סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחה להיות או לא ? \ סיפור חלק א'

רויטל
לפני 20 שנים • 19 ביוני 2003

שפחה להיות או לא ? \ סיפור חלק א'

רויטל • 19 ביוני 2003
אני יושבת כרגע מול המחשב שלי וחושבת לשתף אותכם בחויה שלי שהיתה בשנת 91 , הייתי אז בת 16 תמימה נאיבית ולא יודעת כלום מהחיים, חיפשתי ריגושים אהבה וחמימות. וכך מתחיל הסיפור :

מצב הכלכלי בבית לא היה מזהיר רציתי בגדים יפים כמו כל הבנות אבל כסף לא היה, אז חשבתי שאולי כדאי לי לצאת לעבוד אבל בתור נערה מתבגרת במה כבר יכולה לעבוד? אפילו את לימודיי עוד לא סיימתי הייתי בתיכון, אז חיפשתי ומצאתי עבודה בתור מלצרית, הייתי יפה נחשקת אחת שהולכת ברחוב גברים היו מסובבים את ראשם אליי, התחלתי לעבוד והכסף היה זורם טיפים גדולים, משכורת שבועית על בסיס 10% אז הסתדרתי לא רע, התחלתי לקנות בגדים הכי יפים ועם מותגים של מעצבים גדולים. בהתחלה זה היה נחמד וכייף כול החברות היו מקנאות בי אבל אז זה הפך למעיק עליי, הרגשתי מעל כולם והפכתי להיות כלבה, התרחקו ממני כולם נישארתי לבד ועם הבגדים והזוהר שלי לעצמי בלבד, ואז יום אחד הולכת לעבודה כהרגלי כל ערב ממלצרת אנשים מקבלת טיפ יפה וממשיכה, ואז אותו ערב ראיתי זוג נחמד יושב והגבר מרים את היד למעלה קורא לי, ניגשתי לשם עם התפריט ומניחה אותו על השולחן אומרת ערב טוב אני רויטל המלצרית שלכם הערב כשתגמרו לעיין בתפריט אני השרת אותכם, ומשום מה ברחה לי קריצה יפה לעבר הגבר שיש ממש ממול, חזרתי לבר ישבתי על הכסא הגבוה רגל על רגל מדליקה סיגריה בפה ומוציאה עשן עם הרבה פוזה, ואז רואה את היד של הגבר מורמת שוב ניגשת לשם ושואלת רוצים להזמין? הגבר עונה לי בקול שעד היום מהדהד באוזניי " בשבילי וויסקי נקי ובשביל הלידי שלי מיץ תפוזים טבעי", רשמתי אמרתי כבר מגיע וחזרתי לבר, ביקשתי מיואל הברמן שלנו להכין לי את המשקאות ובינתיים שאלתי אותו " תגיד יואל האם אני מושכת וסקסית?" יואל צחק ואמר " את מסובבת כאן את כולם ואני חושב שאת היחידה שמרוויחה הכי הרבה טיפים כאן ", חיוך קל עלה על שפתיי מאושרת מכך שאני מקבלת מחמאות על המראה שלי, יואל גמר להכין את המשקאות של הזוג הנחתי אותם על המגש וצעדתי לאט ובזהירות ותוך כדי מנענעת את האגן שלי מצד לצד,
הנחתי את הוויסקי של הגבר לידו ואת המיץ תפוזים ללידי ואז חטפתי את המגש בלי זהירות וכל הכוס נשפכה עליה, מבט של מבוכה עלה לי על הפנים אמרתי " אויש מצטערת בלי כוונה אפצה אותכם על כך" הליידי השיבה שלי שטויות זה בסדר וחיכה חיוך נחמד, הלכתי לי בחזרה לבר ביקשתי שוב משקה תפוזים טבעי נוסף והגשתי אותו ללידי, חזרתי לבר והתישבתי שוב על אותו כיסא גבוה אותו פוזה אותו מבט, לא הצלחתי להוריד עין מאותו בחור נועז שישב שם, הוא היה נראה כמו דוגמן ממגזין אופנה גבוה שיער שחור ארוך אסוף אחורה עם ג'יל, עינים חומות גדולות, גוון עורו היה שחום שזוף, הוא לבש מיכנס ג'ינס כחול משופשף, חולצה לבנה שצמודה לגוף שהבליטה את החזה שלו, ראיתי מיד שהוא מתעמל, היה לו קעקוע על הכתף של דרקון ענק, והסיגריה בפה שלו אוחחח הסיגריה אך הוא החזיק אותה ביד ואך הוא הוציא עשן ממנה כמו בועות עם עינים חודרניות.
אחרי חצי שעה שוב רואה את היד שלו מורמת ומבקש ממני חשבון, ניגשתי אליו הנחתי את החשבון בשולחן ואמרתי שהשתיה של הליידי על חשבון בעל הבית, וחזרתי למקום שלי באותו כיסא באותו בר, הזוג קם והלך ואני ניגשת לשולחן לנקות ולקחת את הכסף, חשבתי לעצמי בטח לא השאירו כלום שם בגלל המשקה, ואז פתחתי וראיתי שם 500 ₪ ומספר טלפון של אותו גבר, ווואאאוווו חשבתי לעצמי לא האמנתי שם לב אליי בכלל, גמרתי את העבודה שלי בסביבות 2 בלילה הבוס שלי החזיר אותי בחזרה הביתה ואותו לילה לא נירדמתי, חשבתי על אותו גבר עם הקול הסקסי שלו והעינים שלו כאשר הוציא עשן מפיו כשהסגריה בידו.

הבוקר הגיע אבל לא במהרה חיכיתי שתהיה השעה 9 בבוקר בשביל להתקשר אליו, ואז בשעה 9 הרמתי טלפון והתקשרתי למספר שהוא השאיר לי ,,,
אני : "הלו?"
אתה : "כן"
אני : " בוקר טוב , מדברת רויטל המלצרית מאתמול,"
אתה :" אולה לך , מה שלומך?"
אני : " בסדר גמור ושלומך?"
אתה : "אני מרגיש נפלא, ושמח מאוד שהתקשרת "
אני : " אני חושבת שגם אני שמחה "
אתה : " אם שמת לב אתמול לא הורדתי ממך את העינים, הפשטתי אותך בדמיוני",
אני : " ( נבוכה קצת ), האמת שגם אני לא הורדתי את עיני ממך"
אתה : "כפי שראית אתמול לא הייתי לבד , הייתי עם הלידי שלי ,"
אני : " אתה נשוי?"
אתה : ( צוחק מעבר הקו ) " נשוי מאוד "
אני : "י הבנתי ככה "
אתה :"אבל כל בחורה שנימצאת איתי היא הלידי שלי ,"
אני : גם אני ניקראת לידי שלך?"
אתה : " את לא לידי שלי, את ילדה שלי "
אני : "( צוחקת בקול ) "
אתה : " הצחוק שלך משגע על הבוקר"
אני : " הצחוק שלי תמיד משגע "
אתה : " מה התוכניות שלך להיום?"
אני : " לא חושבת שיש לי משהו מתוכנן עד הלילה שאני הולכת לעבוד שוב מלצרית,"
אתה :" באיזה שעה את מתחילה לעבוד?"
אני : " אני מתחילה בעשר בלילה עד......"
אתה : אפשר לראות אותך היום?"
אני : " בשמחה , באיזה שעה?"
אתה : " מה דעתך על 5 בערב ?"
אני : " נשמע טוב"
אתה :" אוקיי, סגרנו על 5 בערב "
אני : " איפה ניפגש?"
אתה : " בטיילת ליד הפאב שאת עובדת בו "
אני : " בשמחה "
אתה :" אז טוב נתראה בערב, ושמחתי מאוד שהתקשרת",
אני : " אפשר אולי לדעת מה השם לך ? שאני אדע את מי אני הולכת לפגוש היום"
אתה : " (שוב צחוק הפעם גדול יותר) את שמי תדעי כאשר תראי"
אני :" ( נאנחת קלות) עכשיו אני באמת סקרנית "
אתה :" אני יודע "
אני : " טוב נדע כשנראה"
אתה:" אוקיי, נתראה היום אז יאלה ביי בינתיים ממני"
אני : " כן נתראה, בה בייי
רויטל
לפני 20 שנים • 19 ביוני 2003

חלק ב'

רויטל • 19 ביוני 2003
אחרי שיחת הטלפון הייתי סקרנית מאוד והתרגשתי הרבה , כל היום עברה בי המחשבה על הפגישה,
ולא הייתי מרוכזת בכלל אותו יום . הסתכלתי על השעון והשעה היתה 3 בצהריים , החלטתי להתחיל להתכונן ניכנסתי למקלחת , והתחלתי לבדוק את גופי במראה שבאמבטיה, לקחתי את סכין הגילוח והתחלתי להוריד שערות מגופי, ( למרות שרק לפני יומים הורדתי הכל, אבל ההרגשה של להיות חלקה לגמרי, עורר בי משהו ),
לבשתי את חלוק המגבת שלי, והלכתי לחדר שלי , פתחתי את הארון שלי וההתלבטות היתה קשה , אולי את השימלה הלבנה? אולי את המיכנס הזה?, התחלתי למדוד את כל המלתחה שלי , עד שמצאתי משהו שהולם אותי במיוחד, לבשתי חולצה שחורה קצרה מאוד שרשום עליה "רנואר" בצבע כסף , וחצאית קצרה "מיני" בצבע לבן
לבשתי סט תחרה בצבע שחור, ( תחתון וחזיה ) , נעלתי את המגפים שלי הארוכות שחורות שהוסיפו עוד 10 ס"מ ,
ניגשתי למראה , סרקתי את שערי הארוך , קצת ג'ל קצת פאן , (ממש מושלם) איפור עדין על הפנים ,
פתאום ניכנס אחי לחדרי .....
אחי :" אאאוווואאא "
אני : " נו אך אני נראת?"
אחי : " אם לא היית אחותי הייתי מתחיל איתך "
אני : " נו יאלה איתך, אתה אף פעם לא רציני "
אחי :" מה לא רציני? את פשוט מדהימה "
אני :" אתה חושב כך באמת?"
אחי :"אם אני חושב כך? בטחחחחח"
אני :" יו תודה לך "
אחי :" ולאן את הולכת ככה אם מותר לי לשאול?"
אני: " יש לי פגישה היום ( מצחקקת )"
אחי :" סחטיין עליך אחותי "
אני :" תודה"
אחי:" תצאי מהר לפני שההורים יחזרו, למה את מכירה אותם."
אני :" כן , כן, מכירה "( ממהרת לתת לו נשיקה על הלחי)
אחי:" יאלה עופי מכאן שובבה"

הסתכלתי על השעון והשעה כבר ארבע וחצי, ממהרת לתחנה שאני לא האחר, תופסת מונית ופרפרים בבטן יש ממזמן....
המונית הגיעה, אני ניכנסת למונית ומתישבת, כל הדרך חשבתי על המפגש, ומשהו אמר לי בפנים לוותר...
הגעתי לנהריה מטיילת על החוף מסתכלת על השמש שעוד מעט תשקע בים התיכון, ואז אמרתי לעצמי שאני בורחת מכאן, לא ניפגשת איתו, מזל שיש לי חברות כאן תפסתי מונית והלכתי לראות את מירי,
" מירי היתה חברה לעבודה, גבוהה, ניראת טוב, עינים כחולות כמו הים, שפתים בצבע דם היו לה וגדולות, שיערה היה קצוץ מאוד, והחזה שלה היה קטן מאוד, (תמיד אמרה לי שהיא עובדת וחוסכת בשביל לעשות הגדלת חזה ), אני ומירי ישבנו שתינו קפה, דיברנו , צחקנו, ואפילו ריכלנו על הבנים בעבודה, אבל לא סיפרתי לה דבר על "ההוא",
הגיעה השעה כבר 9 בערב, הייתי צריכה ללכת לעבודה, זה היה יום חופשי של מירי, ניפרדנו והלכתי לתפוס מונית
הגעתי לעבודה, והנה עוד יום חדש,....
השעה היתה כבר 24.00 ופתאום אני מרגישה מישהו אוחז בכתפיי, סובבתי את מבטי, וראיתי אותו, בדיוק כמו אתמול
אותו עינים מטריפות, אותו מבט חושני,.....

אני : " וואוו מה אתה עושה כאן?"
אתה: "חיכיתי חיכיתי ומי לא הגיעה?"
אני: "מצטערת, לא יודעת מה להגיד"
אתה: "אל תגידי כלום רק עצמי עינים"
אני: "לעצום עינים? (שאלתי בתדהמה)"
אתה: " שששששששש.....לא לדבר רק עצמי עינים"
אני: " (עוצמת עינים, וכולי אדומה בלחיים)
אתה: " עכשיו אני מתקרב אלייך...(נשקת אותי בטרוף)
אני: " מה אתה עושה? אני בעבודה עכשיו לא נעים כולם מסתכלים"
אתה: "רגע..."
אני: "מה רגע"
ואז הלכת ממני, לכיון הבר, ראיתי אותך מדבר עם הברמן שלנו ובשניה אחת סובבתי את ראשי
ולא ראיתי אותך, נעלמת לי מהעינים....
ואז אחרי כמה דקות חזרת אליי,......
אתה: " בואי אנחנו הולכים"
אני: " מה הולכים? אני עובדת עכשיו, אני לא יכולה לעזוב.."
אתה: "דיברתי עם המנהל שלך, אמרתי לו שאני דוד שלך ויש בעיה משפחתית"
אני: " נו באמת... אחרי נשיקה כזאת?
אתה: " זה המזל שלנו כנראה שהוא לא ראה"
אני: "( צוחקת)
אתה : " יאלה בואי איתי..."

[המשך בקרוב]
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 20 ביוני 2003
amy_​(נשלטת) • 20 ביוני 2003
המשך בבקשה icon_razz.gif
רויטל
לפני 20 שנים • 21 ביוני 2003
רויטל • 21 ביוני 2003
יצאנו מהפאב שהיה לא רחוק מהטיילת, הוא נתן לי יד והלכנו על הטיילת המדהימה של נהריה
היה כבר חשוך והים היה נראה בצבע שחור, האור של הירח נראה בצללית של הים באופק,
היה שקט, ולעומת זאת הרבה רעש, כאילו רק אני והוא נמצאים שם...

אתה: "רוצה לבוא אליי?"
אני: "אלייך? אישתך בבית לא?"
אתה: "היא לא בבית, היא לא תגיע בשעות הקרובות"
אני: " (מהססת קצת) אוקיי נלך אלייך"
אתה: "בואי, הרכב שלי חונה שם"

הגענו לרכב שלו והתחלנו לנסוע לכיוון הדירה שלו, הנסיעה היתה שקטה, לא הוצאנו הגה מהפה בכלל, כשהגענו הוא החנה את הרכב בחניה, פתח לי את הדלת, נתן לי יד והוביל אותי לדירה שלו,
הדירה היתה חשוכה, קיררה כאילו רק עכשיו כיבו את המזגן, ריח של סיגריות היה באוויר מעורבב עם בושם של אישה שלא יכולתי לזהות, התישבתי על הספה הכי קרובה אליי, והוא התישב לידי...
אתה: "את מרגישה נוח?"
אני: "האמת לא כל כך"
אתה: "להביא לך לשתות משהו?"
אני: " לא תודה"
אתה: " אוקיי, עכשיו אני לא אלך איתך סחור סחור"
אני: " מה הכוונה?"
אתה: " אני הולך להגיד לך משהו, ואם תחליטי שאת רוצה ללכת אני אקבל את זה ואקח אותך בחזרה"
אני: "אוקיי, תגיד לי"
אתה: "אתה מושכת אותי בטרוף, ואני רוצה לזיין אותך"
אני: "(מסמיקה קלות, )
אתה: "אין תגובה? את רוצה ללכת?"
אני: "לא, אני לא רוצה ללכת......."
אתה: " אאווואא אני שמח"
אני: " עכשיו אפשר לדעת את השם שלך?"
אתה: " אממממ....קוראים לי "אבי"
אני: "נעים מאוד אבי"

ואז פתאום אבי השכיב אותי על הספה עלה עליי תפס את ידי היד אחת חזק
חזק, וביד השניה דחף את ידו מתחת לחצאית הקצרה שלי, תוך כדי כך הוא
מגשש מתחת לתחתון, ובנשיקות מטריפות נישק אותי, הרגשתי את הזין שלו
עומד, ומשתפשף על גופי, תוך כדי תזוזות אבי הוריד לי את החולצה ואת
החצאית, נישארתי עם סט התחרה השחור והסקסי שלי, פתאום אבי קם ושאל
" אפשר לצלם אותך?" אמממממ ....השבתי ואז עם הראש השבתי בחיוב ללא
מילים, רק חיוך על שפתיי..
אבי הלך להביא מצלמה, " עכשיו תזוזי, אני רוצה לראות אותך בפוזות מגרות.
אני רוצה שתראי לי כמה את יכולה להעמיד לי את הזין,,כך שהוא ירצה לחדור
אלייך בכוח..תראי לי תשוקה..תראי לי שאת סקסית.. חושנית,,,תתחילי לאונן.."
ואז אני מתחילה את התנועות המגרות שלי דחפתי את האצבע לפה כאילו אני מוצצת לו עכשיו את הזין הקשה שלו..את האצבע תחפתי מתחת לתחתון, ובתנועות חודרניות מתחילה לאונן...נאנחת קלות ...זה גרה אותי בטרוף שאני יודעת שהוא מצלם אותי..שיחקתי עם שערי..הסתובבתי על ארבע..ועכשיו דחפתי את האצבע לפי הטבעת..אמממ...זה היה מדהים.., "כן...בובה תראי לי כמה את סקסית...תתפשטי..תורידי את התחתון שלך..אני רוצה לראות את הכוס שלך..את התחת שלך...כןןןן....תמשיכי חתולה מדליקה..," התפשטי לגמרי ואבי המשיך לצלם אותי, ואז הסתכלתי וראית את אבי מאונן תוך כדי שהוא מצלם אותי, ואז הוא הניח את המצלמה בצד,
תפס לי את הראש חזק, משך לי בשערות ודחף את ראשי לכיון הזין שלו, התחלתי למצוץ לו כמו מטורפת,
והוא דחף לי אצבעות לכוס שלי במקביל, זה היה מדהים, התחלתי לנשום בכבדות, הייתי רטובה כמו טבילה במים ואז הוא זרק אותי על הריצפה, הלך שניה לחדר שלו, ואני עדין מתפתלת מעונג על הריצפה, אבי חזר עם מצוודה בידיו והוא הוציא משם, כיסוי עינים ואמר לי בקול ציוי.." עכשיו שימי מהר על העינים שלך" לרגע חששתי אבל מיהרתי לשים על העינים..
ופתאום אחרי כמה שניות אבי הרים אותי בידיו והכניס אותי לחדר, חשבתי לעצמי כמה רומנטי זה הולך להיות...
ואז אבי קשר אותי עם אזיקים למיטה שלו, הייתי בלחץ אמרתי לו " אבי מה אתה עושה פאק?" ואבי התחיל לתת לי סטירה ואמר לי " את תעני רק שאני אגיד לך לעולם לא לפני ותקראי לי אדון זה ברור" התחילו לרדת לי דמעות מהעינים והרטיבו את הכיסוי שעל עיני,, ואז משהו קר נגע בפיטמות שלי אלו היו טפסני פיטמות, זה כאב לי וצעקתי שיפסיק אבל אבי המשיך עד זוב דם, ואולי זה ישמע מטורף אבל פתאום התחלתי להרגיש רטובה למטה כאילו זה חירמן אותי, הכאב, האלימות, השליטה של אבי בי, אבי אמר לי " אני מוציא לך את הכיסוי מהעינים עכשיו ואני רוצה לראות עינים של תשוקה את שומעת כלבה" הסכמתי .. אבי הוריד לי את הכיסוי ואני התחלתי לגנוח לאט לאט ובנשימות כבדות לא יודעת אם זה פחד או מתענוג, אבי המשיך למשוך לי בפיטמות ותוך שניה הוא הוציא גם שוט, ואז שחרר את ידי מהאזיקים ואמר לי " אם את לא רוצה לחטוף תתחילי ללקק לי את הנעלים שלי ומהר," התחלתי ללקק לו את הנעלים שלו, היו לו מגפי עור שחורות, ואז אבי משך לי בשערות בטרוף והתחיל למשוך אותי לכיוון הזין שלו, והתחלתי למצוץ לו את הזין, הוא היה חם, הרגשתי את הלחץ שגובר שם.."תמצצי מהר זונה.. כלבה...אני רוצה שתמצצי כמו שלא מצצת בחיים שלך"..ואז אבי זרק אותי על המיטה סובב אותי על ארבע והתחיל להחדיר את הזין שלו מאחורה.. צעקתי מכאבים איומים.. התחילו לרדת לי דמעות בעינים.. אבל הייתי רטובה.. אבי התחיל לדפוק אותי חזק וחזק יותר והתחיל לצעוק " כלבה את אוהבת את הזין שלי הא.. תגידי שאת אוהבת אותו מהר.. זונה.. אני מזיין אותך חזק כלבה.." ואני נעשתי חמה עוד יותר בטרוף הצעקות הפכו לאנחות מדהימות...." כןןןןןן....חזק....תדפוק אותי..."
אבי הוציא את הזין שלו מאחורה סובב אותי בחזרה על הגב, הרים לי את הרגלים וקשר אותם לעמודים שמאחורי במיטה, הרגלים כאבו לי ואז אבי הוציא דילדו והתחיל לדחוף לי אותו בכוס ואת הזין שלו בישבן שלי..ואני צועקת ואבי דפק אותי חזק .כאילו לא דפק בחורה כל כך הרבה זמן..אחרי 10 דקות של דפיקות מטורפות..אבי התחיל לצעוק." כלבה אני גומר כןןן...אני גומר...תראי אך אני משפריץ לך....פתחי את הפה שלך כלבה..." ואז אבי הוציא את הזין שלו מהר מתוכי ודחף לי אותו לפה שעדין הרגלים שלי קשורות באוויר..ואז בשוונג אחד הוא השפריץ לי הכל לפה..הרגשתי מטונפת, מגעילה, ואני בולעת הכל. וממשיכה ללקק את הזין שלו...........
אבי פתח לי את הקשירות מהרגלים והלך לכיוון המקלחת..ואני מתחילה להתלבש..ואז אבי צועק לי מהמקלחת.." מתוקה שלי אך היה? נהנת? " ואני לקחתי את הנעלים שלי ביד וברחתי מהר מהר
כל הלילה לא ישנתי וחשבתי על אבי על הזיון המוזר הזה ..למחרת בבוקר התקשרתי לאבי ושאלתי אותו " אבי אני רוצה אותך שוב.." ואבי ענה לי.." אני לא אבי אני אדון בשבילך............."

( זה הסיפור הראשון שכתבתי על סקס בצורה כזאת.. היה לי שונה לכתוב כי לא הכרתי מושגים של BDSM ..חקרתי קצת...ואז פעם ראשונה שמעתי את המילה דילדו..משהו כמו לפני 7 חודשים הסיפור הזה נכתב..לדעתי הוא גם הגרוע ביותר שלי....)