בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בתולים אנאליים, או מה הקשר בין מנגו לבדסמ

ארנון נימי
לפני 11 שנים • 21 באוג׳ 2012

בתולים אנאליים, או מה הקשר בין מנגו לבדסמ

ארנון נימי • 21 באוג׳ 2012
היי.
אז, עבור גבר, כן?
סטרייט ובן פחות מ30 המחזיק בנטיות בדסמיות הקרובות יותר לצד הכנוי של הסקאלה -
האם זה נורמאלי לרצות שיזיינו אותו בתחת? אבל לרצות ממש, כן? להשתוקק!
וגם, היא לא יכולה להיות כל אחת. היא צריכה להיות מיוחדת
אבל עם כל הסטנדרטים עדיין יש תשוקה בוערת לזה שלא יכולה לחכות.
כמו נערה חרמנית שרוצה להפוך לאישה
או יותר כמו ילד מתבגר בכיין ומפונק שרוצה להפוך לגבר. שצריך זין גומי שחור מחובר לכוס של נסיכה ממלא אותו עמוק עמוק בתחת. מבהיר לו שהוא 0 (אבל מקדם אותו לכיוון ה1).
כמו משהו שאי אפשר להתקדם בלעדיו.
כמו טיסה לחו"ל בלי דרכון.
צ'יפס בלי מיונז. אביעד קיסוס בלי טל ברמן.
כמו לא יודע מה.
נורמאלי?
nomorenomore
nomorenomore • 21 באוג׳ 2012
רשמת פה מנגו ?! כבר התלהבתי..
nomorenomore
nomorenomore • 21 באוג׳ 2012
ואני מניח שזה טבעי, זו פנטזיה נפוצה... אני בטוח שיש כאלו שישמחו להגשים לך אותה.

בהצלחה בחיפושים ובהבנה ! icon_smile.gif))))
ארנון נימי
ארנון נימי • 21 באוג׳ 2012
תודה שעצרת והתבוננת.
Gekko​(נשלט)
לפני 11 שנים • 22 באוג׳ 2012
Gekko​(נשלט) • 22 באוג׳ 2012
כנראה שרוב אוכלוסית הגברים נורא רוצים למשל לפזר את זרעם על פניה של בחירת ליבם
וזה נופל בקטגוריה של נורמלי לחלוטין בימינו
ולכן לא נראה לי נכון ובריא לחלק את הפנטזיות שלך לנורמלי ולא נורמלי
Mary Jane
לפני 11 שנים • 24 באוג׳ 2012
Mary Jane • 24 באוג׳ 2012
לא נורמאלי בעליל אבל מגניב (:
Ocean​(נשלט)
Ocean​(נשלט) • 24 באוג׳ 2012
בוא נתחיל מזה שאתה לא סטרייט. "סטרייט" במובן המעשי של המילה.

לגבי התשוקות שלך, לטעמי יש הבדל משמעותי בין העבודה שהיית רוצה להיחדר אנאלית, לבין העובדה שאתה רוצה להרגיש אישה.

התיאור "להרגיש את הזין ממלא אותי", זו טרמינולוגיה נשית כמו גם התיאור "זין מגומי שחור", דיי מבלבלים. היה מצופה שאם אכן היית נמשך לרעיון שאישה תחדור אליך, היית מתמקד בסוג האישה, בחוויה או בתחושה.

לא שיש בזה כל פסול, אבל לא כל מי שרוצה להיחדר ע"י אישה, רוצה להיראות או להרגיש כמו אישה, או שיש לו צורך שמשהו ימלא אותו. ההתמגקות שלך באיבר הגברי ובפנטזיה שלך להיות אישה, לא קשורות לדעתי קשר ישיר להיותך נשלט להנאה שלך מעצם העובדה שאתה נטול שליטה, מתמסר ומוחלת עליך נשיות כוחנית.

אני חושב שיש בך רובד עיקרי והוא הצורך שלך לחוות את החוויה כאישה יותר מזו של גבר שרוצה שאישה תחדור אליו, מעצם הצורך להיות מושא למיניות נשית כוחנית ומכניעה. יתכן שהיית נהנה ונמשך לרעיון שאיבר גומי יהיה תקוע לך בישבן גם ללא נוכחות אישה כלל. זה לא מאפיין מובהק של רוב הנשלטים לדעתי, אבל זה עדיין לגיטימי לחלוטין וכל הכבוד על הפתיחות שבה תיארת מה אתה מרגיש.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 24 באוג׳ 2012
Ocean כתב/ה:

לגבי התשוקות שלך, לטעמי יש הבדל משמעותי בין העבודה שהיית רוצה להיחדר אנאלית, לבין העובדה שאתה רוצה להרגיש אישה.

התיאור "להרגיש את הזין ממלא אותי", זו טרמינולוגיה נשית כמו גם התיאור "זין מגומי שחור", דיי מבלבלים. היה מצופה שאם אכן היית נמשך לרעיון שאישה תחדור אליך, היית מתמקד בסוג האישה, בחוויה או בתחושה.

לא שיש בזה כל פסול, אבל לא כל מי שרוצה להיחדר ע"י אישה, רוצה להיראות או להרגיש כמו אישה, או שיש לו צורך שמשהו ימלא אותו. ההתמגקות שלך באיבר הגברי ובפנטזיה שלך להיות אישה, לא קשורות לדעתי קשר ישיר להיותך נשלט להנאה שלך מעצם העובדה שאתה נטול שליטה, מתמסר ומוחלת עליך נשיות כוחנית.

אני חושב שיש בך רובד עיקרי והוא הצורך שלך לחוות את החוויה כאישה יותר מזו של גבר שרוצה שאישה תחדור אליו, מעצם הצורך להיות מושא למיניות נשית כוחנית ומכניעה. יתכן שהיית נהנה ונמשך לרעיון שאיבר גומי יהיה תקוע לך בישבן גם ללא נוכחות אישה כלל. זה לא מאפיין מובהק של רוב הנשלטים לדעתי, אבל זה עדיין לגיטימי לחלוטין וכל הכבוד על הפתיחות שבה תיארת מה אתה מרגיש.

אין מובן "מעשי" או "לא מעשי" למילה "סטרייט". זה כמו לומר "קוקסינל". זו אפילו לא הגדרה של שום דבר, אלא סלנג.

הטרוסקסואליות היא נטייה מינית, המצביעה על משיכה מינית לנשים, לדמויות נשיות, תכונות נשיות וכו'. על פי התיאור של הכותב, לזין השחור שהוא מפנטז עליו מחוברת נסיכה ממין נקבה, ולא גבר כושי מגודל.

אקטים "שוללי גבריות", כמו ניוש או היפוך התפקידים המגדריים במיטה (גבר נחדר), קשורים יותר לזהות המגדרית של הבחור כגבר, ולא בהכרח לנטייה המינית שלו כהומו/הטרוסקסואל.
גבר נחדר עשוי להיות הטרוסקסואל מוחלט, אך הוא בהכרח בעל זהות מגדרית שאיננה גברית מוחלטת, ומשויכת לקשת הטרנסג'נדרית. זו יכולה להיות זהות המתבטאת ויזואלית בקרוסדרסינג וניוש, אך לאו דווקא. זו יכולה גם להיות זהות ג'נדרקווירית כלשהי, ללא שום סממן מגדרי ויזואלי, אשר מתבטאת בצורך של הבחור לחוות סיטואציות מסוימות בלבד (נסיכה מאוד מיוחדת אשר לכבודה...) בתור גבר משולל גבריות (להלן - אפס), ולאו דווקא בתור אישה.

וסייג אחד לתורה - הגירוי מהזין בתור אובייקט בפני עצמו הוא בהחלט פחות הטרוסקסואלי. אך יש הבדל גדול בין השימוש באישה בתור תירוץ למשיכה אל הזין במסגרת הומוסקסואליות מודחקת, לבין משיכה (אפילו משמעותית מאוד) לזין כחלק ממכלול מסוים באישה מושכת.
    התגובה האהובה בשרשור
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
עצם זה שאתה כותב באתר הכלוב כבר עושה אותך "שונה", ובכוונה אני לא משתמש בביטוי "נורמלי" שהוא חסר ערך ביחס לבני אדם ותכונותיהם.
הרצון והתשוקה שלך לקבל "זין" בתחת מאישה לא עושה אותך עד כדי כך שונה או חריג ובטח שלא קשורה להיותך הטרוסקסואל או הומוסקסואל.
חדירה אנאלית וגירוי נקודת ה "P" אצל גברים מביאה להרגשת אורגזמה ללא שפיכה ומענגת ביותר למי שפתוח מספיק בשביל לדעת לקבל.
יכול להיות מהרצון הזה נובע מהרצון להישלט, סקרנות או חרמנות טיבעית, שונה ובריאה. אולי זה שילוב של שלושתם, רק אתה יודע ותדע.
עצם זה שאתה מעלה את הנושא פה יביא אותך לקבל את עצמך ואת הרצונות והתשוקות שלך, וזה דבר טוב
נילי ונילי
נילי ונילי • 24 באוג׳ 2012
Ocean כתב/ה:

קשקוש מלא דיעות קדומות והומופוביה.
יש מלא סטרייטים שאני מכירה שסוגדים לזין, מעריצים זין וגומרים מלהסתכל על זין משפריץ. גם אם הוא שייך למישהו אחר. לא לחינם אין סרט פורנו שלם ללא סצינת הקאם-שוט הבלתי נמנעת: זין משפריץ, או זין בועל הוא לגמרי פנטזיה גברית סטרייטית, אל תשלה את עצמך.

פמיניסטיות קוראות לזה "חברה מינית פאלוצנטרית". אתה יכול להסתפק ב"כולכם חולי זין".