לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגיל זה בעיה?

Y MASTER​(שולט)
לפני 11 שנים • 29 באוג׳ 2012
Y MASTER​(שולט) • 29 באוג׳ 2012
נוריתE כתב/ה:
הגיל
זאת בעיה
כן.
לנשים
גבר בן 40 לא יהיה אכפת לו ולא יהסס לקחת לו נישלטת בת 20 וקצת(מנוסה או לרוב אפילו שלא)
אישה בגילאים האלו, נירתעת לרוב מלקחת על עצמה שולט צעיר,מאוד
ולא משנה מהי או מה הוא טוען או מכיח מראה את רמת הנסיון המיצטבר שלו בסאדו ושליטה.

ואתה אכן על פי דברייך התחלת בגיל צעיר מאוד שלדעתי האישית,ממש לא מתאים להתעסק בזה, אבל זאת רק, דעתי האישית בלי להכיר אותך. ודבר כזה היתי אומרת גם לבחורה בגילך שטוענת שכבר מגיל 14-15 היא שולטת או נישלטת (וזה דווקא יזעזע אותי יותר).

נשים בגילאים שלנו,(שלי בעצם) לפעמים לא תהסס לשחק "קוגר" על בחור צעיר,אבל יותר בקטע ונילי.
ובאשר לטיעון ש"גם גבר מבוגר עשוי להיות חסר נסיון" ,נכון אבל עדיין,בחור צעיר הוא,בחור צעיר.

אתה יכול לנסות להתנסות וללמוד בזהירות עם בנות גילך.אם אחת מהן תשתכנע,כי הרבה מהן גם מחפשות גבר יורת מבוגר
והנסיון פה, הוא לא דווקא "נסיון מעשי" בבידיסמ אלא נסיון חיים מצטבר גם.

לא אמרתי שאני שולט מגיל 14... זה בדיחה... בגיל 14 ניחשפתי לזה בפעם הראשונה... סך הכול...את יכולה לפרט יותר למה נשים בגיל צעיר יחסית(18 ו19) יעדיפו בן אדם מבוגר בן 40 על גבר צעיר בגילי?
לילית חדשה
לילית חדשה • 29 באוג׳ 2012
מכיר את המשפט זה לא הגיל זה התרגיל?
גם לכאן הוא תקף.
השאלה היא לא בן כמה אתה, לפחות לא השאלה העיקרית,
אלא מה יש לך להציע.
ופה- חובת ההוכחה היא עליך.
כל אחד יכול להגדיר את עצמו כשולט אבל במציאות- זה לא תמיד נכון.

אני מאלה שחושבים ששולט זה לא רק מי שמצליף שולט אמור גם לכוון להדריך ולהכיל את הנשלטת שלו. ושולטת כך אני פועלת בבדס"מ שלי.

ולכן השאלה העיקרית- האם אתה באמת מסוגל להכיל את הנשלטת שלך?
צר לי- לבוא ולומר אין לי כמעט מה ללמוד- לטעמי לא מרמז שאתה יכול אלא אפילו להפך.
ללמוד אפשר תמיד וכמעט מכל אחד.

גיל 14 נחשפת לראשונה ומאז לפי מה שכתבת יש לך שנתיים של ניסיון
ועוד- יש לך 3 שנים ניסיון על יבש- שזה אומר מה?
שפינטזת על כך, שראית סרטי שליטה? אם לא או לפחות לא רק- מה עוד זה אומר?
כי זה מה שניתן להסיק ממה שכתבת.[fade]
corona​(נשלטת)

Re: הגיל זה בעיה?

corona​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2012
Y MASTER כתב/ה:
שלום לכולם,
אני בן 19.... נימצא בתחום עם ניסיון של שנתיים ועוד 3 שנים על יבש כלומר 5 שנים סך הכול(לא לא אני לא משקר למה שאני ישקר לגביי משהו שאני אוהב?) בקיצור מאוד היתקשתי לימצוא לי נישלטת אמיתית כלומר לא כזאת שאוהבת מישחקי קישרות אלה ממש שליטה BDSM אמיתי... ולא מצאתי... לרוב הנשים שפניתי אליהם גדולות ממני באולי שנה שנתיים רובם אמרו לי שאני צעיר מידי ושאין לי ניסיון.... זה מעצבן אותי מאוד הריי כול מאסטר ומלכה התחילו מאיזשהו גיל ויש כמוני שהתחילו בגיל מאוד צעיר... אבל הם גם התחילו אז למה אני לא יכול? מה אני שונה מכולם? מה אני צריך להיות בגיל 40 בישביל להיות מאסטר? מה זה השטויות האלו? בקיצור רציתי לישאול מה דעתכם?

שולט צעיר,
צא מהוירטואליות , תן לזה לקרות באופן טבעי וספונטני. אתה יודע... לא כל הנשים הנמשכות לעולם הבדס"מ נמצאות בכלוב. נכון, אין להן סוגריים מצד שמאל ואולי יותר קשה לזהותן, אבל נראה לי שדווקא מחוץ לאתר תגיע עם יותר ביטחון ופחות שיפוטיות כלפייך. שא ברכה icon_smile.gif
Y MASTER​(שולט)
לילית חדשה כתב/ה:
מכיר את המשפט זה לא הגיל זה התרגיל?
גם לכאן הוא תקף.
השאלה היא לא בן כמה אתה, לפחות לא השאלה העיקרית,
אלא מה יש לך להציע.
ופה- חובת ההוכחה היא עליך.
כל אחד יכול להגדיר את עצמו כשולט אבל במציאות- זה לא תמיד נכון.

אני מאלה שחושבים ששולט זה לא רק מי שמצליף שולט אמור גם לכוון להדריך ולהכיל את הנשלטת שלו. ושולטת כך אני פועלת בבדס"מ שלי.

ולכן השאלה העיקרית- האם אתה באמת מסוגל להכיל את הנשלטת שלך?
צר לי- לבוא ולומר אין לי כמעט מה ללמוד- לטעמי לא מרמז שאתה יכול אלא אפילו להפך.
ללמוד אפשר תמיד וכמעט מכל אחד.

גיל 14 נחשפת לראשונה ומאז לפי מה שכתבת יש לך שנתיים של ניסיון
ועוד- יש לך 3 שנים ניסיון על יבש- שזה אומר מה?
שפינטזת על כך, שראית סרטי שליטה? אם לא או לפחות לא רק- מה עוד זה אומר?
כי זה מה שניתן להסיק ממה שכתבת.[fade]
3 שנים ניסיון על יבש אומר שחקרתי את זה וכמובן ראיתי סירטונים\סרטים על זה.... הרבה מאוד דקומנטריים וכו'... בגיל 17 פחות או יותר עשיתי את השליטה הראשונה שלי בנישלטת אך זה היה מישחקי קשירה ולא BDSM אמיתי במלוא המובן של כול המילה הזאת.... ואם חשבת שאני כזה משכיל שאני יודע הכול בגיל 19... טעות.. אני היתכוונתי שאני למדתי כול כך הרבה על הנושא ואני יודע כול כך הרבה עליו שכרגע "תוקפת הלימודים" בנושא זה היא בהפסקה... אני שונא אנשים שרואים את גילי וישר מראש כבר מחלטים מי אני ומה אני יודע או לא יודע... אני רוצה שכולכם תבינו את זה טוב מאוד... לא כול נער בגיל 19 הוא ערס ששותה מהבוקר עד הלילה או לא יודע מה שרב מכות עם אנשים ואין לו שליטה עצמית על עצמו... אם ביכלל.... אף אחד פה לא מכיר אותי אז לפני שאתם קובעים ומתייגים תגיות קודם תישאלו לעומק יותר ואז תבינו מי אני ורק אז יש לכם ביכלל את הזכות לשפוט אותי...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 29, 2012 7:54 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
לילית חדשה

Re: מנקודת המבט שלי:

לילית חדשה • 29 באוג׳ 2012
למה אתה אומר שסתם תייגתי או קבעתי עובדה?
אם נקבעה עובדה כלשהי על כך הרי שבכלל אתה קבעת אותה

[quote="Y MASTER
אם היית מכירה אותי דעתך הייתה שונה לחלוטין.... ותאמיני לי שבתחום הזה אין לי כימעט עוד מה לילמוד.... באתי לפה בישביל להכיר בחורה רצינית ואני מקבל עכשיו בראש ביגלל זה.... איזה מין אתר זה??[/quote]
Y MASTER​(שולט)

Re: מנקודת המבט שלי:

לילית חדשה כתב/ה:
למה אתה אומר שסתם תייגתי או קבעתי עובדה?
אם נקבעה עובדה כלשהי על כך הרי שבכלל אתה קבעת אותה

[quote="Y MASTER
אם היית מכירה אותי דעתך הייתה שונה לחלוטין.... ותאמיני לי שבתחום הזה אין לי כימעט עוד מה לילמוד.... באתי לפה בישביל להכיר בחורה רצינית ואני מקבל עכשיו בראש ביגלל זה.... איזה מין אתר זה??
[/quote] איך שכתבת גרמת לזה להיראות כיאלו את מדברת עם טיפשעשרה.... לא פחות ולא יותר.
היתכוונתי שלגילי אין לי כימעט מה לילמוד... יש לי ידע מאוד נירחב בנושא
fanuna​(לא בעסק)
fanuna​(לא בעסק) • 29 באוג׳ 2012
צודקת עם כל מילה של נורית פשוט מקסים מה שכתבת!!!!!!

תראה אני נשלטת בת 23 בקושי.......אני צעירה מידי לעולם הזה כולם סביבי גרושים שכבר עברו כבירת דרך...לא לחינם.....אין מה לעשות עולם השליטה מגיע ממקום מסוים...לפי דעתי תמצא קשר ונילי ותהפו אותו לאגרסיבי בחיי המין שלכם!!!

ובהחלט צניעות ל תזיק כאן....אם אתה כלכך רוצה לדעת מה זה ולפגוש אנשים בלי שישר יפסלו אותך על הגיל תתחיל לצאת למקומות של מסיבות פטיש גם זו אפשרות...אבל אל תמהר......גם אם זה יקרה עוד שנתיים שלוש חמש לא יקרה כלום....רוב האנשים הגיעו לזה רק בגיל 30+

אני אין מה לעשות כנראה שאם יהיה עם שולט הוא יהיה כבר גרוש בן 30+ שעבר כבר יותר ממני....והואיצטרך להכווין אותי ....גם ליהיה קשר ונילי עם משחקי שליטה במיטה....לא רע בכלל תנסה קודם ככה ולא באתר שהגיל שלך ישר קופץ ...צריך לתת קרדיט ליותר מבוגרים גם אם אין להם נסיון מגיל 0 (ועדיף ככה) להכנס לעולם הזה במאה אחוז זה תהליך ארוך של הבנה עצמית והשלמה עצמית......מי שיבוא ויגיד לי שיש לו נסיון מגיל16 אני צחק לו בפנים זה לא ראיון עבודה עם כמה שעות טיסה יש לך......מבין?
Y MASTER​(שולט)
fanuna כתב/ה:
צודקת עם כל מילה של נורית פשוט מקסים מה שכתבת!!!!!!

תראה אני נשלטת בת 23 בקושי.......אני צעירה מידי לעולם הזה כולם סביבי גרושים שכבר עברו כבירת דרך...לא לחינם.....אין מה לעשות עולם השליטה מגיע ממקום מסוים...לפי דעתי תמצא קשר ונילי ותהפו אותו לאגרסיבי בחיי המין שלכם!!!

ובהחלט צניעות ל תזיק כאן....אם אתה כלכך רוצה לדעת מה זה ולפגוש אנשים בלי שישר יפסלו אותך על הגיל תתחיל לצאת למקומות של מסיבות פטיש גם זו אפשרות...אבל אל תמהר......גם אם זה יקרה עוד שנתיים שלוש חמש לא יקרה כלום....רוב האנשים הגיעו לזה רק בגיל 30+

אני אין מה לעשות כנראה שאם יהיה עם שולט הוא יהיה כבר גרוש בן 30+ שעבר כבר יותר ממני....והואיצטרך להכווין אותי ....גם ליהיה קשר ונילי עם משחקי שליטה במיטה....לא רע בכלל תנסה קודם ככה ולא באתר שהגיל שלך ישר קופץ ...צריך לתת קרדיט ליותר מבוגרים גם אם אין להם נסיון מגיל 0 (ועדיף ככה) להכנס לעולם הזה במאה אחוז זה תהליך ארוך של הבנה עצמית והשלמה עצמית......מי שיבוא ויגיד לי שיש לו נסיון מגיל16 אני צחק לו בפנים זה לא ראיון עבודה עם כמה שעות טיסה יש לך......מבין?
אני אומר כמה זמן יש לי ניסיון ביגלל שאני צעיר ולכן זה חשוב בישבילי שתידעו את זה... דבר שני לא כתבתי בשום מקום שיש לי ניסיון מגיל 16....
A v​(שולט)

טיפה משעשע..

A v​(שולט) • 29 באוג׳ 2012
קראתי וזה מזכיר לי את ההתנהלות מול הילד שלי,הוא בן 14 ובטוח שיודע הכול!!!

וברוב הזמן ברור שהוא "צודק"..

בנט כתב לך,והוא צודק גישה זה גם חלק מהעניין ועל משקל "מכל מלמדיי השכלתי"

ובפרוש הנכון שלו,ולא בטעות הרווחת במשפט הזה.

כן אתה יכול לקרוא לעצמך "מאסטר" לעניות דעתי מאסטר הוא אדם שהגיע למיומנות אדירה.שגובלת

באומנות.

ועל "ייבש" לא ממש אפשר להגיע לשם..וגם על "רטוב" הדרך ארוכה..ואפשר בכל יום ללמוד משהו חדש.

לא חושב שהשירשור הזה הועיל לך,לא מצטייר טוב..בקיצור "צא ולמד" וזה רק ייעשה לך טוב.

וכן גיל הוא פונקציה חשובה בכל תחום,רק עם נסיון וטעויות אפשר ללמוד וזו פונקציה של זמן.

ורק במיתותא ממך כתבת ש"זה לא היה בדסם אמיתי" בוא ותן לצעיר בעסק כמוני שיעור במהו בדסם

אמיתי..?
fanuna​(לא בעסק)
fanuna​(לא בעסק) • 29 באוג׳ 2012
לסיכומו של דברינו- הסבלנות משתלמת!!!זה לא קורס שאתה תתחיל לקרוא דברים ואיזה יופי תיהיה לך נשלטת בת 25....נשלטות רוצות שירגישו שמישהו מעלהן גם בגיל וגם בנסיון וגם בנקודת החיים שלו.......אז קח אויר.....ואין לך יותר מידי מה לחפש כאן...בעיניי לפחות.....אל תתעצבן זה לא בקטע רע......אני מבינה את הסקרנות