ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפש מלכה

סמרטוט ריצפה
לפני 11 שנים • 4 ביולי 2012

מחפש מלכה

סמרטוט ריצפה • 4 ביולי 2012
היי אני מלא זמן מחפש מלכה ולא מוצא אני עוד מעט בן 19 אני חייב מלכה בבקשה אני יעשה הכל אני יהיה אסלה אני ינגב זיעה אם הפנים ילקק רגליים ינקה בית מה שתרצו אני זונה שלכן icon_smile.gif
פטישר​(נשלט)
לפני 11 שנים • 4 ביולי 2012
פטישר​(נשלט) • 4 ביולי 2012
תרגע, תנסה להתמקד, תבין את מצבך, זו פנטזיה מינית בלבד, מבין את הצורך העז שלך בדבר, תאונן עד גמירה ואז תקרא את המשפט האחרון שלי.
והוא : לך לפסיכולוג, אתה צעיר, אל תשרוף את השנים בחיפוש אחרי פנטזיה שאולי תגיע ואולי לא, רוב הסיכויים שגם אם תגיע לא תהייה מושלמת ובטוח שאחריה תחפש שוב נואשות אחרי פנטזיה אחרת. המטרה שלך היא להצליח להתרגש מאשה באופן רגיל וזה יקרה רק אם תשוחח עם איש מקצוע.
זו ההמלצה החמה שלי, מכל הלב וניסיון אישי.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 5 ביולי 2012

אני מציעה לך,

בלוסום​(לא בעסק) • 5 ביולי 2012
גישה קצת שונה:

תנסה לראות מה אתה אוהב בבדסמ, ולמצוא מישהי שתאהב את רוב הדברים האלה גם.
כי מה שאתה מציע כדרישות סף להתקבלות - אלה דברים שבעיני לפחות מעידים על התמסרות גדולה ביותר, תלויית מי שעומדת מולך... אי אפשר לחלק אותם "חינם אין כסף"..

בסופו של דבר, מהנסיון הרב שלי, יכולה לומר לך שהכל מתמצה בהתאמה אישית, והתמסרות ורצון לכל הפחות למתוח גבולות, או אפילו לפרוץ את חלקם, ולהתמסר - לאדם מסויים, ולא בכללות לכל מי שעוברת בסך..

כך שחפש לך מישהי שתהיה לכם התאמה, ושמתוך האישיות הספציפית שלה, תרצה לתת לה את כל הדברים האלה.

אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי, אם אתה תוהה לאיזה פעילויות בדסמיות אתה מתחבר, יש לי דרך מאוד יצירתית בשבילך לדעת... (זה נקרא מפת המין האנושית).

בהצלחה! icon_smile.gif
מעסה טנטרי​(נשלט){Goddess Na}
פטישר כתב/ה:
תרגע, תנסה להתמקד, תבין את מצבך, זו פנטזיה מינית בלבד, מבין את הצורך העז שלך בדבר, תאונן עד גמירה ואז תקרא את המשפט האחרון שלי.
והוא : לך לפסיכולוג, אתה צעיר, אל תשרוף את השנים בחיפוש אחרי פנטזיה שאולי תגיע ואולי לא, רוב הסיכויים שגם אם תגיע לא תהייה מושלמת ובטוח שאחריה תחפש שוב נואשות אחרי פנטזיה אחרת. המטרה שלך היא להצליח להתרגש מאשה באופן רגיל וזה יקרה רק אם תשוחח עם איש מקצוע.
זו ההמלצה החמה שלי, מכל הלב וניסיון אישי.

האם קיים איש מקצוע שיכול לעזור לו להתרגש מאישה באופן רגיל ? icon_rolleyes.gif
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 5 ביולי 2012
במידה וזה בוער בך כל כך חזק עד שאינך יכול לחשוב על שום דבר אחר, אני הייתי מציע לך לפנות לשירותיה של מלכה בתשלום. אם יתמזל מזלך ותמצא מישהי מיקצועית ומתחשבת היא תוכל לעזור להשביע מעט את רעבונך ולהשקיט מעט את רוחך. ואם לא, תוכל לתור אחר אחרת. בהצלחה.

כמובן, זה לא סותר המשך מאמצים למצוא בת זוג או שותפה לפנטזיות שתהנה לממש אותן איתך ללא תשלום, אך מאחר והחיפוש עלול להתארך נכון יהיה לדעתי אם לא תתנזר עד שתמצא את מבוקשך.

נ.ב. הזהר ממכות בתשלום (הזכויות שמורות למUחדת) - יש כאלה לא מעט, המנצלות חולשות כשלך.
בלוסום​(לא בעסק)

של"ת

בלוסום​(לא בעסק) • 5 ביולי 2012
לאור כמה בקשות שהועברו אלי בפרטי - אני מלנקקת בזה את THE HUMAN SEX MAP

זהו צ'קליסט יצירתי - במקום רשימה יש מפה, עם מקרא משמאל למעלה.

טיפ - אם יש פעילות שאתם לא אוהבים - אל תשימו שם סיכה כלל (אין סיכה לאופציית לא אוהב וכדומה)..

תהנו!

http://www.humansexmap.com/
lola3333

Re: מחפש מלכה

lola3333 • 5 ביולי 2012
סמרטוט ריצפה כתב/ה:
היי אני מלא זמן מחפש מלכה ולא מוצא אני עוד מעט בן 19 אני חייב מלכה בבקשה אני יעשה הכל אני יהיה אסלה אני ינגב זיעה אם הפנים ילקק רגליים ינקה בית מה שתרצו אני זונה שלכן icon_smile.gif

פנייתך ״מעוררת״ את מלכות הבית.
אנא המתן בסבלנות ותענה בהתאם. מיקומך בתור הינו 4563.

בהצלחה.
up u rs​(אחרת)

אין טורן אוף גדול יותר מאשר נואשות

up u rs​(אחרת) • 5 ביולי 2012
לתשומת ליבך, סמרטוטצי'ק.