ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי שליטה בעבודה:בעיה?

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 11 שנים • 17 ביולי 2012

Re: אם אתה מאיזור הצפון

*מנגינה*{התווים שלו} • 17 ביולי 2012
עעבד משרת כתב/ה:
אני אשמח לשרת אותה

נערה בת 16 עם הורמוני התבגרות מתפרצים.
רק מתחילה לטעום את החיים.
עוד לא מגובשת.
את מי בדיוק אתה רוצה לשרת?
תן לה לגדול בשקט!
Godot
לפני 11 שנים • 18 ביולי 2012

תודה על התגובות!

Godot • 18 ביולי 2012
כמו שחשבתי רוב התגובות די תואמות את מה שהתכוונתי לעשות.בקשר ללפטר אני לא חושב(אגב מביחנת עבודה נטו,היא עובדת לא רע במיוחד בהתחשב בגילה)אבל מבחינת גבולות אני ללא ספק הולך להציב לה גבולות בצורה הרבה יותר חדה וברור ממה שעשית עד כה.
לדנה-אין לי יותר מדי מה לומר לך-אני בטח לא צריך להוכיח לך שום דבר! ותודה ל- separated self שסיכמה את תגובתך בצורה הכי טובה "חבל.ומיותר להפליא."
לילה טוב ושוב תודה לכל המגיבים!
Godot
לפני 11 שנים • 18 ביולי 2012

אהה ועוד משהו...

Godot • 18 ביולי 2012
סיגורני-בקשר ללמחוק אותה מהפייסבוק שלי,זה בדיוק מה שעשיתי היום בבוקר.
סוטה​(נשלט)
לפני 11 שנים • 19 ביולי 2012
סוטה​(נשלט) • 19 ביולי 2012
לאחר שהפכתי בדבר עוד מאמש, הגעתי למסקנה שהמעשה המתבקש מבחינתך הוא להתפטר ולשרת אותה, זאת מאחר שנראה כי יהיה לך יותר קל למצוא עבודה דומה אחרת מאשר עריצה יפה בת 16.
Axl Rose​(נשלט)
לפני 11 שנים • 20 ביולי 2012

תגובה

Axl Rose​(נשלט) • 20 ביולי 2012
1.קודם כל, כל הכבוד על היוזמה לשתף.
2.אין ספק, שאתה אדם בוגר מאוד נפשית,אחראי, שלמרות שהיום בנות 16 נראות ומתנהגות באופן שהרבה יותר גדול מגילם,בחרת להשים לה גבולות.
3. אמר חכם ממני קודם ,שכדאי שתמחוק אותה מהפייס.אוסיף כי כדאי לעשות זאת, על מנת שלא חלילה תתפתה במצב חרמנות גבוה לשתף פעולה עימה.
4. לדחות את הדברים, להימנע וכל זה סתם גורם לך ללחץ מיותר ועלול להחמיר את הסיטואציה כאשר היא תגביר את עוצמת פעולותיה. המלצתי היא לערוך עמה שיחה (אם בנוכחות אחת הבנות היותר בוגרות בעבודה עדיף) ,לומר לה שההתעניינות שלה מחמיא לך,אולם במידה והיא לא תחדול לא תישאר לך ברירה אלא להפסיק את העסקתה,ולהתקשר להוריה (יש לזכור שהיא עדיין קטינה).
5. גם כלב לא משתין למלונה שלו.
6. בהצלחה.
נילי ונילי
נילי ונילי • 20 ביולי 2012
אני, במפתיע, דווקא לא נגד באופן גורף.

רמת הנזק שאתה עשוי לגרום לנערה הזו לא נשמעת לי גדולה במיוחד, אם להסתמך על מה שכתבת. יש פה יחסי מרות ברורים, אבל לא נשמע שיש ניצול של יחסי המרות הללו. וגם לא נשמע שהיא נכנסת למשהו שהיא לא מבינה מה הוא. אז לך על זה. זה, כמובן, רעיון רע מאד אבל נשמע לי שזה מסוג הלקחים שלומדים רק מתוך צלקות ולא מתוך הודעות בפורום.

בסופו של דבר אתה תבין כמה לקחים בצורה הכי כואבת שיש, ואלו יהיו לקחים שילוו אותך הלאה בחיים הבוגרים שלך, במקומות עבודה אחרים:
1.
עמדת הסמכות שלך היא-היא זו שהפכה אותך למושך בעיניה. היא לא היתה נמשכת אליך אם לא היית הבוס שלה.
2.
לערבב ביזנס ופלז'ר זה אף פעם לא רעיון טוב.
3.
לעשות פלז'ר עם נערות בגיל ההתבגרות זה אף פעם לא רעיון טוב.

שוב, כיוון שנדמה לי שרמת הנזק שאתה יכול לחולל פה אצל הנערה הזו היא לא גדולה במיוחד, ושרוב הנזק עשוי להיגרם לך- אני לא מתנגדת נחרצות למימוש הפנטזיה הזו. זה רעיון דבילי ואתה תיכווה ממנו אבל אולי זה מסוג השיעורים שצריך ללמוד על הגוף. תלמד דרך ביצוע.

שיהיה בהצלחה.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לא הבנתי, נילי, את ממליצה לו ללכת על זה כי הנערה לא תיפגע אלא רק הוא.. אז זה בסדר?
את רצינית?
Red Leaf
Red Leaf • 20 ביולי 2012
שיר כאב כתב/ה:
לא הבנתי, נילי, את ממליצה לו ללכת על זה כי הנערה לא תיפגע אלא רק הוא.. אז זה בסדר?
את רצינית?

זה פשוט מתפרץ ממנה, שנאת הגברים הדבילית והמטומטמת הזו. היא יוצרת רושם של בן אדם קטן, מקובע ורע, ממש רע
Red E

חשבתי שרק אני רואה את זה בך:)

Red E • 20 ביולי 2012
נילי ונילי כתב/ה:
אני, במפתיע, דווקא לא נגד באופן גורף.

רמת הנזק שאתה עשוי לגרום לנערה הזו לא נשמעת לי גדולה במיוחד, אם להסתמך על מה שכתבת. יש פה יחסי מרות ברורים, אבל לא נשמע שיש ניצול של יחסי המרות הללו. וגם לא נשמע שהיא נכנסת למשהו שהיא לא מבינה מה הוא. אז לך על זה. זה, כמובן, רעיון רע מאד אבל נשמע לי שזה מסוג הלקחים שלומדים רק מתוך צלקות ולא מתוך הודעות בפורום.

בסופו של דבר אתה תבין כמה לקחים בצורה הכי כואבת שיש, ואלו יהיו לקחים שילוו אותך הלאה בחיים הבוגרים שלך, במקומות עבודה אחרים:
1.
עמדת הסמכות שלך היא-היא זו שהפכה אותך למושך בעיניה. היא לא היתה נמשכת אליך אם לא היית הבוס שלה.
2.
לערבב ביזנס ופלז'ר זה אף פעם לא רעיון טוב.
3.
לעשות פלז'ר עם נערות בגיל ההתבגרות זה אף פעם לא רעיון טוב.

שוב, כיוון שנדמה לי שרמת הנזק שאתה יכול לחולל פה אצל הנערה הזו היא לא גדולה במיוחד, ושרוב הנזק עשוי להיגרם לך- אני לא מתנגדת נחרצות למימוש הפנטזיה הזו. זה רעיון דבילי ואתה תיכווה ממנו אבל אולי זה מסוג השיעורים שצריך ללמוד על הגוף. תלמד דרך ביצוע.

זה שהיא קטינה? icon_smile.gif אהה, כן היא יודעת מה היא רוצה נכון
זה שהוא עלול להענש כחוק .. זה בסדר
הכל בסדר כל עוד האשה היא "עם היד על העליונה".. בחייך, חפשי קצת בציציות שלך תשובה לא אחראית..

שיהיה בהצלחה.