בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קצינה כלבבי :-)

Perplexed
לפני 11 שנים • 23 ביוני 2012

כלבלבון יקר,

Perplexed • 23 ביוני 2012
כפי שלבטח הבנת מהתגובות עד כה, אתה סוטה חסר מצפון ולא מוסרי, או, לחילופין, יש לך בעיה קשה בבוחן המציאות, ואם ירבו כמוך אז אנחנו כציבור מצויים בסכנה לשחיטת הפרות הקדושות שלנו, וזה – זה יותיר אותנו ללא חוט שדרה מוסרי וכולנו עלולים ללכת לגיהנום. והכל, הכל בגלל הפנטזיות המעוותות שלך.

ראה נא, כאזרח שאני בטוחה שבכל זאת נותרו בו מעט איים שפויים של פטריוטיות או מעט איים שפויים של מוסר תקין ולא מעוות, אני מבקשת ממך בכל לשון של בקשה – עשה מעשה גבורה:

לך לטיפול;

עליך לקיים במהלך הטיפול דיבור עצמי בינך לבין חלקים אחרים שלך – דהיינו הזין שלך – ולבשר לו שיש מצבים מסוימים בחיים שלמרות שמתחשק לו לעמוד, זה פוי ואיכסה ונא שירגיע את עצמו.

אם הטיפול בדיבור לא יעזור, יתכן שבאופן פאבלובי תוכל להגיע לתוצאה הראויה: הקרן לעצמך סרטי אימה של סיכול באבנים ושריפת משת"פים מימי האפרטהייד למשל (צריך שזה לא יהיה סרט ישראלי, כי לא ראוי לבזות זוועות ישראליות לטובת הזין שלך). כל עת שהזין שלך ירים ראש, הכה בו בחשמל, אני מניחה שהוא יתרגל להתכווץ מעתה ואילך כל עת שתחזה במשהו שאיננו SSC או שהוא רק בבחינת התעללות ואיננו בדס"מ ( אני יודעת, זה מורכב זה, הקונסטלציות הפוליטקלי קורקטיות בהן מותר שיעמוד הזין, אבל, תצטרך להתמודד).

אם זה עדיין לא יעזור, אני מציעה לפנות לפסיכיאטר, שם תוכל לקבל כאלו כדורים שעוזרים להבחין בין מציאות ודמיון, וממילא מוציאים ממך כל חשק מיני או רצון ותשוקה לחיים כלשהם. וכך הרגת שתי ציפרים במכה.

אחרי שעברת את כל התהליך הזה, מומלץ שתיגש למשטרה ותוציא תעודת יושר, פרסם פוסט התנצלות על עברך המביש כאדם שמתגרה מאלימות לא מוסרית, פתח בלוג קורע לב על תהליך השינוי הכואב שעברת, ואולי, תוכל להשתלב שוב בחברה הנורמטיבית, דהיינו בכלוב.

אך הקפד, לפני פרסום פוסט ההתנצלות הפומבי, לעבור השתלמות בהתנסחות אצל אחד מהחכ"ים המובילים אולי, שלא חלילה יפרשו את החיוכים, בתום משפטי הפנטזיה שלך, כקריצה לטובת מימוש פשעים נגד האנושות, אחרת, לדאבון לב, תאלץ לעבור את כל התהליך מחדש. לא כיף.

בהצלחה, אל תאבד תקווה.
בלוסום​(לא בעסק)

בואו נעצור

בלוסום​(לא בעסק) • 23 ביוני 2012
ןנחשוב שניה: אף אחד לא אמר שאסור *לחשוב* על אם ו/או כמה זה מגרה.

(לפחות לא ממה שאני ראיתי).

הענין פה הוא על מישור ההסכמה בהתחשב ביחסי המרות שקימים ביניהם.

יש שיגידו, שהוא פאסיב-אגרסיב, שהוא רצה, נהנה, ואז כשראה את התוצאות - התקפל והתלונן כמעשה של מחאה מכך שהוא נהנה אך תפס את ההשלכות של זה.

ונניח שכל זה נכון, יש פה יחסי מרות בין הקצינה לחייל. אם בכלל היתה הסכמה מצידו - היא לא קבילה, כי הוא עלול לקבל עונש אם יסרב להוראותיה ופקודותיה. אם כך, בטלה ההסכמה, בטלה האפשרות שזה בדסמ. כי בבסיסו של בדסמ, כך לפחות בעיני, חייבת להיות הסכמה לסדיזם שמופעל על המזוכיסט,
אחרת זה לא בדס"מ אלא פשוט התעללות.
שוב, כך בעיני.
Madame T​(שולטת)

Re: בואו נעצור

Madame T​(שולטת) • 23 ביוני 2012
rapunzel כתב/ה:

יש שיגידו, שהוא פאסיב-אגרסיב, שהוא רצה, נהנה, ואז כשראה את התוצאות - התקפל והתלונן כמעשה של מחאה מכך שהוא נהנה אך תפס את ההשלכות של זה.

ונניח שכל זה נכון, יש פה יחסי מרות בין הקצינה לחייל. אם בכלל היתה הסכמה מצידו - היא לא קבילה, כי הוא עלול לקבל עונש אם יסרב להוראותיה ופקודותיה. אם כך, בטלה ההסכמה, בטלה האפשרות שזה בדסמ. כי בבסיסו של בדסמ, כך לפחות בעיני, חייבת להיות הסכמה לסדיזם שמופעל על המזוכיסט,
שוב, כך בעיני.

זו בדיוק הנקודה - ההסכמה. אין כאן 'משטרת מחשבות' ואיש/ה הישר בעיניו/ה יפנטז לו כאוות נפשו/ה על כל סיטואציה שבעולם. מכאן ועד לכנות את מה שקרה בין הקצינה לפקוד שלה - בדס"מ - רחוקה מאד הדרך!
שלגי

Re: קצינה כלבבי :-)

שלגי • 23 ביוני 2012
כלבלב אנושי כתב/ה:
היכן היו קצינות כאלו כאשר אני שירתתי בצבא ? icon_smile.gif

(זה מה שנאמר: הכל בחיים זה עניין של טיימינג)

קצינה יקרה, אם את חברה בקהילתנו,
את מוזמנת לפנות אלי icon_smile.gif

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/379/523.html?hp=1&cat=875&loc=9

כולה אמירה עם קריצה, לא קריצה משובחת במיוחד בעיני, אבל הדיון שהתפתח כאן נראה לי כל כך מופרך...

תנו לילד לפנטז בנחת.

(לא נראה לי שמישהו, אפילו לא גדול המזוכיסטים פה, היה חושב שזה בסדר אילו אחיינו - למשל - היה נזרק מהאוטו בדרך כזו בזמן שירות החובה שלו על ידי איזו בהמה שקיבלה דרגות)
Madame T​(שולטת)

שלגי כתב/ה:
כלבלב אנושי כתב/ה:

כולה אמירה עם קריצה, לא קריצה משובחת במיוחד בעיני, אבל הדיון שהתפתח כאן נראה לי כל כך מופרך...

תנו לילד לפנטז בנחת.

(לא נראה לי שמישהו, אפילו לא גדול המזוכיסטים פה, היה חושב שזה בסדר אילו אחיינו - למשל - היה נזרק מהאוטו בדרך כזו בזמן שירות החובה שלו על ידי איזו בהמה שקיבלה דרגות)

שלגי יקירתי, כפי שכתבתי בתגובתי לעיל, כל אחד רשאי לפנטז כאוות נפשו. השאלה היא דרך הצגת הדברים ובעיקר לקשר אותם לתחום שבו ההסכמה בעיני היא הדבר המרכזי לפני שבכלל ניגשים 'לעצם הענין'. וזאת הנקודה בעצם שאני וחברים אחרים שהגיבו כאן ביקשו להדגיש.
שלגי

שלגי • 23 ביוני 2012
Madame T כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
כלבלב אנושי כתב/ה:

תנו לילד לפנטז בנחת.

שלגי יקירתי, כפי שכתבתי בתגובתי לעיל, כל אחד רשאי לפנטז כאוות נפשו. השאלה היא דרך הצגת הדברים ובעיקר לקשר אותם לתחום שבו ההסכמה בעיני היא הדבר המרכזי לפני שבכלל ניגשים 'לעצם הענין'. וזאת הנקודה בעצם שאני וחברים אחרים שהגיבו כאן ביקשו להדגיש.

יקירT,

לי זה מזכיר את אילו שכותבים בגבולות שלהם, "ילדים" - כאילו כל מי שחובב בידי הוא פדופיל בפוטנציה...

דברים שהם ברורים מאליהם, לא צריך לפתח עליהם כזה דיון, עצם הדיון נותן לגיטימציה לכאורה לעניין. ככה זה נראה מהזוית שלי.

(שלגי תוהה איך בדיוק היא נגררה לתוך הדיון שהיא טוענת שהוא מיותר icon_eek.gif - הכל באשמתך T ) icon_cool.gif
Madame T​(שולטת)

[uote="Madame T"]
שלגי כתב/ה:
כתב/ה:
שלגי יקירתי, כפי שכתבתי בתגובתי לעיל, כל אחד רשאי לפנטז כאוות נפשו. השאלה היא דרך הצגת הדברים ובעיקר לקשר אותם לתחום שבו ההסכמה בעיני היא הדבר המרכזי לפני שבכלל ניגשים 'לעצם הענין'. וזאת הנקודה בעצם שאני וחברים אחרים שהגיבו כאן ביקשו להדגיש.[/color]

יקירT,

לי זה מזכיר את אילו שכותבים בגבולות שלהם, "ילדים" - כאילו כל מי שחובב בידי הוא פדופיל בפוטנציה...
דברים שהם ברורים מאליהם, לא צריך לפתח עליהם כזה דיון, עצם הדיון נותן לגיטימציה לכאורה לעניין. ככה זה נראה מהזוית שלי.
(שלגי תוהה איך בדיוק היא נגררה לתוך הדיון שהיא טוענת שהוא מיותר icon_eek.gif - הכל באשמתך T ) icon_cool.gif

לוקחת על עצמי את מלוא האשמה. icon_cool.gif
icon_chickkiss.gif
כלבלב אנושי

Re: בואו נעצור

כלבלב אנושי • 23 ביוני 2012
Madame T כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:

שוב, כך בעיני.

זו בדיוק הנקודה - ההסכמה. אין כאן 'משטרת מחשבות' ואיש/ה הישר בעיניו/ה יפנטז לו כאוות נפשו/ה על כל סיטואציה שבעולם. מכאן ועד לכנות את מה שקרה בין הקצינה לפקוד שלה - בדס"מ - רחוקה מאד הדרך!

גברת יקרה !
לצערי, את שוב טועה ומטעה.
אני כתבתי על-כך מנקודת מבטי שלי, ושלי בלבד.
אני ראיתי עצמי באירוע, ואותי הוא עורר.
אם אותי זה מעורר, ולי זה היה קורה,
לא רואה כאן כל בעיה.
הדימיון המודרך שלנו פועל כל הזמן.
אנו קוראים ספר, מדמיינים הסיטואציה,
רואים סרט, מנסים לראו אותנו חווים זאת.

כל מה שאני התכוונתי, ואולי לא הבהרתי עצמי כראוי -
שסיטואציה כזו גירת את חושיי.
מכאן להגיע למסקנות (מוטעות) שאמרתי / התכוונתי
שהיה כאן מעשה "בדס"מ" - אינו נכון.
כלבלב אנושי

כלבלב אנושי • 23 ביוני 2012
שלגי כתב/ה:
כלבלב אנושי כתב/ה:

תנו לילד לפנטז בנחת.

אכן זו היתה הכוונה,
משם בנו תיאוריות,
וניסו לייחס לדבריי דברים שלא נכתבו על ידי,
ובוודאי שלא עלו בראשי.

נער הייתי וגם זקנתי icon_smile.gif
Madame T​(שולטת)

כלבלב אנושי - בהתיחס לדבריך לעיל

ובזאת אסיים את חלקי. אני מחזירה אותך לפתיח של שרשור זה - אתה הוא זה שעשה את הקשר בין מעשיה של הקצינה לבדס"מ ומכאן באו כל התגובות:

היכן היו קצינות כאלו כאשר אני שירתתי בצבא ?

קצינה יקרה, אם את חברה בקהילתנו, את מוזמנת לפנות אלי

וכאן ברשות כל המשתתפים הנכבדים כולל פותח שרשור זה אפרוש בשיא.