שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מציצה ממורה פרטית

להבה חשופה
לפני 11 שנים • 4 בספט׳ 2012
להבה חשופה • 4 בספט׳ 2012
"חבורת מילואימניקים מריצה בדיחות על זנות"

חבורת מילואימניקים, הם אלו, המאפשרים לך, להגיב כאן "בשקט" .

לעיצומו של דבר, הפורומים, מקום פתוח לכולם. (הרשומים באתר).
ובשל כך, כל אחת ואחד, יכול לכתוב ולהביע דעתו מבלי שתכני אותו/תם "חבורת מילואימניקים".

האם, גם לנשים שתבענה דעתן (בניגוד לאג'נדה שלך) תעזי לכנותן, חבורת מילואימניקיות?.

כן. גם נשים עושות מילואים!.

להבה חשופה.
barnit

Re: מציצה ממורה פרטית

barnit • 4 בספט׳ 2012
מעורבב כתב/ה:
האם זה הופך אותה לזונה?
הרי היא מקבלת כסף על השיעור...

זה כמו שתשאל אם עורכת דין שמייצגת אותך משפטית ואתה משלם לה
או מוכרת בחנות שמוכרת לך סחורה שלה ,ויש עוד דוגמאות רבות של מישהי שעשית איתה עסקים בהקשר אחר לחלוטין ,והיא תעשה איתך סקס (אוראלי במקרה הזה).
מה הקשר? בגלל שנוצרה בינכם אינטרקציה מינית זאת סיבה שהיא צריכה לא להרוויח את לחמה?
אולי אני במקומה הייתי קוטעת את המשך עבודתה מולך כי זה ממש ממש לא מקצועי.
אבל מפה ללכתר אותה כזונה. נו באמת.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 4 בספט׳ 2012
[quote="Mary Jane"]
נילי ונילי כתב/ה:
זה כבר השרשור הארבעים ומשהו שיש באתר הזה בחודש האחרון שבו חבורת מילואימניקים מריצה בדיחות על זנות. "מה נחשב זונה", "מהי זונה", "שחקנית פורנו- זונה או לא זונה", "פיתיתי את המורה שלי- זונה או בת זונה" וכן הלאה. נורא שנונים ומצחיקים, כולכם.

אני לא מוצאת שום דבר מצחיק בזנות או בנשים שנמצאות במצבי זנות. לא מקור לשעשוע ובטח לא לשרשורי חוכא ואיטלולא בפורומים פה.

תמצאו נושא אחר לתרגל בו את השנינות שלכם.
[/quote

מי יודע, זה אולי משלים להם חסכים בתחושת הגבריות החסרה, ללעוג לאנשים/נשים במצבים הללו. בבחינת 'היא רפש ומוצר צריכה זול ואני לא'. סוג של שמחה לאיד אפילו, אפשר לומר, במסווה של התפלפלות בשאלה 'מיהי זונה'. כאילו העולם לא יסתובב על ציריו כהלכה עד שלא יבררו עד תום האם אישה במצב איקס, וואי, זד והלאה, היא זונה או לאו.

שתיכן טועות.

הבעיה היא לא עם אותם "מילואימניקים" משועממים אלא עם המערכת כאן,
שבשם חופש הביטוי מתירה את היציאות ללא בקרה הללו.
אותה מערכת שאינה עושה סדר בין פורום לבלוגים,
אותה מערכת שמציבה בכל פעם מחדש את הגבולות צפונה יותר,
עד למקום שהתהום כבר החלה, מאה מטרים לפני.

הטענה אינה מול כלובי.
אין מצב בעולם שהוא יוכל בתוך 24 שעות לעשות הכל באתר הזה,
החל משידרוגו וכלה במענה לכל נודניק תורן (כולל כותב שורות אלה).
הטענה היא מערכתית, חוסר בניהול קטגוריות פורום,
ואם זה כבר קיים זה לוקה בחסר או בעל טעם לפגם.

כל קטגוריה באתר הפכה למיש-מש אחד גדול, כל אחת/ת מעלה כל דבר,
החל מהכרויות דרך פוסטים בלוגיים וכלה בנאצה.

באחד הפוסטים כתבתי שהעולם שלנו לא יוכל להתקיים ללא חוקים,
כשמעליהם יש רק דבר אחד- אכיפתם.
זה אומר שאני מכבד עד מאד את חופש הביטוי,
אבל גם לחופש באשר הוא, יש סייגים וגבולות,
ונדרשת אכיפה מסויימת.
אחרת אנחנו באנרכיה.

אז בנות,
המילואימניקים לא אשמים כלל.
מאפשרים להם להפליץ, והם מתחרים במי עושה רעש חזק יותר.
DomMale4fem

Re: בלי קשר (או עם?)

DomMale4fem • 4 בספט׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
DomMale4fem כתב/ה:
החיים מזמנים דוגמאות למקרים שמעמידים במבחן את הדעות המקובעות, כאלה שאינם קיצוניים ו"קלים" כמו זונה בתחנה המרכזית הישנה בתל-אביב שהיא אמא חד הורית מכורה לסמים שנאנסה בילדותה על ידי אביה ודודה.

הנה, רק הבוקר שמענו על דוגמנית-שחקנית-"נערת זוהר" ישראלית שניהלה "רומן"/מערכת יחסים של כשש שנים (כפי שפורסם) עם בנו של שליט ערבי שהודח והומת, העומד כיום לדין במולדתו, ושיוצאת כיום בקריאה לחוס על חייו.

אהבה? כמעט נישואין? גם אם נזרקו לחלל האוויר רמיזות או אמירות בכיוון, סביר הרבה יותר להניח שמדובר במשהו בסגנון ה"high class glamour (call?) girl", מה שפעם (מקצוע עתיק או לא?) היו מכנים "נערת זוהר (ליווי?) של חוג הסילון", גם אם באופן חובבני ולא "מקצועני".

(אמרתם שגם בר רפאלי היא "נערת זוהר בינלאומית"? אולי גם, מבחינת העקרון המונח בבסיס, עם כל ההבדלים שקיימים.)

ורוב הסיכויים שזה לגמרי מבחירה, שכן גם אם ה"קריירה" (אם אי פעם היתה כזו, ולא, שידורים חוזרים של "שמש" לא ממש נחשבים) דעכה מזמן, הגיל כבר לא צעיר כשהיה וכוח המשיכה (במובן "סקס אפיל") פוחת ומצד שני נותן את אותותיו מבחינת זקיפות החזה, לא נראה שמצוקה כלכלית או קשיי חיים הביאו אותה ל"עיסוק" הזה.

אז קיבלה ממנו מתנות יקרות ערך, בילויים וכו', או לא, האם אישה-צעירה משוחררת מינית וחסרת עכבות יכולה להתעלם מ"מה יגידו" ולעשות ככל העולה על רוחה וגופה או לא? והאם זה רק אנו, הקרתניים, שמצקצקים ובעולם הגדול והנאור לא היו עושים מזה עניין כלל?

אני לא קובע עמדה - אבל יש מקום לתהיות ולהעלאת שאלות על מין, מוסר, מוסר מיני, גם בשאלת הזנות, ודיון בהן, וזה לא תמיד בבחינת "דאחקות של מילואימניקים".

"נערת זוהר", למיטב הבנתי, היא אשת בוהמה, "סלב" בלשון ימינו. דוגמנית, שחקנית, זמרת או משהו בסגנון הזה שהיתה מפורסמת.

העובדת ש"נערת זוהר" מיטשטשת לך לתוך "נערת ליווי"... בחיי... אין לי מושג מאיפה להתחיל בכלל. זה נראה כמו סרט אימה פמיניסטי. ההערה שלך על בר רפאלי מטרידה. מדוע אתה מזכיר דוגמנית-על בהקשר של דיון על זנות? מה ה"עקרון המונח בבסיס" שעליו אתה רומז שהוא זהה בשני המקרים?

אולי המושגים התמזגו ונטמעו בתודעתי כמי שממרום גילו זוכר את עלילות פנינה רוזנבלום הצעירה, למשל, או מנדי רייס דיוויס, ועוד דמויות - בארץ ובעולם. אני לא ממציא כאן דבר, ולא מגלה כל חידוש.
העקרון הוא, כאמור, ותיק למדי ודי פשוט (ומבוסס לא על ידע אישי אלא על מה שקראתי/ראיתי/שמעתי מדי פעם ב"תקשורת"):
נשים טובות מראה, שהטבע או האל העניקו להן מתת של גוף חטוב, יופי וכו', מסתובבות בחוגים של עושר שמה לעשות, לא נולדו אליו וגם לא הגיעו לו בעבודה שלא קשורה להופעתן החיצונית.
כל זה מעבר לאלפי הדולרים שהן מרוויחות מתשלום פר שעות צילום לקטלוגים, פרסומות, הליכה על מסלול וכיו"ב, באופן לגיטימי לחלוטין.
מעבר למשלח ידן המכניס כשלעצמו הזה הן מוזמנות גם מדי פעם "לקשט" בנוכחותן אירועים של חברה גבוהה בינלאומית, מה שכונה בעבר "חוג הסילון".
כחלק מה"מינגלינג" הזה נוצרות להן היכרויות עם מפורסמים כדוגמת כוכבי קולנוע, אנשי עסקים ולפעמים גם עם נסיכים ורוזנים.
הבילויים המשותפים מתרחשים, נניח, על יאכטות במונטה קרלו או בנקודות נוצצות אחרות בעולם.
לעתים כרוכים בהם או נוצרים בעקבותיהם קשרים אינטימיים ולפעמים לא, לפעמים תשורות כספיות או שוות ערך (פרט ובנוסף לעצם ההזמנה) ולעתים לא.
מסיפורים של דוגמניות על "בדימוס" למדים גם על שימוש בסמים וכו', לעתים תכופות, באותן מסיבות.
ואני לא כותב את זה כביקורת שמקורה בקנאה או הזלת ריר, או מעין סרט פורנו על party cum orgy, אלא כעל מה שהוא כנראה עובדת חיים, באותם חוגים ובאותן סיטואציות.
מכל זה עולה שלא תמיד מדובר בסיפורי סינדרלה ואהבת אמת בין הכוכב ההוליוודי, נאמר, לבין הדוגמנית (במקרה הספציפי הזה ישראלית, אבל מן הסתם יש רבות אחרות), וגם לא בטוח שבכל מקרה כזה מיד ניצתה פנטזיה רומנטית עזה ממבט ראשון מעבר לחדר אפוף עשן סיגרים קובניים ומעל לשפתו של "פלוט" שמפניה צרפתית.
כללי משחק מקובלים, גם אם לא נוהגים לדבר עליהם במפורש. "הכ(ו)ל יודעים מדוע כלה נכנסת לחופתה", היו אומרים על כך. וזה חלק מהחיים והמציאות, כמו שחקן הכדורגל והדוגמנית, מלכת היופי שעוזבת את החבר הקודם וכו' וכו', ואין טעם להתעלם מכך.
זה העקרון, שאינו זהה, אך דומה, לדעתי: שיהיה מי שיטען (ושוב, לא אמרתי שזו בהכרח דעתי) שיש כאן אלמנט של "זנות", במובן של קבלת טובת הנאה חומרית כנגד הענקת הנוכחות הפיזית, אם לא למעלה מכך. גם לזונה, הרי, לא מוכרחים לחדור - אפשר להביט בה יושבת מולך ולאונן, למשל.
ואם תשאלי לגבי "פליטת ריאליטי" שבאה להשתתף בחנוכת חנות בגדים בקניון בעיר כלשהי בתמורה ל"הנחת סלב" על זוג ג'ינס, אומר לך שגם כאן העקרון - מהבחינה הזאת - דומה. שוב, לא זהה. הרי ניתן לחשוב על דברים בצורה רחבה וכללית, ולא חייבים לשחק תמיד ב"מצא את ההבדלים".
שוב, כהערה, הרהור או התבוננות מהצד ולא כהשתלחות באובייקט כזה או אחר (זה ההבדל ביני ובין טוקבקיסט שיכתוב "השרמוטה השתמטה מצה"ל!!!").
Ashba​(נשלט)

Re: בלי קשר (או עם?)

Ashba​(נשלט) • 4 בספט׳ 2012
DomMale4fem כתב/ה:
החיים מזמנים דוגמאות למקרים שמעמידים במבחן את הדעות המקובעות, כאלה שאינם קיצוניים ו"קלים" כמו זונה בתחנה המרכזית הישנה בתל-אביב שהיא אמא חד הורית מכורה לסמים שנאנסה בילדותה על ידי אביה ודודה.

הנה, רק הבוקר שמענו על דוגמנית-שחקנית-"נערת זוהר" ישראלית שניהלה "רומן"/מערכת יחסים של כשש שנים (כפי שפורסם) עם בנו של שליט ערבי שהודח והומת, העומד כיום לדין במולדתו, ושיוצאת כיום בקריאה לחוס על חייו.

אהבה? כמעט נישואין? גם אם נזרקו לחלל האוויר רמיזות או אמירות בכיוון, סביר הרבה יותר להניח שמדובר במשהו בסגנון ה"high class glamour (call?) girl", מה שפעם (מקצוע עתיק או לא?) היו מכנים "נערת זוהר (ליווי?) של חוג הסילון", גם אם באופן חובבני ולא "מקצועני".

(אמרתם שגם בר רפאלי היא "נערת זוהר בינלאומית"? אולי גם, מבחינת העקרון המונח בבסיס, עם כל ההבדלים שקיימים.)

ורוב הסיכויים שזה לגמרי מבחירה, שכן גם אם ה"קריירה" (אם אי פעם היתה כזו, ולא, שידורים חוזרים של "שמש" לא ממש נחשבים) דעכה מזמן, הגיל כבר לא צעיר כשהיה וכוח המשיכה (במובן "סקס אפיל") פוחת ומצד שני נותן את אותותיו מבחינת זקיפות החזה, לא נראה שמצוקה כלכלית או קשיי חיים הביאו אותה ל"עיסוק" הזה.

אז קיבלה ממנו מתנות יקרות ערך, בילויים וכו', או לא, האם אישה-צעירה משוחררת מינית וחסרת עכבות יכולה להתעלם מ"מה יגידו" ולעשות ככל העולה על רוחה וגופה או לא? והאם זה רק אנו, הקרתניים, שמצקצקים ובעולם הגדול והנאור לא היו עושים מזה עניין כלל?

אני לא קובע עמדה - אבל יש מקום לתהיות ולהעלאת שאלות על מין, מוסר, מוסר מיני, גם בשאלת הזנות, ודיון בהן, וזה לא תמיד בבחינת "דאחקות של מילואימניקים".

פעם כשהייתי צעיר ויפה יצאתי עם איזה פמינאצית(סטודנטית ללימודי מגדר)
היא היתה קוראת לטקסט שלך ״דוגמא אופיינית להסגברה המעודדת את תרבות האונס הפטריארכלית״
[בחורה סתומה אש אבל חמה כמו הר געש]
Ashba​(נשלט)
Ashba​(נשלט) • 4 בספט׳ 2012
למען הסר ספק
כשאני אומר פמינאצית אני מתכוון לאותה בחורה ספציפית
ולא כהכללה כנגד כלל ציבור הפמיניסטיות
DomMale4fem

התשובה פשוטה הרבה יותר

DomMale4fem • 4 בספט׳ 2012
והייתי צריך לחשוב על זה קודם (לחובבי הז'אנר - זה "סוג של" הלקאה עצמית. LOL).

כל כך הרבה מלל הקדשתי לעניין, כאשר די ברור שכל השרשור הזה התחיל (והיה צריך גם להיגמר) בפנטזיה מינית-פורנוגרפית.

הנה המקור (אמנם בלי מציצה, אבל הכותב נטל לעצמו חירות אמנותית בבחינת "ווריאציות על נושא", כנראה, וגם לעשות ביד לא הולך ברגל, כמו שאומרים):

http://www.xvideos.com/video267159/the_jerking_tutor
nomorenomore
nomorenomore • 4 בספט׳ 2012
פמיניזם מקורבן מצחיק אותי. כן. המורה כנראה, זונה icon_smile.gif
Uranus

לא היה דיון פילוסופי על זה בסיינפלד?

Uranus • 4 בספט׳ 2012
oxymoron​(שולט)
oxymoron​(שולט) • 4 בספט׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
זה כבר השרשור הארבעים ומשהו שיש באתר הזה בחודש האחרון שבו חבורת מילואימניקים מריצה בדיחות על זנות. "מה נחשב זונה", "מהי זונה", "שחקנית פורנו- זונה או לא זונה", "פיתיתי את המורה שלי- זונה או בת זונה" וכן הלאה. נורא שנונים ומצחיקים, כולכם.

אני לא מוצאת שום דבר מצחיק בזנות או בנשים שנמצאות במצבי זנות. לא מקור לשעשוע ובטח לא לשרשורי חוכא ואיטלולא בפורומים פה.

תמצאו נושא אחר לתרגל בו את השנינות שלכם.

חבורת מילואימניקים זו ה-ברירת מחדל שלך לקריאת גנאי?