סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בתולים אנאליים, או מה הקשר בין מנגו לבדסמ

Mary Jane
לפני 11 שנים • 31 באוג׳ 2012
Mary Jane • 31 באוג׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:

דודה שלי, תקווה, היתה אומרת: "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו. ואם אתה מפספס תוכן בגלל סגנון הגשה- אז אתה אהבל".
אלו היו 60 שניות על תרבות דיון בעדה הכורדית.

התוקפנות בה את מציגה את עמדותייך והפסילה הגורפת של כל מי שעמדותיו אינן חופפות לשלך מחבלת ברצון לנהל דיון מפרה ומעמיק ולהתייחס לסוגיות המועלות ברצינות. פורום אינטליגנטי ומעניין הוא פורום בו אנשים לומדים זה מזה, שוטחים דעותיהם ומתחבטים בהן. אני מבינה שהנושא קרוב ללבך ושיש לך עמדות נחרצות לגביו. עם זאת:
א. דברי חכמים בנחת נשמעים.
ב. את לא היחידה המחזיקה באמת לגבי מיניות האדם, גם אם הרחבת את אופקייך בנושא מסוים. והרי, גם במסגרת השיח הפמיניסטי ישנן דעות לכאן ולכאן.
ג. כמי שמבקשת לייצג פן פמיניסטי ולתרום לשחרור מדיכוי, נראה לי רק הוגן ומתבקש שלא לדכא אחרים, שכל רצונם להשתתף בדיון ולתרום לו את השקפת עולמם.
ד. מעבר לכך, לדעתי גישתך האגרסיבית גם עושה נזק לפמיניזם ולא מועילה כלל.
ה. סגנון ההגשה ותרבות הדיון חשובים לא פחות מן התכנים. עמדות פמיניסטיות כאלו או אחרות הן לא הערך היחידי אותו מקדשים בחברה ליברלית, תרבותית וסובלנית.  
פתוח וסקסי
פתוח וסקסי • 31 באוג׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

דודה שלי, תקווה, היתה אומרת: "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו. ואם אתה מפספס תוכן בגלל סגנון הגשה- אז אתה אהבל".
אלו היו 60 שניות על תרבות דיון בעדה הכורדית.

התוקפנות בה את מציגה את עמדותייך והפסילה הגורפת של כל מי שעמדותיו אינן חופפות לשלך מחבלת ברצון לנהל דיון מפרה ומעמיק ולהתייחס לסוגיות המועלות ברצינות. פורום אינטליגנטי ומעניין הוא פורום בו אנשים לומדים זה מזה, שוטחים דעותיהם ומתחבטים בהן. אני מבינה שהנושא קרוב ללבך ושיש לך עמדות נחרצות לגביו. עם זאת:
א. דברי חכמים בנחת נשמעים.
ב. את לא היחידה המחזיקה באמת לגבי מיניות האדם, גם אם הרחבת את אופקייך בנושא מסוים. והרי, גם במסגרת השיח הפמיניסטי ישנן דעות לכאן ולכאן.
ג. כמי שמבקשת לייצג פן פמיניסטי ולתרום לשחרור מדיכוי, נראה לי רק הוגן ומתבקש שלא לדכא אחרים, שכל רצונם להשתתף בדיון ולתרום לו את השקפת עולמם.
ד. מעבר לכך, לדעתי גישתך האגרסיבית גם עושה נזק לפמיניזם ולא מועילה כלל.
ה. סגנון ההגשה ותרבות הדיון חשובים לא פחות מן התכנים. עמדות פמיניסטיות כאלו או אחרות הן לא הערך היחידי אותו מקדשים בחברה ליברלית, תרבותית וסובלנית.  

http://femdom-fetish-tube.com/video/6975
אני רק שאלה : זו אותה MARY JANE שבסרטון ? icon_rolleyes.gif
Ofan
Ofan • 31 באוג׳ 2012
נילי ונילי, הודעה פשוט מעולה, שמת במילים את מה שאני מרגיש. ההערה היחידה שלי היא לגבי ההנחה שלך שלא צריך לפרט בנושאים כמו חוויה נשית בסיסית, כי הפמיניסטיות כבר כתבו על כך. בתור גבר סטרייט (שמפנטז על ניוש ועל לקבל בתחת מאישה), אני דווקא אשמח אם תנצלי את הבמה ותחדירי בנו קצת השכלה פמיניסטית. לצערי לא יצא לי לקרוא ספרות פמיניסטית במקור ...

אנחנו מסכימים בנקודה הזו: החוויה הבסיסית שהיא "אישה" היא חוויה (מינית, מגדרית, תרבותית, מחק את המיותר) של כניעה והשפלה. זו חווית המיניות של נשים אבל גם חווית הרחוב היומיומית שלהן, ואני לא מרחיבה כי נראה לי שהספרות הפמיניסטית ענפה בתחום הזה.

אני טוענת שגברים יכולים ליהנות מחדירה מתוך אחת (ובטוח יש יותר) משתי אופציות:
1.
מיניות פאלוצנטרית סטרייטית. לא רק נשים אלא גם גברים מחונכים לחוות את המיניות שלהם דרך הפריזמה של הזין. הזין הופך להיות חווית המיניות הראשונית והבלעדית, ודרכו נחוות תשוקה ועונג. לא חסרים גברים שמאוננים על סרטי פורנו, אבל הזין הוא מה שמעניין אותם, ולא החור. ע"ע הקאם-שוט שהזכרתי לעיל.
2.
חווית ניוש. אני מאמינה שהזדהות היא מרכיב ענק בתוך פנטזיה ובטח בתוך גירוי מיני. נשים רבות מפנטזות על אונס, ומרכיב ההזדהות שם משחק עבורן אלמנט מיני עצום. אני טוענת שבאותו אופן קיימים גברים סטרייטים שמפנטזים על ניוש (הפיכה לאישה, קבלת כניעה והשפלה כאישה). באותה מידה שבה נשים לא באמת מעוניינות שיאנסו אותן, גם גברים סטרייטים לא בהכרח מעוניינים להפוך לנשים (הם אינן טרנסג'נדריות, כפי שהעזת לאבחן מקודם), הם פשוט נהנים ממרכיב ההזדהות והפנטזיה.

לא סעיף 1 ולא סעיף 2 הופכים את המיניות של גברים שנהנים מחדירה לפחות סטרייטית או את המגדר שלהם לפחות גברי. זה פשוט אומר שהם מסוגלים למנעד גירוי מיני מעניין יותר משל הגבר הסטרייט הממוצע. בקרוב אצלך.

וזה טיפה אוף-טופיק כי חדירה היא לא בדיוק ניוש, אבל אני מפנה אותך בכ"ז לשרשור ממש מוצלח שהתקיים פה פעם בנושא הזה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=25244

[/quote]
נילי ונילי
נילי ונילי • 31 באוג׳ 2012
רפאל כתב/ה:
ושוב: מילה, כשהיא לבדה ואינה עמוסה במטענים, לא יכולה להיות מעשה של גינוי, משטור או דיכוי. אם מישהו מגדיר סטרייטיות כמיניות שאינה מיינסטרימית, הרי שאינו עושה בכך מעשה של גינוי, משטור או דיכוי.

עכשיו אתה באמת מקשקש, ואפילו אתה יודע את זה. הדיון פה הוא לא דיון תיאורטי על פרקטיקות של שיח אלא על הדרך המאד מוחשית שבה השיח הזה מיתרגם ליחסי כח אמיתיים.

בוא נעשה ניסוי חברתי על המטען שמביאות איתן מילים: לך לחברה שלך, תעיר אותה ותלחש לה באוזן מילה אחת: "שמנה". אתה יכול לבחור כל צורת הגשה אחרת לאותו תוכן (לצרוח לה, לשיר לה, לקרוץ לה בחיוך) ועדיין אני מעזה להניח שהתגובה תהיה זהה.

ואם "שמנה" נושא יותר מדי מטען עבורך, בוא ננסה מילה נייטרלית שלא נושאת בחובה שיפוט ערכי: אתה מוזמן לעמוד באמצע הרחוב ולצרוח "שריפה" (או ללחוש, או לקרוץ בחיוך) ולראות מה זה יביא. אנשים יבינו את האמירה שלך כקריאה לעשייה, כאזהרה מפני סכנה או כמשוגע שצריך אשפוז, אבל אני מבטיחה לך שאף אחד לא יבין את האמירה שלך כניסוי אמפירי מתוחכם על פרקטיקה דיסקורסיבית תיאורטית מנותקת ממשמעויות חברתיות. מניחה שפרופ' ישעיהו ליבוביץ' הבין את זה הכי טוב מכולם לאחר שטבע את הביטוי "יודונאצים" וגילה את תיבת הפנדורה שזה פתח. יודע מה? תנסה לזרוק את המילה הזו באמצע שיחה, כל שיחה, לא חובה דווקא מול הפרצוף של חייל מג"ב.

מילים מסמנות יחסי כח.

"כושי" מסמנת היררכיה גזעית, עבדות והשפלה; "מזרחים" הם נעלבים כרוניים; "שמנה" מסמנת עצלנות, חוסר אופי, רקבון מוסרי וכיעור; "שריפה" מסמנת סכנה; "יודונאצים" מביאה איתה את כל מטען השואה כולו ומטעינה אותו קומפלט על היהודים במין האשמה שאף אחד לא יכול להישאר אדיש לה;

באותו אופן, "סטרייט" מסמנת הגמוניה ["הגמוניה", הנה לך עוד מילה עם מטענים, עד כה השתדלתי להשתמש ב"מיינסטרים" במקומה. תיכף תראה את מנעד הרגשות שהיא תעורר בכלוב].

כשגבר מתעקש לסמן את עצמו כ'סטרייט', הוא מתעקש להישאר בקבוצה ההגמונית ולהמשיך וליהנות מהפריווילגיות שהקבוצה הזו מאפשרת לו. גם אני וגם טרנסקסית לא מתות על הקבוצה הזו, אבל בזמן שטרנסקסית חושבת שצריך להוציא ממנה כמה שיותר אינדיבידואלים על מנת לרוקן אותה מתוכן ולהשאיר בה רק מעטי מספר, אני חושבת שצריך להרחיב אותה כמה שיותר ולהכניס אליה עוד ועוד אינדיבידואלים כדי לכפות עליה שינוי ואבולוציה.

אתה מתאר את האדם הפשוט ברחוב כמי ששואל נבוך "אמממ... לא יודע... תלוי איך אתה מגדיר סטרייט...", ומתאר את האמירה הזו במין נפנוף קצר רוח של חוסר חשיבות בדיון לא מעניין. ואני טוענת ש"מהו סטרייט" הוא הדיון הכי חשוב ביקום. וספציפית- מנעד ההתנהגויות המיניות המותרות לו.
פתוח וסקסי
פתוח וסקסי • 31 באוג׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
ושוב: מילה, כשהיא לבדה ואינה עמוסה במטענים, לא יכולה להיות מעשה של גינוי, משטור או דיכוי. אם מישהו מגדיר סטרייטיות כמיניות שאינה מיינסטרימית, הרי שאינו עושה בכך מעשה של גינוי, משטור או דיכוי.

עכשיו אתה באמת מקשקש, ואפילו אתה יודע את זה. הדיון פה הוא לא דיון תיאורטי על פרקטיקות של שיח אלא על הדרך המאד מוחשית שבה השיח הזה מיתרגם ליחסי כח אמיתיים.

בוא נעשה ניסוי חברתי על המטען שמביאות איתן מילים: לך לחברה שלך, תעיר אותה ותלחש לה באוזן מילה אחת: "שמנה". אתה יכול לבחור כל צורת הגשה אחרת לאותו תוכן (לצרוח לה, לשיר לה, לקרוץ לה בחיוך) ועדיין אני מעזה להניח שהתגובה תהיה זהה.

ואם "שמנה" נושא יותר מדי מטען עבורך, בוא ננסה מילה נייטרלית שלא נושאת בחובה שיפוט ערכי: אתה מוזמן לעמוד באמצע הרחוב ולצרוח "שריפה" (או ללחוש, או לקרוץ בחיוך) ולראות מה זה יביא. אנשים יבינו את האמירה שלך כקריאה לעשייה, כאזהרה מפני סכנה או כמשוגע שצריך אשפוז, אבל אני מבטיחה לך שאף אחד לא יבין את האמירה שלך כניסוי אמפירי מתוחכם על פרקטיקה דיסקורסיבית תיאורטית מנותקת ממשמעויות חברתיות. מניחה שפרופ' ישעיהו ליבוביץ' הבין את זה הכי טוב מכולם לאחר שטבע את הביטוי "יודונאצים" וגילה את תיבת הפנדורה שזה פתח. יודע מה? תנסה לזרוק את המילה הזו באמצע שיחה, כל שיחה, לא חובה דווקא מול הפרצוף של חייל מג"ב.

מילים מסמנות יחסי כח.

"כושי" מסמנת היררכיה גזעית, עבדות והשפלה; "מזרחים" הם נעלבים כרוניים; "שמנה" מסמנת עצלנות, חוסר אופי, רקבון מוסרי וכיעור; "שריפה" מסמנת סכנה; "יודונאצים" מביאה איתה את כל מטען השואה כולו ומטעינה אותו קומפלט על היהודים במין האשמה שאף אחד לא יכול להישאר אדיש לה;

באותו אופן, "סטרייט" מסמנת הגמוניה ["הגמוניה", הנה לך עוד מילה עם מטענים, עד כה השתדלתי להשתמש ב"מיינסטרים" במקומה. תיכף תראה את מנעד הרגשות שהיא תעורר בכלוב].

כשגבר מתעקש לסמן את עצמו כ'סטרייט', הוא מתעקש להישאר בקבוצה ההגמונית ולהמשיך וליהנות מהפריווילגיות שהקבוצה הזו מאפשרת לו. גם אני וגם טרנסקסית לא מתות על הקבוצה הזו, אבל בזמן שטרנסקסית חושבת שצריך להוציא ממנה כמה שיותר אינדיבידואלים על מנת לרוקן אותה מתוכן ולהשאיר בה רק מעטי מספר, אני חושבת שצריך להרחיב אותה כמה שיותר ולהכניס אליה עוד ועוד אינדיבידואלים כדי לכפות עליה שינוי ואבולוציה.

אתה מתאר את האדם הפשוט ברחוב כמי ששואל נבוך "אמממ... לא יודע... תלוי איך אתה מגדיר סטרייט...", ומתאר את האמירה הזו במין נפנוף קצר רוח של חוסר חשיבות בדיון לא מעניין. ואני טוענת ש"מהו סטרייט" הוא הדיון הכי חשוב ביקום. וספציפית- מנעד ההתנהגויות המיניות המותרות לו.

אבל הדרך הכי טובה להתמודד עם מילים טעונות, היא להכניס אותם להקשרים אחרים. לא לנסות להעלים אותם מהשפה, כמו שמנסים לעשות חובבי הפוליטקלי קורקט. כי זה לא הולך - אי אפשר "למשטר", כמו שרפאל כתב, את השימוש במילים.. לא את יכולה לעשות את זה ולא אף אחד אחר. אחת הדוגמאות הכי טובות בימינו לזה היא מה שהראפר ג'י זי עושה כבר שנים : הוא משתמש בכל שיר שלו כמעט במילה "כושי" ( ניגר ) אבל מוציא ממנה את כל העוקץ. אבל אולי את לא מספיק צעירה להקשיב לו. הוא לא מתבכיין על עצם קיומה של המילה.
אם את יכולה להגיב לי בלי ה"בוביק" וכל השאר, אני אודה לך.
רפאל
רפאל • 31 באוג׳ 2012
נילי,

מילים אינן מסמנות רק יחסי כוח. אם לדייק, אני חושב שרק לעיתים רחוקות הן עושות את זה. הרבה פעמים הן פשוט ניסיון להעביר אינפורמציה. למשל, לתאר את המיניות של אדם בלי הרבה חוכמות. אני לא אתווכח עם האנטי-ראליזם שלך, כי זה באמת יותר מדי בשביל המדיום הזה והשרשור הזה. אני רק אגיד שאחד החסרונות של אנטי-ראליזם נוסח "ידע הוא כוח" ו"מילים מסמנות יחסי כוח" הוא שאי אפשר לדבר במסגרתו על דיכוי. כי אין משהו ממשי, מחוץ ליחסי הכוח, שאפשר לדכא אותו. וכל הדיבורים על דיכוי הם בעצמם הפעלת כוח. וזה משהו שפוקו הראה. (רק שפוקו באמת ובתמים חשב שאין דיכוי בעולם, ואילו אני ואת חושבים שיש).

זה נכון שמילים יכולות להיות טעונות במטען ערכי שלילי שנוסף למשמעות שלהן. כלומר, שבשעה שהן מתיימרות לתאר דברים כהוויתם, הן מגניבות שיפוט ערכי. למשל המילה "סוטה". ברור שכאשר פסיכיאטר משתמש במילה הזו אינו רק מציין את העובדה הנייטרלית שהמיניות של פלוני אינה נפוצה, אלא שהוא גם שופט אותה לשלילה. אבל, וזה אבל גדול, אני קראתי בבלוג שלך כמה וכמה פעמים, ואני חושב שאת סוטה גדולה. וכשאני אומר את זה צריך להיות לך ברור שאינני מגניב באמירה הזו שיפוט שלילי, או שאני מנסה לדכא את המיניות שלך. אולי אפילו להפך. מה שאני רוצה לומר הוא שמילים אינן עומדות במערומן כצירוף של אותיות או של צלילים, ויש למילים הקשר ופרגמטיקה. אם קוראים את Ocean זה ברור לכל בר דעת שאין בדבריו שיפוט ערכי דכאני. יותר מזה, אם תקראי שוב את מה שהוא כתב תראי שהוא גם מפרגן למיניות שאינה סטרייטית (להגדרתו). לכן אני חוזר ואומר שאת תופרת לאנשים תיקים. את מדברת על דיכוי ועל משטור של מיניות, אבל את לא מסבירה איפה יש כאן דיכוי או משטור של המיניות (אלא באמצעות אנלוגיות לדברים שאינם משקפים את מה שקרה בשרשור הזה).

נקודה אחרונה, באשר למחלוקת שבינך לבין טרנסקסית אם לרוקן את המונח "סטרייט" מתוכן או להרחיב אותו כמה שיותר ולהכניס אליו עוד ועוד אינדיבידואלים. לא את ולא טרנסקסית תיצרו ליברליזם חברתי וסבלנות חברתית בכך שתכפו על אנשים להשתמש במילה "סטרייט" אחרת מכפי שהם משתמשים בה. שנאה, צרות אופקים וחוסר סובלנות אינם תוצרי לוואי של אוצר מילים ומבנים לשוניים. על כל פנים, לא זו נקודת המפתח לדעתי. נקודת המפתח היא לחנך לסובלנות ולליברליזם. ואז זה לא ממש משנה באילו מונחים אנשים משתמשים, וגם את תוכלי שלא להסתכל בקנקן אלא במה שנמצא בתוכו.
ארנון נימי
לפני 11 שנים • 14 באוק׳ 2012
ארנון נימי • 14 באוק׳ 2012
yay I'm normal
המ' ש
לפני 11 שנים • 15 באוק׳ 2012
המ' ש • 15 באוק׳ 2012
לי באופן אישי זה מרגיש מאד טבעי
הרצון לחדור

נוציא שניה את ענין הבסדמ מהתמונה

על הערומונית יושבת נקודה קטנה של עונג ..icon_smile.gif

העונג ,זה מה שמנהל אותנו כבני אדם ברזולציות הנמוכות ביותר