שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה לא תגדל כלב מפני חשד זימה- מתוך דעת אמת

איש אחר​(אחר)
לפני 11 שנים • 23 ביוני 2012
איש אחר​(אחר) • 23 ביוני 2012
fanuna כתב/ה:
ורק שתדעו שמלא חרדים הולכים לזונות ומלכות סאדו מרוב שזה כזה אסור ורע אצלהם כל הקטע הזה הם פשוט הופכים לסוטים יותר מבין אדם שגדל בסביבה פתוחה ונורמלית!!!!

לא רק שזה לא אסור, זה לגמרי מותר על פי ההלכה, ובלבד שההולך לזונה ילך לעיר אחרת ולא לעיר שבה הוא גר
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 23 ביוני 2012
הגועל נפש הזה מזכיר לי את הישיבה.
וכל התיאוריה המטופשת הזו מופרכת ע"י ההבדלים הביולוגיים שבין גברים לנשים.
הרי כל הזימה נובעת מטסטוסטרון ואנדוסטרון...

אני זוכרת את עצמי שטופת זימה לפני השינוי. וזה לא קשור לאופי, אישיות או ערכים, זה פשוט פיזי:
ויעור אדם משנתו שטוף הורמוני מין זכריים וזקפת בוקר, ויאמר בא לי סקס.
ובאותו הרגע זה לא ממש משנה מי הפרטנר, כי הפואנטה היא סקס למטרת סקס.
הפרטנר הוא בסהכ אמצעי - רצוי שיהיה מושך אם כי יש מקום לפשרה בעת חרמנות.
וגם כאשר גמר האדם אומר בליבו שלא להתפתות לקיום יחסים שכאלו כשברשותו ההזדמנות,
באים עליו האנדרוגנים ואונסים אותו לבצע פעילות מינית אשר אין באפשרותו להתנגד לה.
זתומרת, יש באפשרותו, אבל זה מה זה קשה...

ודווקא לאחר נטילת חוסמי אנדרוגנים והמעבר להורמונים נקביים -
הדחף המיני משתנה לגמרי, והצורך הפיזי הזה בסקס למטרת סקס כמעט ולא נשמע.
וזה לא כי בעת שימוש באסטרוגן אין דחף מיני חלילה, אלא שאין שום מקום להשוואה בין השניים.
הליבידו על אסטרוגן הוא בדיחה בהשוואה לליבידו על טסטוסטרון.

ובכל זאת,
איכשהו דווקא אישה בעלת ליבידו דומה לשלי כעת, מעוררת את חשד החז"לים לקיום יחסי מין עם בעלי חיים...

אז בכלל יש לי אישיוז עם הכינוי חז"ל - בעיני הם לא חכמים, והזיכרון שלהם אינו מבורך בעיני.
דבר המשמיט אם כך את האותיות ח, ל, ומותיר את הכינוי שלהם עם האות ז' בלבד...

מוזר לי שה-ז' הללו לא השכילו לגלות אמת ביולוגית בסיסית ופשוטה -
כזו שידועה לכל טרנסקסואלית שנטלה חוסמי אנדרוגנים, ולכל טרנסקסואל שקיבל את זריקת הטסטוסטרון הראשונה שלו (ואני לא מתכוונת לעובדה שקיומנו הוא לגיטימי, ושזו לא כל כך הגיוני להרוג אותנו בשל זהותנו) :
ולו רק מתוקף היותם זכרים - גברים הם שטופי הזימה, ואלו הם שדעתם קלה עליהם.

וזה רק אחד מתוך נהרות של טפשת וזוביבנובי בארמית עם חותמת האישור של ז'.

וצר לי שאולי קיים סיכוי שיש בתורה מין האלוהות.
והאלוהות הזו הולכת לאיבוד בין הגיגיהם של בני אדם מסוג ז', שעוד נאלצו לרעות צאן ולשאוב מי שתייה מבארות, וכל מפעל חייהם היה להוסיף סייגים על גבי סייגים לדרך חיים שאיננה עמנו.
(או שמא זה באמת עדיין רלוונטי לקרוא בתורה איסורים על קרבנות אדם למולך?)

ועכשיו ציטוט שלי עצמי -
מוטב שישרפו דברי תורה שכאלו, ובלבד שלא ילמדו בהם בני אדם.
    התגובה האהובה בשרשור
*מנגינה*{התווים שלו}

"הבטלה מביאה לידי זימה"

*מנגינה*{התווים שלו} • 23 ביוני 2012
יפה כתב התלמוד!
הייתי מכינה שלטים כאלו באותיות מאירות עיניים ותולה בפתח כל ישיבה של הגברים החסודים
שתורתם אומנותם.
שעות הבוקר הנורמליות (8-9) רובנו כבר בדרך לעבודה או שקועים בתוכה.
תנו הצצה לתוך הישיבה, לרוב היא עדיין ריקה (השתגעתם לדרוש מהם להגיע מקדם ללימוד?)
גם בהמשך היום הלימוד לא בדיוק מתעצם, רוב היום נמצא את חלקם (הגדול) מתקבץ בפיתחה של הישיבה, סיגריה בפיהם ורכילות בוקעת מגרונם. (ההלכה "לא תלך רכיל בעמך, לא תקפה בתוך הישיבה שם הרי זה מקום של תורה אז לא נחשב רכילות).
אולי...
שלט זוהר בנוסח הזה, שיהיה תלוי בפתח הישיבה בודאי ישפר את המצב , יגרום לכל המלומדים להשקיע את זמנם בתורה וימנע מהם הרהורי זימה.

**לפעמים אני חיה באשליות,... אחרי 8 שנים שגרתי בתוכם ומכירה את עולמם על בוריו,
זה מה נשאר לי!
icon_cool.gif
DomMale4fem

האלמנה הבטלה ממעש

DomMale4fem • 23 ביוני 2012
ממש ניתן לראות לנגד עינינו את שני האברכים הצעירים מתפלפלים בסוגיה, המציתה את הדמיון, ומצויים בה המרכיבים מעוררי החרמנות הללו: אישה (ועוד מבוגרת, גם אם אינם מכירים את המושג "קוגרית") ומין - ועוד מין עם בעלי חיים (אמנם כלב, אבל יש צ'יוואווה ויש דני ענק, שהרי "מקל וחומר").

ואם בצמד עילויים מדובר, אז לילות כימים הם יעמלו על הכנת מערכת דינים מיוחדת לעניין הזה: אם היא רק מאלפת את הכלב ללקק לה, בלי חדירה - זה כשר?

ומה אם היא מאוננת ואז רק משתמשת בזנב או באוזן של הכלב לקראת הסוף, כדי לשפשף ולהגמיר אותה?

אופס, זה מתחיל להשמע כמו משהו משרשור אחר, על השולט הנשוי. LOL

אז אני לא יודע אם יש ממש באגדות/המיתוסים על הדתיות שעושות אנאלי כדי להתחתן בתולות, אבל נראה שכבר די ברור ממקרים שהתפרסמו שיש בישיבות תופעות של הומוסקסואליות (משכב זכר/זכור, ולמיטב ידיעתי גם האיסור על משכב בהמה (חיות, כן?) לא יוחד לנשים אלא נאמר "אדם").

אז לביצוע עבירה כה חמורה על איסור כזה הם מגיעים גם בלי להיות אלמנה משועממת, מסתבר.

ממש עוקרי הרים, אולי - אבל טוחנים? זה את זה. כך שעדיף שיירדו מנושא האלמנה ורקסי שלה.
חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
לפני 11 שנים • 24 ביוני 2012
ועכשיו, אחרי שנהנו וצחקנו / הזדעזענו וצקצקנו בלשון, יקומו נא הנשים שבחבורה ויסבירו לי מה בשם ישבנו של זאוס עובר בראשן של אחיותכן היושבות בציון שמוכנות לזנוח את כל כל העקרונות היפים על שיוויון בצד הדרך, ולכרוך גורלן עם ממסד הרבנות, לטובת חתונה לבנה עם רב שחור.
צ'שייר
צ'שייר • 24 ביוני 2012
חתול צללים כתב/ה:
ועכשיו, אחרי שנהנו וצחקנו / הזדעזענו וצקצקנו בלשון, יקומו נא הנשים שבחבורה ויסבירו לי מה בשם ישבנו של זאוס עובר בראשן של אחיותכן היושבות בציון שמוכנות לזנוח את כל כל העקרונות היפים על שיוויון בצד הדרך, ולכרוך גורלן עם ממסד הרבנות, לטובת חתונה לבנה עם רב שחור.

בוא נחשוב רגע ביחד
מנטור דוקטרינרי לבוש שחורים שמשוכנע שזה רק עניין של זמן ועיתוי עד שהכלבה תזדיין עם כלב,מוסר אותה בפומבי לצד ג שמקלר אותה ומצווה לבעול אותה זמן קצר לאחר תום הריטואל.
אתה ממש ממש ממש בטוח שהכלוב זה הזירה לשאלה הזו?
Red E
Red E • 24 ביוני 2012
איש אחר כתב/ה:
אושו אמר שהדתיים של כל הדתות בעולם נמצאים בתחתית סולם התודעה האנושית, במקום האחרון.
ורק סקטור חברתי אחד מתחרה איתם על המקום האחרון, ואלו הפוליטיקאים.

צריך לשים לב שהתופעה המוכרת הזאת של שליטה באשה דרך ציווי דתי אינה רק נחלת הדת היהודית , ונמצאת בצורה זו או אחרת בשלשת הדתות הגדולות: הנצרות, האיסלם והיהדות.

דת היא האנטי תזה של נאורות

זה לא אומר שכל מי שלא דתי הוא נאור, אבל זה לחלוטין אומר שכל מי שכן דתי אינו יכול להיות נאור

זה רק אומר שעולמך צר עולמה של נמלה
.. בעצם תשכח ממה שרשמתי ,(פשוט אין אפשרות למחוק את התגובה )
מאיפה שאמא שלי באה , אומרים שאין סיבה לבזבז תחמושת על צפורים פשוטות..(לא כי אתה פשוט חלילה)
אלא כי ממילא אזניך ערלות לנושא.. אם אתה פוסק בכזו נחרצות את דעותיך
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 24 ביוני 2012
חתול צללים כתב/ה:

כי אין ברירה בישראל.
אפשר לעשות את מה שאנחנו עשינו ולנסוע להתחתן בקפריסין, אבל זה גם פתרון מסורבל וחלקי ביותר לבעיה. דבר ראשון, זה נורא יקר. ואם חו"ח אי פעם נתגרש, זה עדיין יהיה דרך הרבנות.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 24 ביוני 2012
צ'שייר כתב/ה:
חתול צללים כתב/ה:

בוא נחשוב רגע ביחד
מנטור דוקטרינרי לבוש שחורים שמשוכנע שזה רק עניין של זמן ועיתוי עד שהכלבה תזדיין עם כלב,מוסר אותה בפומבי לצד ג שמקלר אותה ומצווה לבעול אותה זמן קצר לאחר תום הריטואל.
אתה ממש ממש ממש בטוח שהכלוב זה הזירה לשאלה הזו?

סקסי!
חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
לפני 11 שנים • 25 ביוני 2012
פרלין כתב/ה:
חתול צללים כתב/ה:

כי אין ברירה בישראל.
אפשר לעשות את מה שאנחנו עשינו ולנסוע להתחתן בקפריסין, אבל זה גם פתרון מסורבל וחלקי ביותר לבעיה. דבר ראשון, זה נורא יקר. ואם חו"ח אי פעם נתגרש, זה עדיין יהיה דרך הרבנות.

תמיד יש ברירה.
יש לא מעט זוגות אוהבים, מאושרים ואפילו עם ילדים שחיים באושר ובעושר, מבלי שטרחו לשנות סטטוס במחשב של משרד הפנים.