בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבא הגיע.

גברים​(שולט)
לפני 12 שנים • 15 באוג׳ 2012

אבא הגיע.

גברים​(שולט) • 15 באוג׳ 2012
אבא הגיע וראה את כל מה שכתבנו, כולם לברוח מהר !

כלובי, נשבע לך שאני אפילו לא קראתי את זה שמיוחדת אמרה את הניק ההוא, נשבע ! בבקשה, על תמחק אותי.

וזה בכלל פוג אשם, תמחק אותו ! כי הוא בטוח שהוא צעיף שמתחזה לפוג שמתחזה לאישה כי הוא רוצה דייט עם גבר או משהו כזה (אם תחזיר את השרשור אני אקרא אותו שוב ואולי אוכל להסביר יותר טוב)

(אין על כלובי שלנו, מה היה נהייה כאן בלעדיך : )
Uranus
Uranus • 15 באוג׳ 2012
מה מה מה???? נעדרתי לחמש שעות כולה.
מה קרה?
בעייתית
בעייתית • 15 באוג׳ 2012
חח איזה גנון הולך פה מה זה זה..פספסתי את כל האקשן
להבה חשופה
להבה חשופה • 15 באוג׳ 2012
לא רק השרשור נמחק. גם הבלוג של מUחדת הורד/ הוסר.

ולמרות זאת, אנשים רבים וטובים, יודעים במה דברים אמורים.

יש דברים ש"שתיקה" - לא תועיל.

הרי ה"מרצע", מזמן יצא מהשק.

להבה חשופה
.
גברים​(שולט)
בעייתית כתב/ה:

אמנם אני לא באמת יודע מה בדיוק קרה שם אבל גנון זה בטח לא היה.

כן היתה, בחורה אחת מ א ו ד מיוחדת, פגועה ונסערת, התלהטות יצרים וכמה עובדות שבהנחה שבבסיסן הן נכונות (ואין לי סיבה להניח שהן לא), כולנו צריכים להוקיע אותן ואת מי שעומד מאחוריהן.
בעייתית
בעייתית • 15 באוג׳ 2012
האמת שהתכוונתי יותר לזה שמוחקים כאן בלוגים ודיונים כאילו זה גנון ועכשיו מושיבים את כול הילדים בשקט אבל שיהיה.

כך או כך, למישהו מהצד שלא מבין, כל הסיפור הזה עדיין נראה הזוי.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 15 באוג׳ 2012
גברים כתב/ה:
בעייתית כתב/ה:

כן היתה, בחורה אחת מ א ו ד מיוחדת, פגועה ונסערת, התלהטות יצרים וכמה עובדות שבהנחה שבבסיסן הן נכונות (ואין לי סיבה להניח שהן לא), כולנו צריכים להוקיע אותן ואת מי שעומד מאחוריהן.

מיוחדת נמחקה?

פססט
תספר, תספר ואם אתה לא יכול אתה תמיד יכול בפרטי icon_razz.gif
גברים​(שולט)
עלומה כתב/ה:
גברים כתב/ה:
בעייתית כתב/ה:

מיוחדת נמחקה?

פססט
תספר, תספר ואם אתה לא יכול אתה תמיד יכול בפרטי icon_razz.gif

השרשור שלה נמחק, רכלנית אחת (:

היא חיה ובועטת, לשמחתי.

(יש מקום בשבילי בפרטי שלך ? לא קצת צפוף שם ? )
כלובי
כלובי • 15 באוג׳ 2012
אני מבין את הכעס ואני שמח שגם אתם מבינים בדרך כלל את הסיבות להתערבות שלי בשרשורים כגון אלה.

הבלוגים והפורומים הם לא במות להתנצחויות אישיות לסגירת חשבונות ולנקמות.
החוקים אחידים כלפי כולם ויש גבולות ברורים לדיון כאן.

האשמות של אנשים ואאטינג הם דברים שלא יכולים להסבל כאן כי היום הם מופנים כלפי אדם אחד ומחר יכולים להיות מופנים כלפי כל אחד מאיתנו ואין אפשרות לאף אחד בדרך להבחין ולהבין את האמת המלאה. בטח שלא לי.

את דעתי האישית אני שומר לעצמי, וכרגיל אני פועל במנותק לתחושותי האישיות לא פעם ובאופן עקבי על פי חוקי ההתנהלות הפתוחה כאן כי אין לי לא סמכות לא יכולת לשפוט כל עניין, אין לי אפילו יכולת לשיקול דעת.

הבקשה למחיקת השרשור אגב התקבלה מנציגי שני הצדדים אם יש כאן רק שני צדדים בהתנצחות הזו.

בקהילה שלנו צריך להיות מקום התריע, להסביר, להזהיר ל ולדון בעיניים פקוחות בתופעות חריגות כאן. יש לפעול להרחיק מהקהילה את מי שפועל בניגוד לחוק או למוסר אין ספק בכך.
אין שום כלי טכני שיכול להרחיק מישהו מהקהילה יש רק מודעות, בגרות, רצון טוב ומוסר אצל חברי הקהילה - רק אלה יכולים להביא לשינוי כאן. ויש את המשטרה ורשויות החוק כמובן שיכולות לעזור.

אבל התנצחויות אישיות, קללות, גידופים וסגירת חשבונות מכל מיני עניינים שונים של כל מיני בעלי אינטרסים ודעות כאלה ואחרות עם מניעים אישיים שונים ומשונים לא משפרים את המצב במאום אלא להפך. הכלי של מלחמות בפורום לא יעזור לבניית קהילה בריאה יותר אלא פעילות ממניעים אמיתיים של רצון לעזור ולהסביר ופעילות כזו יש בקהילה מעט מאד אם בכלל.

בין השרשורים האלה המלאים בהשמצות, מיני דיבות, הוצאת דברים מהקשרם ולשון הרע מכל כיוון לכל כיוון ובין חופש דיבור או אינטרס מוסרי או הומניסטי או דמוקרטי כזה או אחר אין דבר וחצי דבר.
    התגובה האהובה בשרשור
Uranus
Uranus • 15 באוג׳ 2012
עצוב