בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקשת עצה מבעלי ניסיון רב משלי.

Lithia​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 1 בספט׳ 2012
Lithia​(נשלטת) • 1 בספט׳ 2012
אני מסכימה איתך שהאהבה חשובה יותר מהכול.
קודם כל, יש לך מזל שיש לבחור ראש פתוח ושאכפת לו מספיק ממך בכדי לנסות.

אני חושבת שבמקומות האלה, בתור נשלטת, אנחנו הרבה פעמים מחכות שהצד השני יזום דברים, כי ככה אנחנו מאמינות שצריך להיות. צריך להבין שזה לא כל כך פשוט בשבילו, גם אם הוא כן רוצה.

אני הייתי משחקת עם זה. למשל, נותנת לו סטירה קטנה ומתגרה כדי שהוא יתרגז קצת וירצה "להחזיר לי".
חוץ מזה, את חייבת ליזום בהתחלה בעצמך, ואז הוא יזרום לכיוון שלך. אם הוא שוכב מעלייך במיסיונרית משעממת, תזיזי אותו הצידה ותטפסי עליו בתנועה חדה. הוא יתאים את עצמו לקצב ולהתנהלות שלך, ומהר מאוד תראי שיש לך את כל האגרסיביות שרצית.

אני באמת מאמינה שהכול אפשרי כשאוהבים. בהצלחה.
SPENKY{שייכת}
SPENKY{שייכת} • 1 בספט׳ 2012
אני מסכימה עם הבנות
גם שלי ונילי ובמבט ראשון גם שמרן מאוד
אבל שיתפתי אותו עם הזמן עם קצת מור"קים, קצת סיפורים מארוטיקה וקצת בלוגים כאן- כמו לורי ואושה
הדבר הראשון שזה עשה היה לפתוח יותר את הראש- שזה מבורך לחלוטין
דבר שני הוא אימץ לעצמו אלמנטים שבהתחלה יכול היה לחיות איתם וכעת הפכו לחלק ממנו
אחד השיאים מבחינתי היה לאחר התגרות ארוכה מצידי כשביקשתי שימוש בשעווה
וחשבתי שהוא יעשה את זה לצאת ידיי חובה
אבל הבחור יצר אווירה
ושלח אותי להטהר (לא יודעת מאיפה הביא את זה)
וגרם לי מתח אמיתי כי לא ידעתי מה הולך לבוא (למרות שכן)
ובאמת לקח ממני את השליטה על הסיטואציה
אז באמת ידעתי שיש לו את זה
ומאז אני ממשיכה לעשות את זה מדורג
ולאחרונה אף הוצאתי את השוט והוא לא היסס

כמו שמישהי כאן כתבה גם אני משלבת אלמנטים בחיי היום יום ולי עזרה משחקי הכס- אני קוראת לו מילורד , לעיתים יושבת לרגליו ומנסה לפתות אותו לבוא איתי למסיבה

מה שמדהים אותי כל פעם מחדש זה הרגעים שהוא בספונטניות עושה משהו משלו ומפתיע אותי לחלוטין. נראה לי שבסוף הוא יגמור כמו אוש icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 1 בספט׳ 2012
גם אני מסכימה לרוב הדברים שהבנות כותבות פה.
אם התאהבת בו סימן שיש בו מראש משהו דומיננטי נכון?
אהבה לא מוצאים בקלות והוא עוד פחות לקבל דברים?
גברת זכית בפייס.

למצוא גבר ונילי ולתת לו להרגיש שולט נראה לי יותר פשוט מלמצוא גבר ונילי ולנסות לשלוט עליו (גם עם זה קצת ובמיטה)
הונילי שלי היה מזועזע אחרי 2 מסיבות והיה לי ברור שנשאר ידידים ואין סיכוי למשהו מעבר וזה כשהוא חשב שאני סתם שתלטנית חמודה ופטישיסטית
אם הוא היה מגלה את הצעצועים שיש לי במגירה לדעתי גם לא היינו ידידים היום.
TradeMark​(שולט)

כשהשנים עוברות...

TradeMark​(שולט) • 1 בספט׳ 2012
עד כמה זה יהיה לך קשה, או שזה יפגום במערכת שלכם, אף אחד לא יכול לדעת. לא אנחנו פה, וגם לא את והגבר שלך. תמשיכי להאמין ברגשות האמיתיים שיש לכם, תאמיני במקום האינטימי הזה שלך ושלו ובכח שיש למקום הזה.

כל עוד טוב לך ואת מרגישה שאתם קרובים זה הרבה יותר חשוב מלקבל 100% מכל הדרישות שלך מגבר. קיבלת המון, וזה כיף, תיהני מזה ותני לזה להיות. וכמובן שאם את מרגישה בטוח להיות מי שאת איתו, תמשיכי לנסות לקרב אותו ולהראות לו מה את אוהבת וצריכה.
גבר אמיתי (דומיננטי או לא) שאוהב אישה רוצה לדעת.

בהצלחה וזה...
Wolf Cub​(נשלטת){LE}
Wolf Cub​(נשלטת){LE} • 1 בספט׳ 2012
תודה רבה לכולם על התגובות התומכות..

ממה שאני מבינה אין צורך להתייאש אלא להמשיך לנסות (כמובן שהכל בצורה פתוחה ועם הקשבה רבה גם לצד שלו ומה שעושה לו טוב.)

לקחתי את עצותיכן ואני מקווה שאצליח ליישם אותן בצורה הנכונה לי ולו.

שוב תודה על התמיכה, עודדתן אותי ממקום שחשבתי שאין שום סיכוי שאצליח להגיע עימו לסיפוק בנושא למקום שמלא ביותר תקווה ואופטימיות.

מקווה שנצליח, ושלא משנה לאיזה כיוון נזרום בסוף העיקר שנהיה מאושרים ביחד.
Under The Skin

Re: בקשת עצה מבעלי ניסיון רב משלי.

Under The Skin • 1 בספט׳ 2012
Wolf Cub כתב/ה:
יש לי בן זוג, שאותו אני אוהבת אהבה עיוורת, ומבחינתי, למרות שמעולם לא ביקש זאת, אני שלו לחלוטין.
אותו בן זוג הינו וונילי ברובו.
הוא מודע לעולם הזה, אפילו יותר ממני, אך הוא אינו מתחבר אליו באותה מידה כמוני. אפשר לקרוא לו "שולט לייט".
בגלל ההבדל בין גישתנו לנושא נראה שכאשר כן קורה משהו שטיפה מתקרב למה שהייתי רוצה לחוות זה מרגיש נורא מאולץ ומרומה, הוא עושה זאת למעני וזה לא בא לו בטבעיות.

השאלה היא האם להמשיך לנסות ולמשוך אותו לזה למרות שזה לא חלק ממנו או שאולי להניח לנושא כליל ולהבין שלפעמים אהבה חזקה יותר מנטיות מיניות.
כמובן שאם יש לכם עצה יותר טובה מהאפשרויות שאני רואה לפני עיניי אשמח לשמוע וללמוד.

יקרה,

אני מחליטה להגיב כי הנושא הזה קרוב ללבי. עד לא מזמן הייתי בקשר ונילי עם בן 31, שידע על המעורבות שלי בעולם הזה (מעורבות חלקית, כלומר ידע שאני אוהבת מגע מחוספס ונוקשה), אבל לא באמת היה חלק ממנו. אני לא חושבת שהוא העמיד פנים כשהוא היה כזה, אבל זה לא הספיק לי כי ידעתי שהוא לא כזה באמת. ולהתחבט בשאלה - "האם הוא עושה את זה בשביל לרצות (Please) אותי או כי הוא באמת נהנה מזה" זו תחושה נוראית, כי את לא באמת יכולה לדעת את הסיבה. ומשום כך, הפסקתי להתערבב עם וניליים, כי אני מבזבזת המון אנרגיה בלנסות להבין אם הוא כזה במקום פשוט לעצור ולהנות. ובכלל, אני אוהבת לקבל את האוכל שלי מוכן, לא להכין אותו בעצמי. icon_smile.gif
אני לא יכולה לחוות דעה אמיתית, שכן יש לקחת בחשבון פרמטר חשוב - אהבה. אני לא אהבתי את בן הזוג שלי לשעבר, ואת כן אוהבת את בן זוגך. במקרה שלנו, הנטיות המיניות שלי הכריעו והטו את הכף לרעתו, אך ייתכן שלו אהבתי אותו - ככל הנראה שלא הייתי ממהרת לעזוב כל כך מהר.
אין לי תשובה חד משמעית לתת לך, אבל חשבי על כך שאם העלת את הנושא כאן, סימן שזה מפריע לך ואת יודעת שלנטיות המיניות שלך יש משקל ביחסים. אם הוא מאפשר לך להיות גם עם אחרים, מה טוב. את נהנית משני העולמות. אני מבינה שזה קשה לך כי את אוהבת אותו ורוצה להיות רק איתו, אבל יש פלוס בקשר שליטה שלא מערב זוגיות או אהבה רומנטית - הוא יכול להיות מסעיר עוד יותר משום שהוא מציע לך שליטה נטו, בלי הסחות דעת. כך או כך, מאחלת לך הצלחה וסיפוק icon_smile.gif
נקבה'​(נשלטת)
נקבה'​(נשלטת) • 1 בספט׳ 2012
השאלה כמה את מוכנה להתפשר
כל מצב שבו הוא עושה משהו למענך הוא לא שליטה שלו
אם זה מתאים לך אין בעיה
אם את רוצה את הדבר האמיתי, תוותרי על זה שזה יקרה איתו
זה או קיים או לא.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נקבה' כתב/ה:
השאלה כמה את מוכנה להתפשר
כל מצב שבו הוא עושה משהו למענך הוא לא שליטה שלו
אם זה מתאים לך אין בעיה
אם את רוצה את הדבר האמיתי, תוותרי על זה שזה יקרה איתו
זה או קיים או לא.

אני לא מאמינה שתמיד יודעים מראש. גם אני פעם לא חשבתי שיש בי שולטת, עד שמישהו שהייתי מאוהבת בו פתאום התחיל להישלט מעצמו ופתאום גיליתי שזה מרגש אותי והתחילו לצאת ממני דברים שהפתיעו את שנינו. אמנם היוזמה הראשונית הייתה שלו אבל אז נכנסתי לזה והתחלתי באמת לאהוב את זה. אז הנסיון הראשון היה אולי טיפה מגושם אבל אחר כך כבר שכחתי שהתחלתי עם זה בשבילו והתחלתי להרגיש שאני עושה את מה שעושה לי טוב.
ובכלל, בני זוג כל הזמן עושים דברים מתוך זה שהשני רוצה בהם, והרבה פעמים מגלים דברים על עצמם ומתמזגים לאיזה רצון משותף. אז וואלה, אם לא הולך אז אין מה לעשות, אבל לא נראה לי שכדאי לוותר מראש. במיוחד אם אוהבים ומתעקשים על מונוגמיות, אז נראה לי שלפחות שווה לנסות...
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 1 בספט׳ 2012
מהניסיון שלי, כשאדם מגלה משיכה לפחות אל אחד מהצדדים של הבדסמ
אז מאותו הרגע הוא לא יוכל להישאר אדיש אל זה, והמשיכה שלו עתידה רק לגדול ולהתפתח
ובסופו של דבר להיטמע בזהותו.

רוב בני או בנות הזוג הונילים יכולים לממש את הצד הפיזי הקל יחסית שקיים בבדסמ
אבל כל מה שקשור לעניין השליטה המנטלית כאן זה כבר נהיה הרבה יותר מורכב.
אם התעורר אצלך הצורך בשליטה מנטלית אז העצות של הבנות לא ממש יעזרו לך
וגם זמן לא יעזור לך, אני לא שולל את האפשרות שאולי הוא "אדון בארון" אבל במידה
ויתברר שהוא לא, ואת באותו הזמן תשתוקקי להישלט מנטלית אז את תרגישי מאד כלואה ביחסים האלה.

אמרו כאן שבדסמ זה רק משחק, שזה הכל שטויות, והעיקר זה אהבה...
שליטה מנטלית, זה צורך, מאד חזק מאד ברור, משחק זה לא.

ולגבי אהבה, היא יכולה להתקיים גם בתנאים הכי קשים
אבל היא תמיד רוצה להיות שם היכן שהיא באמת חופשיה...
DOM Perignon​(שולט)
לפני 11 שנים • 4 בספט׳ 2012
DOM Perignon​(שולט) • 4 בספט׳ 2012
את מה שאני רוצה להציע לך מאד קשה להסביר במילים, אני סומך על התבונה הרגשית שלך שתכוון אותך למקום שאליו אני מכוון.
אני רוצה להציע לך להתמסר לו. לא לצפות ולא לרצות ממנו כלום, לא לבקש לעצמך דבר. פשוט להיות שלו, להרגיש שלו, להיות שם בשבילו.
זה אתגר מנטאלי לא קל שככל שתעמדי בו יותר לעומק כך תרגישי יותר מסופקת.

כשהייתי ילד שמעתי בדיחה שלא ממש הבנתי: "המזוכיסט מבקש מהסאדיסט תכה אותי, תכאיב לי... בבקשה... והסאדיסט מסתכל בו בחיוך ועונה - לא!" תני את עצמך במלאות ללא פשרות דווקא במקומות בהם הכי חסרה לך השליטה שלו. דווקא שם אמרי לו (בלב, לא צריך בקול רם) כן אדוני. מתוך קבלה מלאה של העובדה שהוא ישלוט בך בדרך שהוא בוחר בה ואת בוחרת מרצונך ומאהבתך ללכת בדרך שהוא מתווה לך.