לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכתב פתוח לאייר והנהלת הספייס

the_drow​(שולט)
לפני 11 שנים • 25 ביוני 2012

מכתב פתוח לאייר והנהלת הספייס

the_drow​(שולט) • 25 ביוני 2012
הנהלת הספייס שלום,
לאור האלימות המשטרתית בהפגנה האחרונה כבר ביטלו אומנים ובתי עסק את השתתפותם בלילה לבן של תל אביב.
אני מבקש מכם לאות הזדהות ותמיכה לבטל את השתתפותכם באירועי ה"לילה לבן".
אסור לנו לשתף פעולה עם הפגיעה האנושה בדמוקרטיה.
אתמול זה היה הלהט"בים שנאמרו נגדם דברים קשים וחמורים, מחר זה אנחנו.
היום דיכאו אותם, מחר ינסו לדכא אותנו.
אם שוטרים מכים מפגינים ועוצרים מעצרי שווא אז למה שלא יעשו זאת לכל אוכלוסיה שלא נראת להם?
אנא השמיעו קולכם והביעו סולידאריות.

בברכה,
דריזזט.
kuni
kuni • 25 ביוני 2012
איזה שטויות איזה שטויות
עזוב את אייר ..... מה אתה רוצה מהחיים שלו ?
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 25 ביוני 2012
kuni כתב/ה:
איזה שטויות איזה שטויות
עזוב את אייר ..... מה אתה רוצה מהחיים שלו ?

שיצטרף לג'ירפות, לאוזן בר, לאתגר קרת ולרבים וטובים שכבר החרימו את האירוע הזה.
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 11 שנים • 26 ביוני 2012
Alexey90210​(מתחלף) • 26 ביוני 2012
הינה סוף סוף
גם לקלוב היגיע פוליטיקה..))
תארגנו איזה מצעד הפגנה בערום - אני גם יצתרף..
רק תשירו את הדפי שלכם בבית.. היא קוסית מדי..))

AIR​(נשלט) • 26 ביוני 2012
מאוד תומך במאבק אבל לא על חשבון עסק של בן אדם ,לא על חשבון פרנסתם של עובדים ולא על חשבון ההנאה בבית שאתם אוהבים להתפקד בו כל יום חמישי .

למה שלא כל מי שעובד בת"א יוותר על שבוע משכורת בגלל שהעסק שלו נמצא בת"א לאות הזדהות עם העצורים?

כמו שאמרתי אני מאוד תומך במאבק אבל - 50 אחוז מהעצורים שראו בטלויזיה הם עצורים שאני מכיר באופן אישי שאמרו לי בפנים שהם רוצים בקריירה פוליטית ,הם בלאגניסטים ,לוקחים אנשים תמימים (ולא יציבים) ודוחפים להם סמים קשים (מבסוטונים *חומרים נרקוטיים והזייתיים ולסד) שיבואו להפגין ולעשות בעיות ,ראיתי זאת במו עיני .

כל מי שמכיר אותי יודע שאני לא ילד פרחים ,יודע שאני מאוד עקשן ,יודע שפוליטיקה מעניינת לי את XXX ,יודע שבאתי מהתחתית של הסלאמס ,יודע שאני מתנדב בהרבה עמותות ,תורם ויודע כמה אהבה יש בי.

אני חושב שלפני המאבק במערכת שהוא צודק בחלקו ,אנחנו צריכים להסתכל אחד לשני בעיניים ולראות איפה אנחנו לא בסדר ,היכן טעינו . כי משם כל הבעיות הגיעו !
החרמת הלילה הלבן לא תביא לשום תוצאה ולא פה הבעיה
,זה שפאבים קטנים כאלו או אחרים החרימו את הלילה הלבן יש להם את סיבותיהם שלהם שלא אפרט כאן.
    התגובה האהובה בשרשור
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 26 ביוני 2012
Air כתב/ה:
מאוד תומך במאבק אבל לא על חשבון עסק של בן אדם ,לא על חשבון פרנסתם של עובדים ולא על חשבון ההנאה בבית שאתם אוהבים להתפקד בו כל יום חמישי .

למה שלא כל מי שעובד בת"א יוותר על שבוע משכורת בגלל שהעסק שלו נמצא בת"א לאות הזדהות עם העצורים?

כמו שאמרתי אני מאוד תומך במאבק אבל - 50 אחוז מהעצורים שראו בטלויזיה הם עצורים שאני מכיר באופן אישי שאמרו לי בפנים שהם רוצים בקריירה פוליטית ,הם בלאגניסטים ,לוקחים אנשים תמימים (ולא יציבים) ודוחפים להם סמים קשים (מבסוטונים *חומרים נרקוטיים והזייתיים ולסד) שיבואו להפגין ולעשות בעיות ,ראיתי זאת במו עיני .

כל מי שמכיר אותי יודע שאני לא ילד פרחים ,יודע שאני מאוד עקשן ,יודע שפוליטיקה מעניינת לי את XXX ,יודע שבאתי מהתחתית של הסלאמס ,יודע שאני מתנדב בהרבה עמותות ,תורם ויודע כמה אהבה יש בי.

אני חושב שלפני המאבק במערכת שהוא צודק בחלקו ,אנחנו צריכים להסתכל אחד לשני בעיניים ולראות איפה אנחנו לא בסדר ,היכן טעינו . כי משם כל הבעיות הגיעו !
החרמת הלילה הלבן לא תביא לשום תוצאה ולא פה הבעיה
,זה שפאבים קטנים כאלו או אחרים החרימו את הלילה הלבן יש להם את סיבותיהם שלהם שלא אפרט כאן.

אייר, שתדע לך, קודם כל אני מעריך מאוד את זה שהגבת.
אני ממש לא מצפה ממך לסגור את העסק. פשוט לעשות מסיבה רגילה במקום ואם תרצה לחזור לתכנון המקורי בשבוע אחר זה לגיטימי לחלוטין.
לגבי העצורים, אני לא מכיר את הטענות הללו. אני גם מכיר חלק מהעצורים גם מיום שישי וגם מיום שבת ולא נתקלתי בתופעה הזו עדיין. אני אשמח אם תוכל להביא לי סימוכין בפרטי.
המטרה היא להראות לחולדאי שהמרחב הציבורי לא שייך לאבא שלו אלא לכולם. כולל אותך ואותי ואת הבא שירצה להפגין\לקיים אירוע\להופיע ברחוב וכו'.
המטרה היא להבהיר לחולדאי שהביזיון שהיה בשישי שבו פקחים קרעו אוהלים כי לא מצא חן בעינייהם שאנחנו מפגינים באמצעותם (הם היו באוויר) לא יחזור שנית.
אני בהחלט מסוגל להבין אם לא תסכים איתי. זכותך.
AIR​(נשלט)
אוקיי ,
בוא נתחיל בזה שלאירוע אין שום תמיכה מהעירייה ואינני מקבל ממנה כסף ,ככה שאין לאירוע שום קשר לעיריה.
האירוע הינו בחינם (כמו בכל מקומות הבילוי בעיר),אין לי ממנו שום רווח והוא נועד רק בשביל לפנק אותכם ולתת לכם תשופר ,לא רשום לי בפירסום שהוא בחסות עיריית ת"א.
אם כל מקומות הבילוי בעיר הינם בחינם אז אני מאמין שגם לקהילתנו מגיע מסיבה בחינם ,לא אשאיר אותכם מקופחים icon_smile.gif
הלילה הלבן זה מסורת שליין הספייס מקיים כבר שנים.

דבר שני ,לערבב את המסיבות והעסק הפרטי שלי בפוליטיקה והפגנות איננו דבר נכון לעשות כי בסך הכל מדובר במקום בילוי והנאה של אנשים אבל אני כן מוכן לבוא להפגנה הרישמית ולהפגין באופן עצמאי בתור אינדבידואל.

אני כן מצר על התנהגות אלימה הן מצד הרשויות והן מצד המפגינים.האזרחים

דבר שלישי ,אני לא מכיר את כל מי שנעצר ואין בדבריי בתגובה הקודמת מכלילה את כל מי שנעצר .
כן ראיתי כמה אנשים שנעצרו וראו אותם בטלויזיה שאני מכיר אותם באופן אישי וההתנהגות שלהם אינה ראויה ,אני מדבר על אירועים שקרו לפני שנה ולפני חצי שנה בהפגנות כאלו או אחרות.
יש לציין שהמפגינים העצורים שדיברתי עליהם לא נמצאים בקהילת הפטיש והבדס"מ.
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 26 ביוני 2012
Air כתב/ה:
אוקיי ,
בוא נתחיל בזה שלאירוע אין שום תמיכה מהעירייה ואינני מקבל ממנה כסף ,ככה שאין לאירוע שום קשר לעיריה.
האירוע הינו בחינם (כמו בכל מקומות הבילוי בעיר),אין לי ממנו שום רווח והוא נועד רק בשביל לפנק אותכם ולתת לכם תשופר ,לא רשום לי בפירסום שהוא בחסות עיריית ת"א.
אם כל מקומות הבילוי בעיר הינם בחינם אז אני מאמין שגם לקהילתנו מגיע מסיבה בחינם ,לא אשאיר אותכם מקופחים icon_smile.gif

דבר שני ,לערבב את המסיבות והעסק הפרטי שלי בפוליטיקה והפגנות איננו דבר נכון לעשות כי בסך הכל מדובר במקום בילוי והנאה של אנשים אבל אני כן מוכן לבוא להפגנה הרישמית ולהפגין באופן עצמאי בתור אינדבידואל.

דבר שלישי ,אני לא מכיר את כל מי שנעצר ואין בדבריי בתגובה הקודמת מכלילה את כל מי שנעצר .
כן ראיתי כמה אנשים שנעצרו וראו אותם בטלויזיה שאני מכיר אותם באופן אישי וההתנהגות שלהם אינה ראויה ,אני מדבר על אירועים שקרו לפני שנה ולפני חצי שנה בהפגנות כאלו או אחרות.

סבבה.
קיבלתי.
תודה רבה.
AIR​(נשלט)
the_drow כתב/ה:
Air כתב/ה:
אוקיי ,

סבבה.
קיבלתי.
תודה רבה.

בכייף אח יקר ,מכבד אותך מאוד.