צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה נרגשת להתעוררות לאומית ! תימכו בגרמניה ביורו !

_טרוריסט חמוש באננס
לפני 19 שנים • 23 ביוני 2004

בתור טיפוס שקול ופרגמטי אני מגיב

_טרוריסט חמוש באננס • 23 ביוני 2004
הנתונים היבשים:

1. עיר בירה מאוד יפה.
2. אם כבר עוסקים בבירות- יש לצ'כים מסורת של בירות מהטובות בעולם.
3. עניין ביסטורי במסרשמיטים ונשק לפלמ"ח.
4. גולם היסטורי מכובד (לא קשור ממש אבל חייב להיות צידוק יהודי).
5. מייצרים אופניים מטיטאניום מהמשובחים בעולם (ניקוד גבוה מבחינתי)
6. אוהבים ג'אז.
7. העם עם אחוז ה"כוסיות על" ביחס לאוכלוסיית הנשים הכוללת הגבוה בעולם.
8. על פי מקורות ביטחוניים בכירים (מאבטחי אל על בפראג...) הצ'כיות מזדיינות על, לרבות כוסיות העל שבהן.
9. מולדת סירטי פורנו מהדרגה הראשונה, עם לשפוט לפחות על פי ספריית הפורנו שלי.
10. בהתחשב בסעיפים 7 ו 8 סעיף 9 מובן בהחלט.

המסקנה:

צכיה עולה צכיה עולה ! צכיה עולה עולה עולה !!!!

בהכנעה וענווה,

האננס
פייה{O}
לפני 19 שנים • 25 ביוני 2004

Re: קריאה נרגשת להתעוררות לאומית ! תימכו בגרמניה ביורו !

פייה{O} • 25 ביוני 2004
טרוריסט חמוש באננס כתב/ה:
לכן ומתוך תחושת דאגה לאומית ,ציונית חתרנית קוראת מוצעת גדולי המהפיכה לעם בציון לתמוך לעודד ,לפצח גרעינים ולהטיל מנחוס על כל אויבותיה של גרמניה ביורו.
את העוול ההיסטורי שנעשה לנבחרתה המדוייקת והיעילה של הגדולה בידידותיניו כיום צריך וראוי לתקן.

אמצו את הלבן שחור לפיצוחיכם ! בוזו לכתום השינאה ! נחסו את רגלי יורשי משטר וישי , שירקו נגד הצהוב כחול הרשע !

הלווו?
לא שאני רוצה לחרחר ריב חלילה, אבל - היהפוך אוהד בוגדני עורו?!
ובתור אחת שנכפתה עליה צפייה במשחק המשמים אמש (לא SSC!!), אני יכולה להצהיר על עצמי בענווה כמבינה בכדורגל (בכל זאת, ראיתי כמעט שעתיים שלמות גברים מסוקסים בועטים במשהו עגול לכל מיני כיוונים), וברור לחלוטין שהבוגדנות וההפכפכות הזו באהדת קבוצה על פי הישגיה, פשוט מחפירה. (פורנו או לא פורנו).
אני למשל, תמכתי אמש בפורטוגל מההתחלה, מייד משהבנתי שאלו הם השחורים הנאים (או הערסים הגבריים) עם האדום.
idoido
idoido • 25 ביוני 2004
אנשים מה העניינים אתכם? היורו הזה הוא הוכחה אחת ניצחת שלאירופה יש עוד כל-כך הרבה מה ללמוד מהליגה הישראלית המפוארת שלנו.
שוודיה דנמרק? בחייכם. איתן טייב יכול ללמד אתכם מאיפה קושרים את השרוכים.
ון ניסלרוי? מיהו בכלל לעומת אלון ("לא צריך להוכיח שום דבר והוכחתי את זה על המגרש") מזרחי.
והאוהדים האנגלים האלו? מה זה פה? כוסיות? על בדם ואש את לוני נגרש לא שמעתם? על אבי לוזון אתה מחבל אנחנו אותך נחסל לא לימדו אתכם שם בלונדון?.. ומה עם איזה קריאת הוהוהוהוהו לכושים של הולנד? מה זו הליברליות המאפנה הזו?...
סקולרי? מה זה המאמן הזה, טקטיקות שמקטיקות, הוא לא מבין שהכל זה השפיץ של הנעל ואם הוא לא מאמין שישאל את שלמה שרף.
עזבו אתכם מהולנד, פורטוגל, רונלדו ווין רוני.
אני עם גברי לוי, איצ'ה מנחם, דני לוי ורוני גפני. [
זה רמה. זו איכות . וזה שלנו
_טרוריסט חמוש באננס

פייה יקרה שלום,

_טרוריסט חמוש באננס • 25 ביוני 2004
אני מניח שעל חוק היתרון בהתקפה שמעת, עכשיו נדבר על חוק היתרון בעידוד.
מהידועות הוא בכל רחבי מועדוני החוליגנים בעולם שכאשר קבוצת האם הועפה יש לעבור מיידית וללא שהות לעידוד אותה קבוצה שניצחונה ידפוק כמה שיותר יריבות מושבעות.
בד"כ זאת תהיה קבוצה שזוכה לאהדה עולמית נרחבת ושנואה פחות משאר המשתתפות.
אי לכך אני מפעיל לאלתר את חוק היתרון בעידוד ומוציא חוזה נאחס על צרפת והנבלות הסקאנדינאביים. אני צ'כיה או פורטוגל.

בכבוד רב

האננס
פייה{O}

אפרופו

פייה{O} • 25 ביוני 2004
שאלה שהטרידה אותי קשות אמש, אם יש כאן מביני עניין אמיתיים -
איך נהיה ככה שהדשא במגרש מסודר בשורות בצבעים שונים (משבצות, ליתר דיוק, בהתבוננות מדוקדקת)??
האם מדובר בזני דשא שונים בכל פס, או לחילופין בצורת כיסוח אחרת, או מה???
אשמח להארת עיניים.

(ותודה לאננס על ההסבר הממצה בעניין היתרון בעידוד).
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 25 ביוני 2004
תודה לאננס שניחס את הצרפתים icon_wink.gif

הצפרדעים הלכו הביתה

הצבעים של הדשא הם בשיטת הדשא של השכן ירוק יותר וככה הפס השכן תמיד ירוק יותר

וכן עושים את זה ע"י כיסוח.

אחרי שאנגליה חביבתי עפה לכל הרוחות ולא נשאר לי גם את מי לשנא כיוון שגרמניה וצרפת עפו נותר לי רק לשנא את היוונים (בגלל אנטייוכוס) ואת השבדים (בגלל שהם צהובים) .

אני עדיין מקווה שההולנדים ינעלו את המאמן שלהם בשרותים אולי אני אהיה בעדם.

נשארתי רק עם הצ'כים והפורטוגלים, ואולי שוב דנמרק? מממממ

קשה קשה
פייה{O}
לפני 19 שנים • 26 ביוני 2004
פייה{O} • 26 ביוני 2004
אין לי אלא להקשות על תשובתיכם, הלא-מאוד-מסתדרת-עם-ההגיון.
למה לעזאזל שכיווני כיסוח שונים יעשו צבעים שונים?
אם אני מסתרקת בכיוונים שונים פתאום נהיים לי גוונים בשיער (תשובה: למרבה הצער, לא).
ויתר על כן, אם זה אכן היה כך - איך זה שהתרוצצויות חבורת המסוקסים לא הורסת את הכיוון והפסים נשארים עד הסוף??
צר לי, אך התשובה לא מספקת.
אשמח לתגובות יותר מלומדות.

בתודה,
פייה מוטרדת.
absolute zero​(נשלט)
absolute zero​(נשלט) • 26 ביוני 2004
פייה כתב/ה:
אין לי אלא להקשות על תשובתיכם, הלא-מאוד-מסתדרת-עם-ההגיון.
למה לעזאזל שכיווני כיסוח שונים יעשו צבעים שונים?
אם אני מסתרקת בכיוונים שונים פתאום נהיים לי גוונים בשיער (תשובה: למרבה הצער, לא).
ויתר על כן, אם זה אכן היה כך - איך זה שהתרוצצויות חבורת המסוקסים לא הורסת את הכיוון והפסים נשארים עד הסוף??
צר לי, אך התשובה לא מספקת.
אשמח לתגובות יותר מלומדות.

בתודה,
פייה מוטרדת.

זה לא בהכרח ע"י כיסוח בכיוונים שונים, כך שאת יכולה להמשיך ולהסתרק כרגיל.
פשוט מאוד, משתמשים בשני סוגים של כרי דשא. בהיר וכהה. כך אפשר ליצור צורות (לו היית משקיעה, וצופה גם במשחקי ליגת האלופות, היית רואה כיצד יצרו מכרי הדשא בעיגול האמצע את סמל הצ'מפיונז).

והדשא ירוק, אבל קצוץ מאוד, ואורכם של העלים לא עולה על 2 ס"מ, וזאת כדי לאפשר מסירות חלקות על הקרקע.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 26 ביוני 2004
זה רק עניין של כיוון כיסוח

שיער זה לא דשא, אצל רוב האנשים שאני מכיר לפחות.....

לא נוהגים לזרוע סוגים שונים של דשא כיוון שיש שוני בקצב הצמיחה, באופי הגידול וגם בתכונות של הדשא. כדי להשיג משטח אחיד חייבים להשתמש בזן מסויים.

מכיוון שהדשא הוא צמח, שלא כמו השיער שלך, יש לו עלים בכיוונים שונים, צורת הגיזום תשפיע על עמדתם במרחב ומכאן על הגוון שהמשטח מקבל. אם אני זוכר טוב ישנם זני דשא שהצד העליון של העלה שלהם ירוק יותר בגלל ריכוז גבוה יותר של כלורופיל מאשר בצד התחתון, דבר נפוץ מאוד בעולם הצומח, מכאן שגיזום כזה או אחר ישפיע על הגוון.

מצד שני יכול להיות שמשתמשים בשני סוגים של דשא שיש להם תכונות דומות פרט לגוון, אבל אני לא ממש בטוח.

אם התשובה הזאת לא תספק אותך הדבר היחיד שאני יכול עוד לעשות זה להרביץ לך icon_eek.gif