צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה המושג

איש אחר​(אחר)
לפני 11 שנים • 9 בספט׳ 2012
איש אחר​(אחר) • 9 בספט׳ 2012
[quote="לילית חדשה"]
איש אחר כתב/ה:
זה מיד אומר שאתה הומו icon_surprised.gif
ולמה זה כך?
כי רק הומואים משמשים במילה הזאת, איש (או אשה) רגיל ונורמטיבי מעולם לא מגדיר כך את עצמו
זה כמו שהמושג "חילוני" הוא מושג של דתיים. "חילוני " מעולם לא מגדיר כך את עצמו

כמו ש"וונילי" הוא מושג של חברי הכת כאן. האיש שאינו חבר בכת כאן לעולם לא יציג את עצמו כוונילי בדייט הבא שלו
וכן הלאה.

חייבת לומר שאני ממש לא מסכימה עם מה שכתבת, ולמה?
מלבד התיאור ונילי - הרבה אנשים יתארו את עצמם כך- סטרייטים או חילוניים
את התיאור ונילי הרבה בכלל לא יכירו ולכן לא ישתמשו בו

כל מה שאמרת כאן אין לו טיפת אחיזה במציאות
בולשיט טהור

אף אדם, אפילו לא אחד , שאין לו זיקה כלשהי למיגדר המתואר, לא יגדיר את עצמו כך
כתבת פעם בקורות החיים שלך שאת סטרייטית? או חילונית? מישהו אחר כתב?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 בספט׳ 2012
ציטוט: אף אדם, אפילו לא אחד , שאין לו זיקה כלשהי למיגדר המתואר, לא יגדיר את עצמו כך

קיבלתי קורות חיים של מספר אנשים דתיים ושל לפחות לסבית אחת. מפליא, אבל את הדתיות שלהם גיליתי רק בראיון, ואת הנטיה המינית שלה, רק אחרי שהיא התחילה לעבוד איתנו. כנראה שאנשים פשוט לא כותבים את הדברים האלה בקורות החיים שלהם כי זה לא רלוונטי ולא עניינו של אף אחד, לא משנה אם הם חילונים, סטרייטים, חרדים או סאדו-מזוכיסטיים.

אני מגדיר את עצמי חילוני וסטרייט. זה אומר, כנראה, שאני בעצם הומו חרדי לטנטי. אמא תתפלא מאוד.
לילית חדשה
לילית חדשה • 9 בספט׳ 2012
[quote="איש אחר"]
לילית חדשה כתב/ה:
איש אחר כתב/ה:
ולמה זה כך?
כי רק הומואים משמשים במילה הזאת, איש (או אשה) רגיל ונורמטיבי מעולם לא מגדיר כך את עצמו

כמו ש"וונילי" הוא מושג של חברי הכת כאן. האיש שאינו חבר בכת כאן לעולם לא יציג את עצמו כוונילי בדייט הבא שלו
וכן הלאה.

חייבת לומר שאני ממש לא מסכימה עם מה שכתבת, ולמה?
מלבד התיאור ונילי - הרבה אנשים יתארו את עצמם כך- סטרייטים או חילוניים
את התיאור ונילי הרבה בכלל לא יכירו ולכן לא ישתמשו בו

כל מה שאמרת כאן אין לו טיפת אחיזה במציאות
בולשיט טהור

אף אדם, אפילו לא אחד , שאין לו זיקה כלשהי למיגדר המתואר, לא יגדיר את עצמו כך

בקורות החיים שלי לא מוזכרת מילה אחת על נטייתי המינית או על היותי חסרת אמונה, אני לא מכירה בן אדם אחד סטרייט או הומו שהכניס את זה לקו"ח שלו
ומעבר, ואני לא רואה איך זה קשור ליכולת שלי לבצע עבודה כלשהי, דתיים אני מניחה כן יכניסו את זה לקו"ח שלהם כי כן יש דברים שירצו שיתחשבו בהם

אבל אני מכירה הרבה אנשים שאכן ישתמשו במונח סטרייט (מה לעשות שהסלנג הכי נפוץ) ובמונח חילוני לתיאור עצמם.
גם אני לפני מספר שנים השתמשתי במונח חילונית לתיאור שלי עד שהבנתי שאני לא חילונית אלא אתאיסטית כי אני פשוט לא מאמינה (וכי רק לפני כמה שנים הכרתי את המונח אתאיסטית)

אגב למה להשתמש בשפה מעליבה ובוטה?
אתה תמיד עושה את זה והאמת שזה נשגב מבינתי למה בן אדם כל כך אוהב להשפיל אחרים ללא סיבה נראת לעין
איש אחר​(אחר)
לפני 11 שנים • 10 בספט׳ 2012
איש אחר​(אחר) • 10 בספט׳ 2012
את מרגישה מושפלת? זו הרגשה סובייקטיבית שלך, אני מתבטא ללא צביעות וללא התייפיפות. גם בשיחה פנים אל פנים הייתי אומר לך שזה בולשיט (והיית רואה את החיוך ושומעת את האינטונציה) ואני בטוח שלא היית מרגישה או חווה שום נסיון השפלה.
תחושה כזאת היא תמיד בחירתו של מי שמרגיש כך. לי אין ולא הייתה כוונה כזאת
אם הרגשת כך, קבלי את התנצלותי
נילי ונילי
נילי ונילי • 10 בספט׳ 2012
אני נאלצת לחזור שוב למושגים שמסמנים יחסי כח, ואולי ההודעה של איש אחר יכולה לשמש פה קרדום טוב לחפור בו.

לא זוכרת כבר איפה קראתי את זה אבל היה מחקר פעם שבדק את ההגדרה האישית של אנשים שונים. הסתבר שכששואלים אנשים לבנים מה הגזע שלהם, הם עונים שהם חסרי גזע או שהשאלה לא רלוונטית אליהם. הם רגילים לחשוב על עצמם כעל חסרי גזע, ורק שחורים, היספנים, אסיאתיים וכו' הם אלו שיש להם גזע. אני מניחה שזה מסביר (חלקית) גם מדוע גברים חושבים ש"מגדר" זו מחלה שרק נשים סובלות ממנה, אשכנזים חושבים על עצמם בתור "צברים" או "ישראלים", ובטח יש פה הסבר גם לטענתו של איש אחר על כך שההגמוניה הוונילית לא חושבת על עצמה כוונילית.

"סטרייט", לפחות בעיניי, הוא הרבה מעבר לתיאור משיכה מינית. זה מונח שמסווה את עצמו ככזה, אין ספק, אבל הוא מגלם בתוכו שיוך לקבוצה הגמונית ואת כל הפריווילגיות שהקבוצה הזו מאפשרת לחברים בה. באותו אופן ש"לבן" הוא לא רק תיאור גזע אובייקטיבי אלא גם סך כל המטענים התרבותיים וההיסטוריים שהוא מביא איתו.
פתוח וסקסי
פתוח וסקסי • 10 בספט׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
ולמה זה כך?

וכן הלאה.

ועולם מושגי השלילה הזה קיים רק מתוך מקום אחד בתוך המבנה האנושי: פחד

ומי אני? אדם. נקודה. לא ונילי ולא בידיאסעמו, לא חילוני ולא דתי, לא סטרייט ולא הומו. רק אדם

למה רק אדם? לפי הניק שלך אתה אדם אחר . שזה בעצם סוג של קוויר. אז אל תתבייש באחרותך המינית., וצא מהארון. ממה אתה כל כך מפחד ?
A v​(שולט)

האמת..

A v​(שולט) • 10 בספט׳ 2012
שאין לי מושג מה נשים מוצאות בגברים

כל שכן מה גברים מוצאים בגברים.

גוף של אישה הרבה יותר מעניין,מסקרן,מרגיע.

תחשבו לרגע גוף שיכול לייצר אדם אחר..

גוף שגם מייצר אוכל ושתייה עבור האדם שנוצר

זה פשוט פלא הבריאה,או תופעת טבע מדהימה.

להיות עם עוד גבר\ים בסיטואציה מאוד מעניינת ותמיד יכולה לתת הרבה עניין.

אבל מכאן ועד שמגע איתו יעשה לי משהו המרחק גדול.

גם בחיי היום יום כשרואים שתי נשים יחד זה מדליק בדרך כלל

ושני גברים ממש לא.

אולי זה מה שדחפו לנו לראש אולי זה מה שהאכילו אותנו במשך שנים

אבל אצל הרוב זה ככה.

בקיצור הבו לי נשים נשים נשים.

בעצם אחת קטנה נורמלית תספיק.
המלט
המלט • 10 בספט׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
אני נאלצת לחזור שוב למושגים שמסמנים יחסי כח, ואולי ההודעה של איש אחר יכולה לשמש פה קרדום טוב לחפור בו.

לא זוכרת כבר איפה קראתי את זה אבל היה מחקר פעם שבדק את ההגדרה האישית של אנשים שונים. הסתבר שכששואלים אנשים לבנים מה הגזע שלהם, הם עונים שהם חסרי גזע או שהשאלה לא רלוונטית אליהם. הם רגילים לחשוב על עצמם כעל חסרי גזע, ורק שחורים, היספנים, אסיאתיים וכו' הם אלו שיש להם גזע. אני מניחה שזה מסביר (חלקית) גם מדוע גברים חושבים ש"מגדר" זו מחלה שרק נשים סובלות ממנה, אשכנזים חושבים על עצמם בתור "צברים" או "ישראלים", ובטח יש פה הסבר גם לטענתו של איש אחר על כך שההגמוניה הוונילית לא חושבת על עצמה כוונילית.

המחקר הזה שקראת, הוא לפני תורת הגזע של הנאצים, שהיו אנשים לבנים לכל הדעות, או אחריה?
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 10 בספט׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
באופן בלעדי? ואם רק רוב הזמן? ואם עושים סקס רק עם המין השני ומפנטזים 90% על המין השני אבל יש איזה 10% של פנטזיות על אותו מין? עדיין זה להיות סטרייט?
היכן עובר הגבול בין ביסקסואליות לסטרייטיות?

זה באמת חשוב? ואם כן, למה ?
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 10 בספט׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:

"סטרייט", לפחות בעיניי, הוא הרבה מעבר לתיאור משיכה מינית. זה מונח שמסווה את עצמו ככזה, אין ספק, אבל הוא מגלם בתוכו שיוך לקבוצה הגמונית ואת כל הפריווילגיות שהקבוצה הזו מאפשרת לחברים בה. באותו אופן ש"לבן" הוא לא רק תיאור גזע אובייקטיבי אלא גם סך כל המטענים התרבותיים וההיסטוריים שהוא מביא איתו.

זאת אמירה מדוייקת ביותר
נראה לי שירדת לסוף דעתי
משמעות כל אחת מההגדרות הללו היא "הם אחרים מאיתנו"
ורק קבוצה שמזדהה עם ההשתייכות הקבוצתית שלה, מגדירה גם את הזולת שאינו כמוה.
אדם שאינו מזוהה עם קבוצה, הוא חווה את עצמו כאינדיבידואל, ולא יטרח להגדיר את מי שאינו כזה בגדרה כזו או אחרת כל עוד לא נתקל בו