לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשמח לעצתכם

crazyboy​(נשלט)
לפני 11 שנים • 2 בספט׳ 2012

אשמח לעצתכם

crazyboy​(נשלט) • 2 בספט׳ 2012
אני בקשר כבר יותר משנה עם מישהי שאני מאוד אוהב, אך לא מוכנה לשמוע על הקטע של סאדו. יש לי הרבה זמן פנטזיה ללכת למלכה בתשלום, אך האם זה לא יציק לי מצפונית? זה לא סוג של בגידה?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 2 בספט׳ 2012
בעניין מצפונך, רק אתה יודע אם יציק לך או לא.
לאנשים זרים לא יודעים איך המצפון שלך עובד.

בנושא הבגידה:
אם אתה בקשר מונוגמי ואתה מחשיב מגע פיזי למטרת פורקן מיני
עם אישה אחרת כאשר אתה עירום כבגידה, אז כן.
לילית חדשה
לילית חדשה • 2 בספט׳ 2012
תראה, רק אתה יודע אם זה יציר לך מצפונית.
המיטב שאחרים יכולים לענות לך זה האם זה יציק להם, בין אם להיות במקומך ובין אם להיות הונילית שלך.
אבל- כל אחד הוא שונה.

על עצמי אני יכולה להגיד לך שמה שיציק לי זה השאלה האם זה מאחוריי הגב.
בין אם אני מסתירה את זה ועושה אתה זה
ובין אם בן זוגי מסתיר ממני את זה.

אני אישית דוגלת בפתיחות וכנות שזה אומר לפתוח את זה להעלות את הנושא ולשים אותו על השולחן.
אם אתה רוצה להישאר איתה בקשר ואתה רוצה מלכה כצד שלישי- שולטת קבועה שיהיה לך קשר או מלכה בתשלום פה ושם.
ותחליטו על זה ביחד האם זה יקרה או לא.

לשאלת הבגידה- כל עוד זה מתקיים מאחוריי הגב של בת זוגך וללא ידיעתה והסכמתה= זו בגידה
לפחות לדעתי
    התגובה האהובה בשרשור
רפאל
רפאל • 2 בספט׳ 2012
אני לא מומחה לבגידות או לאופן שבו מגדירים בגידה. אבל אם לשכב עם אישה מבלי לדווח על כך לבת הזוג ומבלי לקבל את אישורה נחשב לבגידה; אז גם לא לרצות לשמוע על הצרכים המיניים של בן הזוג ולצפות שאלו פשוט יתנדפו, נחשב לבגידה.

אני בעד לדבר על דברים בגילוי לב, כבוד ואהבה. אבל כדי שיהיה אפשר לעשות זאת גם בת הזוג צריכה להיות מעוניינת בכך. אם היא מעוניינת - זה נהדר. אבל אם אינה מעוניינת אלא מעדיפה שלא לדעת ולא לשמוע על המיניות שלך, אז זה רק הוגן לכבד את הבקשה הזו ולא להשמיע דבר.
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 2 בספט׳ 2012
רפאל כתב/ה:
אני לא מומחה לבגידות או לאופן שבו מגדירים בגידה. אבל אם לשכב עם אישה מבלי לדווח על כך לבת הזוג ומבלי לקבל את אישורה נחשב לבגידה; אז גם לא לרצות לשמוע על הצרכים המיניים של בן הזוג ולצפות שאלו פשוט יתנדפו, נחשב לבגידה.

אני בעד לדבר על דברים בגילוי לב, כבוד ואהבה. אבל כדי שיהיה אפשר לעשות זאת גם בת הזוג צריכה להיות מעוניינת בכך. אם היא מעוניינת - זה נהדר. אבל אם אינה מעוניינת אלא מעדיפה שלא לדעת ולא לשמוע על המיניות שלך, אז זה רק הוגן לכבד את הבקשה הזו ולא להשמיע דבר.

איזו גישה מעוותת וחולנית.
היא אמרה לך מה דעתה על זה, היא לא רוצה.
אתה יכול לבדוק איתה אם זה בסדר מצידה שתלך לשולטת כדי לספק את הצרכים הבדס"מים שלך.
אם אתה עושה את זה מאחורי גבה זו בגידה.
אם מצד אחד היא תגיד לך שלא מתאים לה שתלך לשולטת בתשלום ומצד שני לא תהיה מוכנה לספק את הצרכים הבדס"מים שלך תצטרך לקבל על עצמך את ההחלטה אם להישאר או ללכת.
כך או כך, ללכת מאחורי גבה, או במילים אחרות, לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, אני בספק אם תוכל לעשות לאורך זמן.