לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלות,תהיות הירהורים...על BD'S

נוריתE
לפני 20 שנים • 21 ביוני 2003

שאלות,תהיות הירהורים...על BD'S

נוריתE • 21 ביוני 2003
מוצאת עצמי חושבת הרבה, בזמן האחרון
שנה וחצי של לבד נותנות לך הרבה מקום למחשבות ,אנאליזות עצמיות וסביבתיות וכיוצא בזה
יותר מידי לפעמים.. icon_sad.gif icon_smile.gif
היה לי טופיק מלפני כמה חודשים באחד הפורומים,לא משנה כרגע, בכללי הכותרת היתה "שפחה -חופשיה" ולא היתה הכוונה לשפחה ללא אדון,אם אני אמצא את זה אולי אני יעלה את זה גם פה,הרעיון בא ממשחק מילים פשוט, בתוך המילה שפחה נמצאות המלים "חפש" במשמעות "חופש" ו"חיפוש",בקיצור..מה שהעליתי היה,שמשמעות המצב של שפחה זה לחפש תמיד אחרי אדון,ברור,?בערך...
,לי בכל אופן, והחופש, השיחרור הוא ברגע שיש לך אדון ואז את חופשיה לממש ולבטא את עצמך כשיפחה מסורה.
מיצתי את זה,פחות או יותר,אבל ,ישנם דברים אחרים שמטרידים, אני ברגע שקלטתי את עצמי כמה שאני לפני כ- עשר שנים לא היפסקתי לחפש ולהבין למה אני ככה ולמה ציכה מה שציכה,בימי הטרום אינטרנט ביקשתי תשובות במכתבים ושיחות טלפון ואצל האדון הראשון שלי אז,כשהתחברתי למחשב המשכתי לחפש באתרים בארץ ובעולם עד שפגשתי את אדוני המרקיז ז''ל והוא נתן תשובה חד משמעית: נולדים כך,גם גורמים סביבתיים משפיעים כמובן,ובזה, תמו פחות או יותר השאלות והתהיות,מבחינתי ,איתו, זה קודם כל בא מאהבה,
כל השנה וחצי האחרונות, שאלתי את עצמי אם אהיה מסוגלת שוב לאהוב עד כדי כך שאמסור את עצמי שנית,כשהיתחלתי לחפש, ניתקלתי באדונים שונים, דיברתי נסתי פה ושם סשנים קצרים,
אני עד היום לבד..
מבחירה חופשית כמובן.
לא יודעת לגבי שפחות אחרות,האמת, לא היגעתי לשיחות כאלו עמוקות על המהות לא אם שפחה ולא אם סאב,מעבר ל"למה אנחנו ככה" והתשובה כתשובתו של המרקיז,נולדים..השפעה סביבתית משפחתית,כל אחד והגורמים שלו,אבל זה,בשבילי לא תשובה..
חסר לי, חסר לי בגדול ובאישי מאוד האהבה השייכות ההישתעבדות,אולי זה טיפשי בכלל לנסות ולהבין למה,אבל אני טיפוס כזה,אני צריכה תשובות ביחוד לגבי עצמי.
עקשנית לפעמים גם,(לא כלובי.. זו לא פירסומת עצמית ולא מודעת חיפוש ..מבטיחה icon_smile.gif )

אז חיפשתי..בלוחות מודעות שלנו ברחבי האינטרנט..ולא מצאתי אף מודעה שגרמה לי את הרצון לפנות אל מי מהם! שמתי מודעה משלי, צנועה , ממצה,והימתנתי..
בואו נעשה פה DETOUR קטן, לנושא מודעות חיפוש...
icon_wink.gif מודעה של דומים (הערה קטנה, אינ רושמת בלשון אישה ומתיחסת לגברים נשים אדון-שפחה אבל ראו זאת ככללי נשים גברים משני המעמדות)
"אדון בן..גברי נאה חזק גבוה שרירי, קשוח, יוצא יחידה מובחרת בצה''ל מחפש שפחה ל..הכאיב להשפיל להשתין ל....בקיצור להתחרע עליה טוטאלית ולחרע לה סופית את הצורה... icon_lol.gif
לעומת המודעות הצנועות של שפחות שמחפשות, דרך אגב מסיבה ברורה לי לפחות יש יותר מודעות של אדונים ומלכות מאשר מודעות של עבדים,אולי?זה לא מקובל שאנחנו נשים מודעות? אולי חוששים להודיע שמחפשים?? אני אחרי שלא מצאתי העזתי.
אם אני אשים נניח מודעה בנוסח של (ואני לא!!) שפחה בת...+תאור פיזי מדויק של פמלה לי אנדרסון,מחפשת אדון ש....(יתחרע ויחרע..) תוך יומיים התיבת מייל שלי יוצאת לסיבוב בכותנת משוגעים,
אבל גם בלי זה המודעה שלי נענתה ופה..ההמממ.. שימו לב,ציטוטים נבחרים מ 90% של המיילים שקיבלתי..." שפחה, רדי על ארבע,אני בא לחנך אותך"- נימחק
"כלבה,האדון שלך הגיע+פלאפון"-נמחק, "תתקשרי אלי מייד+פלא, אני וכאן בא תאור פלאסטי מפורט של מה שהוא מתכוון לעשות בי" -נחסם ונימחק... "אני אדון בן 20.." -נמחק.. וכן הלאה וכן הלאה..תגידו, אתם ששלחתם את המיילים האלו,אתם שאולי שדולחים כאלו מיילים,אתם תסלחו לי
"מאתגרים מוחית, בצורה אקוטית? מי הטיפשה שתענה לכזה מייל או תשלח פלא או תתקשר??אם היותר אציניים התכתבתי דיברתי נפגשתי, לכוס קפה או לשיחה,ותאמינו לי כולם,שיחה רצינית ואמיתית וכנה של שעה ויותר עדיפה על פני הסשן הכי טוב שיש, להכרות.
ובנושא הארוגנטים ההם,אני קוראת בפורומים בנט, אלו שמיוחסים ומדברים על העולם שלנו, אני לא מגיבה הרבה,מעדיפה לשתוק, אבל מעודכנת,ו(בזהירות ליילה, עכשיו את דורכת על ביצים, תרתי משמע- אני זהירה מאוד,לא אזכיר פה אף ניק אף דבר ספציפי ,כלום!!,רק בכללי ושוב בלשון אדון שפחה אבל בכללי לשני המינים והמעמדות)
ישנם אדונים ומלכות שחושבים שהם בני אלוהים המהלכים על פני האדמה,הם קשוחים לא מתפשרים מלה שלהם זו המילה האחרונה, תנחתו ומהר,אתם בני אדם,אני בן אדם, אף אחד לא עמיד בפני טעויות אנוש,אנשים כאלו, סופם שהשוט שלהם יעלה עובש בבוידם,קראתי באיזה מקום
"תהייה קשוח איתה..." כשאדון בא מראש עם גישה כזו מנקודת ההתחלה של מייל או פלא או מפגש ראשון, ולא השלכות לגבי אף אחד/ת מבני מעמדי, אני ורק אני,ממני הוא לא יראה כלום הוא ימשיך לחפש ולדעתי הוא יחפש הרבה, מאוד הרבה והמון גם, אני שפחה אני מזוכיסטית אני יכולה להיות הרבה דברים אחרים בשרות האדם הנכון, אבל אני בן אדם לא סמרטוט ולא דביל ואני משתדלת שגם לא להיות פראירית למרות שזה קשה כי הצורך הוא נוראי, ולפעמים יש נפילות,אבל מכל נפילה, גם לומדים לקח,עד לפעם הבאה, תשאר אתה העלום בעקרונות שלך הבלתי מתפשרים אני אחפש קודם כל בן אדם, לדבר איתו לצור קשר אנושי אחר כך אולי מערכת בידיאס'אמית רצינית ומלאה,אז אולי עוד שנה אני אשאר לבד, אבל אני בטוחה שאני אמצא כזה, כי פעם אחת כבר מצאתי.

תאמינו לי הכאב הכי נוראי בBDSM זה הכאב של להיות לבד של להתאכזב כל פעם מחדש
מנסיון שלי ותקשיבו, אל תזלזלו כי אני שפחה, אנחנו בני אדם,קשר בייחוד כזה כמו שלנו
חייב להיות מבוסס על הקשבה והבנה קודם כל ובטח שלאורך כל הדרך, אל תחשוב בבקשה אל תחשוב "אני אדון- אני תמיד צודק, לא צריך להקשיב לא צריך להבין"
יש לפעמים במערכת יחסים שאדון מרגיש את הצורך להעניש, מסיבה כל שהיא,עונש אצלנו, כאב פיזי הרי הוא יכול להחשב כלא יעיל, אנחנו צריכים את הכאב חלקנו, אצל אחרים זה מתבטע בצורך הנפשי של הפטישיזם או "ההשפלות" ,
אצלי שאני בנויה לחיוש אנדרופינים למשל, עונש פיזי לא יעיל, עונש נפשי,זה הדבר הנורא ביותר לדעתי שבכלל קיים בכל סיטואציה בכל מצב,
אבל, משיחות מהכרויות קלטתי אנשים -אדונים, שיענישו כרצונם,
אדון- אל תעניש לפני שאתה מקבל הסבר על מהות ה"חטא" על הסיבה, לרוב, ישנה סיבה, אם ההסבר לא מוצא ולא נשמע, תסביר למה, המרקיז היה בכלל מכנה את זה "שיחת הסבר" לא עונש,
אל תעניש בשרירות,כי "זה מה שאתה רוצה" אתה עלול לאבד אותה, ולא משנה מה היא עשתה, בין אם היא לא התקשרה או לא ענתה לפלא בשעה מיועדת, לא יתה בצאט בשעה מיועדת, לא הגיע אליך, לא פתחה את הדלת, קמה באמצא סשן הפסיקה הכל והתלבשה והלכה הביתה, ,לא צייתה לך מספיק מהר לטעמך, מה שלא יהיה, תמיד יש סיבה, תמיד !!!!!!!
תן לה להבין את עצמה למה זה קרה, הנח לה להסביר לך,לרוב, אם תחשוב ולא תמהר תבין ולא תראה צורך בעונש, למרות שישנם מיקרים ואני מודה ששום הסבר לא יעזור, אבל זה כבר פרטי מאוד מידי,אבל הסליחה הגיעה אחר כך, הייתי איתו עד ליום מותו

אדונים- גבירות: תהיו תמיד חכמים, לא "צודקים".
אדון האור​(שולט)
אדון האור​(שולט) • 21 ביוני 2003
לילה יקירה,
שמח על הדברים שכתבת
מאד מדוייקים
מספרים על הבעייה של הרבה "אדונים ומלכות" שחושבים שבדס"מ זה משחקי כח וסקס גרדה.
אל תתפשרי.
}{
שולמית​(לא בעסק)

"המרקיז" היה דמות שנויה במחלוקת...

שולמית​(לא בעסק) • 21 ביוני 2003
אני חושבת שאם לא היית מזכירה אותו ההודעה הייתה ממש לטעמי.
DomDomina​(שולט)

Re: "המרקיז" היה דמות שנויה במחלוקת...

DomDomina​(שולט) • 21 ביוני 2003
{alona{DB כתב/ה:
אני חושבת שאם לא היית מזכירה אותו ההודעה הייתה ממש לטעמי.

בדיוק.
וכל הכבוד ליילה,גופה ונפשה של שפחה,הוא לא הפקר,ומובן מאליו.
נוריתE

אני לא נכנסת

נוריתE • 21 ביוני 2003
לוויכוחים בנושא המרקיז.

ובשום אופן ושזה יהיה ברור!!!! לא הבאתי אותו בתור דוגמה או סתירה לאף אחד אחר
כתבתי על אדם שאהבתי ואהב אותי והיה לי אדון טוב ומחנך.