בצ'ט) זה כבר הופך לעניין מציק ו"לא נחמד" בלשון המעטה.
אני אישית לא כותבת שהאדון שלי קורא את ההודעות שלי, למרות שאני בוטחת בו לחלוטין והודעות שאני מקבלת אני מראה לו בשביל ה"צחוק" שבעניין.
זה תמיד נראה לי מגוחך לשלוח למישהו/י הודעת כאשר זה ברור שהם כבר תפוסים ולא מעוניינים במשהו אחר או נוסף.
יחד עם זאת, אני מבינה את אלו שכן מציינים זאת בפרופיל שלהם, שהאדון או המלכה קוראים את ההודעות, כי אולי זה משהו שכן מרתיע.
לא ניסיתי, אז אני לא באמת יודעת.
אני כן יודעת שזה לא סתמי, כי למען האמת אני אישית מאסתי בהודעות של: "רדי על ארבע כלבה", או "ספרטקוס זה עבד את יודעת, למה שלא תלכי על שולט אמיתי", או "אל תתדאגי כשתגדלי תביני את זה" או "יאללה, מה את מסרבת לי? אפילו זיון את לא שווה".
כשזה משהו שהופך ליומיומי, כפי שאמרתי, הדבר היחידי שאפשר לעשות, זה לצחוק על זה ביחד עם בן/בת הזוג.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 19 ביוני 2012
חשבת פעם שאולי הן פשוט רוצות שיעזבו אותם בשקט?
אל הקיסר
לפני 11 שנים • 20 ביוני 2012
אל הקיסר • 20 ביוני 2012
Uranus כתב/ה:

icon_smile.gif

אממ,
להתבדר מזה זה גם קצת עלוב נראה לי