צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפלה או הפלה עצמית?

stephanie​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 22 באוג׳ 2012

הפלה או הפלה עצמית?

stephanie​(נשלטת) • 22 באוג׳ 2012
למה אני צריכה לבכות בגללך, תגיד לי? למה אני צריכה להמשיך ולבכות בגללך גם הרבה אחרי שאתה לא חלק מהחיים שלי? למה אני צריכה להמשיך ולדרוך על המוקשים האלה שהשארת לי פה אחרייך, בכל מקום בגוף ובנשמה שלי? הרופאים אומרים שיכול להיות שאני לא אוכל להיכנס שוב להיריון, בגלל ההפלה שכפית עלי. גם כשהחיים שלי נראים כאילו הם הולכים להיראות נורמליים פעם אחת ולשם שינוי, אני צריכה עכשיו להתמודד עם זה. אני מצטערת ששמעתי לך ושהקשבתי לך ושריחמתי עליך ושהיה לי אכפת ממך. אני באמת מצטערת שעשיתי את כל זה. אסור לעשות הפלה אחרי גיל מסוים. אסור. עשיתי את זה רק בשבילך ובגללך, כי אהבתי אותך. לא את הכסף שלך, אותך. אני שונאת אותך. שונאת.

אני ממליצה בחום לכל אישה מעל גיל 30 שלא להפיל ויהי מה
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
את יכולה לשנוא כמובן, רק הערה קטנה: אין לרגש זה ולא כלום עם נטל האחריות למעשייך, שנח כולו על כתפייך.
תכף בטח יכנסו כאן לרזולוציות של את פיקטיבית-בכלל לא היית צריכה להיכנס להריון-אין כזה דבר הכריח-את מנסה לנקות את המצפון שלך בכך שמשליכה עליו-...
וכו'
אבל נסי להבין בבקשה שכל אלה לא ישנו את העובדה הבסיסית: את אדם, קחי אחריות על עצמך והחלטותייך.
דוקא היכולת להביא עוד ילדים לעולם, זה מה שמציק לך עכשיו?
הפוסט הזה מראה לדעתי שארוכה הדרך העומדת לפנייך.
בהצלחה ושנה טובה
Mpro​(שולט)
Mpro​(שולט) • 22 באוג׳ 2012
שיר רעב כתב/ה:
את יכולה לשנוא כמובן, רק הערה קטנה: אין לרגש זה ולא כלום עם נטל האחריות למעשייך, שנח כולו על כתפייך.
תכף בטח יכנסו כאן לרזולוציות של את פיקטיבית-בכלל לא היית צריכה להיכנס להריון-אין כזה דבר הכריח-את מנסה לנקות את המצפון שלך בכך שמשליכה עליו-...
וכו'
אבל נסי להבין בבקשה שכל אלה לא ישנו את העובדה הבסיסית: את אדם, קחי אחריות על עצמך והחלטותייך.
בהצלחה ושנה טובה

לדעתי התגובה הזאת מראה שארוכה הדרך העומדת לפניך עד שתביני איך ניתן להגיד את דעתך מבלי להתנשא ולפגוע.
ולדעת מתי לא תמיד חיבים "לחנך" את העולם.

אני לא מכיר את כל פרטי הסיפור ויכול מאוד להיות שהיא טעתה בהתנהלות שלה
ואחריות היא דבר חשוב ולמידת לקח מטעויות הם דבר חשוב.

אבל כותבת מישהי מהמקום הכי כואב שלה על זה שאולי איבדה את היכולת ללדת ואת שואלת אותה
אם זה באמת מה שמציק לה עכשיו בחיים.
כולי תקווה בשבילך שלעולם לא תגיעי למקום הזה בכדי להבין אם טיפה תפתחי את הראש תוכלי להבין את הכאב והתסכול שלה
גם אם את חושבת שהיא לא חסידת אומת העולם או היא פגע במקרה בחבר שלך או כל סיבה שגרמה לך להגיב בדרך שבחרת (קצת חמלה לא הרגה איש מעולם ).
    התגובה האהובה בשרשור
השרלילית​(פמית מתחלפת)
יקירתי,
הגם שכואב לך ואני בטוחה שהוא מנ-מניאק, מציעה לך לעצור לרגע את הדרמה.
תמיד כואב לגלות שטעינו. שאדם שבטחנו בו לא יכול או לא רוצה. או משהו, אבל מאכזב קשות.
גם אם מערכת היחסים הזו גבתה מחיר, את בחרת בו. בדעה צלולה.
מציעה לך לחשוב עם עצמך מה גרם לך לבחור באחד שהעמיד אותך בסיכון לא להיות אם.
זו שאלה טובה יותר להתפתח ממנה. הוא לא רלוונטי. מה איתך ומה עם לדאוג לך?
עשי הכל כדי לבחור מישהו שדואג לך.
ואם לצטט מפלורנטין, הפלה זה מה שעושים כשנכנסים להריון מטמבל. מה את צריכה ילד מאחד כזה.
לפחות לא קשרת את הפיכסוש הזה אלייך לכל החיים.
ילד זה פחות הפיך מכל מחוייבות.
השרלילית​(פמית מתחלפת)
Mpro כתב/ה:
שיר רעב כתב/ה:
וכו'
בהצלחה ושנה טובה

לדעתי התגובה הזאת מראה שארוכה הדרך העומדת לפניך עד שתביני איך ניתן להגיד את דעתך מבלי להתנשא ולפגוע.
ולדעת מתי לא תמיד חיבים "לחנך" את העולם.

אני לא מכיר את כל פרטי הסיפור ויכול מאוד להיות שהיא טעתה בהתנהלות שלה
ואחריות היא דבר חשוב ולמידת לקח מטעויות הם דבר חשוב.

אבל כותבת מישהי מהמקום הכי כואב שלה על זה שאולי איבדה את היכולת ללדת ואת שואלת אותה
אם זה באמת מה שמציק לה עכשיו בחיים.
כולי תקווה בשבילך שלעולם לא תגיעי למקום הזה בכדי להבין אם טיפה תפתחי את הראש תוכלי להבין את הכאב והתסכול שלה
גם אם את חושבת שהיא לא חסידת אומת העולם או היא פגע במקרה בחבר שלך או כל סיבה שגרמה לך להגיב בדרך שבחרת (קצת חמלה לא הרגה איש מעולם ).

חמלה לא חסרה לה. ככה מונעים ממנה להזיק לעצמה עם עוד אפס כזה.
היא לא צריכה חיבוקים. היא צריכה מציאות.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 22 באוג׳ 2012
חיחי בלרינה
אירוני אל מול החתימה שלך, לא?
Sweet N Low

סיפור אמיתי או פרובוקציה זה לא משנה.

Sweet N Low • 22 באוג׳ 2012
ב-2012 ארץ ישראל עם כל הקשיים של מערכת הבריאות, להזכיר לכל המגיבים והמגיבות כבר לא עושים ואפילו לא עשו הפלות כלומר גרידות עם מסרגות.

הסבירות שאישה בריאה לא תוכל ללדת אחרי גרידה שואפת לאפס אחד גדול.

גם אני מקדימה ומאחלת שנה טובה ושהקיץ החם יעבור כבר ונוכל לנשום
נילי ונילי
נילי ונילי • 22 באוג׳ 2012
שיר רעב כתב/ה:
וכו'
בהצלחה ושנה טובה

שברת את שיאי הגועל של עצמך. בכל פעם שאני חושבת שאין סיכוי שתצליחי להיות יותר דוחה ממה שאת- את מפתיעה אותי מחדש.
צליל פראי
צליל פראי • 22 באוג׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
שיר רעב כתב/ה:
וכו'
בהצלחה ושנה טובה

שברת את שיאי הגועל של עצמך. בכל פעם שאני חושבת שאין סיכוי שתצליחי להיות יותר דוחה ממה שאת- את מפתיעה אותי מחדש.

מה היא בסך הכל אמרה, דודה נילי ? שכולנו צריכים לנסות לקחת אחריות על חיינו? שהתקרבנות לא מובילה לשום מקום ? שפוסטים כאלו בפורום הם לא בדיוק הביטוי הכי אוטנטי של כאב, אלא הם יותר קריאה לתשומת לב ?