בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על הכוס המגולח והפתולוגיה הגברית

T O M​(שולט)
לפני 12 שנים • 1 ביולי 2012
T O M​(שולט) • 1 ביולי 2012
אני לא טענתי שהוא מסריח
הועלתה טענה שהוא מתחיל להסריח אם לא מטפלים על בסיס קבוע.

אל תנסו לסובב את דבריי.

נ.ב: אני לא רואה בעיה בריח טבעי
T O M​(שולט)
השירשור הזה נהיה הזוי מרגע לרגע.
the rain song
the rain song • 1 ביולי 2012
Tom. כתב/ה:
אני לא טענתי שהוא מסריח
הועלתה טענה שהוא מתחיל להסריח אם לא מטפלים על בסיס קבוע.

אל תנסו לסובב את דבריי.

נ.ב: אני לא רואה בעיה בריח טבעי

יש ממנו ריח רע כשיש פטריה או חיידקים. כלומר כשהוא לא בריא
הטיפול על בסיס קבוע הוא מקלחת רגילה כמו לכל איבר ואיבר בגוף האנושי
בדיוק כמו שיש ריח רע מהפה במקרה של דלקות בחניכיים וכד'

פטריה מושפעת המון מהתזונה של האשה
חיידקים ושאר עניינים הם בדרך כלל ממגע מיני לא מוגן עם גבר שנושא משהו בעצמו
הוא לא מרגיש את זה ולא מודע אבל מדביק את האשה
ודרך אגב, לשבת בשירותים ציבוריים לא גורם לעניינים לא נעימים בכוס.
החיידקים לא יושבים באסלה ורק מחכים לקפוץ לתוך הכוס הראשון שיגיע לסביבה.
גם כשהריח משתנה בגלל מחזור או ביוץ לא מדובר בסרחון
אני מבינה שלא כולם אוהבים אבל להגדיר את האיבר המופלא הזה כמלוכלך ומסריח זה עוול נוראי

והאמת היא שאני לא מאשימה איש (או אשה) שחושבים ככה
אם בזמן הפריים טיים מפרסמים פדים מפגרים ומבטיחים לך שתהיי נקייה ורעננה כל היום בתוספת ריח שושנים אז לא פלא שרבים חושבים שהכוס הוא מקור כל הטינופת והסרחון בעולם.

סתם שתדעו, הכוס הוא לא מקום מלוכלך והוא לא מפריש כל היום לכלוכים.
בסוף יום עבודה מתיש יש סיכוי מצויין שהידיים יהיו מלוכלות הרבה יותר

אני דווקא חושבת שזה שרשור מצוייןicon_smile.gif
T O M​(שולט)
ציטוט: בדיוק.
מי שלא רוצה לרדת לך ומתרץ את זה בריח או בכמות השיער שלך- ושוב, אנחנו מדברים על שיעור רגיל וריח ט-ב-ע-י- מסריח מדעות קדומות

אני אישית לא רואה בעיה עם ריח טבעי או שיעור רגיל(כל עוד הוא לא מוגזם)
אבל אם יש מישהו שנגיד פחות נמשך לזה ואפילו נאמר נרתע מזה קצת - זה עניין שלו.
כלומר מה, תכריחי אותו בניגוד לרצונו לרדת לך? זה לא עושה לו את זה ואף דוחה, כאמור.
זה נתון אצלו ומה שנשאר לך זה רק לעשות את הבחירות.

את לא חייבת לבחור בו כפרטנר לסקס או לזגויות או לכל דבר אחר.
את יכולה לעבור לגבר הבא שאין לו "אישיוז" כאלה.
ולא חסר כאלה.

אתן מתארות זאת בשירשור כאילו כל אחד שלא מגלחת היא פסולת סקס אצל גברים.
זה ממש לא כך. יש פה הקצנה של דברים.
אתן מגזימות בתיאורים. גם של הקושי וגם של ה"פסולת סקס"

ב"אתן" אני מתכוון לכל הדברים הנכתבו פה ע"י נשים בגנות הנושא ולא למישהי ספציפית.
.
רפאל
רפאל • 1 ביולי 2012
פרלין כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
להרגיש שהערווה שלנו דוחה או לא סקסית או שהכוס שלנו מדיף כאלו ריחות נוראיים שצריך לשטוף אותם בסבון מיוחד, לרחצה אינטימית, כן?- זה לא בסדר.

למה זה לא בסדר? ומה לא בסדר עם אנשים שמרגישים כך?

זאת לא סתם שאלה קטנונית?

אתה שואל ברצינות או שזה חלק מהקמפיין הרפאלי לערעור על מוסכמות חברתיות?

נורא קשה להסביר מה זה להיות בעלת כוס לאנשים חסרי כוס, אבל אני לא רוצה לדבר בשם כל הנשים כולן אז אני אדבר רק בשם עצמי מתוך תקווה שאני מייצגת יותר מאישה אחת.

כוס - מדובר באיבר רגיש ביותר. ה-כול משפיע עליו. מלח, כלור, גלוטן, חומרים להסרת שיער - כל דבר יכול לשנות את הפלורה הטבעית של הנרתיק ולשלוח אותך להתמכר לאגיסטן לא עלינו. (וזה עוד המצב הטוב...)
חוץ מזה, במהלך החודש הריח שלו משתנה. כשאישה צעירה לא מכירה את עצמה היא יכולה להזדעזע מהעסק הזה די בקלות. בזמן הביוץ יש , מה שנקרא בעגת העם, ריח של שושנים. לפני וסת זה ריח אחר לגמרי. זיהום קל - ריח אחר. עם שיער - ריח אחר. בלי שיער - ריח אחר. אחרי ביוץ - ריח אחר.

ויש לו עוד תכונה מעצבנת לכוס, ככל שתסבניהו, כך יסריח יותר. למשל, אין תרמית גדולה יותר מסבון לרחצה אינטימית כי אחוז ניכר מהנשים סובלות מאלרגיה אליו שמתבטאת בזיהום ואז, כמובן, בריח חזק יותר.
אז למה הוא עדיין כל כך פופולרי? כי נשים הן בורות. כי המידע הזה לא עובר מספיק. כי האמהות שלנו גם לא יודעות. כי משכנעים אותנו שמה שמסריח אפשר לסבן ולתקן וזה נשמע הגיוני. זה נשמע לכם הגיוני, לא?

נשים לא כל כך מכירות את הכוס שלהן. אני לא מדברת על ההנחיות הקבועות בספרי הדרכה מינית לשבת עם מראה ולהסתכל פנימה. אני מדברת על דברים בסיסיים: נעים לו? השמן הזה, טוב לו? מה שאת מורחת שם, זה באמת טבעי? להוריד שיער - זה באמת עושה לך הרגשה נעימה שם למטה?
תחשבי על זה. אל תורידי כי צריך. תחשבי על זה ברצינות.

ומה לא בסדר בלהרגיש מסריחה למטה? זה סירוס פשוט. זה מנטרל חלק ניכר וטוב מחיי המין. אישה שחושבת שהיא מסריחה לעולם לא תתן לגבר לרדת לה. היא תהיה אחוזת חרדה שהוא יתקרב לכוס שלה.
תחשוב על זיון שלם שבו אתה לא רק מסרב לירידה אלא גם מפחד שהפרטנרית שלך חלילה תריח אותך.

הרי אנשים בעידן שלנו לא אמורים להיות מסריחים. אנחנו צריכים להריח כמו פרופמריה, לא כמו אנשים.
תקרא את התגובות של הגברים פה, זה הדבר שהכי מזעזע אותם.
אישה שמסריחה מהכוס מרגישה דוחה. כמו דג. מסורסת. הכוס שלה לא מסב לה עונג, אלא בושה. ובושה היא מכשיר קטלני מאוד, אתה יודע. אין משהו שקוטל סקס כמו בושה.

מקווה שהצלחתי לענות.

פרלין,

לא הצלחת לענות, כי פשוט לא ענית על השאלה. השאלה היתה למה זה לא בסדר להרגיש ששער ערווה הוא לא סקסי. שימי לב, בדברים של מUחדת היה שיפוט שלילי על סוג מסוים של רגשות. ואני מניח שגם את וגם מUחדת יודעות מה זה להגיד על משהו שהוא לא בסדר.

לעומת זאת, בתשובה שלך היתה אינפורמציה על כוס, ווידוי אישי באשר ללמה את, באופן אישי, אינך מרגישה בנוח לגלח את הכוס (ולרחוץ אותו) ולהימצא עם גברים שאוהבים את זה. אני יכול להבין את מה שאת מרגישה, רק שהשאלה לא נסובה על כך. מן החוויה האישית שלך לא נובע השיפוט שזה לא בסדר להרגיש ששער ערווה הוא לא סקסי. ובכל זאת, גם בדברים שלך, גם בדברים של מUחדת וגם במאמר אב"ד מובנת הקפיצה הלוגית הזו. מתחילים במשהו אישי, עוברים להכללה בלתי מבוססת על המין הנשי, ומסיימים בשיפוט שגברים שרוצים נשים מגולחות הם לא בסדר, ונשים שאוהבות את זה - גם הן לא בסדר איכשהו. הן סובלות מבורות, ומUחדת אף הגדילה להציעה שהן סובלות מהפרעת גוף דיסמורפית. נו באמת.

בקשר לבושה, שקוטלת לדעתך סקס. הפתרון לבושה הוא ביטחון עצמי. הפתרון אינו להאשים אחר בכך שאת עושה דברים שאינך שלמה עמם, ולצפות ממנו להתבייש בכך.

ביטחון עצמי זה סקסי. הרבה יותר מכוס מגולח.

ואחרון חביב. באשר ל"קמפיין הרפאלי לערעור על מוסכמות חברתיות". נדמה לי שבשרשור הזה זו דווקא את שמנסה לערער על המוסכמה החברתית שכוס מגולח זה דבר סקסי וטוב. אבל אם זה עושה לך טוב להרגיש שאת דוברת הממסד, ואילו אני פעיל של "אנרכיסטים נגד שער ערווה" - בכייף. (-:
Uranus
Uranus • 1 ביולי 2012
רפי,

בחייאת - מה עובר עליך לאחרונה?
נוצות ומסמרים
נוצות ומסמרים • 1 ביולי 2012
אני מקווה שרפאל לפחות לא יופתע אם אומר את זה, אבל רוב הנשים שמגלחות את שיער הערווה שלהן אכן סובלות במידה כזו או אוחרת מהפרעת גוף דיסמורפית. אישה שצריכה לגלח את שיער הערווה שלה כדי לחוש בטחון עצמי (שלא לדבר על להכפיף את עצמה למשטר של דיאטה, איפור, ניתוחים פלסטיים ועוד כהנה וכהנה), סובלת מהפרעת גוף דיסמורפית. מרבית הנשים בחברה המערבית סובלות מרמה כזו או אחרת של נוירוזה כתוצאה מהתביעה להיות יפות, רזות וחלקות.

צריך שניים לטנגו. שימוש בנורמה חברתית כדי להצדיק אקטים חד-צדדיים של פגיעה עצמית היא לא פחות ולא יותר מאלימות. שזה סבבה, אני אוהבת אלימות. אבל למה לא לקרוא לילד בשמו?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 ביולי 2012
רפאל, אני באמת תוהה איפה אתה רואה בתגובה שלי את הקפיצה הלוגית שאתה מדבר עליה.
אני גם לא פצחתי בוידוי אישי. למיטב ידיעתי.
אני בכלל עושה לייזר, אלוהים ישמור. כתבתי את זה בתחילת השרשור. וזה נורא כואב!

אני גם לא רואה כמה בטחון עצמי אשה יכולה להרגיש כשהיא חשה שמשהו בכוס שלה לא בסדר.

וחוץ מזה, ברור שאני מעדיפה להיות האנרכיסטית המגניבה.
צ'שייר
צ'שייר • 1 ביולי 2012
נוצות ומסמרים כתב/ה:
אני מקווה שרפאל לפחות לא יופתע אם אומר את זה, אבל רוב הנשים שמגלחות את שיער הערווה שלהן אכן סובלות במידה כזו או אוחרת מהפרעת גוף דיסמורפית. אישה שצריכה לגלח את שיער הערווה שלה כדי לחוש בטחון עצמי (שלא לדבר על להכפיף את עצמה למשטר של דיאטה, איפור, ניתוחים פלסטיים ועוד כהנה וכהנה), סובלת מהפרעת גוף דיסמורפית. מרבית הנשים בחברה המערבית סובלות מרמה כזו או אחרת של נוירוזה כתוצאה מהתביעה להיות יפות, רזות וחלקות.

צריך שניים לטנגו. שימוש בנורמה חברתית כדי להצדיק אקטים חד-צדדיים של פגיעה עצמית היא לא פחות ולא יותר מאלימות. שזה סבבה, אני אוהבת אלימות. אבל למה לא לקרוא לילד בשמו?

רוצה כדבריך לקרוא לילד האלימות בשמו? סבבה.
קוראים לו מישהו שמוריד סטירות לעצמו כי האחר מצפה לכך או לפחות כך נדמה לו.