שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגיל זה בעיה?

A virginal suB​(נשלט)
לפני 11 שנים • 29 באוג׳ 2012
A virginal suB​(נשלט) • 29 באוג׳ 2012
fanuna כתב/ה:
לסיכומו של דברינו- הסבלנות משתלמת!!!זה לא קורס שאתה תתחיל לקרוא דברים ואיזה יופי תיהיה לך נשלטת בת 25....נשלטות רוצות שירגישו שמישהו מעלהן גם בגיל וגם בנסיון וגם בנקודת החיים שלו.......אז קח אויר.....ואין לך יותר מידי מה לחפש כאן...בעיניי לפחות.....אל תתעצבן זה לא בקטע רע......אני מבינה את הסקרנות

מצחיק...נשלטים לא יתנגדו לשולטת צעירה בת 19. לגיל צעיר יהיה אפילו יתרון icon_rolleyes.gif
fanuna​(לא בעסק)
fanuna​(לא בעסק) • 29 באוג׳ 2012
A virginal suB כתב/ה:
fanuna כתב/ה:
לסיכומו של דברינו- הסבלנות משתלמת!!!זה לא קורס שאתה תתחיל לקרוא דברים ואיזה יופי תיהיה לך נשלטת בת 25....נשלטות רוצות שירגישו שמישהו מעלהן גם בגיל וגם בנסיון וגם בנקודת החיים שלו.......אז קח אויר.....ואין לך יותר מידי מה לחפש כאן...בעיניי לפחות.....אל תתעצבן זה לא בקטע רע......אני מבינה את הסקרנות

מצחיק...נשלטים לא יתנגדו לשולטת צעירה בת 19. לגיל צעיר יהיה אפילו יתרון icon_rolleyes.gif

קטנותי...לא מבינה את הראש דל נשלטים אז אין לי מושג דברתי על שולטיםונשלטותicon_smile.gif
נוריתE
נוריתE • 29 באוג׳ 2012
Y MASTER כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
הגיל
זאת בעיה
כן.
לנשים
גבר בן 40 לא יהיה אכפת לו ולא יהסס לקחת לו נישלטת בת 20 וקצת(מנוסה או לרוב אפילו שלא)
אישה בגילאים האלו, נירתעת לרוב מלקחת על עצמה שולט צעיר,מאוד
ולא משנה מהי או מה הוא טוען או מכיח מראה את רמת הנסיון המיצטבר שלו בסאדו ושליטה.

ואתה אכן על פי דברייך התחלת בגיל צעיר מאוד שלדעתי האישית,ממש לא מתאים להתעסק בזה, אבל זאת רק, דעתי האישית בלי להכיר אותך. ודבר כזה היתי אומרת גם לבחורה בגילך שטוענת שכבר מגיל 14-15 היא שולטת או נישלטת (וזה דווקא יזעזע אותי יותר).

נשים בגילאים שלנו,(שלי בעצם) לפעמים לא תהסס לשחק "קוגר" על בחור צעיר,אבל יותר בקטע ונילי.
ובאשר לטיעון ש"גם גבר מבוגר עשוי להיות חסר נסיון" ,נכון אבל עדיין,בחור צעיר הוא,בחור צעיר.

אתה יכול לנסות להתנסות וללמוד בזהירות עם בנות גילך.אם אחת מהן תשתכנע,כי הרבה מהן גם מחפשות גבר יורת מבוגר
והנסיון פה, הוא לא דווקא "נסיון מעשי" בבידיסמ אלא נסיון חיים מצטבר גם.

לא אמרתי שאני שולט מגיל 14... זה בדיחה... בגיל 14 ניחשפתי לזה בפעם הראשונה... סך הכול...את יכולה לפרט יותר למה נשים בגיל צעיר יחסית(18 ו19) יעדיפו בן אדם מבוגר בן 40 על גבר צעיר בגילי?

לא אמרתי שאמרת,
אני רק הבעתי דעתי הכללית על מי שנכנסים לעולם הזה בגיל מאוד צעיר
בנים בנים משני צידי השוט.

ו למה? נשים צעירות מעדיפות גברים מבורים מהן?
גם לפעמים בסאדו?
זה לא כוללני, ישנם הרבה זוגות צעירים באותה שכבת גיל בערך, גם בחוצ וגם כאן.

אבל השאלה על נשים צעירות גברים מבוגרים מהן ,זה כבר עניין תרבותי אנתרופולוגי וכבר היה פה מתי שהוא דיון על זה,באיזה שהוא פורום,מזמן. זה פשוט ככה. בדיוק כמו שגברים מבוגרים מעדיפים נשים צעירות מהם.

בסאדו,אני חושבת שזה יותר מחודד .שני המיגדרים משני צידי השוט.
גם אני, בגילי המופלג, עדיין מעדיפה שולט משכבת הגיל שלי או מבוגר יותר. היה לי נסיון עם צעירים ממני, לא ברמת הגיל שלך,אבל עדיין וזה לא עובד. זה עניין של מנטליות, ולא מדובר כאן רק בסאדו או ברמות נסיון בקטע , גם אם זוג צעיר-מבוגרת מתחברים רק על בסיס שולט-נישלטת ,ומתיימרים או רוצים קשר בידיסמי בלבד,בלי שום ערבוב של שום דבר אחר, עדיין קיים ביניהם הבדל הדורות

תדמיין, רק לרגע, מישהי מבוגרת שאתה מכיר, בסביבות שכבת הגיל שלי, או סוף השלושים אפילו,ותחשוב אם היא היתה יכולה להתחבר בזוגיות רגילה אמתית עם בחור בן גילך, ואז תחשוב עליה על ארבע בנחכות בן גילך ואז תבין.

אתה, רוצה לשלוט,אתה רוצה קשר בידיסמי ואתה מאוד מכוון מטרה עם אג'נדה ברורה וממוקדת שמונעת ממך,אולי להבין ,אולי, אני אומרת, את העניין
ויהיו פה אחרים ואחרות שגם לא יסכימו איתי, אבל צריכים להסתכל מחוצ למיסגרת בשביל להבין את התמונה.

אבל שוב, כמו שאמרתי מקודם תמיד יש את היוצאים/ות מהכלל שמתערבבים/ות בתוך קבוצת הגיל שלהם/ן ויוצרים קשרים טובים.
נולי
נולי • 29 באוג׳ 2012
אל תכעס ילד חמוד, אבל זה לא אתה אשם, זה הגיל שלך. זה המח בגיל הזה שעושה לך בלגן בחיים.תשמח שהוא עוד מתפתח (בגיל שלי זה כבר מתחיל בנסיגה) ותאמין לי שאני יודעת כי יש לי 4 פרטיים כמוך בבית. אל תשאל!
מה שאני ממליצה לך זה לשמור במקום בטוח את כל מה שכתבת , כדי שתוכל בגיל 40 לחזור ולהסתכל על זה ולחייך לעצמך בהבנה.ולא לכעוס על הילד שיהיה לך אז, שאולי יהיה בגיל ההתבגרות, וידבר בדיוק כמו שאתה מדבר עכשיו. זה לא ממקום מתנשא. זה רק ממקום מבין ובעל נסיון יותר. ממקום מכיל של אמא. בלי פוזה של שליטה.עם הרבה סבלנות.

בהצלחה!

N
אל הקיסר

Re: הגיל זה בעיה?

אל הקיסר • 29 באוג׳ 2012
Y MASTER כתב/ה:
צל חולף ואוהב כתב/ה:
Y MASTER כתב/ה:
שלום לכולם,
אני בן 19.... נימצא בתחום עם ניסיון של שנתיים ועוד 3 שנים על יבש כלומר 5 שנים סך הכול(לא לא אני לא משקר למה שאני ישקר לגביי משהו שאני אוהב?) בקיצור מאוד היתקשתי לימצוא לי נישלטת אמיתית כלומר לא כזאת שאוהבת מישחקי קישרות אלה ממש שליטה BDSM אמיתי... ולא מצאתי... לרוב הנשים שפניתי אליהם גדולות ממני באולי שנה שנתיים רובם אמרו לי שאני צעיר מידי ושאין לי ניסיון.... זה מעצבן אותי מאוד הריי כול מאסטר ומלכה התחילו מאיזשהו גיל ויש כמוני שהתחילו בגיל מאוד צעיר... אבל הם גם התחילו אז למה אני לא יכול? מה אני שונה מכולם? מה אני צריך להיות בגיל 40 בישביל להיות מאסטר? מה זה השטויות האלו? בקיצור רציתי לישאול מה דעתכם?

אתה לא שונה מכולם, אתה יכול. אני בטוחה שיצאת מהרחם מאסטר. היית צריך להתחיל קודם. אם יש לך כבר חמש שנות נסיון, ואתה בן תשע עשרה, אז למה חיכית עד גיל ארבע עשרה ? רוב המאסטרים מתחילים בגיל שלוש עשרה icon_smile.gif

בדיוק על זה אני מדבר... יש רואים שאני בן 19 חושבים שאני איזה ילד מיסכן שרוצה רק איזה כוס מסריח בישביל תאוות המין שלו ONE NIGHT .... בלי להכיר אותי להתעניין קצת וכו'... אני היתכוונתי שהתחלתי להיכנס לתחום ולהתעניין כבר בגיל מאוד צעיר....

" בן 19 חושבים שאני איזה ילד מיסכן שרוצה רק איזה כוס מסריח"
המשפט הזה כבר היה צריך להוכיח להן לכל הנשלטות שמתדיינות איתך פה איזה גבר בוגר אתה, עתיר נסיון ושולט אדיר, קשה להבין איך לא, אולי כי הן רק כוסים מסריחים...
עדיף לך לכתוב כמה שפחות, זה גורם לך נזק.
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 29 באוג׳ 2012
ואתם לוקחים ברצינות את המפגר הזה...
זכרו שהתעלמות יכולה לחולל נפלאות במקום הנכון, בעוד שתגובות מכל סוג רק נותנות לגיטימציה לטימטום
Ashba​(נשלט)

Re: הגיל זה בעיה?

Ashba​(נשלט) • 29 באוג׳ 2012
Y MASTER כתב/ה:
צל חולף ואוהב כתב/ה:
Y MASTER כתב/ה:
שלום לכולם,
אני בן 19.... נימצא בתחום עם ניסיון של שנתיים ועוד 3 שנים על יבש כלומר 5 שנים סך הכול(לא לא אני לא משקר למה שאני ישקר לגביי משהו שאני אוהב?) בקיצור מאוד היתקשתי לימצוא לי נישלטת אמיתית כלומר לא כזאת שאוהבת מישחקי קישרות אלה ממש שליטה BDSM אמיתי... ולא מצאתי... לרוב הנשים שפניתי אליהם גדולות ממני באולי שנה שנתיים רובם אמרו לי שאני צעיר מידי ושאין לי ניסיון.... זה מעצבן אותי מאוד הריי כול מאסטר ומלכה התחילו מאיזשהו גיל ויש כמוני שהתחילו בגיל מאוד צעיר... אבל הם גם התחילו אז למה אני לא יכול? מה אני שונה מכולם? מה אני צריך להיות בגיל 40 בישביל להיות מאסטר? מה זה השטויות האלו? בקיצור רציתי לישאול מה דעתכם?

אתה לא שונה מכולם, אתה יכול. אני בטוחה שיצאת מהרחם מאסטר. היית צריך להתחיל קודם. אם יש לך כבר חמש שנות נסיון, ואתה בן תשע עשרה, אז למה חיכית עד גיל ארבע עשרה ? רוב המאסטרים מתחילים בגיל שלוש עשרה icon_smile.gif

בדיוק על זה אני מדבר... יש רואים שאני בן 19 חושבים שאני איזה ילד מיסכן שרוצה רק איזה כוס מסריח בישביל תאוות המין שלו ONE NIGHT .... בלי להכיר אותי להתעניין קצת וכו'... אני היתכוונתי שהתחלתי להיכנס לתחום ולהתעניין כבר בגיל מאוד צעיר....

תשמע מר בחור אני אומר לך את זה בתור בחור צעיר בן 25 עם כמעט אפס נסיון
הבעיה שלך היא לא הגיל
הבעיה שלך היא הבעייה של כל הדור שלך[ושלי]
אתה חושב שהשמש זורחת לך מהתחת
אתה חושב שאתה יכול לבוא לקהילה קיימת ולהתברג בצמרת שלה רק עם החיוך שלך
זה לא עובד ככה
ואני עם כל הצעירות שלי מרגיש שאני יכול לומר לך שאתה פשוט לא מספיק בוגר להבין למה זה לא עובד ככה
המלט
המלט • 29 באוג׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
ואתם לוקחים ברצינות את המפגר הזה...
זכרו שהתעלמות יכולה לחולל נפלאות במקום הנכון, בעוד שתגובות מכל סוג רק נותנות לגיטימציה לטימטום

אבל למה ככה, למה להטיח עלבונות באנשים. גם אתה יכולת עכשיו להתעלם מבלי להכפיש. איזה דבר טוב יצא מזה?
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 29 באוג׳ 2012
אני בסך הכל מציב מראה, וכל אחד מרגיש עם זה על פי מה שהוא רואה , ומין הסתם כל אחד יראה בדברי את עצמו (אם ירצה ואם לא)

וחוץ מזה נאמר "חוסך שבטו שונא בנו"

במקום הזה לא יודעים לקבל הצלפות? icon_lol.gif
לילית חדשה

Re: מנקודת המבט שלי:

לילית חדשה • 29 באוג׳ 2012
Y MASTER כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
למה אתה אומר שסתם תייגתי או קבעתי עובדה?
אם נקבעה עובדה כלשהי על כך הרי שבכלל אתה קבעת אותה

[quote="Y MASTER
אם היית מכירה אותי דעתך הייתה שונה לחלוטין.... ותאמיני לי שבתחום הזה אין לי כימעט עוד מה לילמוד.... באתי לפה בישביל להכיר בחורה רצינית ואני מקבל עכשיו בראש ביגלל זה.... איזה מין אתר זה??
איך שכתבת גרמת לזה להיראות כיאלו את מדברת עם טיפשעשרה.... לא פחות ולא יותר.
היתכוונתי שלגילי אין לי כימעט מה לילמוד... יש לי ידע מאוד נירחב בנושא[/quote

אתה אומר שאתה בא להכיר בחורה רצינית ושאתה מקבל בראש על כך, אבל איך תכיר מישהי רצינית כאשר אתה מצטייר כלא רציני?
לגילך אין לך מה ללמוד?
שזה אומר מה בדיוק?
שיחסית לבן 19 יש לך מספיק ידע על הנושא אבל בגיל 20 כן תצטרך ללמוד עוד משהו?

צר לי מאוד אבל זה לא באמת עובד ככה.
כל יום לומדים משהו חדש, גם פה, גם בחוץ על הרבה דברים.