ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה להיות שולטת?

עמוק
לפני 12 שנים • 18 ביולי 2012

Re: מה זה להיות שולטת?

עמוק • 18 ביולי 2012
A virginal suB כתב/ה:
מה זה להיות שולטת?
לדעתי להיות שולטת זה לדעת לעשות טוב לך ולו.
זה לדעת מתי לקחת ומתי לא.
מתי להוריד. מתי להשפיל. ומתי לרומם.
לדעת מתי לשוחח "רגיל" ולהיות חברים טובים, ומתי להיות ליידי דומיננטית.
אפרופו שיחה - להיות שולטת זה לדעת לנהל שיחה באופן אקטיבי! לדעת להוביל!
להיות שולטת זה לדעת לפתות את הגבר שלך. לדעת להביא אותו לסף מסוים של תשוקה ולהשאיר אותו שם כמה שיותר. "לנצל" את המצב המשכר הזה ולגרום לו לעשות דברים שבאופן רגיל הוא לא היה עושה.
לדעת להשתעשע בו כאשר הוא באותו מצב משכר.
לדעת להלך על חבל דק...לא להוריד אותו יותר מידי. אך לא לתת לו גם יותר מידי חופש.
להתחשב, אך בו בזמן למעוך.
להיות שולטת זה להיות סוג של קוסמת. לדעת להקסים אותו... סוג של לסמם בכוחך הנשי. לגרום לו ממש לרצות להיות באותו מקום.
לרגלייך. שלך.
ולבסוף - לדעת לעניק after care מרומם ואוהב. לא כי זה חובה. אלא כי זה מרגיש לך נכון.

אני חשתי אי נוחות בקריאת הטקסט הזה. זה נראה כמו נסיון לברוא שולטת שתתאים לפנטזיה של הנשלט.

יהיה הרבה יותר ראוי וקולע אם נשלטים ינסו לנסח לעצמם מה זה להיות נשלט.
מידאס'
לפני 12 שנים • 19 ביולי 2012

מידאס' • 19 ביולי 2012
עמוק כתב/ה:
A virginal suB כתב/ה:
מה זה להיות שולטת?
לדעתי להיות שולטת זה לדעת לעשות טוב לך ולו.
זה לדעת מתי לקחת ומתי לא.
מתי להוריד. מתי להשפיל. ומתי לרומם.
לדעת מתי לשוחח "רגיל" ולהיות חברים טובים, ומתי להיות ליידי דומיננטית.
אפרופו שיחה - להיות שולטת זה לדעת לנהל שיחה באופן אקטיבי! לדעת להוביל!
להיות שולטת זה לדעת לפתות את הגבר שלך. לדעת להביא אותו לסף מסוים של תשוקה ולהשאיר אותו שם כמה שיותר. "לנצל" את המצב המשכר הזה ולגרום לו לעשות דברים שבאופן רגיל הוא לא היה עושה.
לדעת להשתעשע בו כאשר הוא באותו מצב משכר.
לדעת להלך על חבל דק...לא להוריד אותו יותר מידי. אך לא לתת לו גם יותר מידי חופש.
להתחשב, אך בו בזמן למעוך.
להיות שולטת זה להיות סוג של קוסמת. לדעת להקסים אותו... סוג של לסמם בכוחך הנשי. לגרום לו ממש לרצות להיות באותו מקום.
לרגלייך. שלך.
ולבסוף - לדעת לעניק after care מרומם ואוהב. לא כי זה חובה. אלא כי זה מרגיש לך נכון.

אני חשתי אי נוחות בקריאת הטקסט הזה. זה נראה כמו נסיון לברוא שולטת שתתאים לפנטזיה של הנשלט.

יהיה הרבה יותר ראוי וקולע אם נשלטים ינסו לנסח לעצמם מה זה להיות נשלט.

אני חושב שהצבעת על אותה תחושות האי נוחות שגרמה לי בתת מודע לפסוח על הדיון הזה ולא לנסות כלל לחשוב האם יש לי מה לתרום לדיון. כעת משקראתי, לדעתי הבחור בסה"כ מנסה לסדר לעצמו מעט דברים בראש לגבי בת זוג, אישה שהיא דומיננטית בקשר. יש הרבה בילבול בפורום הזה, נוכח קומץ של דמויות שמרגישות שBDSM מתחיל ונגמר בהצלפות. אני עדיין מרגיש חוסר נוחות עם ההודעה אולם אני בהחלט מבין את A virginal suB על כך שהוא מנסה בצורה פסיבית אגרסיבית להעביר את המסר (שהוא חשוב מאוד) שאכן ישנם פה אלה היודעים שBDSM עושים באהבה או לא עושים בכלל.

בקיצור, אני פחות רואה עם זה ניסיון "לעצב שולטת" ויותר ניסיון להכיל את התקווה / ההבנה ש"שולטת" היא קודם כל אדם, אחר כך בת זוג ורק לבסוף פנטסיה. נראה לי כמו הזדמנות טובה לציטוט ממשהו שאמרתי פעם למישהי : "אין משמעות בלהיות כלום לרגלייך למי שלא יכול להיות הכל לליבך"
עמוק

עמוק • 19 ביולי 2012
מידאס' כתב/ה:

אני חושב שהצבעת על אותה תחושות האי נוחות שגרמה לי בתת מודע לפסוח על הדיון הזה ולא לנסות כלל לחשוב האם יש לי מה לתרום לדיון. כעת משקראתי, לדעתי הבחור בסה"כ מנסה לסדר לעצמו מעט דברים בראש לגבי בת זוג, אישה שהיא דומיננטית בקשר. יש הרבה בילבול בפורום הזה, נוכח קומץ של דמויות שמרגישות שBDSM מתחיל ונגמר בהצלפות. אני עדיין מרגיש חוסר נוחות עם ההודעה אולם אני בהחלט מבין את A virginal suB על כך שהוא מנסה בצורה פסיבית אגרסיבית להעביר את המסר (שהוא חשוב מאוד) שאכן ישנם פה אלה היודעים שBDSM עושים באהבה או לא עושים בכלל.

בקיצור, אני פחות רואה עם זה ניסיון "לעצב שולטת" ויותר ניסיון להכיל את התקווה / ההבנה ש"שולטת" היא קודם כל אדם, אחר כך בת זוג ורק לבסוף פנטסיה. נראה לי כמו הזדמנות טובה לציטוט ממשהו שאמרתי פעם למישהי : "אין משמעות בלהיות כלום לרגלייך למי שלא יכול להיות הכל לליבך"

מידאס', אני חושב שעיקר הבלבול בפורום הזה הוא שתפקידן של הנשים הוא להגשים את הפנטזיות של הגברים. לפי התרשמותי, זה הלך הרוח הדומיננטי כאן.
כך גם קראתי את הקטע הנ"ל, מעין הוראות הפעלה לשולטת.
אולי אתה צודק והבחור רק מנסה לסדר לעצמו דברים בראש. אם המילים האלה היו נכתבות כטקסט אישי, או כמודעת היכרות, התחושה היתה כנראה שונה.
ואם סילפתי את כוונת הכותב ולא פירשתי אותה נכון, אני מתנצל.
רצסיבי​(נשלט)

רצסיבי​(נשלט) • 19 ביולי 2012
עמוק כתב/ה:
מידאס' כתב/ה:

מידאס', אני חושב שעיקר הבלבול בפורום הזה הוא שתפקידן של הנשים הוא להגשים את הפנטזיות של הגברים. לפי התרשמותי, זה הלך הרוח הדומיננטי כאן.
כך גם קראתי את הקטע הנ"ל, מעין הוראות הפעלה לשולטת.
אולי אתה צודק והבחור רק מנסה לסדר לעצמו דברים בראש. אם המילים האלה היו נכתבות כטקסט אישי, או כמודעת היכרות, התחושה היתה כנראה שונה.
ואם סילפתי את כוונת הכותב ולא פירשתי אותה נכון, אני מתנצל.

לא סילפת.
גם אצלי הרושם היה שזו מין רשימת מכולת של הוראות הפעלה לשולטת.
שולטת צריכה לעשות א', ב' ו-ג', אחרת היא לא שולטת.
הפוך גוטה, הפוך - הנשלט צריך לעשות, השולטת צריכה לעכל ולתפעל.
Mary Jane

Mary Jane • 19 ביולי 2012
רצסיבי כתב/ה:
[...............

לא סילפת.
גם אצלי הרושם היה שזו מין רשימת מכולת של הוראות הפעלה לשולטת.
................
.

מילא הוראות הפעלה לשולטת, חצי נחמה, שכן הטקסט שלו מרגיש בעיקר כמו הוראות הפעלה לגיישה, לא לשולטת (:
הו, פנטזיות רחוקות.... (:
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 19 ביולי 2012
Mary Jane כתב/ה:
מקווה שלא יצא קלישאתי. התכונות הנחוצות לשולטת (או שולט) מוצלחת, לדעתי:

היכולת להפיק עונג מהתבוננות באדם נהנה ו/או סובל, לאחר שהבאת אותו לסיטואציה זו.
נחישות, עקשנות וביטחון ביכולתך להכניע את האדם מולך ועוד אלף כמוהו (:
הכישרון להפתיע ולסחרר, בליווי הרצון להעביר אנשים חוויות שלעולם לא ישכחו.
התשוקה שיסגדו / יעריצו אותך, והאמונה שמגיע לך יחס כזה.
לדעת לקרוא אנשים ולהצליח להבחין בפער בין מה שאדם מצהיר שהוא מעוניין בו לבין מה שהוא מסוגל לו.
הפעלת שיקול דעת מתמיד, תוך איפוק, ריסון ושליטה עצמית.
להיות בעל לב המסוגל להעריך את המתנות שמעניקים לך.
ואחרון חביב, כדי שזה לא ימשך לנצח: הכישרון להביט למישהו בעיניים במבט שמבהיר שאין לו לאן להתחמק ושכדאי לו להתכופף ולהשתחוות, ומהר (:

זה נשמע כמו מה שאני עושה בעבודה. אלוהים ישמור!
Mary Jane
Mary Jane • 19 ביולי 2012
פרלין כתב/ה:

זה נשמע כמו מה שאני עושה בעבודה. אלוהים ישמור!

(((:
מידאס'
מידאס' • 19 ביולי 2012
Mary Jane כתב/ה:
מקווה שלא יצא קלישאתי. התכונות הנחוצות לשולטת (או שולט) מוצלחת, לדעתי:

היכולת להפיק עונג מהתבוננות באדם נהנה ו/או סובל, לאחר שהבאת אותו לסיטואציה זו.
נחישות, עקשנות וביטחון ביכולתך להכניע את האדם מולך ועוד אלף כמוהו (:
הכישרון להפתיע ולסחרר, בליווי הרצון להעביר אנשים חוויות שלעולם לא ישכחו.
התשוקה שיסגדו / יעריצו אותך, והאמונה שמגיע לך יחס כזה.
לדעת לקרוא אנשים ולהצליח להבחין בפער בין מה שאדם מצהיר שהוא מעוניין בו לבין מה שהוא מסוגל לו.
הפעלת שיקול דעת מתמיד, תוך איפוק, ריסון ושליטה עצמית.
להיות בעל לב המסוגל להעריך את המתנות שמעניקים לך.
ואחרון חביב, כדי שזה לא ימשך לנצח: הכישרון להביט למישהו בעיניים במבט שמבהיר שאין לו לאן להתחמק ושכדאי לו להתכופף ולהשתחוות, ומהר (:

איך זה שתמיד את יודעת להגיד את הדבר הנכון?
המלט

המלט • 19 ביולי 2012
להיות שולטת, או לא להיות שולטת? זאת השאלה.

מה נעלה יותר: לשאת באורך רוח חיצי נשלט אכזר, אבני מרגמותיו, או אם חמושה לצאת מול ים הפיתויים, למלוך, וקץ לשים להם!

תודה לחבר א. שלונסקי.