ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קצינה כלבבי :-)

מידאס'
לפני 12 שנים • 23 ביוני 2012
מידאס' • 23 ביוני 2012
המלט כתב/ה:
http://www.youtube.com/watch?v=nXrV7_R568M&feature=related

"מדהים כמה החיים פשוטים כשלא נשאבים לויכוחים מטופשים" (הברונטית לבלונדינית ,1:52)

אני חושב שהסרטים של [url="http://www.youtube.com/watch?v=hsFExJ6ZHTE
"]ImaginePark[/url] ראויים לשרשור נפרד, מיוחד וארוך הרבה יותר מהנוכחי.
הוא מזכיר לי את טרנטינו, רק הבידיאסאמי. מקווה שיום אחד יצא לי לעבוד בשיתוף פעולה עם הבחור.

ולגבי חוויות מהצבא, יש לי אחת משלי לשתף.

כשהתגייסתי, לפלוגת הטירונים שלנו מונו 3 מ"כים (מפקדי כיתה) 2 גברים ואישה אחת. קראו לה דיקלה. דיקלה היתה לוחמת לכל דבר, גבוהה חזקה אסרטיבית ובעיקר לא חיה בתוך המסגרות.

לקראת אמצע הטירונות, בתום שבוע קשה במיוחד של אימוני פק"ל היא ועוד אחת מהמ"שקיות החליטו לרדת לאוהל של הטירונים, לאחר כיבוי האורות. ככל הנראה שיעמם להן והן חיפשו בידור. דיקלה נכנסה לאוהל כבעל בית, ומבלי לחשוב התיישבה על ליאור הישן שנת ישרים. הבחור שהתעורר בבהלה קיבל פקודה אחת בלבד: שתוק! כך היא בילתה כרבע שעה, יושבת על הגב שלו, מפטפטת עם המ"שקית על הא ועל דא. בעיקר צוחקות עלינו.

כמה שזה הדליק אותי אז!

מאותו לילה ועד סוף הטירונות, תמיד דאגתי להיות ממש לפניה כך שבכל מסדר מפקד ובכל הזדמנות שבה יש סיכוי לרדת לשכיבות סמיכה, שכנופלים פניי יהיו סנטימטרים ספורים מנעליה. בשלב כלשהו היא קלטה את זה, ומאז היתה עושה צעד קטן קדימה כך ששפתיי יגעו בנעליה בעודי סופר 1 המפקדת, 2 המפקדת, 3 המפקדת...

אני לא יודע אם היא היתה בידיאסאמית, סאדיסטית או סתם בשכרון מהכוח שניתן לה מעצם תפקידה. מה שאני יודע הוא שזה כלל לא משנה, כי הסיטואציה היתה בשבילי תענוג רצוף שנמשך מספר חודשים.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 23 ביוני 2012
בכוח המוח כתב/ה:
fog כתב/ה:
המלט כתב/ה:
http://www.youtube.com/watch?v=nXrV7_R568M&feature=related

"מדהים כמה החיים פשוטים כשלא נשאבים לויכוחים מטופשים" (הברונטית לבלונדינית ,1:52)

זה חמוד מאוד icon_smile.gif.
למרות שהויכוח היה די עקרוני בעיני, ולא טיפשי כלכך.

אז גם אני רוצה להאדיר את ההתנהגות שלה:
קצינה יקרה, אנחנו, הרבה מהנשלטים כאן, מחכים בציפיה לזימון...

למה לא, פוג, כמעט בטוח שזה יקרה. כשמעודדים ורוצים משהו הוא קורה בסוף. (:
רק בשינויים קטנים. במקום קצינה זה יהיה רס"ר, וזה לא יקרה היום אלא עוד כמה שנים טובות. הוא לא יעיף מהאוטו אלא סתם ישפיל מול כולם באיזו דרך יצירתית הידועה רק לנגדים, וזה לא יקרה לך אלא למישהו אחר. אולי לבת שלך או לבן שלך.
ככה זה כשאין לך שליטה על הפרטים הקטנים. באסה. (:

אני לא צריך שליטה על הפרטים. כשזה יקרה, האמא שלהם תעיף את הנגד לקיבינימט....(:
ככה זה כשמעריצים.
DomMale4fem

ועוד על נשים במדים

DomMale4fem • 23 ביוני 2012
ראיתי עכשיו בטלוויזיה את הפרסומת החדשה של מקדונלדס, שבה מככבת מציגה שאינה שוטרת.

אלו סמכותיות, דעתנות, החלטיות, קור רוח ושליטה במצב ובנהג שאותו עצרה היא מפגינה!

והכל באריזה מצודדת יחסית ובמה שנראה כמדי משטרת ישראל, דבר שמוסיף את כוח החוק לחוזק שהיא משדרת (על פי התסריט, כמובן. אולי אלה "מהקהילה" שכתבו ירימו את ידם?).

ולהשלמת החבילה שחובבי הז'אנר כנראה אינם יכולים להיוותר אדישים לגביה - היא משתמשת לרעה באופן גלוי ובוטה בסמכויות שהופקדו בידיה (גם אם לא "הלכה עד הסוף" ואזקה אותו).

ובאיזו ארוטיות היא מגלגלת על הלשון את אחוזי השומן, הערך הקלורי ובעיקר את ה-"100% בשר"!

אילו הייתי נשלט הייתי אומר "אכן - קציצה כלבבי!"