אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגיל זה בעיה?

aka BODYGUARD
לפני 11 שנים • 30 באוג׳ 2012

Re: מנקודת המבט שלי:

aka BODYGUARD • 30 באוג׳ 2012
Y MASTER כתב/ה:
בובה yל חוט כתב/ה:
תראה, יכול להיות שיש לך ניסיון והכל טוב ויפה השאלה היא האם בגיל הזה אדם יכול להכיל ולהיות עם שליטה עצמית גבוהה ובוגר מספיק כדי לשלוט על מישהו אחר.
לשלוט על מישהו זה לא רק להצליף או להשפיל אותו זה גם לדעת להכיל לחזק לתת כלים להתמודד לדאוג לו לטפח אותו.
ואני לא בטוחה שבחור בן 19 בוגר ככל שיהיה מסוגל לתת כלים ולנתב מישהו.

אז אישית הייתי שוללת הצעה כזו.

אך שוב זאת דעתי בלבד

בהצלחה

אם היית מכירה אותי דעתך הייתה שונה לחלוטין.... ותאמיני לי שבתחום הזה אין לי כימעט עוד מה לילמוד.... באתי לפה בישביל להכיר בחורה רצינית ואני מקבל עכשיו בראש ביגלל זה.... איזה מין אתר זה??

כאן הנפילה וכאן הישועה שלך בחור צעיר וחביב..

אני לא מתכוון להתחיל בנאום חוצב להבות על כותב שורות אלה,
זה יהיה בבחינת טעם לפגם.
אם אתייחס באמונה מלאה למילים שלך הרי שהתחלת בגיל מאד צעיר
לפחות להתענין בנושא ואם נרד לפרטים- אתה עילוי בבדסמ.
שנים ארוכות שאני מביט על כוכבי בדסמ וטרם ראיתי אחד שתוך 5 שנים ברוטו,
השלים את האקדמיה...

מציע לך להתמקד בשורה המיוחדת שכתבת על חיפוש הבחורה הרצינית ולא על בדסמ
מאחר ואתה עושה צחוק מעצמך ללא עזרת המגיבים לשירשור שפתחת.

אם אני מנקה את ההתיחסות לגופך ולא לדבריך,
הרי שנאמרו לך דברים חשובים וחכמים כאן, תעשה לעצמך טוב אם תאמץ את רובם.

שא ברכה ובהצלחה ואם עדיין אתה טוען שאי אפשר ללמד אותך מאומה בתחום,
אני ואחרים נשמח לשבת בצל קורתך וללמוד.
תודה, מאסטר !
AIR​(נשלט)
לפני 11 שנים • 30 באוג׳ 2012
AIR​(נשלט) • 30 באוג׳ 2012
לדעתי ויכול להיות שאני טועה ,
מי שמצמיד לעצמו את הכינוי מאסטר לא עושה אותו באמת למאסטר .
תכיר איזו מישהי מגניבה, תשחקו ביחד, תבלו ביחד, תתנסו ביחד ותנו לדברים להתפתח מעצמם.
אני יכול להגיד לך שיש פה הרבה שולטי צעצוע גם בני 50, שהשליטה באה להם מתוך אנוכיות גרידא(עם כל הידע שלהם בהצלפות, קשירות ומחטים) כי בסופו של דבר זה מסתכם בזה שהאם הפארטנרית שלך מאושרת או לא, האם היא עולה לגבהים חדשים בהתפתחות שלה כבן אדם או לא.
אין שום חוקים ביחסי שליטה ואין שום דרך מסויימת לנהל SM כל עוד אתה לא משאיר צלקות בגוף ובנפש ולכן גם אין לזה גיל.

אתה לא צריך להיות בן 40
אתה לא צריך להיות עשיר
אתה לא צריך זין גדול
אתה לא צריך 20 נשלטות בבת אחת
אתה לא צריך להיקרא אדון או מאסטר (מאסטר זה תואר אקדמאי כמדומני)
אתה לא צריך להיות מומחה בקשירות, מחטים, הצלפות.
וזה בסדר גם אם תתחלף מידיי פעם בשביל הכייף שלך.

הדבר היחיד שצריך לדעתי בשליטה זאת אהבה !!!

אין לך מה להוכיח שום דבר לאף אחד ושים זין על כולם.

תעשה חיים ושא ברכה icon_smile.gif
Y MASTER​(שולט)
לפני 11 שנים • 1 בספט׳ 2012
Y MASTER​(שולט) • 1 בספט׳ 2012
Air כתב/ה:
לדעתי ויכול להיות שאני טועה ,
מי שמצמיד לעצמו את הכינוי מאסטר לא עושה אותו באמת למאסטר .
תכיר איזו מישהי מגניבה, תשחקו ביחד, תבלו ביחד, תתנסו ביחד ותנו לדברים להתפתח מעצמם.
אני יכול להגיד לך שיש פה הרבה שולטי צעצוע גם בני 50, שהשליטה באה להם מתוך אנוכיות גרידא(עם כל הידע שלהם בהצלפות, קשירות ומחטים) כי בסופו של דבר זה מסתכם בזה שהאם הפארטנרית שלך מאושרת או לא, האם היא עולה לגבהים חדשים בהתפתחות שלה כבן אדם או לא.
אין שום חוקים ביחסי שליטה ואין שום דרך מסויימת לנהל SM כל עוד אתה לא משאיר צלקות בגוף ובנפש ולכן גם אין לזה גיל.

אתה לא צריך להיות בן 40
אתה לא צריך להיות עשיר
אתה לא צריך זין גדול
אתה לא צריך 20 נשלטות בבת אחת
אתה לא צריך להיקרא אדון או מאסטר (מאסטר זה תואר אקדמאי כמדומני)
אתה לא צריך להיות מומחה בקשירות, מחטים, הצלפות.
וזה בסדר גם אם תתחלף מידיי פעם בשביל הכייף שלך.

הדבר היחיד שצריך לדעתי בשליטה זאת אהבה !!!

אין לך מה להוכיח שום דבר לאף אחד ושים זין על כולם.

תעשה חיים ושא ברכה icon_smile.gif
אהבתי מאוד לקרוא.. תודה על התגובה icon_smile.gif
שתקן
לפני 11 שנים • 2 בספט׳ 2012

Re: הגיל זה בעיה?

שתקן • 2 בספט׳ 2012
Y MASTER כתב/ה:
שלום לכולם,
אני בן 19.... נימצא בתחום עם ניסיון של שנתיים ועוד 3 שנים על יבש כלומר 5 שנים סך הכול(לא לא אני לא משקר למה שאני ישקר לגביי משהו שאני אוהב?) בקיצור מאוד היתקשתי לימצוא לי נישלטת אמיתית כלומר לא כזאת שאוהבת מישחקי קישרות אלה ממש שליטה BDSM אמיתי... ולא מצאתי... לרוב הנשים שפניתי אליהם גדולות ממני באולי שנה שנתיים רובם אמרו לי שאני צעיר מידי ושאין לי ניסיון.... זה מעצבן אותי מאוד הריי כול מאסטר ומלכה התחילו מאיזשהו גיל ויש כמוני שהתחילו בגיל מאוד צעיר... אבל הם גם התחילו אז למה אני לא יכול? מה אני שונה מכולם? מה אני צריך להיות בגיל 40 בישביל להיות מאסטר? מה זה השטויות האלו? בקיצור רציתי לישאול מה דעתכם?

רק ההודעה שלך והניק מראים שאתה ילדון. קודם תשלוט בעצמץ לפי שתשלוט במישהו אחר.
צבא היה עוזר לך לשים את החיים בפוקוס
שוסי
שוסי • 2 בספט׳ 2012
אני דווקא מאוד מתחרמנת מצעירונים וצעירוניות שוות.
הלהט הראשוני,החשק שרק מתחיל והגוף הגמיש.
מממ,יאמי!
(הבהרה-בנימימים,לא לא ולא לפנות)
Dark Artist​(שולט)

אני מבין את הכעס שלך

Dark Artist​(שולט) • 2 בספט׳ 2012
אך שים לב שבתגובות שלך אתה מצטייר בתור הנער שנמצא בחטיבה,שמתמרמר וכועס מדוע התיכוניסטים לא נותנים לו לשחק במגרש שלהם. אני לא מפקפק בנסיון שרכשת ואני בטוח שיש לך הרבה תסכולים מנשלטות הכלוב על כך שהן מבטלות אותך בגלל גיל. הסטיגמה הזו שמצמידים לך נובעת לרוב מתפיסה,כוללנית לעיתים אך נכונה לרוב שגברים בד"כ מתבגרים נפשית יותר מאוחר מנשים.

בכל השרשור אתה מגיב מהר לכל תגובה בתקיפות ובמהירות בלי לחשוב כמה שניות לפני שאתה מקיש על המקלדת. בכך אתה נופל מהר מאוד לכל מיני מלכודות ציניות שטומנים לך בדרך. בתור שולט אני מאמין במשפט: "כדי לשלוט באחרים אתה צריך לשלוט בעצמך קודם לכן". חשוב על עצמך ביחס למשפט הזה,האם באמת הפגנת שליטה עצמית בכך שהתלהמת והתרגזת על הביקורת שאנשים כתבו לך בשרשור?
חשוב על סיטואציה בה היית בסשן עם נשלטת והיא היתה מפעילה עליך מניפולציות בצורה של זלזול באגו שלך על מנת לבדוק את השליטה שלך,כיצד היית מגיב? (והאמן לי שהן עושות את זה הרבה) היית גם מתלהם בה ומפליא בה את זעמך (והצלפותיך)? או שהיית לוקח כמה נשימות,חושב על הדברים לעומק ומגיב בקור רוח ולא מתוך אינסטינקט אוטומטי של מגננה.
דבר אחרון שיש לי להציע לך הינה צורת ניסוח והתבטאות.אתה תגלה כמה אתה יכול להשיג באמצעות טרמינולוגיה מעודנת. לדוגמה אצטט משפט שלך:
"אם היית מכירה אותי דעתך הייתה שונה לחלוטין.... ותאמיני לי שבתחום הזה אין לי כימעט עוד מה לילמוד.... באתי לפה בישביל להכיר בחורה רצינית ואני מקבל עכשיו בראש ביגלל זה.... איזה מין אתר זה"??
ועכשיו תראה איך יכולת להתנסח בצורה אחרת:
"אני סבור שאם היית נותנת לי סיכוי להכיר אותי יותר טוב,דעתך היתה משתנה עליי. אני אמנם צעיר אך דווקא בשל כך אני מביא עימי רעננות וחדשנות. אני לא בא לשחק משחקים אלא אני רוצה קשר בדס"מי אמיתי ורציני וחבל לי שבאתר רציני כמו הכלוב אני מקבל תגובות ירודות ולא רלוונטיות ביחס לגילי".
ראה את ההבדלים בניסוחים וחשוב על כך.
כמו כן אני מחזק את מה שציין bent_wordsmith ביחס לפרופיל שלך. תייחד אותו.
בהצלחה
Y MASTER​(שולט)
לפני 11 שנים • 3 בספט׳ 2012

Re: אני מבין את הכעס שלך

Y MASTER​(שולט) • 3 בספט׳ 2012
Dark Artist כתב/ה:
אך שים לב שבתגובות שלך אתה מצטייר בתור הנער שנמצא בחטיבה,שמתמרמר וכועס מדוע התיכוניסטים לא נותנים לו לשחק במגרש שלהם. אני לא מפקפק בנסיון שרכשת ואני בטוח שיש לך הרבה תסכולים מנשלטות הכלוב על כך שהן מבטלות אותך בגלל גיל. הסטיגמה הזו שמצמידים לך נובעת לרוב מתפיסה,כוללנית לעיתים אך נכונה לרוב שגברים בד"כ מתבגרים נפשית יותר מאוחר מנשים.

בכל השרשור אתה מגיב מהר לכל תגובה בתקיפות ובמהירות בלי לחשוב כמה שניות לפני שאתה מקיש על המקלדת. בכך אתה נופל מהר מאוד לכל מיני מלכודות ציניות שטומנים לך בדרך. בתור שולט אני מאמין במשפט: "כדי לשלוט באחרים אתה צריך לשלוט בעצמך קודם לכן". חשוב על עצמך ביחס למשפט הזה,האם באמת הפגנת שליטה עצמית בכך שהתלהמת והתרגזת על הביקורת שאנשים כתבו לך בשרשור?
חשוב על סיטואציה בה היית בסשן עם נשלטת והיא היתה מפעילה עליך מניפולציות בצורה של זלזול באגו שלך על מנת לבדוק את השליטה שלך,כיצד היית מגיב? (והאמן לי שהן עושות את זה הרבה) היית גם מתלהם בה ומפליא בה את זעמך (והצלפותיך)? או שהיית לוקח כמה נשימות,חושב על הדברים לעומק ומגיב בקור רוח ולא מתוך אינסטינקט אוטומטי של מגננה.
דבר אחרון שיש לי להציע לך הינה צורת ניסוח והתבטאות.אתה תגלה כמה אתה יכול להשיג באמצעות טרמינולוגיה מעודנת. לדוגמה אצטט משפט שלך:
"אם היית מכירה אותי דעתך הייתה שונה לחלוטין.... ותאמיני לי שבתחום הזה אין לי כימעט עוד מה לילמוד.... באתי לפה בישביל להכיר בחורה רצינית ואני מקבל עכשיו בראש ביגלל זה.... איזה מין אתר זה"??
ועכשיו תראה איך יכולת להתנסח בצורה אחרת:
"אני סבור שאם היית נותנת לי סיכוי להכיר אותי יותר טוב,דעתך היתה משתנה עליי. אני אמנם צעיר אך דווקא בשל כך אני מביא עימי רעננות וחדשנות. אני לא בא לשחק משחקים אלא אני רוצה קשר בדס"מי אמיתי ורציני וחבל לי שבאתר רציני כמו הכלוב אני מקבל תגובות ירודות ולא רלוונטיות ביחס לגילי".
ראה את ההבדלים בניסוחים וחשוב על כך.
כמו כן אני מחזק את מה שציין bent_wordsmith ביחס לפרופיל שלך. תייחד אותו.
בהצלחה
הבנתי, תודה על התגובה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 3 בספט׳ 2012
ארטיסט הגיב לך נהדר.
אני הייתי מוסיף שחלק מהאנטגוניזם שקיבלת קשור גם לכינוי שבחרת, וגם לתמונות ששמת בפרופיל ובצלמית הקטנה. בעיני רבים הם לא יעידו על בגרות אלא על שואו אוף.
לא אתיימר לנתח ולדבר עליך. אינני מכיר אותך. לכן אומר משהו קטן על עצמי, אולי תלמד ממנו משהו.
בגילך הייתי משוכנע שיחסית לבני גילי יש לי יכולות הבנה רגשית, אמפתיה ותמיכה מאוד מפותחים. יש מצב שצדקתי. מי יודע.
אבל...
תודה לאלוהים שהציל נשלטות תמימות ממני וחשף אותי לתחום רק בגיל מאוחר יותר.
שום דבר לא החליף את השנים והנסיון שצברתי, ובכל יום שעובר בחיי אני מרגיש שאתמול הייתי טיפש מעט יותר. כל יום.
נקבה'​(נשלטת)
נקבה'​(נשלטת) • 3 בספט׳ 2012
תקשיב חמוד.
אין לך מה לחפש פה. זה מקום ציני, לאנשים שעושים הרבה פשרות בחיים.
אתה צעיר וחופשי, אתה לא צריך להתפשר. תמצא מישהי שטובה אליך ותכניס אותה לקטע. היא לא חייבת לבוא עם הכותרת ״שפחה״ בכלוב.
אני התחננתי לסטירה בגיל 15, גם זה היה פשרה, אבל לא עם מישהו שזקן ממני ב30 שנה.
עזוב אותך מלחפש כאן. זה לא באמת איזה מאגר קסום של שפחות שלא מסכימות לך בגלל הגיל.
לך תזיין ותהנה, ותעשה את זה אגרסיבי עם יד על הגרון שלה. וזאת שתפתח את העיניים ותסתכל עליך במבט מופתע, תמשיך איתה. הכי פשוט.
בהצלחה!!!