ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בתולים אנאליים, או מה הקשר בין מנגו לבדסמ

555​(שולטת)
לפני 11 שנים • 25 באוג׳ 2012
555​(שולטת) • 25 באוג׳ 2012
אני סבורה שפותח הדיון יעריך את האבחנות של כל מי שאבחן בנוגע לנטייתו המינית, אלא שהוא לא הביע כל ספק בהיותו סטרייט ואף ציין מפורשות שהוא מגדיר עצמו כסטרייט. בוודאי שלא בקש מאיש לנתח את עשרת חצאי השורות שכתב ולאתגר את הסטרייטיות שלו.

ולעניין השאלה המקורית, או שאלות מקוריות:

1. אני מניחה שזה לא נורמלי שאתה כמהה לזין מגומי שימלא אותך וימחיש את האפסיות, אך אתה בחברה טובה, באמת. זה גם לא חריג כנראה, כמה ס"מ לפניך על אותו הציר - יש קבוצה גדולה מאוד של גברים שללא סיבוכים מיוחדים נהנים ממשחק בחור התחת שלהם.

2. זה נורמלי ואפילו שכיח מאוד שכמיהה למשהו, או כפי שניסחת "תשוקה בוערת", היא דבר שקשה לחכות איתו ועל אף שיש רצון לממש בנסיבות מסוימות ועם פרטנריות מסוימות, אותו דחף לממש כבר - הופך את התפאורה לפחות חשובה.

ובאופן כללי, אם זה מחרפן אותך מעבר לרצוי, פשוט תממש ולפחות חלק מהמתח יתנקז מהמערכת. לגבי הנורמליות שבדבר, לא הייתי דואגת.
Ocean​(נשלט)
Ocean​(נשלט) • 25 באוג׳ 2012
אשה בשניים כתב/ה:
אני סבורה שפותח הדיון יעריך את האבחנות של כל מי שאבחן בנוגע לנטייתו המינית, אלא שהוא לא הביע כל ספק בהיותו סטרייט ואף ציין מפורשות שהוא מגדיר עצמו כסטרייט. בוודאי שלא בקש מאיש לנתח את עשרת חצאי השורות שכתב ולאתגר את הסטרייטיות שלו.

1. אני מניחה שזה לא נורמלי שאתה כמהה לזין מגומי שימלא אותך וימחיש את האפסיות, אך אתה בחברה טובה, באמת. זה גם לא חריג כנראה, כמה ס"מ לפניך על אותו הציר - יש קבוצה גדולה מאוד של גברים שללא סיבוכים מיוחדים נהנים ממשחק בחור התחת שלהם.

2. זה נורמלי ואפילו שכיח מאוד שכמיהה למשהו, או כפי שניסחת "תשוקה בוערת", היא דבר שקשה לחכות איתו ועל אף שיש רצון לממש בנסיבות מסוימות ועם פרטנריות מסוימות, אותו דחף לממש כבר - הופך את התפאורה לפחות חשובה.

ובאופן כללי, אם זה מחרפן אותך מעבר לרצוי, פשוט תממש ולפחות חלק מהמתח יתנקז מהמערכת. לגבי הנורמליות שבדבר, לא הייתי דואגת.

תודה על הסדר שערכת בדיון. כמעט ניתן היה לשמוע את הסירנה כשהגעת.
ראשית, לא היו "אבחנות של כל מי שאיבחן בנוגע לנטייתו המינית". אני מניח שאת מתכוונת אלי, אז חבל להכתים את כולם.
הדיון שנפתח בין המשוחחים, לא היה אם הבחור הוא כן או לא מה שהוא טוען שהוא, אלא בחן מבחינתי את השאלה מאין מגיע צורך של גבר לחוות חדירה אליו (אם פותח הדיון ואם גברים עם העדפה דומה) כאישה. בכך הפך לנושא רחב ועקרוני, מעבר להתייחסות לפותח הדיון.

שנית, אם היית קוראת את הדיו כולו בעיון, היית מגלה שאיש (גם לא אני) לא דיבר על נטייתו המינית, אלא על נטייתו המגדרית. או במילים שלו "להדפק ע"י זין מגומי שחור שימלא אותו... כמו נערה חרמנית שרוצה להפוך לאישה". הדברים נורא פשוטים.
לכן אחזור ואומר שלתפיסתי, הרצון להדפק כמו אישה ולהרגיש תחושת מלאות בתחת, זו ממש לא תשוקה מקובלת לגבר ואפילו לא לרוב הגברים הנשלטים וזאת גם אם הכותב עצמו אינו נמשך לגברים. בסמנטיקה שלי, הרצון להרגיש אישה הוא צורך לא "סטרייטי", גם אם הוא לא מחייב משיכה לגברים.
אני איתן בדעתי שהצורך להרגיש "אישה", הוא צורך אחר (גם אם חופף אצלו) לרצון להיות כנוע ומושפל.

שלישית, למה צורך בזין מגומי תקוע בתחת, או הצורך להרגיד אישה, אמורים להיות קשורים לתחושה של אפסיות? הדברים שלו עצמו מנתקים את הזיקה בין הצורך שלו להרגיש מושפל, לבין הרצון להרגיש אישה. הדברים נותנים תוקף למה שאני טוען- שמדובר בשני צרכים שונים לגמרי, שמתגוררים אצלו כנראה בשכנות טובה ואיכשהו חל בלבול בינהם. יש גברים שנהנים להיחדר כאקט אינטימי שמפגיש בין דומיננטיות נשית לכניעה גברית (ללא כל קשר להשפלה), יש שרוצים להרגיש ו"להדפק כמו אישה" (נטיה מגדרית שבעיני אינה "סטרייטית"), יש גברים שרוצים להיות מושפלים (נטיה בדס"מית) ויש גברים שרוצים להיות בשתים או יותר מהפוזיציות בו בעת.

זה כל מה שאני מנסה לומר.
נילי ונילי
נילי ונילי • 25 באוג׳ 2012
אושן, הגרעין של מה שאתה אומר הוא נכון אבל המסקנות שאתה קופץ אליהן הן פסיכיות.
Ocean כתב/ה:
אני איתן בדעתי שהצורך להרגיש "אישה", הוא צורך אחר (גם אם חופף אצלו) לרצון להיות כנוע ומושפל.

אנחנו מסכימים בנקודה הזו: החוויה הבסיסית שהיא "אישה" היא חוויה (מינית, מגדרית, תרבותית, מחק את המיותר) של כניעה והשפלה. זו חווית המיניות של נשים אבל גם חווית הרחוב היומיומית שלהן, ואני לא מרחיבה כי נראה לי שהספרות הפמיניסטית ענפה בתחום הזה.

הנקודה שבה אנחנו לא מסכימים מתחילה בהסקת המסקנה שלך כי גבר שמבקש לעצמו חוויה מינית של חדירה (היינו, חוויה מינית נשית מובהקת) הוא בהכרח: 1. לא גבר, 2. לא סטרייט. אני מערערת על שתי הקביעות האלו וטוענת שהמיניות הגברית ההטרוסקסואלית היא מורכבת יותר ממה שאתה חושב ומכילה מנעד שלם של גירוי מיני, פנטזיה והזדהות עם דמויות.

אני טוענת שגברים יכולים ליהנות מחדירה מתוך אחת (ובטוח יש יותר) משתי אופציות:
1.
מיניות פאלוצנטרית סטרייטית. לא רק נשים אלא גם גברים מחונכים לחוות את המיניות שלהם דרך הפריזמה של הזין. הזין הופך להיות חווית המיניות הראשונית והבלעדית, ודרכו נחוות תשוקה ועונג. לא חסרים גברים שמאוננים על סרטי פורנו, אבל הזין הוא מה שמעניין אותם, ולא החור. ע"ע הקאם-שוט שהזכרתי לעיל.
2.
חווית ניוש. אני מאמינה שהזדהות היא מרכיב ענק בתוך פנטזיה ובטח בתוך גירוי מיני. נשים רבות מפנטזות על אונס, ומרכיב ההזדהות שם משחק עבורן אלמנט מיני עצום. אני טוענת שבאותו אופן קיימים גברים סטרייטים שמפנטזים על ניוש (הפיכה לאישה, קבלת כניעה והשפלה כאישה). באותה מידה שבה נשים לא באמת מעוניינות שיאנסו אותן, גם גברים סטרייטים לא בהכרח מעוניינים להפוך לנשים (הם אינן טרנסג'נדריות, כפי שהעזת לאבחן מקודם), הם פשוט נהנים ממרכיב ההזדהות והפנטזיה.

לא סעיף 1 ולא סעיף 2 הופכים את המיניות של גברים שנהנים מחדירה לפחות סטרייטית או את המגדר שלהם לפחות גברי. זה פשוט אומר שהם מסוגלים למנעד גירוי מיני מעניין יותר משל הגבר הסטרייט הממוצע. בקרוב אצלך.

וזה טיפה אוף-טופיק כי חדירה היא לא בדיוק ניוש, אבל אני מפנה אותך בכ"ז לשרשור ממש מוצלח שהתקיים פה פעם בנושא הזה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=25244

הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 25 באוג׳ 2012
Ocean כתב/ה:

כשאמרתי "במובן המעשי", התכוונתי למשמעות של המילה "ישר" (שכיח, נורמלי, נפוץ), פשוטו כמשמעו. העובדה ש"סטרייט" היא סלנג, היא לא רלוונטית ולא מבטלת את משמעותה. בתוך הקונטקסט של עולם השליטה, אמרתי דבר פשוט- הפנטזיה והצורך שלו להרגיש אישה, הגם שהם לגיטימיים, הם לא קשורים במובהק להיותו גם נשלט, אלא הם נדבך נוסף בעיני על גבי הצורך שלו להשלט. עובדה, הוא עצמו מרגיש שהדחפים שלו מעוררים אצלו סימני שאלה גם כנשלט.

סטרייט זו לא הגדרה, לא קיימת נטייה מינית או זהות מגדרית הנקראות "סטרייט".
ה"משמעות" של המילה הזו היא תיאור כללי של גבר "גברי" נורמלי (הטרו-סיסג'נדר למראית עין), כאנטיתזה לגבר גיי נשי, שהוא "עקום".
מעבר לכך, לא הבנתי את האינטרפרטציה, וגם לא ברור לי מבינה מאיפה צצה משום מקום המילה "נשלט".

Ocean כתב/ה:

לא טענתי או רמזתי במשהו שהוא הומו. טענתי שהוא נמשך יותר לזין ולצורך שלו להרגיש אישה, יותר מהצורך שלו לחוות נשיות דומיננטית כגבר, באמצעות זין מגומי. ההבדל הוא שבמקרה השני, הזין הוא לא הנושא, אלא האינטראקציה בינו לבין האישה, באמצעות הזין המלאכותי שמשמש בעיני ככלי (שצורתו, צבעו, גודלו ומבנהו, לא ממש רלוונטיים) ולא כעיקר.

המצב ה"הופכי" להטרוסקסואל זה לא טרנסג'דר - אלא הומוסקסואל, והצורך להישלל מגבריות או לחוש כאישה לא קשור לנטיות הטרו/הומוסקסואליות.
משיכה לגבר היא לא חלק הכרחי בהוויה מגדרית נשית, אלא בהטרוסקסואליות של נקבות.

ואם מעניינת אותך דעתי, אז אני חושבת שהתעכבת יותר מדי על הזין. אני נוטה להאמין שהתיאור של זין גומי שחור בפוסט היה יותר הומוריסטי, ופחות כהתעקשות על זין שחור מגומי. מהכתוב עולה רצון עז להיבעל על ידי מישהי, לא בשאיפה להתעסק עם זין. ובינינו, מי שבאמת רוצה זין, לא מסתפק בפלסטיק שעושה בכאילו, אלא תר אחרי גבר או אישה שברשותם איבר אמיתי שכזה.

[quote="Ocean"]
למרות זאת אוסיף שאני לא משוכנע שאין או שלא יהיו לו פנטזיות בהן גבר יחדור אליו. לא כהומו, אלא כדי לממש את הצורך שלו "להרגיש אישה" באופן אבסולוטי מול "גבר אבסולוטי". אבל זה לא דיון./quote]

מגוחך. הצורך לחוות חוויה מסוימת במגדר אחר לא משנה את הנטייה המינית שלך. טרנסג'נדריות איננה סכיזופרניה או פיצול אישיות. בחור טרנסג'נדר נזיל מגדרית לא מבצע מעבר מגבר הטרוסקסואל ביום יום, לאישה שנמשכת לגברים בלילה. בטח שלא על מנת להרגיש יותר אישה.

Ocean כתב/ה:

נכון, גבר נשלט יכול להיות הטרוסקסואל מוחלט (לרוב), אבל זו בדיוק הנקודה. העובדה שהוא לא הטרוסקסואל, לא אומרת שהוא הומו. יחד עם זאת, הגם שזה לא נאמר כדי לצייר אותו באופן פוגע אף לרגע, אני כן חושב שהוא נוטה הרבה יותר לצד הטרנג'נדרי מאשר לצד ההטרוסקסואלי.

ושוב פעם - הטרוסקסואליות וטרנסג'נדריות אינם צדדים שונים של אותו מטבע, הם שני מטבעות שונים.
סקאלה של נטיה מינית מתפרשת בין הטרו-בי-הומו-א מיני.
זהויות מגדריות נעות בין סיסג'נדריות לטרנסג'נדריות, ואינן חלק מהסקאלה של נטייה מינית. הזהות המינית של אדם יכולה להיות גבר, אישה, כל שילוב אפשרי של שניהם, משהו שמבצע מעבר חופשי ומשתנה ביניהם או בין כל אחד מהשילובים שלהם, או משהו אחר לגמרי משניהם. כל זאת מתבצע ללא קשר למין או למגדר אליו האדם הזה נמשך מינית ורגשית.

ו
Ocean כתב/ה:

מי שיגיב על הדברים האלה בתבונה מתונה ויאמר שאני הומופוב, הרי הוא עצמו זה שפוגע בלגיטימיות שבלהקרא או להיות טרנסג'נדר (אם יש לכותב נטיה כזו ואם לאו), כאילו זו מילת גנאי.

אין דבר כזה נטייה טרנסג'נדרית. בפעם הטריליון - טרנסג'נדריות איננה נטייה אלא זהות.

לרגע לא חשבתי לומר שאתה הומופוב, ואני חושבת שזה מגוחך לכנות אותך כך (לפחות על סמך הדעה שכתבת, אני לא יודעת אם אתה לא חובט גייז באלת בייסבול בחשכת הליל...).
אני בסהכ אומרת שכמו הרבה אנשים אחרים, גם אתה לא מבין את המושגים שאתה משתמש בהם, ולכן בהכרח טועה.
555​(שולטת)
לפני 11 שנים • 26 באוג׳ 2012
555​(שולטת) • 26 באוג׳ 2012
Ocean כתב/ה:
אשה בשניים כתב/ה:

תודה על הסדר שערכת בדיון. כמעט ניתן היה לשמוע את הסירנה כשהגעת.
ראשית, לא היו "אבחנות של כל מי שאיבחן בנוגע לנטייתו המינית". אני מניח שאת מתכוונת אלי, אז חבל להכתים את כולם.
הדיון שנפתח בין המשוחחים, לא היה אם הבחור הוא כן או לא מה שהוא טוען שהוא, אלא בחן מבחינתי את השאלה מאין מגיע צורך של גבר לחוות חדירה אליו (אם פותח הדיון ואם גברים עם העדפה דומה) כאישה. בכך הפך לנושא רחב ועקרוני, מעבר להתייחסות לפותח הדיון.

שנית, אם היית קוראת את הדיו כולו בעיון, היית מגלה שאיש (גם לא אני) לא דיבר על נטייתו המינית, אלא על נטייתו המגדרית. או במילים שלו "להדפק ע"י זין מגומי שחור שימלא אותו... כמו נערה חרמנית שרוצה להפוך לאישה". הדברים נורא פשוטים.
לכן אחזור ואומר שלתפיסתי, הרצון להדפק כמו אישה ולהרגיש תחושת מלאות בתחת, זו ממש לא תשוקה מקובלת לגבר ואפילו לא לרוב הגברים הנשלטים וזאת גם אם הכותב עצמו אינו נמשך לגברים. בסמנטיקה שלי, הרצון להרגיש אישה הוא צורך לא "סטרייטי", גם אם הוא לא מחייב משיכה לגברים.

שלישית, למה צורך בזין מגומי תקוע בתחת, או הצורך להרגיד אישה, אמורים להיות קשורים לתחושה של אפסיות? הדברים שלו עצמו מנתקים את הזיקה בין הצורך שלו להרגיש מושפל, לבין הרצון להרגיש אישה. הדברים נותנים תוקף למה שאני טוען- שמדובר בשני צרכים שונים לגמרי, שמתגוררים אצלו כנראה בשכנות טובה ואיכשהו חל בלבול בינהם. יש גברים שנהנים להיחדר כאקט אינטימי שמפגיש בין דומיננטיות נשית לכניעה גברית (ללא כל קשר להשפלה), יש שרוצים להרגיש ו"להדפק כמו אישה" (נטיה מגדרית שבעיני אינה "סטרייטית"), יש גברים שרוצים להיות מושפלים (נטיה בדס"מית) ויש גברים שרוצים להיות בשתים או יותר מהפוזיציות בו בעת.

זה כל מה שאני מנסה לומר.

תודה על ההבהרה, מקריאה נוספת כנראה שהשימוש במונח "סטרייט" כמה שאינו בהכרח הופכי למשיכה מינית אל בני מינך - חמק ממני.

לגבי השלישית שלך, אנחנו מסכימים, ניוש לא חייב להיות מרכיב או אמצעי להשפלה והשפלה לא חייבת להיות מרכיב או אמצעי לניוש, הם יכולים שכן ויכולים שלא. בכל מקרה איני יודעת האם אצל פותח השרשור אלו צרכים שנובעים זה מזה או מתקיימים זה לצד זה (אם הוא ירצה - יוכל לשתף: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=32316). זה גם לא משנה לעניין השאלה המקורית, אליה התייחסתי.
Tomereko
לפני 11 שנים • 28 באוג׳ 2012
Tomereko • 28 באוג׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
אושן, ההודעות שלך מצמצמות את טווח ההתנהגות המינית הקבילה שמותרת לגברים הטרוסקסואלים. אני לא מבינה איך אין יותר גברים שעונים לך ואומרים שאתה טמבל, בחיי.

לשיטתך, גבר הטרוסקסואל הוא לעולם חודר, אף פעם לא נחדר, לנצח כובש (אולי לעיתים נכבש אם מדובר בנשלט וגם אז בגבולות מוגדרים שאתה מסכים להתיר). זה כל כך שבלוני וקלישאתי שזה נקרא כמעט כמו טקסט ימי-בינימי נוצרי על משגל קתולי "ראוי".

אני מסרבת לקבל שמנעד המיניות האנושית (הסטרייטית!) הוא כל כך מצומצם ומוגבל. אולי הרפרטואר המיני *שלך* מוגבל כל כך, אבל תאמין לי שהגברים הסטרייטים (כן, טרנסקסית, הסטרייטים) שהכרתי הם טיפה יותר מעניינים.

מסכים עם על מילה שלך, אנוכי סטרייט מוצהר, מתחלף וכן אוהב לקבל מידי פעם את הדילדו מזכוכית,(ויש עוד כמה צעצועים בצורת זין), אז כן! יש! סטרייטים! שאוהבים! מידי! פעם! להיחדר!

נ.ב
נילי שאפו על ההערות שלך ועל התגובות העניניות והכל כך נכונות לטעמי
T O M​(שולט)
לפני 11 שנים • 28 באוג׳ 2012
T O M​(שולט) • 28 באוג׳ 2012
כרגיל, נילי עם הדיכוי המגדרי שלה פורצת בסערה.

בעניין הסצנת פורנו שדיברת עליה, סטרייטים לא סוגדים לאיבר מין הזכרי ולא מעריצים אותו
(אלא אם כן זה שלהם)

הסצנה מלווה כמעט תמיד בכך שהוא גומר על מישהי (בפנים, על הגוף, לא משנה איפה)
וזה בעצם העניין. לולא האישה ברקע "שמקבלת" לא היה שום עניין בגמירה.

הסצנה הזאת עבור הגברים באה לדמיין כאילו הוא בעל האיבר מין שכרגע גומר עליה.
הוא ממש לא מפנטז על האיבר מין אלא מתרכז בגמירה על הבחורה.
איזה עיוות עשית מהפנטזיה.

הפכת את כל הסטרייטים לכאלה שמפנטזים על זין משפריץ...
זה אולי הפנטזיה שלך אבל זו לא המציאות.

אם את מכירה כאלה שסוגדים לזין המשפריץ וגומרים רק מלראות את זה,
אז קיים סיכוי לא קטן שהם גם חובבי גברים וזה כבר עושה אותם דו מיניים.

לפי התיאוריה שלך, מספיק שגבר יאונן מול סטרייט בשביל שאותו סטרייט ירצה לגמור גם
(רק מלראות את איבר מינו של השני גומר מולו)

מה את מבינה בכלל בגברים סטרייטים?
כלום.
הוא​(שולט)
לפני 11 שנים • 29 באוג׳ 2012

כן טום

הוא​(שולט) • 29 באוג׳ 2012
אבל עדיף להתעלם מהפטפוטים שלה
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 29 באוג׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
Ocean כתב/ה:
בוא נתחיל מזה שאתה לא סטרייט. "סטרייט" במובן המעשי של המילה.

לגבי התשוקות שלך, לטעמי יש הבדל משמעותי בין העבודה שהיית רוצה להיחדר אנאלית, לבין העובדה שאתה רוצה להרגיש אישה.

התיאור "להרגיש את הזין ממלא אותי", זו טרמינולוגיה נשית כמו גם התיאור "זין מגומי שחור", דיי מבלבלים. היה מצופה שאם אכן היית נמשך לרעיון שאישה תחדור אליך, היית מתמקד בסוג האישה, בחוויה או בתחושה.

לא שיש בזה כל פסול, אבל לא כל מי שרוצה להיחדר ע"י אישה, רוצה להיראות או להרגיש כמו אישה, או שיש לו צורך שמשהו ימלא אותו. ההתמגקות שלך באיבר הגברי ובפנטזיה שלך להיות אישה, לא קשורות לדעתי קשר ישיר להיותך נשלט להנאה שלך מעצם העובדה שאתה נטול שליטה, מתמסר ומוחלת עליך נשיות כוחנית.

אני חושב שיש בך רובד עיקרי והוא הצורך שלך לחוות את החוויה כאישה יותר מזו של גבר שרוצה שאישה תחדור אליו, מעצם הצורך להיות מושא למיניות נשית כוחנית ומכניעה. יתכן שהיית נהנה ונמשך לרעיון שאיבר גומי יהיה תקוע לך בישבן גם ללא נוכחות אישה כלל. זה לא מאפיין מובהק של רוב הנשלטים לדעתי, אבל זה עדיין לגיטימי לחלוטין וכל הכבוד על הפתיחות שבה תיארת מה אתה מרגיש.

קשקוש מלא דיעות קדומות והומופוביה.
יש מלא סטרייטים שאני מכירה שסוגדים לזין, מעריצים זין וגומרים מלהסתכל על זין משפריץ. גם אם הוא שייך למישהו אחר. לא לחינם אין סרט פורנו שלם ללא סצינת הקאם-שוט הבלתי נמנעת: זין משפריץ, או זין בועל הוא לגמרי פנטזיה גברית סטרייטית, אל תשלה את עצמך.

פמיניסטיות קוראות לזה "חברה מינית פאלוצנטרית". אתה יכול להסתפק ב"כולכם חולי זין".

הא כן,סרטים כחולים הם הראשונים ללמד אותך על תובנות הסקס.
רואים שראית הרבה סרטים בחייך...
נילי ונילי
נילי ונילי • 29 באוג׳ 2012
תום, אני מפנה אותך להודעה של תומר ממש פה למעלה. עומד מולך גבר, שמצהיר על עצמו כסטרייט, ואתה טוען מולו - עבורו - שהוא בהכרח ביסקסואל. מאיפה לך החוצפה לבטל את ההגדרה העצמית של אדם ולסווג אותו בצורה אחרת בניגוד לדעתו? מה אתה מבין בחיים האישיים של תומר בכלל? מי שמך?