בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניוש זה משפיל?

בכוח המוח{Aion}
לפני 11 שנים • 27 באוג׳ 2012
בכוח המוח{Aion} • 27 באוג׳ 2012
Separated Self כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
מישהו יכול להסביר לי למה להיות אשה זה משפיל?:/

בהנחה *ו׳יגבררו׳ אותך בסשן... זה ישפיל אותך?
ילבישו אותך כגבר
ויכפו עלייך לגדל שיער גוף/לגלח זקן
להשתין בעמידה
יפנו אלייך בשם גברי
ועוד...

אותי זה היה משפיל, מעצם הכפיה להתנהג כדמות שלא טבעית לי (תופס גם במקרים של התכלבלבות והחתלתלות).
למה ליחס זלזול במגדר כלשהו, כשאין כוונה כזו בכלל?

* זו המילה שהמצאתי להפיכת האישה לגבר והעתקת סטריאוטיפים התנהגותיים.

מסכימה. כשכופים עליך להיות ולהתנהג בשונה מהמגדר שלך, בשונה מהמהות שלך, או בשונה מהאופי שלך, זה משפיל. את נעה באיזור לא מוכר ולא ברור, את לא יודעת איך זה נראה, אבל יודעת שזה נראה מוזר, ויודעת שזה יכול להיות מקור לזלזול או לגלוג.

מעבר לזה, יש עוד פן, והוא להראות כמה הניוש הזה שמצד אחד משפיל, מצד שני מעמיד לו את הזין. זו מבוכה כפולה בעצם, שמאפשרת לגלוג מסוג אחר.
Franchesca
Franchesca • 27 באוג׳ 2012
אני חושבת שפמינזציה משפילה עבור חלק מהגברים בגלל מוסכמות חברתיות.
כל זה בעצם נובע מתרבות הומופובית מובהקת.
אין משהו משפיל בלהיות אישה כמו שאין משהו משפיל בגבר שמקבל בישבן.
אז נגיד ומישהי עושה סשן כזה לגבר, אני בטוחה שהיא לא מתכוונת לזה שהיא נחותה, אלא מתכוונת לגרום לגבר אי נוחות בגלל שהוא הומופוב, נראה לי. (:
the rain song
the rain song • 27 באוג׳ 2012
בכוח, את כותבת "כשכופים עליך להיות ולהתנהג בשונה מהמגדר שלך..."

אבל לא כופים. הרי זה מה שהוא / היא רוצים.
בכוח המוח{Aion}
the rain song כתב/ה:

זה לא בהכרח מה שהם רוצים. וגם אם זה מה שהם רוצים, הם כנראה לא היו חווים את זה ללא הכפיה הזו. וגם כשהם חווים את זה עם הכפיה, יש בזה אלמנט של חוסר בטחון, כי הם לא יודעים מה את חשה בקשר לזה. זה יותר מורכב ממה שנדמה, ויש לזה עוד כמה רבדים.
the rain song
the rain song • 27 באוג׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

זה לא בהכרח מה שהם רוצים. וגם אם זה מה שהם רוצים, הם כנראה לא היו חווים את זה ללא הכפיה הזו. וגם כשהם חווים את זה עם הכפיה, יש בזה אלמנט של חוסר בטחון, כי הם לא יודעים מה את חשה בקשר לזה. זה יותר מורכב ממה שנדמה, ויש לזה עוד כמה רבדים.

טוב, אני כנראה מפספסת משהו כי מבחינתי השפלה היא רק כשהיא נגד רצוני. אם מישהו ירביץ לי, יירק עלי, יצעק עלי באמצע הרחוב, בתור בקופ"ח או משהו כזה אני ארגיש מושפלת.
בסשן או סקס אין שום דבר משפיל מבחינתי.
אבל אני מבינה את מה שאת אומרת
בעיקר את "יותר מורכב ממה שנדמה"icon_smile.gif
תודה על ההסברים
Ashba​(נשלט)
Ashba​(נשלט) • 27 באוג׳ 2012
אני חושב שאתם מפספסים את אלמנט הסירוס של העניין
ההשפלה(לפחות לדעתי) נובעת מההפחתה של הגבר לכדי יצור עלוב ומושפל בעל מיניות חסרה
מבחינתי זה בא מאותה הקטגוריה כמו להעליב את הזין שהוא קטן ועלוב
בכוח המוח{Aion}
באותה נשימה, גם להיות כלב זה לא משפיל. כלב לא חש מושפל מעצם היותו כלב כמו שאשה לא חשה מושפלת מעצם היותה אישה וגבר מהיותו גבר. משחק במקומות האלה מייצר חוסר בטחון ובושה מהעובדה שיראו אותו באופן הזה, ובבועה הזו זה סקסי מאוד. גם להעמיד מישהו לשיר ולרקוד לפני כשהוא מתבייש ביכולות שלו זה סקסי, ואין שום דבר מבייש בלהיות זמר ורקדן. לגרום לך להשתין מולו בעמידה זה מביך וסקסי, ואין שום דבר משפיל בלהשתין. זה מרכיב מרכזי בבדס"ם להוציא אותך מהאני הבוטח למחוזות שונים, ולתת לך להתבונן בחוויות שונות שאת יכולה לחוות.
בכוח המוח{Aion}
the rain song כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

טוב, אני כנראה מפספסת משהו כי מבחינתי השפלה היא רק כשהיא נגד רצוני. אם מישהו ירביץ לי, יירק עלי, יצעק עלי באמצע הרחוב, בתור בקופ"ח או משהו כזה אני ארגיש מושפלת.
בסשן או סקס אין שום דבר משפיל מבחינתי.
אבל אני מבינה את מה שאת אומרת
בעיקר את "יותר מורכב ממה שנדמה"icon_smile.gif
תודה על ההסברים

את צודקת שזו לא השפלה אמיתית. זו השפלה מעושה. את חווה בושה והשפלה ממישהו שאת יודעת בתחושות מקבילות שהוא אוהב ומקבל אותך. זה לא שהוא נהנה להשפיל אותך, אלא נהנה בסופו להראות לך שלא משנה מה, הוא אוהב אותך, ככה וגם ככה, וגם נבוכה.
בכוח המוח{Aion}
Ashba כתב/ה:
אני חושב שאתם מפספסים את אלמנט הסירוס של העניין
ההשפלה(לפחות לדעתי) נובעת מההפחתה של הגבר לכדי יצור עלוב ומושפל בעל מיניות חסרה
מבחינתי זה בא מאותה הקטגוריה כמו להעליב את הזין שהוא קטן ועלוב

לא חייב. הוא זוכה במיניות אחרת, נשית, ויכול גם לחוות תחושות נשיות תחת הפלטפורמה הזו. זה נכון שאותו רגע הוא לא גבר, אבל הוא לא חייב להיות ממוקד בסירוס.

אני מבינה את האמירה. משהו בסגנון: "אתה לא גבר, אתה מתנהג כמו נקבה". זו אמירה מסרסת, אבל היא לא הכרחית בכלל לסט החוויות המתקיימות בניוש.
Ashba​(נשלט)
Ashba​(נשלט) • 27 באוג׳ 2012
את יודעת יותר טוב ממני
אז בטח את צודקת

מבחינתי מה שעושה לי את זה הביטול הפאלי