שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נישואין וניילים/ושליטה סודית

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 11 בספט׳ 2012
סדר עדיפויות, בובה.

אגב, גם אני באופן אישי חושבת שכבר יותר קל לחנך מחדש את בעלך מאשר לחפש פה זין בערמת שחת ועוד לבזבז המון אנרגיות על תחזוק חיים כפולים. אבל בזה כבר יש מי שחולק עלי. בסופו של דבר, שווה לבזבז המון אנרגיות על מה שהכי חשוב לך בחיים האלה. והשאלה היא - מה יותר חשוב לך? בשביל מה את מוכנה לצאת מגדרך? מה שווה כל מאמץ שיידרש?
שתקן

לא תמיד אפשר לחנך את הבן זוג

שתקן • 11 בספט׳ 2012
ולכן אפשר למצוא מישהו מתאים ולנהל מערכת כפולה של יחסים זה תלוי באדם וביכולות שלו. זה לא תמיד בגידה במובן הקלאסי של המילה, אבל זה כן לחיות בהסתרה.
איקרוס​(נשלט)
איקרוס​(נשלט) • 11 בספט׳ 2012
אל תפגעי בנישואין שלך
ניסית פעם לדבר עם בעלך?
שומר הכלוב​(נשלט)

לא קל...

שומר הכלוב​(נשלט) • 11 בספט׳ 2012
כנשוי צעיר
ובדסמי קשיש
ניסיתי לחיות ולנשום בדסמ במסגרתי
נתקלתי בסירוב מוחלט,

על בדסמ אני לא יכול לוותר
חלק בלתי נפרד ממני גם בעקבות חוויה שחוויתי בעברי
אני עבד בדסמי בנשמתי ויעודי ברור לי
גם על מסגרתי איני יכול לוותר
אז...
מכירים את הפרסומת ?
לא קל (של כ.א.ל.)
אני קרוע מבפנים
הפלונטר
הדילמה
לא מרפה
אני בהחלט מבין אותך
555​(שולטת)
לפני 11 שנים • 14 בספט׳ 2012
555​(שולטת) • 14 בספט׳ 2012
אני חושבת שמבין כל צרכני האתר הזה, דווקא לנשים דומיננטיות אמור להיות הכי קל להביא את הגבר שלהן למקום שמסב להן הנאה. אולי זה לא יהיה אקסטרימי כ"כ, אולי לא את כל מה שאת אוהבת לקבל הוא ייהנה לתת לך, אבל נראה לי שבדרך כלל לפחות חלק מזה יכול לעבוד. אני יכולה לומר לך על עצמי שמעולם לא ניהלתי מערכת יחסים זוגית עם מי שהגדיר עצמו כנשלט, כל בני הזוג שהיו לי היו וונילים ועם כולם בניתי את חיי המין שהסבו לי סיפוק.

לגבי הסתרה לעומת בגידה, אני לא שופטת איש על הבחירה שלו, אבל ההיתממות מיותרת בעיני. זה לא שונה מתרחיש בו אשתך ברונטית ואתה אוהב אותה מאוד, אבל בחלק מהלילות חולם על בלונדיניות וביום מן הימים מחליט לממש את חיבתך לבלונד מחוץ למסגרת הנישואין.