ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשה שמזדיינת מהצד היא...

kaly
לפני 11 שנים • 18 בספט׳ 2012
kaly • 18 בספט׳ 2012
המלט כתב/ה:

כן, לבטל את כל הקשרים הזוגיים זה מאד הגיוני. הגישה שלך אכן נאיבית, לעניותה המרודה של דעתי. אנשים מזדיינים לא רק משום שלא טוב להם. אנשים מזדיינים כי זה נעים להזדיין. כי זה מרגש, מסעיר. כי להזדיין עם אדם אחד בלבד במשך ארבעים שנה מנוגד לטבע האנושי כפי שאפשר להבין אותו מעיון תיאורטי בלבד, ובוודאי שמנוגד לטבע האנושי כפי שאפשר לראות מהצצה אמפירית חטופה. ההזדיינות עם אחרים איננה בהכרח סימפטום של זוגיות לא טובה, ומפליא אותי לראות איך אנשים (למשל, סיגורני), קושרים זוגיות טובה עם בלעדיות בחיי המין, כאילו שאחד הוא תנאי הכרחי למשנהו. מערכות יחסים מורכבות מעט יותר מאשר בלעדיותו של הקשר המיני, וזה תמיד נראה לי מצחיק איך אנשים ממשיכים לאחוז במנטרות של משטר חברתי שנכפה עליהם על ידי איזשהו ממסד (דתי בדרך כלל, והם אפילו לא יודעים את זה) שמנסה לנהל לאנשים את חיי המין שלהם.

אפ'חד לא אמר לך שאתה צריך או חייב להיות מונוגמי,זו בחירה שלך.כמו לחיות בשקר או לחיות עם האמת שלך.

זדיין עד שיצא לך עשן מהאוזנים,אל תשקר ותסתיר.
Sold Out​(אחרת)

אשה שמזדיינת מהצד היא...

Sold Out​(אחרת) • 18 בספט׳ 2012
איזו בחישה!!!
אשה שמזדיינת מהצד היא...בסה"כ מזדיינת מהצד!!. icon_lol.gif

לפעמים בן הזוג שותף, יודע ומאפשר... icon_redface.gif
לעיתים יש צורך לטעום טעם חדש.
לפרקים רוצה היא להכניס קצת אדרנלין לחיים. whip.gif
או שבא לה לכבוש את העולם (כי את עולמה היא כבר כבשה), רק שתיזהר שהעולם לא יכבוש אותה.

העיקר שתהנה .... icon_exclaim.gif
ronys

אישה שמיזדיינת מהצד היא ...

ronys • 18 בספט׳ 2012
עקומה , או סוטה ימינה או שמאלה (תלויי מאיזה צד היא מקבלת תנקניק )
the rain song
the rain song • 18 בספט׳ 2012
המלט כתב/ה:
נולי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
נולי כתב/ה:
אישה או גבר שמזדיינים מהצד סימן שאין להם סיפוק במערכת היחסים וכדאי שיפרדו מבני הזוג הנוכחים שלהם בהקדם האפשרי.

N

ממה שאת אומרת נובע שלרוב בני האדם אין סיפוק במערכות היחסים שלהם וכדאי שיפרדו מבני הזוג הנוכחים שלהם בהקדם האפשרי. זו נראית לי מסקנה מרחיקת לכת.

לא היתי שופטת את העולם על פי הנהוג באתר זה.ואולי אני סתם תמימה, אבל, אין לאדם מה לחפש במקום שלא טוב לו. אם זה אומר לבטל את כל הקשרים הזוגיים-אז תבטל אותם. ככה יהיו יותר אנשים מאושרים בעולם. פחות ממורמרים ואולי פחות מלחמות.....לחיי עולם מאושר ותמים יותר.
N

כן, לבטל את כל הקשרים הזוגיים זה מאד הגיוני. הגישה שלך אכן נאיבית, לעניותה המרודה של דעתי. אנשים מזדיינים לא רק משום שלא טוב להם. אנשים מזדיינים כי זה נעים להזדיין. כי זה מרגש, מסעיר. כי להזדיין עם אדם אחד בלבד במשך ארבעים שנה מנוגד לטבע האנושי כפי שאפשר להבין אותו מעיון תיאורטי בלבד, ובוודאי שמנוגד לטבע האנושי כפי שאפשר לראות מהצצה אמפירית חטופה. ההזדיינות עם אחרים איננה בהכרח סימפטום של זוגיות לא טובה, ומפליא אותי לראות איך אנשים (למשל, סיגורני), קושרים זוגיות טובה עם בלעדיות בחיי המין, כאילו שאחד הוא תנאי הכרחי למשנהו. מערכות יחסים מורכבות מעט יותר מאשר בלעדיותו של הקשר המיני, וזה תמיד נראה לי מצחיק איך אנשים ממשיכים לאחוז במנטרות של משטר חברתי שנכפה עליהם על ידי איזשהו ממסד (דתי בדרך כלל, והם אפילו לא יודעים את זה) שמנסה לנהל לאנשים את חיי המין שלהם.

כיוון שמעולם לא הייתי בזוגיות ארבעים שנה אז קצת קשה לי לדעת איך באמת ארגיש במצב כזה.
אתה צודק, רוב בני האדם נותנים לממסד לנהל להם חלקים מסויימים בחיים ובין השאר גם את חיי המין שלהם. אבל בל נשכח שמדובר בהתנייה של מאות ואלפי שנים וזה לא כל כך פשוט להשתחרר מזה בצורה נקייה כל כך.
לא פעם חשבתי למה בעצם רק המחשבה על בן הזוג שלי עם אשה אחרת קורע לי את הלב. גם כשזה גלוי, גם כשאני חלק מהעניין - עצם העניין מכאיב לי גם באופן תיאורטי.
כיוון שחוויתי זוגיות פולגמית אני יודעת שזה גם קורע אותי במציאות אבל שוב, לא הייתי עם אף אחד 40 שנים. גם לא 10.
אני משערת שהתחושות שונות אז.
אני לא חושבת שמדובר אך ורק בקטע של השקר וההסתרה. יש אנשים שחווים קנאה ויש ברי מזל שלא. הלוואי ולא הייתי יודעת מה זו קנאה, פגשתי אנשים (גברים ונשים) שהעניין הזה ממש לא הטריד אותם. לצערי אני לא כזאת.
האם זה בגלל הממסד? גנטיקה? לא יודעת
אני רק יודעת שזה קטע מבאס ת'תחת ברמות שאי אפשר להסביר.
ולא מאחלת את זה לאף אחד

אני משערת שגם הרגע הזה, בו אדם מחליט שהוא בוגד, הוא לא רגע מרנין במיוחד בחייו.
cameo​(נשלטת)

קושיה

cameo​(נשלטת) • 18 בספט׳ 2012
ומה אם בן הזוג הוא חבר, הורה משותף, שותף לחיים, נשמה טובה.... רק... לא מאהב? ומבחינתו הכל בסדר ככה רק שבת הזוג מרגישה שהיא נמקה ?
ומה אם היא לא רוצה להיפרד, מכל הסיבות שצוינו לעיל, רק רוצה מדי פעם להרגיש... אישה?

* וזה בלי להיכנס לסיבות שחלקן פיזיות וחלקן נפשיות, שמשפיעות על העובדה שסקס לא ממש מעניין את אחד מבני הזוג.
** כמובן שאפשר לקרוא את התשובה בהיפוך המינים, וזה גם נכון, רק שהשאלה המקורית נשאלה לגבי נשים.
Underdom

אשה שמזדיינת מהצד -

Underdom • 18 בספט׳ 2012
האמת לא כלכך משנה התיאור שנצמיד לאותה אחת,

אמרו כאן שהיא לא מסופקת
אמרו שהיא צריכה יותר ממה שהיא מקבלת בנישואים
אמרו שהיא שוכבת עם מישהו אחר כדי לשמור על הנישואין ועל המסגרת וזו הדרך הנכונה

והגדיל לעשות מי שאמר שבסך הכל זה טבעי לה וזה הטבע האנושי

והייתה מי שאמרה שאם היא צריכה יותר ממה שיש לה והיא חייבת לקחת מישהו היא צריכה לעזוב

ובכוונה אני לא נוקב בשמות של מי אמר מה כי זה לא חשוב

אבל

אני נשוי, ואני כרגע במקום הבעייתי הזה שבו אני יודע שהיא שכבה עם אחרים
במשך יותר משנה לפחות

וכן היא חיפשה שם דברים חסרו לה בקשר הזוגי שלנו (נישואים)
ואנחנו זוג שעסק ב-BDSM
והייתה פתיחות
והיו עליות ומורדות
והיא חיפשה משהו שלא היה ביננו
בלי ידיעתי
מאחורי הגב

ובסוף הכל מתגלה בצורה כזו או אחרת

ועזבו מה קורה כרגע
אבל
תחושת הבגידה שאני חשתיועדיין חש היא בל תתואר
רק מי שחווה את זה יבין - אולי
כי לא העובדה שהיא הזדיינה בצורה כזו או אחרת היא הבעייה - כי כבר היינו במפגשים של שלושה וארבעה ביחד והיה מין עם בני זוג אחרים
אלא העובדה שהיא הלכה מאחורי הגב שלי, הסתירה ושיקרה, עם כמה וכמה בני זוג כי ההתרגשות עם כל אחד היא חדשה, וכמו שהיא אמרה הריגוש בחיזור וההרגשה וכולי.
אז אולי זה עשה לה את זה
אבל האם זה היה שווה?
רק היא תגיד בעוד לא יודע כמה זמן

כי אני לא סלחתי עדיין, ואני לא יודע מה יהיה

אבל הקשר הזוגי כבר לא יהיה אותו דבר, ןאין אמון.

ולשכב עם מישהו אחר כדי לשמור על המסגרת של הנישואין? זו בדיחה רעה.

אין דבר שהורג נישואין וקשר זוגי יותר מהר ובצורה טובה יותר משקרים והסתרות ובסופו של דבר גרימה לחוסר אמון.

היום אני לא מאמין לה כשהיא אומרת שהיא במספרה, ולא כשהיא אומרת שהייתה לה עבודה נוספת במשרד,
היום אני לא מאממין לה בכלום ולא יודע אם בכלל יהיה אמון מוחלט שוב.
משהו נשבר.

וכואב לא פחות זה שהיא יכלה לעשות את הכל בידיעה שלי,בלגשת אלי, לדבר ובאמצעות מה שהיה ביננו היא יכלה לממש פנטזיות שלה ושלי ביחד, והיא בחרה לא לעשות את זה אלא ללכת בשקר וכזב.

זה טבעי שהיא צריכה יותר ונמאס לי ממני אחרי עשרות שנים? אולי

ועוד דבר שמישהי העלתה כאן לגבי העצול שאנשים נותנים:
חברה שלה שכבר שנים בוגדת בבעלה וכולם מסביב יודעים - עודדה אותה לבגוד בי כי ככה הכי טוב
מי את שתתני עצות לאחרים איך לשמור על חיי הנישואין - ??

וחברה אחרת שגרושה אמרה לי שהכי טוב להתגרש ממני כי ככה היא תהיה חופשיה -

כל אחד או אחת ממליצים לאחרים להיות במקום שלהם כנראה כדי שיהיו עוד כמותם וככה הם ירגישו שהם בסדר
אז זהו שלא
לא כל מה שמתאים לאחד יתאים לאחר

אני לא בטוח שכאשר היא תקבל ממני את התביעה לגט היא תהיה מאושרת
להרוס את מה שבנינו בעשרות שנים, חברות ונאמנות, זה היה שווה?

וזה שמישהי צריכה עכשיו להיות נשלטת או שולטת או סתם מחוזרת מחדש זה מצדיק?

כל מי שכותב שכן ולא היה במקום שלי לדעתי כותב את זה כי נוח לו לעודד את הנשואות לבגוד כי ככה יש יותר נשים כאן שאפשר להתחבר אליהן כי אם מחר כל הנשואות יפסיקו לחפש מי ישאר ???
ואולי אני טועה אבל זו ההרגשה שלי בלבד.

נכון יש הרבה כאן באתר ובעוד מקומות , נשואות שמזדיינות מחוץ לנישואין בלי שהבעל ידע, וגם גברים כאלו, ושני המינים חוטיאם באותו חטא לפי השקפתי,
ולא אני אשנה את המצב,
ואני לא מאשים את אותם אלו מכאן ששכבו עם אישתי ושהיא הייתה איתם במרכת - זו בעיה שלהם והנשואים שבהם זו בעיה שלהם עם המצפון שלהם ועם בנות הזוג שלהם.

אבל הפגיעה שנגרמה לי, אין לי אפשרות לתאר אותה,
והחשש שאם נשאר יש מצב שהיא פשוט תלמד להסתיר טוב יותר ואני שוב אהיה נבגד?

הרי איך היא יכולה להוכיח לי שהיא נאמנה לי?

לשבור אמון זה קל, לבנות אותו מחדש קשה ואפילו בלתי אפשרי

אז אם את חושבת לחפש אושר מחוץ לנישואין, תחשבי על כל ההשלכות, כי לא כולן חושבות, כמו שנאמר כשהזין עומד השכל בתחת - אז גם אצלכן בנות המקבילה נכונה, ולשני המינים אני אומר תחשבו עוד רגע, עוד פעם, כי ברגע שזה יתגלה וזה יתגלה כנראה בשלב כזה או אחר - האם אתם עדיין אוהבים את האני האחר שלכם מספיק כדי לא לרצות שהוא/היא יפגעו ?

היא אומרת לי - אני אוהבת אותך ואני לא רציתי לפגוע בך והייתי בטוחה שלא תגלה והכל יהיה בסדר..

והנה פיצוץ

כי כשזה הגיע לסיפוק שלה היא שכחה מהכל ומפעם לפעם זה קל יותר כנראה

אז מי שמזדיינת מהצד מה היא?

אחת שכנראה לא חשבה על מה שזה יעשה לנישואין שלה,
שלא חשבה מה היא תגרום לבן הזוג שלה כשהוא יגלה
אחת שכשזה יתפוצץ לה בפרצוף תרגיש אשמה או צער שזה קרה ושלא הייתה יותר חזקה

או אחת שלא היה אכפת לה בכלל מה יהיה וזרקה זין על העניין וכשזה מתפוץ היא מרגישה הקלה
ומחכה שיקרה אחד שמניים - שהבעל ישאר איתה כי הוא אוהב או כי זה נוח

או שהוא יתגרש ממנה
ואז בשני המקרים היא לא צריכה להחליט
לילית חדשה

Re: קושיה

לילית חדשה • 18 בספט׳ 2012
cameo כתב/ה:
ומה אם בן הזוג הוא חבר, הורה משותף, שותף לחיים, נשמה טובה.... רק... לא מאהב? ומבחינתו הכל בסדר ככה רק שבת הזוג מרגישה שהיא נמקה ?
ומה אם היא לא רוצה להיפרד, מכל הסיבות שצוינו לעיל, רק רוצה מדי פעם להרגיש... אישה?

* וזה בלי להיכנס לסיבות שחלקן פיזיות וחלקן נפשיות, שמשפיעות על העובדה שסקס לא ממש מעניין את אחד מבני הזוג.
** כמובן שאפשר לקרוא את התשובה בהיפוך המינים, וזה גם נכון, רק שהשאלה המקורית נשאלה לגבי נשים.

כנות פתיחות כבוד ותקשורת טובה. שתעלה את הנושא ותדבר איתו על זה.
מוצאים פיתרון ביחד.
kaly
לפני 11 שנים • 19 בספט׳ 2012
kaly • 19 בספט׳ 2012
Underdom- על זה בדיוק אני מדברת.

הבגידה היא לא הזיון,אלא ההסתרה.השקר.ניפוצ האמון. שבירה של הבסיס הבסיסי לזוגיות.

כל מה שנרשם מעליי-תירוצים על תירוצים.בעיקר מפחד.פחד שהבן זוג לא יסכים,יסתכל עליהם עקום.פחד להשאר לבד בסוף.

.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 19 בספט׳ 2012
אני מתה על הביטחון והזלזול שנשקף כאן מחלק מהמגיבים.
כמה אנחנו קטנים ולא נאורים כמוכם שמבינים עד כמה אי אפשר לדכא את המיניות.
אין לי בעיה בסקס מהצד כל עוד זה בהסכמה, אבל שכל אחד מכם יעמוד מאחורי המילים שלו ויגיד את זה לבן/בת הזוג שלכם בכזה בטחון
אם תם עידן המונוגמיה תהיו מספיק כנים עם מי שהוא החבר לחיים שלכם ותדעו אותו את זה.
אחרת אתם סתם צבועים.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 19 בספט׳ 2012
בגידה זה לא רק להזדיין מהצד.
אני אקח את המילים של אדוני ואצטט אותם כאן:
"בגידה זה מצב שבו אני מנצל אמון שמישהו אחר נתן בי על מנת לעשות דברים מאחורי גבו".
וזה לא משנה אם זה לצורך מילוי צרכים בדסמים שלא מסופקים במסגרת מערכת יחסים וניליים או כל דבר אחר, ברגע שלא היתה כנות והדבר הוסתר במודע מהפרטנר שלך, זו בגידה.
וזה מכוער ביותר בין אם אישה עושה את זה ובין אם גבר עושה את זה.

ואם אדם מסוגל לבגוד באמון של אדם שהוא חי איתו או נמצא בזוגיות איתו, למה לעזאזל שאני אתן בו אמון?